10/10
Adry87 2011 jún. 03. - 17:18:06 10/10
(2077/2797)
Szia!

Nagyon jó az oldalad, gratulálok, nagyon tetszik!!!!
10/10
baba24 2011 jún. 03. - 15:51:43 10/10
(2076/2797)
Sziasztok hozok egy kis friss hírt bár ez nem a Kettõs Játszmával kapcsolatos de érdekesség!A Dél Királynõje ami a Kettõs Játszma helyett lesz azt Június 14-ik én kedden kezdik vetíteni és 19-30-perkor lesz látható a Cool tv-én!
offtopic
WilliamyJacqueline 2011 jún. 03. - 14:59:33
(2075/2797)
Sziasztok!!
Van egy Kettõs játszmával foglalkozó lapom, valamint William Levy és Jacqueline Bracamontes-sel is foglalkozik, nézzetek be :)
www.williamyjacqueline.gportal.hu :) Köszönöm szépen :)
10/10
Adry87 2011 jún. 03. - 13:12:01 10/10
(2074/2797)
Szerintem az Erick utána akart lõni, csak nem volt hozzá ereje, de majd bosszút áll ezért meg még sok mindenért.
mona67 2011 jún. 03. - 13:09:45
(2073/2797)
A doki jó otthagyta Elenát. Kár, hogy az öreg és MJ nem ismerkedett meg hamarabb, mert nagyon megkedvelték egymást és szegénynek alig van hátra az életébõl. Kár, hogy rövid ideig lehetnek együtt.Viktória milyen féltékeny. Brunó megint megúszta hány embert lõtt le már. Egyre gátlástalanabb. Ericnek utána kellett volna lõnie.
10/10
Adry87 2011 jún. 03. - 11:52:56 10/10
(2072/2797)
A tegnapi rész:

Bruno-nak már semmi sem számít, hidegvérrel lelõtte a fickókat, Erick-et meg jól otthagyta.Maura meg hisztizett, de magának köszönheti, amiért összeállt Bruno-val.Raquelt most nagyon sajnáltam.MJ meg úgy tûnik megint beleszeretett Alex-be.Olyan aranyosak voltak a kisfiúval.
10/10
Adry87 2011 jún. 03. - 11:17:59 10/10
(2071/2797)
köszi, én ennek nagyon örülök, remélem majd meg tudom nézni
Neli 2011 jún. 03. - 00:49:35
(2070/2797)
szolgálati közlemény az érdeklõdõknek:
LFDD hamarosan a Story Tv-n (elméletileg a Klón után sztem õsszel) :D :D :P :P
most olvastam :P
amúgy kint július végére kifut, most tart kb. az 58-59. résznél...
mona67 2011 jún. 02. - 14:59:30 Előzmény mary0114
(2069/2797)
Szia! Köszi a választ. Jó sok minden történt és pont most kellett, hogy ne halljak semmit. A hanghiba elmúlt ahogy vége lett a filmnek utána minden jó volt. Remélem ma nem lesz ilyen. Pár rész és vége, de az utolsó pillanatig mindig történik valami.
mona67 2011 jún. 02. - 14:38:35 Előzmény Adry87
(2068/2797)
Szia! Köszi a választ!
10/10
mary0114 2011 jún. 02. - 13:32:38 10/10
(2067/2797)
Szia!
Nekem annyira tetszett, hogy Alex kiosztotta Maurát, az meg pláne, hogy Lisette is rákontrázott. Azt a libát saját magán és az érdekein kívül nem érdekli semmi sem. De a duma: Alex ne gondolj rólam rosszat?? hát kiakadtam rajta. Van bõr a képén. Elena újabb hazugsága már elbizonytalanította Porfiriót, ezt majd megtudja MJ is. Sajnáltam az öreget nagyon. Akármennyire kemény, most nagyon megzuhant. Bruno egyre több hibát vét, nagyon erõszakosan magyarázta Robertonak, hogy Ulises öngyilkos lett. Azt hittem kivágnak majd Ulises jelenetébõl, de mindent meghagytak. Szerintem Robertonak is feltûnt. Jó volt a Bruno-Maura párbeszéd, azért Bruno rendesen rátett egy lapáttal, de rá is fért. Nem tudom, ezek nem félnek, hogy egyszer minden kiderül?
Fernandot sajnáltam, nem érdemelte ezt. Viszont Victoria nagyon aranyos volt, hogy ottmaradt mellette.
10/10
mary0114 2011 jún. 02. - 13:13:47 10/10
(2066/2797)
Szia!
Fernandonak súlyos az állapota, nem bírta mozgatni a lábait, de késõbb mondta a doki, hogy a mûtét jól sikerült, minden csak tõle függ. Victoria megkérte az öreg dokit, hogy vigyék át az õ klinikájára. Az öreg doki már felfogja, hogy Victoria szereti Fernandot, mert mikor elárulták neki, hogy eltört a gerince szerelmet vallott neki mindenki elõtt. Raquelt felhívta a portás, hogy menjen el a lakáshoz, mert iszonyatos bûz van. Alex megfenyegette Maurát, hogy megkeresi Mateot, hogy mi köze volt nekik a Katiás ügyhöz. Maura persze tagadott, de Lisette is beköpte. Alex meg közölte Maurával, hogy régóta nem hiszi egy szavát sem. A dili doki közölte Elenával, hogy kapott egy állásajánlatot, és ha nem lesz örökség elmegy, de nélküle. Elena beadta Porfiriónak, hogy az ikrek a fiától vannak, tehát az unokái. Alex feljelentést tett a rendõrségen, hogy Mateot keressék meg. Bruno nagyon erõsködött Robertonak, hogy biztos öngyilkos lett Ulises. Bruno-Maura: Bruno mossa kezeit, neki semmi köze nem volt a rabláshoz, csak Maurának. Kb ennyi.De ha van kérdésed írd meg nyugodtan.
10/10
Adry87 2011 jún. 02. - 13:04:30 10/10
(2065/2797)
Szia!

Fernando nem tudja mozgatni a lábait, de van esély rá hogy újra tud majd járni.Elena meg beadta az öregnek hogy MJ és Sandra az unokái.
mona67 2011 jún. 02. - 13:02:09
(2064/2797)
Sziasztok! Tegnap totál ideg voltam , mert iszonyú rossz lett a film hangja. Semmit nem értettem csak ültem és néztem. Így nem sok mindent értettem. Fernandóval mi lett, mert láttam, hogy mindenki sír és szomorú. Nem gyógyul meg? Elena mit mondott az öregnek? És még ezer kérdésem lenne. Légszí írja már meg valaki a fontosabb tudni valókat.
10/10
Adry87 2011 jún. 02. - 10:19:10 10/10
(2063/2797)
Sziasztok!

Lissette egyre jobb, ahogy Maurával bánik.Jó hogy Alex nem hisz neki, már nagyon szorul a hurok körülötte is.Fernando-t nagyon sajnálom, nem érdemelte ezt.Tényleg döglött állat volt bent, Ullisses, Raquel megint jól eljátszotta a hisztérikát, hihetetlen ahogy alakít.Elenának aztán van bõr a képén, most beadja az öregnek hogy MJ az unokája,de az öreg nem hitt neki, nem olyan hülye.Sajnálom szegény öreget, nagyon magányosnak érzi magát.Bruno tényleg gyanús, hogy ennyire kérdezte hogy biztos hogy öngyilkos lett-e Ullisses, ez nagyon nagy hiba tõle.A doki meg persze lelépne a süllyedõ hajóról, Elena meg megkérdezte hogy nélküle, hát persze, minek vinné magával.Maura jól kétségbeesett, az nagyon tetszett, Bruno meg még rá is tett egy lapáttal.Hernan talán most már rájött, hogy Victoria Fernando-t szereti, hiszen hallotta amikor mondta neki.Most már csak az kell, hogy MJ-nak visszatérjenek az emlékei.
10/10
suxel 2011 jún. 02. - 01:24:42 10/10
(2062/2797)
Na végre sikerült megnéznem a mai részt is igaz az éjjelek éjjelén, mert nem hagytak nyugodni délután/estefelé. :D
Döglött patkány: ezt eltalálták, éppen egy patkány döglõdött bent.
Maura milyen mosolyogva sunyin beszélt elõször Alexhez, mint aki semmirõl sem tud, de Alex sarokba szorította legalább. Lisette is milyen jófej volt, az meg külön tetszett, hogy ott maradt meghallgatni, illetve a kis csípõs megjegyzései. Ez az igazi Lisette nem a kárörvendõ régi.
Raquel és a kiborulása fantasztikus színészi játékkal - tényleg megérdemelt volna õ is egy díjat. A Marimar Angelicaja óta szerintem itt a legjobb. Frenetikus!!! Amúgy más csatornákon biztos megvágták volna az Ulises holttestét mutogató jelenetet, de itt nem. Ezért is szeretlek Cool. Itt mennek a legjobb sorozatok. Mondjuk már régóta a kedvenc tv-csatornám.
Porfiriot nagyon sajnálom. Elena már megint álltatja, hogy Mj. az unokája. De az öreg tudja, hogy egy hazudozó.
Felipa a bölcs. Leginkább ezzel a szóval tudnám jellemezni a humoros után.
Bruno már megint feltûnõsködik csak most Roberto elõtt. Minek erõlteti, hogy öngyilkosság volt, most mire gondolnának mások. De már olyan erõsen kihangsúlyozza, hogy éppen ezért feltûnõ. Roberto meg mint tudjuk azért nem hülye. Hát nem lesz ennek így jó vége. :D Nagyon fel vagyunk ez által már készítve Bruno bukására, na meg a többi elkövetett hibái által.
Jorge pedig szépen el akarja hagyni a süllyedõ hajót, de hahahahahaha nem fog neki sikerülni! Még az kellene, hogy elmeneküljön az õrült tudós. Nem nem nem!! :D :D Csöppet sem érdekli Elena, de hát engem sem érdekelne a helyében.
Pedro szerint Elena szép. Hol szép õ? Tudtam én hogy bajok vannak az öregnek a látásával! :D :D Csak a dudái nagyok! :D :D
Bruno töltötte fel a netre? Én mindvégig azt hittem, hogy Mateo. Na ne!!! Azért ez nagyon pitiáner dolog tõle, most csalódtam benne. Inkább vallana ez egy hencegõ Mateora vagy egy kígyó sunyi Maurára, de pont õ. Ez nagyon gyenge húzás volt tõle. Viszont az nagyon tetszett, hogy húzta egy csöppet Maurat, akit meg evett a fene rendesen.
Jajj elég volt már ennyi, mert már fáj a szemem a sok gép elõtt üléstõl/olvasástól.
Alexet, Mj-t, Victoriat, és Soto urat (a fõhõs négyest) meghagyom nektek kitárgyalni. Kicsit hosszabb lett, mint gondoltam, de úgysem leszek egy pár napig. Nektek meg jó szórakozást és mûködtessétek még a topicot az utolsó napjaiban is, hadd legyen majd mit visszafelé olvasnom.
Sziasztok!!!! :D :D :D
mona67 2011 jún. 01. - 13:53:03
(2061/2797)
Szia! Nagyon jó jelenet volt Brunó és Fernandó verekedése. Egyre többször szorongatják meg Brunó nyakát. Én örültem volna ha Paula és Robertó között lett volna valami. Nem értem Roberto miért van ellene, pedig olyan jól kijöttek egymással. Attól félek Paula nem igazán szerelmes Gabrielbe. Várom , hogy MJ mikor emlékszik mindenre. Remélem mindenki megkapja a méltó büntetését.
10/10
Adry87 2011 jún. 01. - 13:40:18 10/10
(2060/2797)
Köszi, hogy megbeszéltük a sorozat aktuális részét,most már mennem kell dolgozni.Holnap megnézem a mai részt és majd írok.Jó tv nézést estére.
10/10
mary0114 2011 jún. 01. - 13:38:13 10/10
(2059/2797)
Mindkettõ saját magának köszönheti a kialakult helyzetet. Rögeszmésen ragaszkodnak a "szerelmükhöz" holott semmi alapja sincs. Mindkettõt elutasították, hogy nem szeretik õket. Pedig ez nem szerelem. Bruno is hogy mondta, hogy ha MJ nem lehet az övé, Alexé sem lesz. Maurát meg inkább az zavarja, hogy egy szegény sorból származó lány elvette Alexet. Az egyetlen különbség az, hogy Maurát inkább sérti MJ jelenléte, de akárki lehetne, Bruno pedig csak Alexet gyûlöli.
10/10
Adry87 2011 jún. 01. - 13:02:53 10/10
(2058/2797)
Szerintem se szereti igazán Alexet, csak nem tudja elviselni hogy egy szegényebb rétegbõl való lány meg tudta hódítani a szívét, õ meg nem.És tényleg csak a társadalmi rétegre hivatkozik, de Alexet ez sosem érdekelte, ahogy más sem mikor próbálta Maura szétválasztani MJ-tól. Bruno jól kicseszett saját magával, nem gondolt arra, ami bekövetkezett, hogy MJ-t Alex karjaiba lökte,most meg már késõ, sehogy sem tudja szétválasztani õket.Hát így járt.