10/10
suxel 2011 máj. 11. - 22:12:38 10/10
(1737/2797)
A spanyolba én akkor szoktam beletekerni, ha nem bírom kifelé várni a dolgokat olyan izgatott vagyok. És én már féltem ezektõl a részektõl egy kicsit, hogy fog hatni leszinkronizálva, vagyis az Alexes részek, mert sokkal durvábbak voltak tényleg eredetiben. Lisetten én éreztem az intrikát/iróniát mindig, de Porfirio nekem se jött át.
10/10
mary0114 2011 máj. 11. - 21:23:39 10/10
(1736/2797)
Szia!
Én is néztem spanyolul, bár nem értek pár szón kívül semmit sem. Alex õrjöngése az eredetiben igazad van tényleg durva volt. Porfirionak tényleg sokkal keményebb a hangja, a spanyolban nem tûnt ennyire keménynek a karakter. Lisettére én õszintén szólva nagyon nem figyeltem. Nekem akkor szúrt szemet a különbség igazán, amikor Alex hazaért a szigetrõl. Az eredetiben MJ sokkal aranyosabb volt, mint szinkronizálva.
juan-ZSU 2011 máj. 11. - 20:32:51
(1735/2797)
azért elég rizikós ez a kicserélés mert sokan tudnak Sandráról Fernando és Katia pedig ismeri mind két családot
várom Porferio buliját
Lisette nagyon megjavult Katia meg gonosz pofozni való
10/10
Adry87 2011 máj. 11. - 20:32:13 10/10
(1734/2797)
Nincs mit, örülök hogy mással is megoszthatom a sorozattal kapcsolatos élményeimet, és hogy mások is szeretik.Nekem ez a kedvenc sorozatom.De te is nagyon jól összefoglaltad a részt,én csak hozzáírtam ami még eszembe jutott.
10/10
suxel 2011 máj. 11. - 20:20:28 10/10
(1733/2797)
Köszönöm szépen a kiegészítésedet. Jó kis topic ez a Kettõs játszmás, de hát ez a sorinak köszönhetõ legfõképp, mert van mirõl beszélni, mert izgi.
10/10
Adry87 2011 máj. 11. - 19:55:19 10/10
(1732/2797)
Nagyon jól összefoglaltad a mai részt. Nem csoda ha Elena azt feltételezte a férjérõl hogy megölte Ulissest, mert biztos képes lenne rá.Bruno most hibázott, de ez senkinek nem tûnt fel, pedig õ nem hibázott eddig még. Lissette tényleg megjavult abetegsége hatására, Katiára is rászólt.Maura meg hiába próbálkozik a barátságnál többet nem fog kapni Alextõl, szegény hogy nézegette MJ fényképeit.A kislánynak jó nevet választottak, Felipa meg nem hagyhatta ki hogy ne szóljon bele, õ tényleg mindig jókor szólal meg.MJ meg már álmodott is Alex-szel meg a kisfiával, úgy tûnik az a gyógyszer nem törölt ki mindent az emlékezetébõl, remélem hamarosan majd emlékezni fog mindenre.
10/10
suxel 2011 máj. 11. - 19:40:00 10/10
(1731/2797)
Nagyon jó volt a mai rész is.
Hát Bruno ma hibázott egyszer, amikor elmondta, hogy Ulises Argentinában van Robertonak, de mondjuk nem tûnt fel neki annyira, illetve, amikor Maria Joset akart mondani Sandra helyett, de ez sem tûnt fel, de mondjuk egy amnéziásnak mi is tûnhetne fel abból, hogy "Ma". Viszont ha egy kicsit okosabb lett volna akkor nem kellett volna azt mondani, Mj-nak, hogy a szeretõje volt. Elég lett volna, ha azt mondja, hogy a barátja.
Viszont az csúnya volt, hogy megkérdezte Robertot, hogy mit érdekli az a gyerek.
Huhh már hamar derengenek az emlékek Mj-nak.
Elena is, hogy meglepõdött mikor megtudta, hogy Ulises kómában van. Azt hitte, hogy Mengele megölte. Mondjuk lehet, hogy ez a bevett szokás nála.
Tetszett, amikor Mj. erélyesebben mondta a nagyapónak, hogy ne õ döntse el, kihez megy feleségül.
Felipa nagy volt megint a kis Victoria névadásánál. Kukito, Kukito. Bezzeg Victoria megszólalt, hogy Felipa te sosem tudod mikor kell megszólalni. Ezt én egyenesen cáfolom: Felipa mindig tudja, hogy mikor kell mondani valamit.
Na de az a Raquel is: mennyire nem érdekelte, hogy Lisette beteg. Lisette meg megjavult.
Maura: hát lehet megviselte Lisette betegsége, de én mindössze annyit vettem észre rajta, hogy jobban akarja Alexet, mint valaha.
Jah és egy hiba volt a szinkronban az elején. Mikor mondta Bruno, hogy a másik vezetéknevét a Damiant fogja használni. Tudtommal az keresztnév, csak ugye minden más országban fordítva használják a neveket, mint nálunk, kivéve még Japánt.
10/10
Adry87 2011 máj. 11. - 17:28:29 10/10
(1730/2797)
Tényleg jó, hogy nem húzzák el ezeket a szenvedõs részeket, meg MJ se 20-30 részen keresztül feküdt eszméletlenül. Attól a dokitól a hideg kiráz, olyan félelmetes egy alak.Bruno hozzá képest nem is olyan gonosz.Alex nagyon szenvedett, fõleg mikor az ápolónõ kivitte a kisfiát, milyen rémült volt.
sorozatkedvelõ 2011 máj. 11. - 15:10:01
(1729/2797)
M.J. hátán van egy sebhely,abból az idõbõl amikor Zakiban a munkahelyén,rablók megtámadták és megszúrták.
OneTreeHill 2011 máj. 11. - 14:34:39
(1728/2797)
Nem is tudtam, hogy Elizabeth Gutierrez volt a felesége :) mire nem jó egy ilyen fórum :)
OneTreeHill 2011 máj. 11. - 14:31:31
(1727/2797)
Annyira jó ez a sorozat, biztos nem fogják sokáig húzni, meg hát csak látszik már a testén, hogy terhes volt-e vagy semmi. meg ilyesmi. biztos lesz valami amibõl rájönnek, hogy Sandrát meg MJ-t kicserélték... vagyis gondolom ki fogják cserélni :)
10/10
mary0114 2011 máj. 11. - 13:47:58 10/10
(1726/2797)
Húh, hát remélem nem létezik ilyen bogyó. Azért az okozna rendesen felfordulást. MJ-nek majd fokozatosan térnek vissza az emlékei, amikor már nem kapja a gyógyszereket, de ez még odébb lesz. Fernando szerintem azért döbbent meg, mert gyanús, hogy Sandra pont most tért vissza, amikor MJ eltûnt. Nagyon jó, hogy nem húzták sokáig, más sorozatban min. 30 részen keresztül szenvednének. Alex meg már a tegnapi végére összeszedte magát.
mona67 2011 máj. 11. - 13:36:05 Előzmény mary0114
(1725/2797)
Jó kis fordulat lenne, hogy Fernandó és Mj. Milyen döbbenten nézett Fernandó mikor a nagybátyja beszélt vele. Abban reménykedem , hogy Mj emlékezete visszatér. Azért olyan bizarr volt, hogy kitörölték az agyát. Kíváncsi lennék ilyen az életben is elõfordulhat, hogy kapsz injekciót és nem emlékszel semmire.
mona67 2011 máj. 11. - 13:31:52 Előzmény SJQ
(1724/2797)
Úgy ahogy írod nem valami okos a nyomozó. Már rég eltûntettek minden nyomot, mire õ elkezd nyomozni. Most akarják kikérdezni a környékbelieket láttak e valamit. Már több mint egy hét eltelt. Az pedig külön jó , hogy nem nyújtották el MJ emlékezet kiesését vagy Alex bánatát. Másik sorozatban nézhettük volna 30 részen át a szenvedésüket.Ezért is jó a sorozat.
10/10
suxel 2011 máj. 11. - 12:56:43 10/10
(1723/2797)
Na ezek az én nem kedvelt részeim: a szenvedek majd megõrülök a fájdalomtól. De legalább Alex úgy, ahogy rendbe szedte magát a végére.
Az a John Segal vagy ki a fene, mintha ott sem lenne, hát nem sokat tesz hozzá vagy vesz el a történetbõl.
Az a Mengele valami ördögi és kegyetlen. Egy faragatlan fószer, mondom én még mindig azon csodálkozom Elena, hogy nem ölte még meg eddig, ha ennyire ki nem állhatja.
Mikor Porfirio mondta, hogy Mj. jó lenne Fernandohoz: mondom ezt nagyon gyorsan el lehet felejteni, az kellene még, nem is nézném akkor tovább. De hála, hogy ennek a megvalósulási esélye = a 0-val.
Azért Mj-nak jó sz*r lehet, hogy semmire sem emléxik és ott van egy barbár Mengele a "családjában". Még Elena kedves is, de hát a lánya, de amúgy egy pénzéhes tudjátok mi.
10/10
SJQ 2011 máj. 11. - 11:20:01 10/10
(1722/2797)
én nem értem ezt a lopás biztosításos embert!
Már egy hete ott van, ilyenkor nem az lenne a 3. vagy 4. lépés,hogy az összes kimenõ-bemenõ hívást ellenõrizném, aki a családhoz tartozik, aki a családnak dolgozik??? (hiszen ilyenkor mindenki gyanúsított) pláne Bruno (mert több vaj van már a füle mögött), meg Maura(ott volt a rablás helyszínén), ALex, Victoria stb. telefonját!

De még mindig nagyon jó ez a sorozat! Más soriban, biztos 1 v 2 hetet kellett volna várni, mire MJ felébred:D de itt már holnap Bruno is megérkezik:D imádni kell:D
10/10
mary0114 2011 máj. 11. - 11:19:04 10/10
(1721/2797)
Szia!
Felipának van a legtöbb esze, rögtön vágta, hogy Bruno benne van a dologban. Alakulnak a dolgok rendesen, nem szenvednek sokáig. Alex tegnap nagyon aranyos volt, nagyon hitelesen volt a szenvedése. Elena és a férje nekem nagyon unszimpatikus, fõleg a doki. Az, hogy össze akarják hozni Fernandot "Sandrával", az még jó lesz, mert így legalább tudják majd, hogy õ MJ.
mona67 2011 máj. 11. - 10:19:29
(1720/2797)
Felipa is jó gondolja, hogy Brunó benne van. Rablókról a véleménye:Ritka állatok.Remélem feltûnik valakinek, hogy Brunó milyen segítõ kész mostanában.Paula, hogy nézte Gabrielt mikor dicsérték, hogy milyen ügyes. Alex jó ki van borulva.Szegény a telefon hívástól is kiakadt."Hideg vérrel beszéljek a feleségemrõl, a fiam anyjáról". Doki mondta Alexnek, hogy a vérnyomása a plafont veri ez nem jó a te korodban.Mintha Alex valami öreg ember lenne. Brunó is mindig meghall mindent.(nyomozó,Felipa és Viktória beszélgetése).De úgy látom a dokinak elege van belõle, majd kap egy injekciót mint Ulisses. Elena és férje jól utálják egymást. "önzõ féreg vagy aki istennek képzeli magát". Legjobb a vége volt szegény Fernandó " Fernandó remekül mutatna az unokám férjeként".
mona67 2011 máj. 11. - 10:03:10
(1719/2797)
Helyesbítés próbálkozom.
mona67 2011 máj. 11. - 10:01:53
(1718/2797)
Szia! Köszi, ma már kipróbálkozom.