zisi 2011 máj. 05. - 22:18:06
(1637/2797)
Spoiler!

Ulysses még él!

Spoiler vége!

A mai rész sem volt unalmas, egyre jobban tetszik a sorozat. Kiemelném Chantal Andere-t, Raquelt játszó színésznõt, nagyon tetszett a mai játéka,- vagyis az egész karakter- idegbeteget, alkoholistát megformálva! Alex jó megmondta neki.:) Brunoban és Maurában most sem csalódtam! Katiát nem bírom.. legszívesebben arcon vágnám a szemtelen kis csajt! Jövõ héten nagyon jó részek lesznek.. nehezen fogom kibírni a hétvégét,majd az Acapulco öböllel vigasztalódok többek közt.:):P
sz.andrika 2011 máj. 05. - 22:02:26 Előzmény suxel
(1636/2797)
Sziasztok! Én úgy vettem ki nem Ulyssest tették ki csak a kocsiját.
****Spoiler**** Rémlik mintha láttam volna késõbb a klinikán ágyba fekve szerintem kisérleteznek vele.*********Spoiler**********
édesmaya 2011 máj. 05. - 21:18:10
(1635/2797)
Nocsak senkinek sem tetszett a mai film? Pedig ez sem volt egy unalmas rész!

Szegény fiatalok, sötét felhõk gyülekeznek a fejük felett! Már elõre sajnálom õket az újabb piszkos intrika miatt! Bruno aztán tényleg nem féli az Istent, a mocsok! Naná hogy mindíg beleveti magát újabb lehetõségbe, ha Alex és Maria-Jose ellen kell ügyködnie! /Olvastam az Epizód Magazinban a következõ hetekben történõ eseményekrõl, hát nem piskóta, mik jönnek még! Szörnyû!/
Pláne, hogy nem lett belõle még alelnök sem!Az idõs dokit szavazták meg helyette.
Fernando meg belehal a bánatba, hogy Viktória szakított vele. Katiának megint volt egy pofátlan beszólása a bátyjának, hogy söpörheti a molyokat az idõs csajáról. Egyszer már Fernandónak alaposan be kéne olvasnia a hülye liba húgának. Jól fel kéne képelnie!
Na aztán a részeges Rachelt sem kell ám kihagyni!Hogy mit képes mûvelni a piáért nõ létére, hát ez elképesztõ! Szegény Mechita nem tudja mire vállalkozott, hogy beállt mellé szolgálni! Mivelhogy Rachel beköltözött Ulysses helyére (mármint abba a lakásban, amit Ulyssesnek bérelt Rachel).
Kivi leszek, hogy hogyan kerül elõ Ulysses, de még nem halt meg, ugye? Nem károg érte a varjú sem, ha úgy lesz, csak Rachel.
mona67 2011 máj. 05. - 14:51:06
(1634/2797)
Szia! Én is bármit eltudok képzelni kettõjük között, mert egyiket sem kell félteni. Korábban olvasott cikkek alapján Willy magánéletében is voltak gondok(ha igazak amit a cikkekben írtak).
10/10
suxel 2011 máj. 05. - 14:50:33 10/10
(1633/2797)
Már megvan a klip. Ha visszaolvasol május2-ig. Akkor valamelyik hozzászólásnál ott lesz a kilp linkje, amit megtekinthetsz!
10/10
SJQ 2011 máj. 05. - 14:33:59 10/10 Előzmény mona67
(1632/2797)
Na amilyen férfifaló Jennifer, tuti behálozta a kis Willy-t :D pláne,h Willy is szoknyapecér :S , nem volt nehéz dolga :S :)
szerintem a két házastárs (Anthony és William feleségge- nem jut eszembe a neve:S) tuti lerágták a 10 körmüket, amit nem is csodálok :S hisz két ilyen kacér ember, egy klipben, meg gondolom a klip sem egy "langyos víz partot mos", hanem forró latin klip lesz:S
már elõre utálom Lopez asszonyságot :D
10/10
mary0114 2011 máj. 05. - 13:43:36 10/10
(1631/2797)
Szia!
Raquel idegbeteg-alkoholista alakítása nagyon hiteles volt, ahogy mondtad: a remegés, a tekintete, a hangulatváltozásai- félelmetes. Katia két atyai pofont is megérdemelt volna Fernandotól. Lehet, hogy Mary nem olyan vékony, mint õ, viszont nincs joga bárkit is megszólni. És nem mellesleg ez nem indok. Várom a pillanatot, amikor leesik neki,hogy miben is vett részt, Brunonak már úgysem sokáig kell.
mona67 2011 máj. 05. - 13:34:09
(1630/2797)
Szia!
Igen megérdemelne egy díjat Raquel. Nagyon jól eljátszotta az alkoholistát, ahogy néz, a mozgása, a reszketése. Katia úgy felhúzott , hogy a legszívesebben kikaptam volna a tévébõl és jól megtéptem volna. Remélem a végén megkapja a büntetését a szemét viselkedése miatt.Szegény Maryrõl ahogy beszélt (dagadék, tehén). Ez az õrült tudós se semmi. Nem sokat gondolkodott, Ulisses az útjában volt és elintézte.
10/10
mary0114 2011 máj. 05. - 11:39:45 10/10
(1629/2797)
Sziasztok!
Olvastam én is a Williamrõl szóló cikket. Hát hiszem is meg nem is. Azt elhiszem, hogy Jennifer férje féltékeny volt, de szerintem ez csak hírverés, mert a botrányos hír is hír. És nem mellesleg szerintem az a szám katasztrófálisan rossz.
A tegnapi rész jó volt. Raquel, mint idegbeteg, komolyan díjat érdemelt volna, nagyon élethû volt az alkoholista alakítás. Felipa beszólása, hogy az ápolónõ inkább idomár- hatalmas volt. Alexnek nagyon jók a megérzései a kedves anyóst illetõen. Katiát tudtam volna leütni, Fernando viszont rövidre zárta az ügyet és kirúgta végre. Tetszett, hogy nem teketóriázott, kidobta a cégtõl. Maura nagyon naív, ha azt hiszi, hogy Alex majd szeretni fogja.
10/10
Adry87 2011 máj. 05. - 10:48:01 10/10 Előzmény mona67
(1628/2797)
Nem csoda ha Jennifer férje féltékeny egy ilyen pasira, szerintem a legtöbb férfi az.
A mai részt most néztem meg, végre Fernando kirúgta Katiát, megérdemelte.Felipa milyen aranyos volt mikor megölelte Roberto-t.Alex-nek megint jók a megérzései elenával szemben is.Ulissest jól elintézte Jorge,remélem most jó darabig nem látjuk, nagyon idegesítõ alak.Felipa beszólása az idomárról nagyon nagy volt.Szegény kislányt nagyon sajnálom,hogy Raquel miatt így szenved.Lissette tényleg elég rosszul néz ki, de azért õ is elmondott valami fontosat Brunónak.Nagyon megható volt mikor MJ és Paula meglátogatták az apjukat.Elena hiába mondta Maurának hogy megkapja Alejandrot, mert nem fogja soha megkapni, õ mindig MJ-t fogja szeretni, bármi történik is.
10/10
suxel 2011 máj. 05. - 01:36:18 10/10
(1627/2797)
Elena mindig azokban a szoknyákban, mint valami jó fajta vidéki dáma! Tetszik, ahogy felöltöztetik mindig.
Azért Mauranak nincsen olyan nagy bátorsága, nem nagyon meri bevállalni a dolgot, de úgyis befogja, de alig várom a mai részt, amikor Bruno megszorongatja egy csöppet a nyakát. Nincs meg benne a kellõ hidegvér szerintem.
Alexék, hogy hiányolták Brunot. Lassan elég eldönteni nekik: mi a jobb, ha jelen van vagy ha nincs jelen. Ha jelen van akkor bunkó és gonosz és tovább nem sorolom. De ha nincs jelen az sem jó, mert akkor meg valami még ördögibb terv van születõben a fejében, amit alaposan elõ kell készíteni.
Roberto nagyon aranyos volt! De tényleg durva, hogy a kisgyerek alkoholelvonástól szenved és az a legdurvább, hogy sajnos ilyen van. Egyszer láttam egy ilyen riportot a tvben a híres Zacher Gábor toxikológussal. Nem egy kellemes dolog, az biztos.
Felipa: Idomár! Ez megint nagy alakítás volt.
Jó tényleg látszik valami Lisetten, de én szerintem akkor is Raquelen jobban látszik vagy jobban tudja elõadni a beteget! Igaz két különfajta betegségrõl van szó. Mondjuk én azon sem csodálkoznék, ha bedilizne egyszer csak úgy spontán. Amilyen hisztit levágott az ital végett, na meg még majd a maiban is.
Katia: olyan egy liba (mú, mú, mú). Mit ártott neki az a szerencsétlen Mary?!
Na Ulisesnek jól a nyakába vágták a tût! Azt a szerencsétlent most kirakták valami szegénynegyedben? Remélem vagy 3 részig nem fogom látni most benne. Annyira irritál az a beképzelt sunyi feje.
juan-ZSU 2011 máj. 04. - 20:31:27
(1626/2797)
Robertot egyre jobban bírom nagyon aggódik a kisbabáért pedig nem is az övé.Szegény gyerek, Raquel elintézte most alkoholista a gyerek is ez szörnyû hogy ilyenek vannak :((
Felipa jófej volt mint mindig elkezdi h Raquelnek idomárja van nem ápolónõje XD
Lisette nagyon pocsékul néz ki...
az õrült tudós Ulises nyakába hogy belevágta a tût
mona67 2011 máj. 04. - 14:42:38
(1625/2797)
Egy cikk az új klipprõl,amiben Lopez és Levy szerepel.
Bajt hozott Mexikó. De igazán azóta kezdtek rosszra fordulni a dolgok a házaspár háza táján, amióta Lopez bejelentette, hogy Mexikóba utazik videoklipet forgatni azzal a színésszel, akit a mexikói Brad Pittnek neveznek. Az ismert William Levy a nõk kedvence, és nagy nõcsábász, így nem csoda, hogy Anthony a férj ragaszkodott hozzá, hogy elkísérje a feleségét a forgatásra. Azt viszont így sem tudta megakadályozni, hogy a díva és a jóképû színész azonnal megtalálja a közös hangot. "Jennifernek láthatóan imponált Levy,hálásan nevetett poénjain, és kezdettõl kacéran viselkedett vele.Marc, aki a forgatások alatt az ikrekre vigyázott, persze forrt a méregtõl. A nem éppen elõnyös külsejû férjnek eleve kisebbrendûségi érzése volt a jóképû Levy mellett,akit õ csak bájgúnárnak emlegetett, de amikor azt látta,hogy a felesége flörtöl vele, teljesen elszállt az agya. Ráparancsolt Jenniferre, hogy még aznap utazzanak haza,amire õ persze nem volt hajlandó. Zengetett a hotel a veszekedésüktõl.
10/10
mary0114 2011 máj. 04. - 14:01:58 10/10
(1624/2797)
Sziasztok!
Jó volt, hogy Alex kiosztotta Maurát, de kár volt neki hagyni, hogy keressen nekik házat, ezt úgyis a saját javára akarja fordítani. Maura viszont nagyon bunkó volt Maryval- Katiának meg egy jó nagy pofon kellene már. Alex és Mj nagyon aranyos volt a kisfiukkal, jó kis jelenet volt. Felipán nevettem, rögtön leminõsítette Maura ajándékát Cuco ajándékának.
mona67 2011 máj. 04. - 13:49:46 Előzmény suxel
(1623/2797)
Szia! Maura nagyon bunkó volt, ahogy szegény titkárnõt kiosztotta. Azt hiszi neki mindent szabad. Én is remélem , hogy nem lesz több reklám, elég egy is.
mona67 2011 máj. 04. - 13:45:02
(1622/2797)
Rendes Robertótól, hogy aggódik, pedig lehet, hogy nem is az övé. Remélem õ neveli fel, mert Raqueltõl nem sok szeretett kap szegény kicsi. Katia szerintem is totál hülye, nem veszi észre, hogy Brunónak elege van belõle, ellöki magától, de ha mond valamit akkor újra puszilgatja és kedves hozzá.
mona67 2011 máj. 04. - 13:40:33
(1621/2797)
Jó volt amikor Felipa mondta, hogy falra mászik Maurától és az ajándékot odaadta Kukonak. Kíváncsi vagyok mit talált ki Maura és Elena (lehet, hogy nem véletlen, hogy pont õ keres lakást Alexéknek). Azt hittem Maura letagadja Alexnek, hogy ismeri Elenát. Ulisses mindig anyóskámnak szólítja Elenát.
Paula:Raquel hozzáragadt a konyakos üveghez. Múltkor mekkora puszit adott az üvegre örömében , hogy végre talált italt.
Brunó:az lenne a legjobb ha meghalna a baba, ez nem volt szép tõle.
10/10
Adry87 2011 máj. 04. - 13:35:41 10/10
(1620/2797)
De majd úgyis megkapja méltó büntetését, mert lesznek még rossz húzásai.Katia meg olyan hülye, hogy nem veszi észre hogy Brunonak csak arra kell, hogy tõle tudja meg a fontos infókat.Roberto-t úgy sajnáltam ahogy nézte a kislányt és aggódott érte.
mona67 2011 máj. 04. - 13:32:05
(1619/2797)
Szia!
Igen jó volt, amikor Alex kiosztotta Maurát, de utána megbízza, hogy keressen neki és Mj-nak lakást. Ez nagy hiba volt. Maura nem tudja elviselni, hogy egy cselédlány elszedte elõle Alexet. Ezerrel nyomul Alexre.
10/10
Adry87 2011 máj. 04. - 11:20:53 10/10
(1618/2797)
Most pótoltam a tegnapi részt.Tetszett amikor Alex megmondta Maurának, hogy nem tûri hogy beleavatkozzon a magánéletébe.Raquel tényleg borzalmasan festett.Alex és MJ nagyon aranyosak voltak együtt a kis Tonyval.Mindig olyan szép jeleneteik vannak.Az a szemét Katia jól bemártotta szegény Maryt, még jó hogy Alex ismeri és tudja hogy Mary milyen rendes ember.