Téma: Kés/alatt

Wyatt4ever 2007 aug. 09. - 19:46:02
(98/738)
Nem akarom szapulni Matt-et, de kezd nagyon idegesítõ lenni. Akárhova megy mindenkinek beszól, és mindenkit vérig sért. Bármi is történt sztem nem szabadna így viselkednie.
Quentin meg egy se**fej. Le merném fogadni, hogy totál beszívva is képes lenne mûteni.
Nem tudom, hogy Christian miért van kiakadva Kimber-re, tudta, hogy kivel kezd.
Jó lenne, ha visszatérne a régi McNamara & Troy, és Sean régi családja.
andy88 2007 aug. 08. - 00:35:11
(97/738)
Jójó, tudom :D Csakhát én még nem láttam, és én még nemtom :P Szal most izgulok :P :DD
hammer 2007 aug. 07. - 21:50:31
(96/738)
Ez ismetles, mar mindenki tudja, hogy mi fog tortenni :D Ezt nagy spoilerezest en is nagyon unom, miert kell leirni, hogy mi lesz a filmben...

<a target="_blank" href="http://www.hsv.com.au/images/cars/gts/spoiler_lrg.jpg" title="http://www.hsv.com.au/images/cars/gts/spoiler_lrg.jpg">www.hsv.com.au</a>
10/10
csaysee 2007 aug. 07. - 21:08:03 10/10 Előzmény lilcso
(95/738)
ha majd megtortenik lefilmezem s te leszel az elso akinek megmutatot ha csak nem zsaru leszel :P
andy88 2007 aug. 07. - 21:01:43
(94/738)
Nemááár =(( Lécci ne spoilerezzetek többet, és fõleg ne írjátok le, h ki a Késes, meg azt se, h ki nem az :))
Így is össze kell szednem magam, h ne keressem meg és olvassam el, mi fog még történni...
Kori07 2007 aug. 07. - 20:23:22
(93/738)
**SPOILER**
Persze h összejönnek, még össze is akarnak házasodni....
10/10
csaysee 2007 aug. 07. - 19:07:31 10/10
(92/738)
Spoiler

Kimber osszefog jonni Matt-el ????
m a Viasat3-on van az Mint Egy Barat s abban van egy oan jelenet ahol ok ketten egy agyban fekszenek, ez igaz ???
ja es szerintem is Quentin a keses valami nem stimmel vele
Neszfor 2007 aug. 07. - 17:30:09
(91/738)
Így visszaolvasgattam pár hozzászólást és szerencsésnek érzem magam, hogy a tegnapi rész volt az elsõ, amit ebbõl a nagyszerûnek igérkezõ sorozatból láttam. Engem leginkább az a metafora nyûgözött le, ami összekötötte Christian és a láblevágástakaró hapsit. Nagyszerû volt ahogyan mind a kettõ egymásra asszociált a "valamit elveszítek, hogy teljes legyek" gondolat kapcsán. Asszem nem bántam meg, hogy belekóstoltam a Kés/alatt-ba!
10/10
csaysee 2007 aug. 07. - 17:17:22 10/10
(90/738)
Hello
valaki nem tud egy opan opldalt ahol reszletesen megvannak h mit tortent egy- egy reszben v nem tudna valaki elmeselni h mi tortent a mult het szerda csutortoki es penteki reszekban es ezena heten a hetfoi reszt nagyon fontos lenne egyebkent derult mar ki h ki a keses???/
en asszem tom ki
elore is kosz
andy88 2007 aug. 07. - 12:46:37
(89/738)
A tegnapi rész télleg nagyon durva volt!!!
A sorozat során másodjára kellett becsuknom a szemem, mert nem bírtam a látványt - amikor a láb lefagyasztását és levágását mutatták. (Az elsõ az volt, amikor attól a göndör hajú, vak csajszitól megkérdezik, h mit nem szeret magán, és erre leveszi a napszemüvegét, h mondják meg õk. A szeme... na az is nagyon betett.)
De a sperma-krém is annyira durva! Ha belegondolok, h a pénzért, sikerért csinálják, és a nõk, akik megveszik, azt sem tudják, mi van benne... :S ...és magukra kenik akárkinek a spermáját! Lehet, h régimódi vagyok, de én képtelen lennék spermával kenegetni magam, csakh szép legyen a bõröm :SS

De persze annak nagyon örültem, h Christian megkérte Kimber kezét. Úgy szurkoltam nekik! Csakhát nemtom, lesz-e ebbõl egyáltalán vmi (= vmi tartós)...
Wyatt4ever 2007 aug. 07. - 11:23:17
(88/738)
Ez durva, amit a tegnapi részben fiatalító krémként kitalált a nõ. A fiaitól elkéri, majd utánna az arcára keni!? Hihetetlen ez az írói fantázia.
Na meg lefagyasztom a lábamat és csak úgy leválasztom?
Wow. Picit ledöbbentem.
hammer 2007 aug. 06. - 20:14:05
(87/738)
Engem a kozepsuliban rengeteg dohanyos es alkoholizalo fazon vett korbe. Megsem csinalom egyiket sem, soha! 2001 ota a netre vagyok tapadva, azota szetneztem rengeteg oldalon, lattam mindenfele videot es emailt. Megsem zakkantam meg. Biztos, hogy nagyon befolyasolhatok az emberek, de leginkabb akkor, ha szemelyesen oket veszi korul egy nem tul fenyes kornyezet.
Wyatt4ever 2007 aug. 06. - 11:57:23
(86/738)
Nem, nincs gyerekem, hisz még én is csak 20 vok. De tudom, hogy a szocializáció folyamata még 15-20 éves kor között is javában zajlik, és utánna sem áll meg teljesen, így nagyon fontos, hogy milyen hatások érik az embert.
Nem gondolom, hanem tudom, hogy törékenyebbek a gyerekek, és ez alatt azt értem, hogy nagyon befolyásolhatóak. Ezt tapasztalatból mondom, hisz néhány éve még én is gyerekcipõben jártam, és tudom, hogy mirõl beszélek.
Igaz, ahogy megyfigyeltem, a gyerekek egyre korábban kezdenek felnõni, és megérteni a világ dolgait, de ennek ellenére hiba lenne elfeledkezni róla, hogy hány évesek.
Én is nagyon utálom, hogy ha az embereket a kor alapján ítéik meg, de nem hiába vannak ott azok a ronda sárga és piros karikák a filmeknél.
És végül Matt, amit mûvel az nagyon is egy gyerekre vall. Igaz magyarázható azzal, ami történt vele. Na, de mirõl is beszéltünk eddig? Éppen errõl, ha a gyereket olyan hatások érik, akkor azok beláthatatlan következménnyel lesznek a jövõjére nézve.
Azt hiszem eléggé elrugaszkodtam a fórum témájától, de úgy éreztem, hogy ezt tisztázni kell.
lilcso 2007 aug. 05. - 23:07:01 Előzmény Wyatt4ever
(85/738)
ez elég érdekes... van egyáltalán gyereked? nem mintha más lenne, de miért gondolod, h törékenyebbek a gyerekek mint a felnõttek? sztem egy gyereket eleve nem is érdekelne ez a sorozat 14 éves kor alatt, meg valszeg nem is bírná a sok vért...
a másik... hehh mattre alapozni ezt a teóriát, h "milyen törékenyek a gyerekek"... az egy dolog, h õ csak egy szereplõ, de ha úgy vesszük, h miért olyan, amilyen, akkor elég sok mindent fel lehetne sorolni, ami történt vele, ami miatt ilyeneket csinál a filmben...
én 16 vok, kb 1 éve nézem ezt a sorozatot, de igazából nem nagyon befolyásolt v semmi ilyesmi... nemtom miért kell életkor alapján ítélni az embereket... ha a gyerekeddel megbezséled, h ez csak egy film, lehetnek benne túlzások is, nem kell túl komolyan venni, nem hiszem h befolyásolja vagy összetöri v megzavarja v mittomén...
Wyatt4ever 2007 aug. 04. - 11:46:53
(84/738)
Az fix, hogy a gyerekemnek nem engedném, hogy nézze ez a sorozatot kb. 17 éves koráig, mert nagyon befolyásolhatóak, és megzavarhatóak az emberek. Továbbá ide jön még a South Park, Ments meg, és még gondolom van folytatása a sornak.
Nehogy azt higyjétek, hogy én is ilyen <a target="_blank" href="http://www.parentstv.org" title="www.parentstv.org">www.parentstv.org</a> tag vagyok, mert a fentebb említett sorozatok a kedvenceim, és sztem q*va jók, de ami tény, az tény. Van elég szörnyûség a világban, minek fokozni õket?
Vissza térve a befolyásoláshoz. A gyerekek nagyon törékenyek, lásd, hogy mi lett Matt McNamara-ból.
Meadow 2007 aug. 03. - 18:31:48
(83/738)
bármilyen naturalisztikus és sexközpontú ez a sorozat én imádom!!
Úgy érzem én is hogy a Qventin a késes,láttam régebben a sorozatot de ezt az évfolyamot nem.
Számomra nagyon vonzó hapsi a christian,de az azért túlzás hogy egy nõ sem tud neki ellenállni)
Láttam az ucsó évadot itt a viasaton és nem tudom lesznek még új részek?Tudja valaki?Elõre is köszönöm
Szandy89 2007 aug. 03. - 14:57:31
(82/738)
ja de Adrien szerelmes volt Ava-ba az tuti és sztem szándékosan ölte meg magát nem véletlen én ugy láttam. nem birta elviselni hogy az anyja mással van... hát elég beteges...
Szandy89 2007 aug. 03. - 14:54:53
(81/738)
hát én már tudom ki a Késes, végülis igen rá gyanakodtam elég fura egy fazon. de valahol olvastam hogy az a rendõrnõ valami Liz vagy nem tudom mi a neve (aki Kimberrel és Christiannal volt együtt egy ideig) az a késes huga. de ez igaz lehet? mert akkor megvágja még a saját hugát is? hát nem tudom....
andy88 2007 aug. 03. - 01:45:19
(80/738)
Én úgy emlékszem, h a srác (Ava fia) direkt szúrta le magát...

Hú, én is tökre izgulok, h ki a Késes =)) Bár van egy erõs gyanúm, h Quentin lesz az... Van benne vmi nagyon zavaró + biszexuális is. Majd meglátom :P
Szandy89 2007 aug. 03. - 00:35:58
(79/738)
jajj még mindig nem jött meg az email:( már olyan kíváncsi vagyok hogy az nem igaz..... ez sokáig tart?? :S:P:)