10/10
-greghouse- 2012 dec. 01. - 14:35:08 10/10
(1392/1952)
Pontosan ezt akartam még írni. Charlie kilépésével (szerintem szándékosan dobatta ki magát, elõször aláírt, aztán gyorsan kidobatta magát, azért jött a száz millió), egyértelmûen és teljesen Alan a fõszereplõ, mindenki, beleértve Ashton "Walden" Kutchert is, csak asszisztálnak neki. Jake halovány lett (most másodszor nézve, talán két jó poénja volt, az egyik, hogy övé volt a vízipipa, a másik, hogy "mindenki Charlie bá lesz?", Berta elég egysíkú, az anyának sincs annyi poénja, Judy szinte eltûnt (én kedvelem, olyan lesújtóan tud nézni, hogy az embernek elmegy az életkedve, közben meg jó komika és jó nõ), Rose egyelõre vissza sem jött, Alan viszont sziporkázik, különösen a legutóbbi Charlie-skizofréniás epizódjában. Nyilván õ a nagy nyertes, de egyébként is megérdemli a sikert, mert nagyon jó. Valahol disznóság is, hogy Kutcher többet kap, mert hogy nagy név, epizódonként.
...Dehát Hollywood így mûködik, a nevet fizetik meg. (Ugyebár leghíresebb gázsi mindeddig Marlon Brandoé, aki három percig játszotta Superman apját hárommillió dollárért, percenként egy millió dollár...de ahhoz elõször Marlon Brandonak kell lenni.)
...Másrészt...rossz nyelvek (?) szerint, Ashton Kutcher messze nem tartana ott ahol most, ha nem Demi Moore férje lett volna és Demi egyengette volna az útját, pénzzel, kapcsolatokkal, producerként. Lehet, hogy még mindig alsógatya reklám lenne. De hogy nem lenne 1 milliós epizódonkénti gázsija, az biztos.
Jenny007 2012 dec. 01. - 14:04:14
(1391/1952)
Köszönöm így már értem!:)
Hát igen Jon tényleg zseniális színész én nagyon szeretem, az õ jelenetein szoktam a legtöbbet röhögni.Amíg Charlie benne volt, Jont méltatlanul háttérbe szorították, igaz így is kapott Emmyt 2009-ben.Charlie kilépésével meg egyértelmûen õ a #1!
Jenny007 2012 dec. 01. - 13:11:02
(1390/1952)
Nem baj,hogy Sz Péter hsz-ra reagáltam? Tudod "válasz gomb" Azt hittem a 10. évadban is van vmilyen charlies rész mivel azt írta ki hogy S10E08. nálam ez 10.évad 8.epizódot jelent.Azért kérdeztem.
Meg elõtte már leírtam hogy Alan jó volt ahogy Charliet utánozza, sõt reagáltál is rá akkor szerinted nem vagyok képben? :P
10/10
-greghouse- 2012 dec. 01. - 12:01:35 10/10
(1389/1952)
Ne viccelj, az egész epizód errõl szólt. A kutyás csajnak Charlieként mutatkozik be, felveszi a teke ingét, a rövidnadrágját, szivarozik, whiskyzik, és úgy beszél, viselkedik, mint Charlie. Aztán mikor Las Vegasba akar menni, Walden egy szanatóriumba szállítja, ahol markos fehérköpenyesek kórházi ágyba dugják, ahonnét képzelt telefonon képzelt szivarral egy pizzát, három ázsiai prostit és whiskyt "rendel"...Ebbõl mi nem világos, hogy Charlie-nak képzeli magát??....
Jenny007 2012 dec. 01. - 10:43:00
(1388/1952)
Miért mirõl szólt az a rész?Charlieról van említés?
Jenny007 2012 dec. 01. - 10:41:58
(1387/1952)
Újabb "lecsúszott" gyereksztár születik?Pedig nagyon fiatal még hogy õ is az legyen. Mondjuk ha Drew Barrymore 13 évesen már alkohol és drogfüggõ volt, akkor mi számít fiatalnak?

http://www.storyonline.hu/vilaghir/beismerte_drogfuggoseget_gyereksztar/40430
Jenny007 2012 dec. 01. - 10:37:55
(1386/1952)
Még ha csak a piáról, de az új keresztényi hitének köszönhetõen bevallotta azt is hogy a középiskolában végig füvezett...Úgy látszik mégsem olyan okos mint korábban hittem.
Amúgy Charlie azt nyilatkozta az új balhéról,hogy a sorozat átkozott és szívesen várja Angust az új sorozatában!Ja és hogy Lorre tehet róla hogy a srác kifordult magából...
Sz Peter 2012 dec. 01. - 00:54:56
(1385/1952)
S10E08
Azért Jon Cryer bebizonyította, hogy elbírja õ a munkát, akár két ember helyett is. :)
10/10
-greghouse- 2012 nov. 30. - 22:53:20 10/10
(1384/1952)
Ja, igen, és Angus a saját interjúja szerint "már a középiskolában leszokott az alkoholról", tehát azért is lehet sovány........hm.
10/10
-greghouse- 2012 nov. 30. - 22:41:15 10/10
(1383/1952)
Hahh...biza, ilyenek a tinédzserek, megnyúlik kezük lábuk...tényleg nem emlékszel már rá? Bocs.:-))
Persze, ettõl még lehetne jó poénja...azt hiszem egy volt, de már elfelejtettem. Lehet, hogy azért hagy ott csapot papot, mert nincs jó poénja.

Rose meg.... ahogy régi fizika tétel mondá:

"A rózsa nem vész el, csak átalakul."
Jenny007 2012 nov. 30. - 22:25:24
(1382/1952)
Rose nem is tudom hova lett.Ugye az elsõ részben volt csak benne azóta nem.Viszont feltûnt hogy Angus sokat fogyott.Ahogy pólóban flangált nagyon szembetûnõ volt.Az arca is tök sovány,bár lehet hogy csak azért mert hirtelen megnõtt és jobban eloszlik a súlya.
10/10
-greghouse- 2012 nov. 30. - 22:18:54 10/10
(1381/1952)
Furcsa ez, de tényleg Charlie szelleme viszi most is tovább. Ez most elég jó volt, de kimondottan (és szinte kizárólag) Alan Charlie-játéka miatt. Angus uncsi, már Berta is kezd kicsit sablonossá válni, hogy egyetlen dolog érdekli, Ashton.
...Amikor Alan "Charlieként" kiment az erkélyre, én azért azt a poént dobtam volna be, hogy Rose mászik fel hozzá.
De nem én vagyok a producer, sajnos. (Vagy szerencsétekre...:-)
Jenny007 2012 nov. 30. - 21:28:32
(1380/1952)
Úgy tûnik Lorre lehiggadt és végre tudtak egy rendes Charlie központú epizódot csinálni gyalázkodás nélkül.
Alan zseniális volt ahogy a bátyját utánozza, bár nekem szomorú is volt egyben... Az epizód végén a kórházban Alan azt mondja eredetileg hogy "WINNING". Ez Sheen azóta legendássá vált szállóigéje.Akkor mondta miután kirúgták a sorozatból.
10/10
-greghouse- 2012 nov. 28. - 17:59:06 10/10
(1379/1952)
..."mert HA esik a nézõszám, õ kiszállHAT belõle.." ez fenyegetésnek hangzik, valójában szerintem eldöntött tény. Az, hogy Lorre vagy ATJ ügyvédje döntött így, mellékes. Az, hogy õ feltételes módban fogalmaz, viszont beszédes, nyilván tudta, mire számíthat. Tudta, hogy esik a nézõszám, és bebiztosította magát egy olyan interjúval, ami miatt most róla beszélnek, ergo felhajtja az árát.
..Ha én lettem volna az ügyvédje, én is valami hasonló tanácsot adtam volna neki.
De én nem az õ tanácsadója vagyok sajnos, hanem....:-))) senkié....:-)
..angus, mindegy, csak írjanak rólad.
Ott akarod hagyni? Vagy vége van a sorozatnak?
Ne VESZTESKÉNT hagyd ott. Tanulj Charlie bácsitól, õ addig hõzöngött, míg százmillió dollárral ki nem rúgták.
Hõzöngj, mondj hülyeségeket, egyre vigyázz, személy szerint senkit ne sérts meg. Zsidózhatsz is, ami belefér, csak ne keverd személy szerint Chuck Lorre-t a nyilatkozataidba. Hivatkozz keresztény erkölcseidre. Ha erre hivatkozol, senki nem mer viszont - perelni, mert a keresztény erkölcsöket nem merik megtámadni.
..Namost.
Mit is csinált ATJ?
Pont ezt.
Mondott õ egyetlen nevet is? Nem. Charlie kimondta nyilvánosság elõtt valaha is Lorre nevét? Nem.
Zsidózott? Igen. De Lorre nevét nem mondta.
Lorre (ügyvédje) sakkozott. Mi a nyereség és a veszteség?
Veszteség egyértelmûen, hogy vége a sorozatnak. Pár évig még elmegy a Kucsera gyerekkel, de ez csak idõhúzás.
Nyereség, ha kirúgja Charliet, a botrány okozta médiakampány.
Sok száz milliót akasztottunk már le, Charlie mehet, pár évet kap az új felosztás, aztán õk is.
Mindenki jól jár.
Kivéve a nézõt, de az kit érdekel.
Jenny007 2012 nov. 28. - 15:45:39
(1378/1952)
10/10
-greghouse- 2012 nov. 27. - 23:27:06 10/10
(1377/1952)
jé...amit korábban írtál, az nálam késõbb jelent meg.
Mindegy. Az, hogy Angus õszintének tûnt...Istenem, ez a szakmája. Eljátszani dolgokat.
Nyilván azért szidta a sorozatot, mert már tudta, hogy nem lesz benne a továbbiakban (ahogy írod), mivel már túl van a forgatásokon (csak még nem adták le). De igaz, míg le nem adják, akkor sem szabad ilyeneket mondani.
Pont ezért bûzlik a dolog.
Lehet, hogy csinálnak egy látszat pert, amiért látszólag ATJ fizet, valójában megegyeztek, hogy elmegy a fenébe, mert nem tudják tartalommal megtölteni a felnõtt karakterét.
Továbbra is azt állítom, hogy ügyvéd nélkül ezek semmit nem csinálnak. Nem is nyilatkoznak jóváhagyás nélkül. Nem szegne szerzõdést szándékosan, ha nem õ jönne ki jól belõle. Lásd, Charlie, szerintem ott õ jött ki jól a száz millió dollárjával, addig pattogott míg ki nem rúgatta magát és röhög a markába. Tudtommal elõtte is zsidózott, nõzött, piált, mégis megvoltak. Ott Charlienak lett elege, csak úgy intézte, hogy õt rúgják ki, ne õ mondjon fel, így neki jár a kártérítés.
Meglepõ lenne, ha ATJ is erre játszott volna eleve? Nekem nem.
10/10
-greghouse- 2012 nov. 27. - 23:13:37 10/10
(1376/1952)
Igen...A rengeteg amerikai Biblia-alapú egyházak egyike, az orthodox (keleti) kereszténységhez tartozónak vallják magukat, és elsõdleges céljuk az 1-12 éves gyerekek nevelés a Krisztusi útra.
No rendben is van, ahány falu annyi egyház amerikában. De Hollywoodban ahol hatalmas pénzek forognak, semmi sem történik véletlenül. ATJ nyilván konzultált az ügyvédjével, menedzserével, mielõtt ilyen nyilvános nyilatkozatot tett. Nem tette volna, ha az ügyvéd és/vagy menedzser nem így látja jónak. Ennek pedig csak az lehet az oka, hogy a sorozatnak vége lesz. Vagy már elõre el van tervezve, és jól jön egy kis színjáték, vagy látják, hogy nem nagyon fog menni, és ATJ menti a saját irháját. Egy nagy durranással mindig jobb véget érni a sorozatnak, mint elhalnia. House záró epizódját rengetegen nézték, pedig nem volt akkora durranás, mint várták, de nagy volt a felhajtás elõtte. Ezért gondolom, hogy ez már a durranás elsõ füstölgése (hinnye de szép képzavar).
..Ámbátor ha én lennék ATJ ügyvédje, nem ezt tanácsoltam volna, mégpedig azon okból, mert Tom Cruise és Travolta egyházas botrányai után ez nem biztos, hogy nyerõ út.
...de az is lehet, hogy pont ezért csinálják.
Minden esetre, semmi sem történik véletlenül (vagy a jogászok jóváhagyása nélkül) arrafelé.
Jenny007 2012 nov. 27. - 22:18:18
(1375/1952)
Én is olvasgatom angolul, írnak a vezetõrõl, képek vannak. Igen ez valami vallási gyülekezet. Én sem kommentálom, mindenkinek szíve joga eldönteni mit gondol.Az USA is szabad ország, Angus azt csinál amit akar.
Jenny007 2012 nov. 27. - 22:13:41 Előzmény -greghouse-
(1374/1952)
Az benne van a szerzõdésben hogy nem nyilatkozhat a sorozatról negatívan amíg szerepel benne. Mondjuk ennyit minden hülye tudhatna.Ne marj abba a kézbe ami enni ad ugyebár...
Charliet zsidózásért rúgták ki (többek között), namost ha Angus mocsoknak nevezi a sorozatát meg kéri az embereket, hogy ne nézzék, ez kimeríti a szerzõdésszegés fogalmát.
Én nem hiszem, hogy ez csak egy jól felépített kampány lenne,hogy elõre megbeszélték volna.Õszintének tûnt ahogy Angus ecseteli a videón,hogy nem akar többet benne lenni.Nem tudom ki az a fekete srác a videón akivel beszél, de valami keresztény csoporthoz tartozik. A sorozatnak meg szinte biztos vége a 10.évaddal. Jake-et írják ki valahogy, Charlie meg ha csak álomként is de jöjjön vissza a fináléra.
Közben olvasom,hogy Angus idén már nem lesz benne a sorozatban
10/10
-greghouse- 2012 nov. 27. - 21:51:23 10/10
(1373/1952)
Na még egy és abbahagyom (egy idõre). ATJ a "Forerunner Christian Church" tagja. Rákattintva számtalan oldalukra és hivatkozásukra, néhány éve hozták létre Kaliforniában, az egyik alapítója szerint "Isten utasítására", hogy a gyerekekbõl Krisztus végsõ eljövetelének "elõfutárai" legyenek. Mint ilyenek, elsõsorban a gyerekek (át) nevelésére koncentrálnak...nem akarom végigolvasni, rátok bízom. A képek alapján kisértetiesen emlékeztet a Hit Gyülekezetére.
..És hogy ATJ "már középiskolában leszokott" a drogról és az alkoholról...ahhoz valamikor rá kellett szoknia.
Lehet, hogy csak elvonási tünetei vannak.