10/10
Adry87 2011 ápr. 26. - 17:21:37 10/10
(1497/2797)
Az biztos hogy a Kettõs játszmában szerethetõ Roberto, és az a meglepõ, hogy sokan Brunót is kedvelik, köztük én is.Pedig nem szoktam szeretni a gonosz szereplõket, de õ más mint a többi.
10/10
suxel 2011 ápr. 26. - 14:04:20 10/10
(1496/2797)
Kicsit gondolkodtam, hogy kire is hasonlíthatna az eddigiek közül leginkább a karaktere az új sorijában: talán az ENDA-ból German és innen egy kicsit Ulises keveréke. Egy ilyen sunyi, alattomos emberke, aki nem mellesleg nem bátor, de mindenbõl szeretne hasznot húzni. A gerinctelen jelzõt még nem aggatnám rá teljes mértékben, de nem szerethetõ a számomra. Mert van olyan negatív szereplõ egy jó pár, akit bírok, de az õ karaktere ott távol áll a szerethetõtõl.
10/10
Renata001 2011 ápr. 26. - 12:45:03 10/10
(1495/2797)
Köszi az infót, ezt nem tudtam, örülök hogy Roberto benne lesz, de hogy negatív annak nem annyira.

Szegény Roberto, a mai részben fogom sajnálni! :(
10/10
suxel 2011 ápr. 25. - 23:15:46 10/10
(1494/2797)
A keret nekem is tetszik, hogy egy idõsebb nõ és egy fiatalabb férfi. Hány olyat láttam már, hogy idõs kan, és fiatal kanca! Az már uncsi.
Annyira nem is ráncos a bõre, jól tartja még magát.
Csak nekem annyi a baj, hogy nem tudom kikapcsolni az agyamat, hogy az egy 50es nõ és egy 30as pasi. Mondjuk még az a tizenx év is hagyján. Nálam maga az, hogy 50es nõ ágyjelenet.......
Valahogy az én szemem nem kiváncsi az ilyen jelenetekre. Nekem elég lett volna annyi is, hogy elkezdenek simizni, és aztán végül egy kép hogy a paplan alatt beszélgetnek a maszatolás után vagy egy csók. Finomítsunk rajta: puszi.
De örülök, hogy a nagy tömegnek tetszett. :D:D
**Unikornis** 2011 ápr. 25. - 22:44:38
(1493/2797)
Hát nekem a Victoria és a "Soto Úr maszatolása" tetszett a legjobban! Már régóta vártam, hogy végre lépjenek és ne csak kerülgessék egymást. A szappanoperákban amúgy sem szokott lenni olyan h idõs nõ fiatal férfival kavar- épp ez mutatja, hogy ez egy modern felfogású sorozat. Mert miért is ne?! Jó, mondjuk Victoria esztétikailag nem volt a csúcson a ráncos bõre miatt, de ezt elnézem, mert volt más, ami elterelte a figyelmemet!:D:D:D:PLettem volna a Victoria helyében, az tuti!!!
10/10
suxel 2011 ápr. 25. - 22:37:45 10/10
(1492/2797)
Remélem Maria José nem akarja folytatni ezt az idegbeteg vagyok stílust, amikor Maura nevét meghallja, mert egyáltalán nem áll neki jól, s egyenesen irritál.
Micsoda merészség: Ulises és a paplan alatt ez egy szál semmi.
Már kedvelem meg felé ezt a Sandrat akármilyen hülye is csak már kár, hogy nem sokáig lesz benne.
Kár, hogy Alex nem verte be Mateo képét, nem csinált semmit se most, de megérdemelte volna, hogy kapjon egyet.
Pedro: állandóan letagad minden, hazudozik, ráfér egy kis börtön....
Felipa meg Ezequiel tiszta cukik voltak (L)
Paula és Katia valahogyan nem hiányzott :D
Brunoból kicsit kevés volt, de majd lesz több is :P
Én nem voltam elragadtatva Victoria és Soto úr maszatolásától. Szép meg szép, hogy szerelmesek, de nekem ez egy kicsik sok(k) volt.
10/10
suxel 2011 ápr. 25. - 20:52:55 10/10 Előzmény sorozatkedvelõ
(1491/2797)
Off


Szia!
Én sem tudom pontosan, de mikor kezdõdött a sori én utánajártam a cselekvéseknek és történéseknek és azt vettem ki belõle, hogy igen. Sõt valahol azt olvastam egy oldalon, hogy sokaknak nem tetszett, hogy annyira központi figurává nõtte ki magát a karakter a végére. Nem Marcelot kritizálták, hanem a karakterét, hogy nem kellett volna annyira kiemelni a vége felé. Na most, hogy ebbõl mi az igaz döntse el mindenki magának. De nekem szimpatikusabb lenne Marceloval Zuria Vega, mint cimarroval, de hát nem ez az elsõ sorozat, ahol mondjuk a "másodhegedûsnek" szurkolok.
10/10
suxel 2011 ápr. 25. - 20:44:17 10/10 Előzmény Renata001
(1490/2797)
Szia!
Már a sori legelejétõl benne van a LFDD-ben Roberto. Egyáltalán nem alakít szerethetõ karaktert benne tehát negatív, de nagyon jól csinálja. Csak a legelsõ 2-3 részben egy fiatalabb színész játszotta a fiatalkori énjét. Elég fontos szereplõje a sorinak, és Antolinnak hívják benne.
Na most pedig megyek és visszanézem a pénteki részt! :)
10/10
Renata001 2011 ápr. 24. - 14:10:04 10/10
(1489/2797)
Nem tudok sokat arról a sorozatról sajnos nem fér bele az idõmbe. De valószínû hogy Estrella-ra hajt majd. ;)Megkedveli õt tuti!
sorozatkedvelõ 2011 ápr. 24. - 13:50:34
(1488/2797)
A szerelem tengerében õ az orvos,aki kezeli Casildát.Beleszeret vajon Estrellába? Vetélytárs lesz-e Viktor Manuelnek?
10/10
Renata001 2011 ápr. 24. - 13:47:27 10/10
(1487/2797)
OO! Roberto! Marcelo Cordoba! Jelenleg szerepel A szerelem tengere c. sorozatban is és ha minden igaz hamarosan a LA Fuerza Del Destino-ban is feltûnik, David Zepeda és Gabriel Soto mellett! (L)
Ez nagyon jó lenne, biztos nézem majd azt is!
sorozatkedvelõ 2011 ápr. 24. - 13:34:30
(1486/2797)
Nekem ebben a sorozatban az tetszik ,hogy teljesen életszerû,a szereplõk igazi emberek erényekkel és hibákkal,némelyek gonoszsággal.
10/10
Adry87 2011 ápr. 24. - 12:01:32 10/10 Előzmény sorozatkedvelõ
(1485/2797)
Én is sajnálom, hogy nem lesz hétfõn, mert majd most jönnek az igazi izgalmak, ha nem lett volna eddig is épp elég.De az a jó ebben, hogy még ha Alex és MJ össze is vesznek, nem tart több részen keresztül a haragszom rád, hanem valahogy mindig kibékülnek, mert rájönnek hogy nem érdemes veszekedni, ez a Maura ügy se olyan komoly, de hát bármelyik nõ féltékeny lenne, ha egy másik nõ akarja megkörnyékezni ezt a dögös pasit.
10/10
cristina.olivia 2011 ápr. 23. - 21:16:08 10/10 Előzmény clody90
(1484/2797)
A tegnapi rész tényleg nagyon jó volt. Roberto nekem is már a kezdetek óta szimpatikus.
Tetszett az, amikor Victoria kérdezte Fernandotól szeretkezés elõtt: Nem fogsz megijedni? :)

Feliz Semana Santa, vagyis kellemes húsvéti ünnepeket!
sorozatkedvelõ 2011 ápr. 23. - 16:37:39
(1483/2797)
M.J. elhallgatta Alex elõtt,hogy Bruno megfenyegette,Alex elhallgatta,hogy tudja az igazságot M,J, anyjáról és ikertestvérérõl.Alex csak a Maura ügyet közölte,amivel jól felbosszantotta M.J.-ét és a féltékenység miatt saját magát is.Don Pedro egy kicsit ütõdött,nem kedvelem ezt a karaktert.
Kár,hogy hétfõn nem lesz a sorozat.
10/10
Renata001 2011 ápr. 23. - 10:54:28 10/10
(1482/2797)
A tegnapi rész sok meglepit tartogatott, örülök hogy végül Roberto elmondta Alexnek az igazat. Szimpatikus ez a Roberto. Sajnálom mert a felesége egy igazi hárpia, nem bírnám! :)
Nem is tudtam hogy Alex tudni fog Sandra létezésérõl, de így még izgibb! :D
(Sortilegio y Cuando me Enamoro) (L)
10/10
Adry87 2011 ápr. 23. - 10:36:06 10/10
(1481/2797)
Ma néztem meg a tegnapi részt.Nagyon tetszett ahogy Felipa meg Ezequiel civakodtak.Szegény MJ mennyire féltékeny, de Alexnek meg kell értenie, hogy nem esik neki jól, mikor a volt barátnõje hívogatja.Chuchonak igaza volt amit mondott Pedronak, hogy el kéne mondania az igazságot.Szerintem is el kellett volna mondania Alexnek, õ kitalálta volna a legjobb megoldást, így viszont õt is kétségek gyötörték.De legalább Roberto elmondta, õt nagyon kedvelem.Fernando és Victoria pedig nagyon aranyosak voltak együtt.
10/10
clody90 2011 ápr. 23. - 10:10:30 10/10
(1480/2797)
Sziasztok! :)
Hát ez a tegnapi rész mindent vitt! :D MJ féltékeny,és durva 1 részben minden kiderült. Rájött Alex,látta a képet is a csajról...
Roberto meg egyre szimpatikusabb nekem! :) Én szeretem! :) Örülök,hogy kitálalt Alexnek.
Néha úgy leütném az öreg Pedrot,valahogy õt nem tudom hova tenni. Chucho-t imádom,de Pedro-t...:S pfff...
Miért kell titkolózni? Most ha nem tudta volna meg Robertotól az igazat Alex akkor még benne lenne a kétely hogy az tényleg MJ és prosti vagy egy drogos...És Pedro meg be se védte MJ-t hogy kételkedik benne Alex. Engem ez felháborított.... Remélem megkapja még az öreg.. wáá
Victoria meg Fer.. <3 no comment,nagyon édik voltak! :)))
Mint két tini a takaró alatt. :DD haha
Most eltûnök pár napra,kedden jövök.
Mindenkinek Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok! :)
juan-ZSU 2011 ápr. 22. - 19:37:12
(1479/2797)
Raquelben ma se csalódtam valami ilyesmit mondott hogy "Maria José úgy néz ki mint egy prostituált" de tudjuk hogy az Sandra
jobb lett volna ha Pedro maga mondja el Alexnek az egész dolgot de mindegy így is kiderült
Maria José meg féltékeny Maura miatt ez a kapcsolat olyan valóságosan van szemléltetve hogy hiába boldogok egy kis féltékenység azért befigyel
Hope7 2011 ápr. 22. - 19:30:28
(1478/2797)
Sziasztok! :)
Egy kissé eltûntem, de úgy éreztem h ezt a részt nem lehet szó nélkül hagyni!
Valahogy olyan fura volt számomra h az a Mateo vagy ki csak úgy bement a lakásba mikor elvileg Ulises bezárta, na de mindegy... Az jó volt amikor Alex nézte a képet és beszól: Ez a feleségem, mit keres nálad a képe? Amúgy szerintem Sandra fiatalabbnak tûnik mint María José... Szerintetek nem?
Bár ma Don Pedron kiakadtam h miért nem mondta el, mert megkérhette volna Alexet h ne mondja el María J-nak, de hát az õ dolga... Abban reménykedtem h Roberto elmondja Alexnek, bár h õszinte legyek, nem gondoltam volna h így elmondja, bár a lényeg az h elmondta, és remélem h Alex is elhiszi...
A vége nekem tetszett, vicces volt ahogy a végén ott a takaró alatt "szórakoztak"... :D