Téma: Kenny Lin

Riamara 2019 nov. 25. - 19:08:16 Előzmény bori4
(1787/4727)
Hát muszáj volt hihetőre venni a szakítást. Hogy a főboszorka is bevegye. Megjegyzem elég kevesen lettek csak beavatva.
Még Wu Yu, sőt Fu Chou is elhiszi. :)) (Mondjuk, ha ott lett volna, akkor már nem olyan biztos, hogy meg tudják etetni vele. Annál a bizonyos másik szakításnál sem hagyta magát palira venni)
bori4 2019 nov. 25. - 19:03:03 Előzmény bori4
(1786/4727)
Persze Qi császára is napra, mondhatni percre pontosan informálva van :) Össze is foglalja nekünk, mi -miért történik :)
Lassan mindenki előkerül, jöhet a finálé ....
bori4 2019 nov. 25. - 19:00:45
(1785/4727)
... azért jól játszik, meg kell adni :)
bori4 2019 nov. 25. - 18:58:04 Előzmény bori4
(1784/4727)
Olyan gyorsan terjednek a hírek ország-határokon át, mintha mobiloznának :))))))
bori4 2019 nov. 25. - 18:56:33
(1783/4727)
..... de miért csinálta, mi az indítéka - elég mindehhez az irigység?
bori4 2019 nov. 25. - 18:54:44 Előzmény Riamara
(1782/4727)
Sok mindenre felkészítettél, de azért így is maradt meglepetés, mert arra nem számítottam, hogy Li herceg hazarohan .... azért az a hasbaszúrósdi már nem kellett volna, többszörös mérgezés, ki tudja hány sebesülés, vágás.... viszont igen jól eljátszották mindketten a feladatot.
Riamara 2019 nov. 25. - 18:14:53 Előzmény Riamara
(1781/4727)
Most látom, hogy a Princess Silverhez 47. részt írtam. Természetesen ez már a 48. rész
Riamara 2019 nov. 25. - 18:10:01 Előzmény bori4
(1780/4727)
Láttam már. :) Olyan volt, mint a Robert Downey féle Sherlock Holmes film. :)
Viszont Andy Laut csak sokadik pillantásra ismertem fel benne. :))
bori4 2019 nov. 25. - 16:35:06 Előzmény bori4
(1779/4727)
Az ajnlott film wikipédiás oldalán találtam ezt a linket
https://en.wikipedia.org/wiki/Hengdian_World_Studios
Ez a világ legnagyobb filmstúdója Kelet-Kínában van. Ez a film is ott készült, és mint sejthető, nagyon sok sorozat is, mert itt felépítették a régi dinasztiák palotáit....
Azt az Empress Ki vetítése idején olvastam már, hogy sok részét Kínában forgatták, de azt nem tudtam, hogy pontosan hol.... Hát itt....
bori4 2019 nov. 25. - 16:28:23
(1778/4727)
Ajánlás -
Watch Detective and the mistery .... minap szó volt Andi Lau-ról, hogy az egyik kedvenced. Ezt a filmjét láttad??? No itt aztán van minden, ami egy látványos akció filmhez kell, no és kellően misztikus is lévén a Tang dinasztia idejéből merítették....
http://asianwiki.com/Detective_Dee_and_the_Mystery_of_the_Phantom_Flame
Riamara 2019 nov. 25. - 14:38:53
(1777/4727)
Princess Silver 47.
Ugyanakkor Rong Le nem is nagyon védekezik. (amit első látásra igencsak furcsálltam)
Hagyja magát sodorni az eseményekkel. Közben pedig monitoroz, hogy vajon kik állnak az egész mögött. De legfőképpen ezerrel tervezi a forgatókönyvet, amivel kihúzhatja a lábuk alól a talajt.
Mert hát mi is a célja az egész pernek? Li herceg hatalmának meggyöngítése a feleségén keresztül. A szervezők ugye arra számítanak, hogy jön Wu You és a felesége pártjára áll, amitől elveszti a hadsereg, meg a nép támogatását.
Rong Le viszont elég látványosan keresztül húzza a számításukat.
(Most nem teszek be róla képet, hadd lepődjön meg rajta mindenki. )
Riamara 2019 nov. 25. - 14:28:16
(1776/4727)
Princess Silver 47. rész
Gondolom azért sokan belekukucskáltak már a rész elejébe, hogy vajon ki is lapul az álarc mögött.
És ha jól sejtem ez a rész sokaknál ki fogja verni a biztosítékot, az abszurditásával. De hát a koncepciós perek már csak ilyenek. A vádak olyannyira irracionálisak, hogy a vádlott ne legyen képes reagálni. (mint a búvárruhás gyíkemberek :)) )
Riamara 2019 nov. 23. - 16:25:53 Előzmény bori4
(1775/4727)
Igazából nekem már csak 8 rész van hátra. Szeretném karácsonyra befejezni. :)
Már mondtam, hogy én úgy nézem a sorozatot, hogy minden lefordított rész után engedélyezem csak magamnak a következő részt. Így pedig a kíváncsiság nagy hajtóerő. :))
Persze ennél a résznél én sem tudtam megállni, hogy ne lessek bele a következőbe. :)
bori4 2019 nov. 23. - 16:23:56 Előzmény Riamara
(1774/4727)
Nem-nem, csak néhány percet néztem belőle....
Rejtélyes kérés.... vagyis azt kéri Rong Le, hogy szakítsanak? de hiszen házasok... Biztos erre mondtad, hogy mindenki megőrült :)))
Riamara 2019 nov. 23. - 16:19:20 Előzmény bori4
(1773/4727)
Ezek szerint azért nem nézted végig a következő részt. :))
A képlet az, hogy Wu Yout, Rong Le miatt, manipulálni lehet. Ha viszont nyilvánosan szakítanak, akkor ugye nincs mivel őt sakkban tartani. :))
bori4 2019 nov. 23. - 15:56:41 Előzmény Riamara
(1772/4727)
".. kivonja magát a képletből." Ezt csak úgy tudom elképzelni, hogy eltűnik, saját halál hírét keltve... Ezzel őrült fájdalmat okozna a pasiknak. Vagy esetleg rájön vagy felvilágosítja valaki az előéletére, a szektatagságára és bevállalja. Ez megint esetleg próbatétel Wu Yunak, kibírja-e ezt is a szerelmük? Csak ilyesmire tudok gondolni....
Mara! Biztos nagyon fáradt vagy már. Őrült tempóban fordítottad, már csak 11 rész van hátra....
bori4 2019 nov. 23. - 15:40:17 Előzmény Riamara
(1771/4727)
Na jól van, kissé lehiggadtam... :)) Szóval megint a cselvetés - ki nevet a végén szituáció következik....
"Most viszont ismét csak statisztálhat a lány nagyjelenetéhez." Szegény Wu You, nadrágos asszonya van, az egyszer szent.... :)))

Riamara 2019 nov. 23. - 14:58:50
(1770/4727)
A császárné kezdettől fogva arra alapozta a bosszú stratégiáját, hogy Rong Le-val manipulálja a fiúkat.
Mostanra erre a lány is rájött, tehát most egyetlen huszárvágással kivonja magát a képletből.
Riamara 2019 nov. 23. - 14:37:52 Előzmény bori4
(1769/4727)
Nem kell sokat várni, egy-két rész ( és Rong Le tervének hála ) mindegyik ifjonc összegyűlik egy helyre.
Riamara 2019 nov. 23. - 14:30:23
(1768/4727)
Mikor először megnéztem ezt a részt, én is nagyon bosszankodtam. Hová tette mindenki az eszét? Rong Le igazán elleshetett volna a fiúktól egy kis gyanakvást.
Csak később jöttem rá, hogy nem csak az óvatosságot tanulta el, hanem Wu Younak azt a szokását is, hogy nem köti a gyanúsított orrára, mennyire nem bízik benne, és csak akkor terít, amikor minden bizonyíték a kezében van. (sajnos velünk nézőkkel sem közli, ezért aztán a következő részben gondolom sokan néznek majd ki a fejükből, hogy mi ez már ez. :)) )

Ennek a résznek a legfontosabb eleme Rong Le levele volt. Nem véletlenül kérte Xia Sha-t, hogy feltétlenül Wu You saját kezébe adja át, és várja meg a választ. Elkerülendő azt a régebbi esetet a tábornok házánál, amikor Wu You nem hallgatta meg Rong Le tervét, hanem csak beleszaladt a csapdába. Így most jó előre figyelmeztette, hogy akcióba lépett.

Na most dettó ugyanaz a szituáció. Rong Le a kezébe vette az irányítást. A levélben a terve volt. (Dobott is egy hátast tőle a herceg.) Mert mi tagadás elég hajmeresztő. Ugyanis a tök ismeretlenre épül. A lánynak az a terve, hogy meglovagolja a császárnő következő intrikáját, és a visszájára fordítja. Rong Le-nak mindig is erőssége volt a rögtönzés, szóval ez egy pont neki való terv. És most Fu Chou sincs a közelben, hogy gyorsan átlásson a szitán.
Wu You persze helyből kiakad, mert neki viszont fontos, hogy egy terv minden eleme centire ki legyen dolgozva. Most viszont ismét csak statisztálhat a lány nagyjelenetéhez.
Viszont az is tény, hogy a terv roppant hatásosnak bizonyul. :)) Sikerül mindenkit tökéletesen összezavarni. .... Főleg a nézőket. :))