barbi_112 2012 dec. 03. - 18:40:53
(1412/1952)
Mileynak van néhány ismert száma, amolyan most divatos popdalok. Meg õ volt Hannah Montana. Az egyik csatorna adta a sorozatát, sõt az arcával rengeteg mindent el lehetett adni a tiniknek egy idõben: füzetek, tolltartók, iratmappák stb. Pár éve nagyon menõ volt. Egyébként egy elég helyes lányról van szó (már amikor helyes...)

De gyorsan rákerestem.
"Miley Cyrus as Missi (season 10), an old family friend of Walden's, who becomes Jake's new girlfriend for a brief time. They break up because Jake had fallen in love with her, and she did not feel the same."

Szóval Walden miatt került képbe, de Jake barátnõje lett.
10/10
-greghouse- 2012 dec. 03. - 18:26:08 10/10
(1411/1952)
...."játsza, vagy ilyesmi..."
Szerintem inkább "ilyesmi."
Az apja viszonylag normális country énekes volt, míg fel nem fedezték hogy itt egy jóképû pasi akit el lehet adni másként is. Eddig rendben.
De hogy kislánya mit tett le eddig asztalra.......én bizony nem tudom. Nemhogy dúdolni nem tudnék egy számát, címre sem emlékezem, az arcára sem. Csak a nevére, hogy jeles (már aki ezt a mûfajt szereti) country énekes lánya.
..De ahogy már mondtam, hajszálnyira vannak attól, hogy Gyõzike legyen a fõszereplõ, ha így megy tovább...:-)
barbi_112 2012 dec. 03. - 18:20:48
(1410/1952)
Miley Cyrus ha jól tudom a mostani Amerikában futó évadban szerepelt (vagy csak fog). Néhány promóképet láttam vele, ahogy Jake-el a kanapén üldögél. Gondolom a csaját játssza vagy ilyesmi.
10/10
-greghouse- 2012 dec. 03. - 18:19:04 10/10
(1409/1952)
Így van, a záróepizódok elõtt mindig a legnagyobb a nézõszám. Teljesen mindegy, hogy nagy bukásként, vagy nagy zárásként harangozzák be, a lényeg a reklám.
Természetesen az is lehet, hogy nem ér véget. Lehet, hogy Kutcher-ral is tovább megyb, bár én kétlem, hogy még egy évadnál többet megélne, de lehet.
Mint már írtam, a House sorozatzárója soha nem látott nézettséget produkált, pedig mint epizód, mondjuk átlagos volt, de akkora PR és reklám ment, hogy mindenki nézte.
Nem lehet ezt kiszámítani. A szerzõdések mind titkosak, és nem lehet tudni, ki dolgozik kinek, súlyos dollár milliók forognak kockán. Ebbe simán beleférnek a (mû) botrányok is. Hogy magam ellen beszéljek, Charlie is azért keveredhetett most állítólagos "fegyveres fenyegetési" botrányba, hogy tudjuk, Charlie élt, él, élni fog. És hogy el lehessen mondani, hogy forgatja az új sorozatát.
Ceterum Censeo: Hollywoodban egyetlen árva újságcikk sem véletlenül lát napvilágot, higyjétek el nekem, feleim.
10/10
-greghouse- 2012 dec. 03. - 17:52:19 10/10
(1408/1952)
Én nem is emlékszem rá, de attól még lehetett. (Olyan bombázók voltak nála mint volt igazi felesége, Denise Richards, vagy "Seven of Nine" Jeri Ryan, és sorolhatni lehetne), a Cyrus csajra valószínûleg azért nem emlékszem, mert fogalmam sincs kicsoda azon kívül hogy Billy Ray Cyrus lánya, és néha benne van a bulvárban, nem tudom, de nem hiszem, hogy Charlie fontosabb nõi közt szerepelne. Azért egy Jeri Ryan vagy Denise Richards után elén nehéz. De még akár a "mellék" nõket említve is, "Kandi" abszolút bombázó, és szuper jól hozza a teljesen gyerekes, infantilis (bár nem hülye) bombázót, és a többi. A Cyrus csaj...biztos ott volt, én nem tudom kicsoda, és nem is emlékszem rá. (jaj, ez már olyan, mintha Charlie mondta volna, bocs.)
...Most megint láttam egy hírt róla, miszerint profi vadászpuskája van.
Kérdésem volna.
NA ÉS????

(Veled megosztom, mert az Amatõr Charlie Rajongók Klubja, ACRK, tagjának tekintelek), hogy a mai hír, miszerint a vadászpuskáját lefényképezve, megfenyegetett sms-ben valami pasit. A pasi azonnal autóba ült és feljelentette Charliet. (Szerintem ez Hollywoodban már így megy, két alapkérdés van, 1. "Az idén kit jelölnek Oscar díjra Meryl Streep-en kívül", és 2. "Az idén ki perli be Charlie Sheent akármiért?"

Szerintem (nagyon picit ismerem a médiát) Charlie ügyvédje és menedzsere munkája jó. Most elrohant egy (állítólagosan) megfenyegetett pasi hogy beperelje Charliet. Borítékolom, Charlie nyeri az ügyet.
Ki marad a címlapokon?
Közös kedvencünk Charlie Sheen.
(Ne érts félre, én a nõket szeretem, ha lehetne, inkább Denise vagy Jeri, de most Hollywoodról beszélünk.)

Szerintem Charlie Sheen (Carlos Estevez, hivatalos nevén), sokkal okosabb, mint mások gondolják. Piszokul ért hozzá, hogy legyen mindig a cimlapon, és hogy legyen az övé a maximum gázsi. Nem lepõdnék meg, ha a feljelentõ, aki ezzel a Variety meg a People címlapjára kerül, egy hátsó szobában Charlie egyik ügyvédjétõl megkapná a csekket.

Mindamellett, a sorozat nélküle - ha nem is halott, de - félhalott.

Jenny, te nõbõl vagy (a lapod szerint, bár ezeknek nem szabad hinni, tusom.)

Charlie rosszfiúsága vonzza a nõket.
A rosszfiúk vonzzák a nõket.

Mindezeket pszichológusok állítják.

Kérdésem volna:
Ha Charlie (ugyanez a Charlie Sheen) ugyanilyen jóképû, és nagyképû, és szoknyabolond, és piás, és felelõtlen, .....DE...de nem gazdag Malibuban, hanem szegény kamionsofõr mondjuk Nyugat Virginiában. Minden más ugyanaz.
Akkor is elolvadnátok tõle, csajok?
Jenny007 2012 dec. 03. - 17:12:24
(1407/1952)
Miley Cyrus csak epizódszereplõ volt nem?
10/10
-greghouse- 2012 dec. 03. - 15:22:44 10/10
(1406/1952)
Én is valahogy így tudom... ám most, hogy Charlie nincs ott, ki lehet (Chuck szemszögébõl) Jont is rúgni, és jöhet Sandler...:-(
Pedig most tényleg Jon a poénhordozó. Én még így is elnézegetem, bár a tíz csillagom nem érvényes, talán 7-nél tart, de ha Miley Cyrus jön, NE adj isten Jont pedig Adam Sandlerrel helyettesítik....a csillagok száma a zérus epszilon sugarú, végtelen kicsiny körébe kerül.
Jenny007 2012 dec. 03. - 14:55:12
(1405/1952)
Na errõl még nem tudtam. Egyáltalán hogy kerültek õk képbe? Charlie és Jon? Mintha azt hallottam volna,hogy Charlie-ra ráírták a szerepet, szóval õ alanyi jogon kapta, és õ maga hívta Jont a sorozatba.Ugyanis a nagy durranás óta ismerik egymást és jóban voltak. Igaz ez?
Jenny007 2012 dec. 03. - 14:51:02
(1404/1952)
Nagyon nagy tag ez a Charlie.:D Persze emellett egy kábszeres alkoholista szexõrült, de attól még szeressük!:D Az õ házibulijaihoz képest Woodstock egy babazsúr volt.
10/10
-greghouse- 2012 dec. 03. - 13:58:51 10/10
(1403/1952)
..Charlie imígyen meditál a sikerükért:.....
..........................................:-)
10/10
-greghouse- 2012 dec. 03. - 13:55:40 10/10
(1402/1952)
Ez is igaz...lehet, hogy Jon Cryer is otthagyja, és Adam Sandler veszi át. (Nem is olyan vicces, az induláskor az õ neve merült fel elõször...) akár még Gyõzike is lehet....
10/10
-greghouse- 2012 dec. 02. - 18:36:02 10/10 Előzmény Jenny007
(1401/1952)
Én sem tudok sodorni sem füves sem más cigarettát, és messze ellenzek minden ilyet, és a hátam közepére sem kívánom a marihuanát legalizálni akarók magyar csoportjait, pártjait. (Az LMP is gyorsan elfelejtette hogy a marikát legalizálni kellene, helyesen. Semmit nem szabad legalizálni ami új. Ellenérvük az ultraliberósoknak, hogy bezzeg az alkohol.... az van amióta ember van, mint a prostitúció. A történelem azt mutatja, hogy bárki próbálta betiltani, csak a maffiát erõsítette (Amerika, Oroszország). Az arab országokban is lehet kapni, csak tudni kell hol, és méreg drágán.) A füvezést támogatók azzal érvelnek, hogy egy csomó "legális drog" van, mint alkohol, koffein, dohány, stb. De azért mert egy valami legális húszezer éve, nem jelenti azt, hogy minden hasonlót legalizálni kell.
...Egyébként a kokain tényleg jó hatással van, a morfium is, mindkettõ használatos a gyógyászatban, a gond a hozzászokással van, és a túladagolással. A marihuánába nem lehet belehalni, a szívók azért halnak bele, mert igenis egyre keményebb drogra térnek át (kereszt-tolerancia), és a végén heroinnál (a szegényebbek) és kokainnál (a gazdagabbak) végzik, túladagolással.
...Drogban szerintem NINCS TOLERANCIA. Nem értem, mi az a jogszabály, hogy "saját használatra", meg hogy "a halálos adag százszorosa(!)" büntethetõ. Miért nem a zéró gramm és azonnal? Nem érdekel, õ használja-e, vagy mást kínál vele.
..Uff.
Most mérges voltam, bocs.
10/10
-greghouse- 2012 dec. 02. - 18:26:58 10/10
(1400/1952)
Jesszusom. Egy tehetségtelen country énekes még tehetségtelenebb lánya....Akkor tényleg itt a világ vége.
Jenny007 2012 dec. 02. - 10:46:46
(1399/1952)
Én nem vagyok drogszakértõ, még egy füves cigit sem tudnék sodorni. Mindegy reméljük tényleg leállt velük. Ha meg még szûz (én elhiszem), az is az õ dolga. Mostanság úgyis újra divatba jött Hollywoodban.
Az imdb szerint idén már nem forgat, ami két részt jelent. 2013-ban visszatér.
10/10
-greghouse- 2012 dec. 01. - 22:22:35 10/10
(1398/1952)
Ezek azok amiket állít. Még talán a szüzessége hihetõbb, mint hogy nem ivott. A drog ugyanis minden szakvélemény szerint együtt jár az itallal, nem csak azért, mert kereszt-függõség lép fel (ha italra drogozik sokkal kevesebb drog kell és gyorsabban hat), hanem mert nagyob drog (különösen "acid") után borzalmas a másnap, amit leggyorsabban alkohollal lehet enyhíteni.
De rendben van, higyjünk neki. Azért a szintetikus drog sem kutya, még ha nem is volt más (amit nem hiszek). Aztán igen nagy a valószínûsége, hogy az "acid" tágabb értelmében beszélt, és a kokain is benne van, amit "mûvész drognak" neveznek, nemcsak, mert az a legdrágább, hanem mert jó adagolásban kimondottan doppingol, és olyanokra vagy képes amikre nélküle nem. Aztán...
Meglátjuk.
Jenny007 2012 dec. 01. - 20:37:07
(1397/1952)
Én még a füvezést sem néztem ki belõle nemhogy az LSD-t. Mégis évekig tolta az anyagot.Jó,hogy legalább a piát elkerülte annak ellenére,hogy Charlieval töltött 8 évet.:)) Az mondjuk fura, hogy szûz, mert barátnõje is volt.
10/10
-greghouse- 2012 dec. 01. - 19:50:45 10/10
(1396/1952)
Jogos. Nem alkoholról volt szó.


"In fact, Angus says he was dropping acid and smoking weed while he was in high school."

Read more: http://www.tmz.com/2012/11/26/angus-t-jones-two-and-a-half-men-its-ungodly-filth/#ixzz2DpMFCehd

Tehát a szintetikus drogok (azokat hívják acid-nak, korábban csak az LSD neve volt, ma inkább a Gina és társai), és "smoking weed" az marihuana. Alkoholról tényleg nem beszélt. (Bár...azért ezek általában együtt járnak, de ezt mondta, hát ezt mondta. TMZ - hollywoodi lap (Thirty Mile Zone -- a celebek világát hívják így, a West Hollywood Blvd. harminc mérföldes körzetében élnek túlnyomó többségben, az AOL és a Time-Warner indította el.)
Jenny007 2012 dec. 01. - 18:23:26 Előzmény -greghouse-
(1395/1952)
Hát mondhatni tényleg egy amatõr Charlie és persze Két pasi meg egy kicsi szakértõ vagyok, pedig nincs egy éve hogy egyáltalán elkezdtem nézni az egészet.:)

Ez is vicces cikk fõleg Charlie hozzászólása, nem hazudtolta meg magát.Ismét :D
http://comment.blog.hu/2012/11/29/a_homofob_szektas_kis_pasit_charlie_sheen_is_megsuvegelte

Én most ezt a nyilatkozatot olvastam Angustõl:
"sosem ittam, ez az egyik dolog amitõl Isten megvédett. És még szûz vagyok.Szóval Isten megvédett engem az ilyen dolgoktól"
Fura ez, a drogozást pedig bevallotta.Azért fordult a valláshoz, hogy feldolgozza a szülei válását.
10/10
-greghouse- 2012 dec. 01. - 17:58:47 10/10
(1394/1952)
Új hír.
Angus T. Jones 180 fokos fordulatot tett (megint), és bocsánatot kért a TAAHM készítõitõl, különösen Chuck Lorre-tõl, és vissza fog térni a showba. Egy forgatást hagyott ki.
Elég hirtelen megtért. Megint. (Beszélt az ügyvédjével meg a könyvelõjével.)
(Hollywood.com)
10/10
-greghouse- 2012 dec. 01. - 14:53:45 10/10
(1393/1952)
Jogos, bocs, sajnos gyakran elfelejtem megnézni, kire reagált valaki, mea culpa stb. Az S10E08 természetesen a 10. évad 8. epizódját jelöli (az amerikai eredeti jelölés szerint. A magyarok gyakran keverik, tehát láttam már sok olyat pl., hogy mondjuk "9. évad 186. epizód" ami egy értelmetlen összvér számozás, mert vagy folyamatosan vagy évadonként illik számolni (de inkább évadonként). Még egyszer bocs, hogy nem néztem kinek válaszolsz. (Bár még csodálkoztam is, mert afféle "Charlie amatõr szakértõnek" gondoltalak mindig, mint saját magamat is...:-))