10/10
cristina.olivia 2011 febr. 23. - 22:42:44 10/10 Előzmény clody90
(657/2797)
Még Ivo Di Carlo a Vad angyalból is egész kellemes karakter volt, és Patriciot (Valentino Lanús) a Candybõl is bírtam, bár lehet csak azért, mert annyira irritált a férfi fõszereplõ, az az idegbeteg Santiago (aki látta a sorozatot, az tudja mirõl beszélek)
Fernando Colunga meg olyan semmilyen volt a sorozataiban, mondjuk én csak az Esmeraldát és Mariát láttam tõle.
10/10
clody90 2011 febr. 23. - 21:11:10 10/10
(656/2797)
Nincs mit,szívesen. :)
Bruno-ból amúgy ma nem is láttunk sokat. :D El van nyomva szegény a monokliával együtt. :D
Már látam,hogy Chuchon nagyon sokat fogok nevetni,és vicces,és nem olyan fárasztó. :) Öreg papa. :D
MJ sírós kitörésétõl megint sokkot kaptam,tényleg sok ebbõl,de legalább pótolja Willy meztelenkedése. :)))
10/10
clody90 2011 febr. 23. - 21:04:56 10/10
(655/2797)
Nekem a Daniel-t játszó színész is tetszik (Árva angyal). Szerintem helyes is és szimpatikus. :) Õ a Primer amor (Elsõ szerelem) és a Sonadoras - Szerelmes álmodozókban is játszott és mindkettõben szimpatikus pozitív karaktert alakított. :) Egyébként William Levy-n kivül (aki külsõre is helyes lenne)nekem sincs más színász,aki külsõre nagyon bejönne. Fernando Colunga-t is szeretem,de õ külsõre nem az esetem.Persze minden sorozatban játsza a tökéletes Don Juan-t. :)
10/10
cristina.olivia 2011 febr. 23. - 20:51:04 10/10
(654/2797)
Nekem a Levymontes páros jobban tetszik. Jackyt sokkal nõiesebbek találom, mint Maitét, vagyis ezt csak a szerepek alapján mondom. Jackyt már 3 sorozatban láttam, Maitét pedig csak egyben, és hát Marichuyként nem igazán nõies. Lehet, az új sorozatban majd szimpatikus lesz.

A tökéletes pasikra térve: csak William Levy tud eljátszani tökéletes pasit? mert eddig egyetlen karakter sem fogott meg annyira, mint Juan Miguel és Alex. Ti tudtok még hasonlóan jó karaktereket?
Hope7 2011 febr. 23. - 19:26:33
(653/2797)
Köszi! :)
Hope7 2011 febr. 23. - 19:25:50
(652/2797)
Hát ez felemelõ!
Bekapcsolom, nem nézem 2percet és bejön a homika... Hurrá!
Legalább Pedro papának van társasága Chuco ( asszem így hívják) személyében... :)
Elmegy, elmegy... És ott hagyja María J-t! Te jó Isten! mi lesz itt?
Najó, najó! Nem hiszem el h Victoria nem vete észre María J hanján h valami nem stimmel!
Ó és megint sír! Ki gondolta volna...
A gonosz Macinak nagyon kinyílt a csipája, nemhogy inkább a monoklijával lenne elfoglalva!
Na Ezequiel beindult, szidja szegény Chucot! :D :(
Ezequiel: A szobában megtalálja az egyenruhát!
Chuco: Miért háborúba megyünk? :D
Jaj, Fernando már megint ugyanazt szajkózza! Nem igaz h nem lehetne egyszer Alex mellett!
Miiiiiiii? Bruno aszondja vigyék diliházba a Bradyt? Hát ha már választani kéne, inkább õt vitetném!
Ó-ó-ó-ó! Maura akcióba lépett!
10/10
clody90 2011 febr. 23. - 19:15:15 10/10
(651/2797)
Semmi extra,Alex bekamuzta az anyjának hogy tényleg elvette MJ-t.Aztán Chucho a házhoz jött és itt fog dolgozni.Paula meg Eric meg együtt ebédeltek,úgy elvoltak.

Nekem ez a FelipiTÁ egyre szimpibb,viccesebb hogy jobban ismeri a cseléd a Brunot,mint a saját anyja.. :D Mert hogy õ simán el tudja képzelni hogy Bruno akarta megölteni,na de ez a Victoria... :/
10/10
clody90 2011 febr. 23. - 19:12:57 10/10
(650/2797)
Nekem mindkettõvel szimpi páros. Fekete hajú Maite is passzol hozzá,és a JB barnaság is. :) Fõleg miután MJ kikupálódik és csinosabb és elegánsabb lesz. :) Az anyaság is majd megszépíti.Viszont azokkal nem értek feltétlen egyet,akik azt mondják hogy Maite és Willy között jobb és nagyobb a kémia.Szerintem emitt sokkal nagyobb kémia és szenvedély van. Nem csak amiatt,mert van ágyjelenet,de nahh... :D Ilyen a való világban is van,real dolgok.Nekem jobban tetszik. :) Nah pl egy Raquel típussal nem tudnám Alexet (Willyt) elképzelni,vörössel nem oké,meg szõkével se nézne ki jól! :D
Hope7 2011 febr. 23. - 19:06:59
(649/2797)
Sziasztok!
Mi volt addig h Raquel azt mondta h María J csak egy a sok közül...
Állatorvosnál voltam...
kinga1218 2011 febr. 23. - 19:04:45
(648/2797)
Szerintem a Levymontes pár sokkal hihetõbb, mert szerintem J.B. és William Levy sokkal jobban összeillenek egymással.
10/10
clody90 2011 febr. 23. - 18:55:53 10/10
(647/2797)
Off:
Én nem utálom egyik színésznõt se! Maite jó,csak a sorozat sztorija nem jön be. Sajnos ezt kell játszani,mert ez a forgatókönyv... Vicces,hogy mindenki félreért. :D Nagyon jó páros Willy-vel,csak nekem rúl gyerekdedre sikerült a SOROZAT! Nem a színésznõt tartom gyerekesnek.Ez a szerepe,ezt KELL játszania.Errõl nem õ tehet,és amúgy jó színésznõ hogy hitelesen és jól játszik.
Én a Rubí-t csak néha néha néztem,mikor nagymamámnál épp ez ment,és akkor végig néztem vele 1-1 részt,de nekem nincs bajom Bracamontes-el. Maribelként is szimpi,itt se rossz,de nem vagyok ráhangolódva sokszor erre a túl sok világvége fájdalomra és síííírás és hiszti! :D Én általában pasik miatt nézem ezeket a szappanoperákat már csak amiatt is jó álmodozni,hogy bárcsak léteznének ilyen tökéletes pasik,mint pl Juan Miguel vagy egy Alex...tehát ezek a karakterek.Amilyen romantikusak,szenvedélyesek stb. Színésznõk nem kötnek le (egy nagy kedvencem van:Gaby Spanic),de csak a szép fiúúúúúúk! :) <3
10/10
clody90 2011 febr. 23. - 18:48:21 10/10
(646/2797)
Felipa + Chucho <3 :DD drága kis öregek :))))
10/10
clody90 2011 febr. 22. - 23:29:57 10/10
(645/2797)
akkor TUTI hogy nem nézné senki az Árva angyalt. Mert engem is persze a szerelmi szál érdekel,de az elsõ 20 rész izgalmas és az utolsó 10. :D Mikor elment a birtokra is terhesen...volt vagy 30-40 részen keresztül,hogy szenvedett és jáááájjj és világvége most mi lesz,húzták nagyon.Sajna maga az Árva angyal sztorija nagyon nem tetszik,jók a szereplõk (Helene Rojo,Laura Zapata stb...) de amilyen hülyeségeket nyomatnak,meg az a Cande is ahogy billeg táncikál és jajj.
Na jó befejeztem,a lényeg a lényeg hogy Willy a tuti! :))))) És többet nem írok,nem reagálok az Árva angyalos hozzászólásokra,nem akarom itt hogy azért megutáljanak,mert túl gyermetegnek találom... :)

Bruno-nak apad az arca! :D Észrevettétek? :))) A verekedés után rögtön ki se tudta nyitni a szemét,meg az a csúnya lila-vörös monokli.. :D Rendesen feldagadt szegénykének.Na jó azért annyira nem sajnálom... :P
10/10
offtopic
clody90 2011 febr. 22. - 23:24:41 10/10
(644/2797)
Egyetértek,én tv-be nézem (amikor nézem),és sajnos akkor nem tudok beletekerni mikor Maria de Jesús szegénykém nagyon butuska (szép szóval),na de errõl szól a szappanopera emberek... :D 200 részes sorozat.Sajnos mindegyik ugyanarról szól,ebben semmi újat nem tudnak hozni.Feldolgozások,remake-ek...Alapsztorikban mindig megvakul valaki,feltûnik az ikertestvére,mostohaszülõ vagy testvér,jah és persze az árvaság.Sajnálom hogy Juan Miguel nem olyan talpraesett,mint Alex! :D Ahogy Alex rögtön rájön a dolgokra,nem lehet megvezetni. :)) És valóban ez a sorozat is egy feldolgozása egy réginek,de én azt nem láttam,és így ez nekem nagyon bejön. :) És 90 részbe meg nem halunk bele,pörögnek az események. :)

Még1x írom,UTOLJÁRA :) hogy szeretem Maite-t és Willy-t együtt,és egyetértek,hogy csak miattuk nézik a fanok,mert ha nem õk lennének a fõszereplõk,hanem ismeretlenek,vagy legalább kevésbé ismertek akkor TUTI
10/10
cristina.olivia 2011 febr. 22. - 23:15:25 10/10
(643/2797)
Én csak egy karakter miatt nézem és az Juan Miguel, de csak interneten tudom nézni és amikor Marichuy van, akkor elõre tekerek, mert csak felidegesít az az idióta nõ.
Kettõs játszmára térve pedig nagyon tetszett Alex arca, amikor Chucho érthetetlenül magyarázta, hogy hol a kórház. És nektek is feltûnt, hogy az elején még tegezte az öreget, most pedig már magázta.
Ancsee1991 2011 febr. 22. - 21:54:12
(642/2797)
Amúgy nem azt mondtam utálom de hogy ezt csinálta nem volt szép. Remélem nem azért csinál effélét mert idegesíteni akarja Brunót...
Remélem tényleg megvédi a csajt és szeretni minden egyes porcikáját..

Hát így van amit írtál egyet értek vele nagyon más ez mint a többi sorozat nekem nem jön be az Árva angyal annyira uncsinak találom véletlen kezdtem el ezt is nézni és megfogott azonnal szóval ...
10/10
SJQ 2011 febr. 22. - 21:50:58 10/10
(641/2797)
Sziasztok!

Mai rész legjobb pillanata számomra:D
amikor a "kis" brady lefekedüt a kanapéra, annyira édes volt, olyan gyermeteg, ahogy a lábát is betakarta és mikor becsukja a szemét, olyan nyugodt, ártatlan, védtelen:)

és persze bírtam, h végén csak odament az ágyra, bár furcsáétam,h most nem meztelenül aludt :P
10/10
clody90 2011 febr. 22. - 21:41:06 10/10
(640/2797)
szerintem akkor csak a bánat és az alkohol beszélt belõle. Meg hát Fernandonak is elmondta,mai részben mondta MJ-nek is h szereti meg szerelmes...
Hát majd kiderül,de ne utáljuk érte! :) És szerintem egy minimális kis gonoszságot el tudunk Willynek nézni. :)
Én nem a Willy-Maite párost bántom,mert szeretem õket,és sztem nagyon jók együtt! De maga a sorozat sikerült olyanra,hogy háááát...Nézem nézem,de ha kimarad 1 hét akkor nem verem a fejem a falba. :) Meg az esti mesék a nagymamával. :D Nekem túl gyerekes,kb 8-9 éves koromtól nézek szappanoperákat (Rosalinda,Paula és Paulina,Esmeralda-ezen nõttem fel),és ha akkor nézem ezt akkor lehet jobban tetszett volna,mert még mese is van benne. :D De most 21 évesen annyira nem köt le.
Viszont ha a Kettõs játszmából akár 1 részt is kihagynék (még szerencsére hogy internet is létezik) akkor az fájna,mert minden részben történik valami. :)
Amúgy félre ne értsetek,nem vagyok sexmániás,de valljuk be hányan nézik Willy miatt a sorozatot.Hazudna aki azt mondaná,hogy elsõsorban nem miatta (pláne Árva angyal miatt is).Hányan kiváncsiak a szép kis izmos testére. :)
Ancsee1991 2011 febr. 22. - 21:31:43 Előzmény clody90
(639/2797)
A mostani részekben az akasztott ki mikor Alex ki jelentette hogy õ bosszúból feküdt le Maríával hát ugyan már csalódtam benne azt hitem õ nem boszúálló ebbõl a szempontból ...
Vélemény?

***********SPOILER**************

Hát elég szemét dolog volt tõle hogy ott hagyta ....
de végül csak megkönyörült ...
***************
10/10
clody90 2011 febr. 22. - 21:17:25 10/10
(638/2797)
hehe :)) Hát majd Raquel lassan összeszûri a levet azzal a langyibangyi Ulisessel.A mai részben is nyomult elég rendesen. :D Aztán a férjecskére is mozdult.Vagy fordítva? :D Hát az a Roberto vagy Rodrigo hogy hívják...Az is hamis rendesen! :D

Maite és Willy szép páros,õk inkább a túúúúlságosan is romantikus kategóriába tartoznak,semmi testi kapcsolat nagyon,csak a csókocskák,simogatás...
Nekem ebben az új sorozatban ez a real-ság nagyon bejön,hogy nem tökölnek,meg nincsenek ilyen hülyeségek,hogy Ana Julianak beveszi ezt,bedõl ennek-annak...jajj az ilyenek kiborítanak.
Emitt meg a szenvedély,a vágy. :) Ágyjelenetek persze... :P
A szerelem diadala (Triumfo del amor) Willy és Maite új sorozata,na az már nem ilyen gyerekded lesz mint ez az Árva angyal.Ez túl mesére sikerült...Kisgyerekeknek. :/ Szóval az új sorijuk szenvedélyes lesz,ágyjelenetekkel.Szerencsére.. :))

Vissza a Kettõs játszmára,elvégre ebben a topicban vagyunk. :) Zuhanyzóba vajon a gatyában lépett be? Mert ugye félmeztelen volt,és mikor már bent állt a zuhany alatt,akkor nem mutatták,de olyan hirtelen húzta el a zuhany ajtaját,hogy nem vehette le.. :))) hihi