csancsy 2009 márc. 24. - 16:14:33
(352/1952)
4. évad végén, nõsül újra.
ms0304 2009 márc. 24. - 12:48:47 Előzmény gerhajdu
(351/1952)
Találsz ebben a soriban egyetlen "normális" embert?
Tegnap tetszett Charlie "bölcsessége", amikor Jack rákattant a tánctanárnõre.
Nem szó szerint: Szegény gyerek, olyan, minta a kutya, amelyik szalad az autó után. Kevés a reménye, de ha mégis utoléri, akkor sem tudja vezetni. (Nem úgy, mint õ, bezzeg!)
Nem mellékesen az egész sorozat a föltétel nélküli szeretet miatt tetszik.
csancsy 2009 márc. 23. - 20:56:38 Előzmény gerhajdu
(350/1952)
Jó, persze, érthetõ, ezzel semmi gond nincs:):):):):) Sõt, rengetegen kedvelik Rose-t, és sztem nézõk nagy része azt várja, hogy Charlie-val összejöjjön újra (SPOILER!!! sztem ezért volt a nagy szerelmi vallomás, és hogy mikor házasságra gondolt, Charlie, akkor Rose jutott eszébe SPOILER VÉGE), sõt sztem legvégén õvele fog összjönni (én sajnálatomra, ha így lesz):) Amúgy meg mindenkinek nem lehet ugyanazt szeretni:):):)
gerhajdu 2009 márc. 23. - 20:36:50
(349/1952)
Jó a normális az túlzás. Nem tudom ,miért de bírom az abnormális nõi karaktereket. Meg úgy egyáltalán az abnormális szereplõket
csancsy 2009 márc. 23. - 18:01:30
(348/1952)
Igen, ez is igaz, Alan-hez okos nõ illik, de valahogy akkor is Candy-t tudnám csak mellé képzelni, talán mert ellentétes Alan-nel, és ahogy mondani szokták az ellentétek vonzzák egymást. Meg olyan csaj kell Alan-nek, aki kihozza ebbõl a félénk, béna sárc sorsából, és judith is okos, még se mentek vele semmire, csak még jobban tönkrette. Bár szeretem, amikor kitolnak judith-al, és tényleg Herb is jó karakter.:)

Rose-t pontosan az elszántsága miatt nem kedvelem. Meg nekem túl sok, és mindent lehet mondani rá, csak azt nem, hogy normális. Okosnak okos, de nagyon õrült, és engem mindig idegesített, hogy nem igaz, hogy nem fogja már fel, hogy Charlie-t nem érdekli õ, azok a gyenge próbálkozásai, és 5.évadban (vagy 6-dikban volt) túllõtte a határt, szinte Charlie-t sajnáltam, amit tett Rose vele (aki látta az érti, mely részre gondolok). Szóval, bocs, de abszolút nem a favoritom:):):)
SPOILER!!!
Akkor már inkább Mia legyen Charlie-val, de legjobb a 6.évados, mostani barátnõje Chelsea. Õ nagyon aranyos csaj! Õ maradhat:) És remélem soha nem lesz semmi Charlie és Rose között, inkább hagyjuk így, nem is értem mi volt ez a nagy szerelmi vallomás Charlie-tól amikor ment el Rose, hiszen elõtte végig utálta, piszkálta Rose-t. Jobb, így nyugodtan hagyni!!!
gerhajdu 2009 márc. 23. - 17:51:15
(347/1952)
Igen, kicsit elszaladt veled a ló;)
gerhajdu 2009 márc. 23. - 17:44:55
(346/1952)
Na igen. Szerintem látszódott a legutóbbi vetített részben , hogy okos és normális, csak bele van zúgva Charlie-ba. Szerintem lesz még valami érdekes, ha nem is jönnek újra össze.

csanita: Candy-t én is bírtam, igaz én pont egy okos nõt tudnék Alan mellett elképzelni. Láttam múltkor egy késõbbi epizódot (neten), látszik, hogy Alan túl sokat okoskodik. Most nem írom le mi történt, de az tényleg zseniális epizód.
csancsy 2009 márc. 23. - 16:24:04
(345/1952)
bocs, drámaklubos (nem pókeres), és jó lenne. mindig túl gyorsan írok:)
csancsy 2009 márc. 23. - 16:22:39
(344/1952)
Jaj, pont tegnap néztem a pókeres részt újra, akartam is errõl írni!!! Sean Penn is hatalmasat alakított:):):):) Tényleg j lenne, ha néha szerepelne. Mikor Elvis Costello beszól, hogy bezzeg Sean nem beszél az öccsérõl, erre beszól Sean, valami olyasmit, hogy akadj le mary poppins, már utolsó idegeimet tépázod:))))))))))) Bár kicsit szomorú is, mert Sean öccse meghalt a való életben, azt nem tudom e rész elõtt vagy után. Amúgy Sean sztem való életben is ilyen ideges típus, hallottam egy-két dolgot madonná-val kapcsolatos botrányairól, bár most feleségével jól megvannak (amúgy olvastam Sean felesége randizott még 15 évesen Charlie Sheen-el), de most oscar díjátadásnál is beszólt valamit Madonnának a fiatal pasija miatt. Amúgy Elvis és Sean civakodását is nagyon bírtam, meg Harry jó beszólásait. A fing-ról kezd beszélni, hogy lényeges, meg mikor beszól, hagy mondjak arról, mi a fair? mindegyik figyeli, várja a folytatást? erre beszól, most mi van?:):):):):)
4-dik srácot nem ismerem annyira, õ nem is annyira szerepelt.
csancsy 2009 márc. 23. - 15:11:40
(343/1952)
A Kandi-Candy dolgon felesleges vitázni, mert nem tudom vissszalapoztad a fórumot, de már elején volt ez a vita, én is azt mondtam, hogy elvileg Maerikában Candy-ként kéne írni, csak itt magyarosították, kiejtés szerint, de kikérték ezt, és sorozatban is említette, K-val kell írni a nevét, és imdb-én is úgy van rajta. De sztem is normális, amerikai esetben Candy-ként kéne írni:)
csancsy 2009 márc. 23. - 15:08:41
(342/1952)
Komolyan, visszahozzák???JUHÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ!!!!
Sztem õ illik a legjobban alan-hez, tökéletes párost alkotnakt! és Berta és nagyi mellett õ is a nõi kedvenceim közé tartozik!!! Nõk közül egyedül Rose-t és Judith-ot nem bírom!!! Imdb-ét szoktam figyelni, és azon még nincs jelezve, hogy most visszatér, de nagyon-nagyon remélem!!!
Jake-nél én is úgy vettem észre, Charlie hat rá igazán:):):) Amúgy Jake is sokat változott, külsõleg, belsõleg is, meg is változtatták miatta az 5-dik vagy 6 évados fõcímet. Nem tudom észrevettétek-e:)
gerhajdu 2009 márc. 23. - 14:00:58 Előzmény csancsy
(341/1952)
Úgy tudom késõbb visszahozzák Candy-t. (Nem Kandi.)

Jake szerintem a legtöbbet Charlie bácsitól tanulja:) Alan általában csak védeni próbálja- kevés sikerrel.
csancsy 2009 márc. 21. - 14:53:25
(340/1952)
Amúgy azon gondolkoztam, hogy újabb évadban, jó lenne, egy új állandó szereplõt bevinni. Vagy Kandit visszahoznák, vagy Jake-nek lehetne új barátnõje, mostmár itt lenne az ideje. Tudom, elõtte is voltak már Jake-nek barátnõi, de csak beszélgettek róla, nem mutatták sorozatban. Ha jól emlékszem Wendy Jo volt, akit már el akart venni rögtön, erre mondta, Charlie Alan-nek, hogy gratulálok, rád hasonlít a fiad:):):)
Kíváncsi lennék, hogy Jake olyan lenne, mint a nagybácsija, vagy mint az apja a nõk terén. Ebbõl is olyen vicces helyzeteket lehetne kihozni:)
csancsy 2009 márc. 21. - 14:39:25
(339/1952)
Jaj, arra emlékszem:))))))))))
Az is nagyon jó volt!!!
gerhajdu 2009 márc. 21. - 14:36:02
(338/1952)
Én azt bírtam, mikor egy átlagos nap Jake közel élettelen volt, semmi kedv, semmi energia. Elvitték pszichiáterhez is, semmi nem használt. Aztán Berta úgy oldotta meg a dolgot, hogy adott neki gyümölcslevet, mert mindig csak chipset és hamburgert kapott. Másnap reggel már pörgött, mint a ringlispíl:))
csancsy 2009 márc. 21. - 14:29:23
(337/1952)
Egyetértek, sztem is a legjobb szereplõ a kisgyerek, Jake. Tényleg nagy komikus lesz belõle. Akkor bírom a legjobban, mikor felidegesíti a nagybátyját, Charlie-t vagy a nagyit.:):):):) Nagyon nagy a kölyök!!!

SPOILER!!!
Legviccesebbek között volt tõle, mikor Charlie majomhoz hasonlítja Jake-t, és ez ellen tiltakozik Alan, és ekkor bejön Jake, elvesz egy banánt, és megvakargatja a hasát:):):):) mint egy majom! szakadtam a röhögéstõl!!!
A másik vicces dolog, mikor csinálja az autóban (azt ez a rész nemrégen volt a tévében) a töriháziját, hogy kérdéseket kell feltenni a volt elnöknek, akitõl Jake zombikkal kapcsolatban "kérdezett":):):):):)
Vannak nagyon jó húzásai. Nekem õ az elsõ számú kedvencem!!! Utána már nehéz dönteni Charlie-Alan-nagyi-Berta között!!! Õk a következõ kedvenceim, egyszerre!!!
SPOILER VÉGE!!!!

Amúgy egy változás megfigyeltem, hogy így nézem egyszerre az elsõ évadokat, és a legújabbakat!!! Alan teljesen megváltozott!!! elején, még olyan kis béna, jófiú volt!!! Most így az újabb évadokban, annyira a talpára állt, és õ is majd minden nõvel lefekszik (pl.: az asszisztensnõ, Charlie volt barátnõje, Cherri) szóval csomó van az õ számláján, és semelyik nem annyira komoly. Bár, még mindig kitol vele a bátyja, de azért már õ is kitolt Charlie-val, valahogy sokkal határozotabb lett.
gerhajdu 2009 márc. 21. - 14:22:05 Előzmény Danny Wilde
(336/1952)
Szerintem mindhárman kiváló egységet alkotnak. És ehhez még hozzájárulnak a legrosszabkor betoppanó mellékszereplõk:)
Charlie-ben (magában a karakterben) azt bírom, hogy folyton kihúzza magát a gyereknevelésbõl. Mégis csak Alan fia Jake. Mint mikor Alan-re bízta, hogy magyarázza meg azt a kifejezést(már nem tudom mi volt) Alan kitalált valami cowboyos történetet, Charlie meg szivatja: "És miért tartják meg a csizmát?"
Nem emlékszik valaki, hogy volt? Mert csak ennyire emlékszem.
10/10
Danny Wilde 2009 márc. 21. - 12:24:21 10/10
(335/1952)
Szerintem Ron Cryer sokkal jobb mint Charlie Sheen.
De a legjobb a gyerek!!!Imádom!!!Hihetetlen kis fapofa,már most óriási komikus.
katkunder 2009 márc. 20. - 14:16:21
(334/1952)
Ez a rész tényleg tuti jó volt!!! :-)
gerhajdu 2009 márc. 20. - 13:12:18
(333/1952)
Jó volt a szerdai rész Rose-zal. Látszik, hogy sok minden volt köztük. És a csütörtöki, az kész volt:
"-Szerinted körül metéltek?
-Ez nem Dávid csillaga, Charlie. Ez a pokol ötszögû csillaga!
-Jujj! Hát az sem túl jó!"

"-Hogy tudtál kielégíteni egyszerre 13 nõt?
-Nem emlékszem."

"-És a férfiasságod össze fog zsugorodni.
-Bocs, Alan, de nem rúghatjuk ki."