Jenny007 2013 jan. 24. - 13:34:57
(1532/1952)
***SPOILER PÓTOLVA***

A House-ból egy kockát nem láttam úgyhogy aztán mondhatod :)...Jó lenne ha Uncle Charlie visszajönne legalább a fináléra, de hogy? Valami olyat képzelnék el mint amit korábban leírtam, hogy nem is halt meg, vagy pl. álomként vagy hogy mindenki egyszerre betép és Charlie megjelenik mint hallucináció :D Szellemként megjelenik Alannak, asszem ez itthon a holnapi részben lesz méghozzá, Kathy Bates játszotta zseniálisan, de azért mégsem az igazi...
10/10
-greghouse- 2013 jan. 23. - 22:32:45 10/10
(1531/1952)
Olvastam, de majd megpróbálok egy teljesebb, amerikai forrást megnézni/olvasni, szerintem Charlie-nál itt az "utolsó rész" lehetett a lényeg (vagy visszajön kisérteni, vagy kiderül, nem is halt meg, hiszen ezt csak "hallomásból tudjuk" jogi nyelven), abban biztos vagyok, hogy Charlie visszasomfordálna "harmadik hegedûsnek" több epizódra, ez ki van zárva. Az utolsóra meg egyébként is vissza szokták hívni a régieket, lásd House.
10/10
-greghouse- 2013 jan. 21. - 20:05:10 10/10 Előzmény Bavaria
(1529/1952)
Arra, hogy a "csúcson kell abbahagyni" a Friends a legjobb példa. A közönség azóta is visít az ismétlésekért, én is. Chuck üzletemberként gondolkodik, ami azt jelenti, hogy addig kell folytatni egy sorozatot, amíg (lefelé haladva) el nem éri az éppen null szaldóst. Ugyanis hiába csökken a profit az elõzõekhez képest, összességében az növekmény, akármilyen furcsa is, amíg éppen nulla nem lesz a nettó hozam. A "csúcson kell abbahagyni" inkább a mûvészet, vagy a hírnév, vagy a legenda megcélzása, a Chuck féle nullszaldó elérése a kõkemény profit orientált produkciós módszer. Ez van.
10/10
-greghouse- 2013 jan. 21. - 12:40:49 10/10
(1528/1952)
Second.
(Ha valaki nem tudná, mert miért is kellene, nem a mi kultúránk, ez a "second" szó kb. támogatást jelent. Hivatalosan arra használják, hogy egy törvény javaslatot bárki beterjeszthet, de ha csak egyedül terjeszti be, nem vehetik napirendre, kell egy másik ember, egyetlen egy, a "second", attól kezdve szavazásra kell bocsátani, nincs mese. Anélkül, mintha el sem hangzott volna. Hülye szabály, dehát az angolok találták ki pár száz éve.)
szóval
SECOND.
Bavaria 2013 jan. 20. - 23:40:47
(1527/1952)
Én láttam a legfrissebb epizódig, olyan mintha egy másik sorozatot nézne az ember. Egyszerûen erre nincsenek szavak, hogy lehetett ennyire el**ni. Chuck Lorre is meg akarta mutatni h Charlie nélkül is vigan meglesznek. És most ott tartunk, h már a 11.évadot emlegetik. Csak azt nem tudom mirõl fog szólni. Már márig nem szól semmirõl, egy fogmosás érdekesebb. Hagyták volna abba a 8. évaddal, jobb lett volna, mint most ezt a valamit vigjáték sorozatként a képünkbe tolni.
10/10
-greghouse- 2013 jan. 19. - 17:32:17 10/10 Előzmény Novalis
(1526/1952)
Azt, hogy a közönség a post-Charlie epizódokkal fogja kontrasztba állítani a Walden epizódoknak, a nagyon profi producereknek tudniuk kellett volna. A közönség már ilyen. (Emlékezzetek, hogy a Legyen Ön is Milliomos Vágós és Fridis változatát is sokan állítják ma is szembe nálunk is, és sok más példa van.) Tehát fel kellett volna rá készülniük, és nagyon ütõs epizódokat csinálni Waldennel, de talán csak az elsõ öt vagy hat volt ilyen azóta leült.
..Értem én, hogy ennek az az oka, hogy váratlanul dobatta ki magát Charlie, és nem voltak rá felkészülve (különben nem buktak volna száz millió dollárt rajta). De Chuck Lorre állítólag nagyon profi és van olyan kemény, hogy ezt kezelni tudja.
...Eddig azt hittük. Lehet, hogy mégsem olyan profi?
10/10
-greghouse- 2013 jan. 19. - 17:25:28 10/10
(1525/1952)
Bocs, én nem gondolom, hogy "szét offolnánk" a topicot. (de szép magyar mondat volt...). Az, hogy nem a konkrét epizódról beszélünk, hanem általában a sorozatról, a karakterekrõl, vagy a színészekrõl, szerintem nem off.
...más. Valaki írta alább, hogy Alan vitte a hátán a sorozatot, (errõl lehetne vitatkozni, szerintem ketten együtt), és azzal értek nagyon egyet, hogy ketten együtt (Charlie és Alan) adtak egy egészet. Ha egyedül játszanak, Alanból egyre ellenszenvesebb (és unalmasabb) csúszómászó lett, mert valahogy nem tudnak "együtt" játszani Waldennel, más a hátterük, nem szívatják egymást úgy, Waldennek nincs köze Evelynhez, Judyhoz, stb. Alan is azért gyengült el, mert egyedül maradt. Mostmár tényleg õ viszi a hátán a sorozatot, de egyedül nem fogja bírni. ..
..(Kicsit olyan, mintha a Stan és Pan (Oliver és Hardy)-ból az egyik kiválna (volt egyébként ilyen film, olyan is volt.)
...Azt persze nem értem, hogy a forgatókönyvek miért laposodtak el, miért nem szellemesek a párbeszédek, és miért erõltetik minden mondatban a szexuális poénokat, amik bejöttek a nagy kettõsnél, de itt, mivel nincs A. és W. közt igazi, dramaturgiai kapcsolat azon kívül hogy egy házban élnek, üresek, és uncsik.
...no, remélem ez nem volt off.
Jenny007 2013 jan. 19. - 11:43:24 Előzmény barbi_112
(1524/1952)
Én is csak nemrég hallottam róla. Sheen nem is volt még híres, egy középiskolai barátnõjétõl született, azért tudnak róla kevesen.Az újságokban is úgy írtak róla,hogy Charlie rejtélyes lánya.
barbi_112 2013 jan. 18. - 22:43:31 Előzmény Jenny007
(1523/1952)
Én nem is tudtam hogy már felnõtt gyereke is van. Csak a kicsikrõl tudtam. De rákerestem a lányára, és hát nem éppen az apjára ütött.


Ja és igen, ezek a szex poénok tényleg unalmasak. Másról sem szól.
10/10
Novalis 2013 jan. 18. - 22:08:39 10/10
(1522/1952)
Nekem alapvetõen elég "széleskörû" humorérzékem van, bármin tudok röhögni, ami igényesen van elõadva, legyen az akármilyen beteg groteszk poén is. Még egy-egy nagyon alpári vicc is jöhet, még ha nem is teng túl benne az intelligencia; ha nem mesterkélt, és illik a történetbe, akkor az is vicces tud lenni. De ha csak arról szól az egész, hogy kínosan próbálják erõltetett poénokkal kitölteni az üres helyeket a sztoriban, az már régen rossz. Márpedig itt egyre inkább azt látom, hogy errõl van szó.
Biztos van, aki az ilyesmin is tud nevetni, számomra inkább elszomorító.
Jenny007 2013 jan. 18. - 21:49:03
(1521/1952)
1. Mi a francért kell az egész sorozatot a sótlan Walden köré építeni??? Õ van a középpontban a többiek meg vízhordók. Jó esetben.
2. Jake agyilag egy csimpánz színvonalán mozog, borzasztó idegesítõ. Ez csak addig volt vicces amíg kicsi volt. Most már katasztrófa.
3. Evelyn leszbikus? Ez a vég kezdete.
10/10
-greghouse- 2013 jan. 18. - 21:33:25 10/10
(1520/1952)
Azt hiszem lassan felszabadul a péntek estéim egy része. Én szeretem a szexuális poénokat, C. idejében is voltak, de hogy két rész semmi másból ne álljon csak olcsó és lapos szexpoénokból plusz a buta két tinédzserbõl...ettõl a Bujtor-Kern-Bánhidy stb. magyar film is viccesebb az m1-en. Sebaj. A hétfõket jó Garfield hívõként utálom, de egy elõnyük van. Három nap kihagyás után megint Charlie-s epizódok jönnek.
10/10
Novalis 2013 jan. 18. - 21:12:43 10/10
(1519/1952)
Nézem, nézem, mondjuk nem láttam az összeset, de ma jutottam el oda, hogy egyetlen egyszer sem mosolyodtam el az új részen. Nevetésrõl meg ne is beszéljek :/ Én próbáltam nagyon pozitívan hozzáállni az új epizódokhoz, de lehet, hogy véglegesen elvesztem a hitem ebben.

Ashton egy dolog, nekem nincs bajom vele, eddig sem volt, bár azt hiszem soha semmiben nem láttam. Ami rosszabb, hogy Alan és Jake kezd olyan sivár, unszimpatikus, egysíkú karakterré válni, ami megdöbbentõ lecsúszás az eddigi színvonal után.
Jenny007 2013 jan. 18. - 13:42:47
(1518/1952)
Khmm pedig azért jöttem fel,hogy egy hírt megosszak. Lehet ez is kicsit off, de azért belefér.
Kedvenc Charlie bácsikánk nagyapa lesz!!!:D az utolsó mondat annyira tipikus. Lol :D:D

http://www.tvmagazin.hu/index.php?0101300115878
Jenny007 2013 jan. 18. - 13:38:35
(1517/1952)
bocsi,igaz néha eltérünk kicsit, de a fõ téma azért a sorozat vagy a szereplõk!:) Szerintem jó dolgokat írogatunk, szórakoztató, vicces eszmecserék zajlanak itt! :) Nem a legfrissebb tõzsdehíreket osztjuk meg.
10/10
-greghouse- 2013 jan. 17. - 18:04:54 10/10
(1516/1952)
...hogy Kutcher "Demi Moore hátán kapaszkodott fel.." nem is tudod, mennyire beindult a képzeletem, és hogy - szerintem - milyen igaz lehet.... .-)
10/10
-greghouse- 2013 jan. 17. - 18:03:20 10/10
(1515/1952)
OFF: Jenny, VAGY már alszom, VAGY még nem. VAGY azt, amit Charlie....:-)
Jenny007 2013 jan. 17. - 15:23:31
(1514/1952)
Off: mit csinálsz te hajnali 3-kor? :)

Asthon Kutcher rajta van a legrosszabb hollywood-i színészek listáján. És nem csak 1 listát néztem...írtam már korábban is, nekem nincs vele bajom, de egyáltalán nem ismerem el mint színész, B-kategóriás vígjátékokban játszott és az sem pozitívum, hogy Demi Moore hátán kapaszkodott fel most meg õ a TAAHM "arca" a nagy sztár...És többet keres mint Jon 10 év után. Bár az az érzésem, hogy Jon bármeddig folytatná a sorozatot és nem érdekli hogy mennyit kap. Azért õt is ez a szerep húzta ki a kevésbé ismert színészek közül.
10/10
-greghouse- 2013 jan. 17. - 02:56:09 10/10 Előzmény Jenny007
(1513/1952)
Ez az amerikai tévé fõ közönségnek, a tiniknek szól. Odavannak Ashton Kutcherért, lehet, hogy lemegy még egy évad. Európa azért nem dobja el magát érte.