10/10
Adry87 2011 máj. 26. - 20:30:57 10/10
(1997/2797)
Én is örültem, hogy végre kezd hinni Alex-nek, meg érzi hogy szereti õt, és az érzései nem csapják be.Erick mindig akkor toppan be, mikor Bruno épp idegbeteg, mert megint befuccsolt a terve, de még mindig van valami a tarsolyába, kíváncsi leszek mit talál ki.Ilyenkor úgy tudok nevetni Bruno-n, olyan jól eljátssza az idegbeteget.
10/10
mary0114 2011 máj. 26. - 20:24:15 10/10
(1996/2797)
Utálom ezt a visszaszámlálást. :( Raquel kezd észhez térni, úgy látszik azért õ is ismeri kellõképpen Brunot. Felipa beszólásai megint találóak voltak. Ulises nagyon ronda ezzel a rövid hajjal. Tényleg találó a címe, Brunora, Maurára, Elenáékra is rá lehet vonatkoztatni. Tök jó, hogy MJ emlékeit ugyan kitörölték, de az érzéseit nem. Olyan aranyos volt, ahogy az apjára reagált. Azt hittem kinyírja Eriket Bruno, olyan idegbeteg volt. Tetszett, hogy MJ azt mondta Alexel megy, végre kezd hinni neki.
10/10
Adry87 2011 máj. 26. - 20:13:43 10/10
(1995/2797)
jaj, ne is mondd, ezt vártam a legjobban, a rész egyik legjobb jelenete volt, a másik meg a szokásos bunyó, azt se lehetett kihagyni
10/10
mary0114 2011 máj. 26. - 20:08:01 10/10
(1994/2797)
Nem is lett volna Bruno, ha nem így intézi el. Én is szétröhögtem magam rajta. Erre vártunk már mióta, ugye???
Bruno nézése a végén, hát félelmetes volt.
10/10
Adry87 2011 máj. 26. - 19:52:26 10/10
(1993/2797)
Nagyon jó volt, végigröhögtem azt a jelenetet, Bruno jól megadta neki!!!!
10/10
mary0114 2011 máj. 26. - 19:45:19 10/10
(1992/2797)
Na hogy tetszett Katia????? :D
10/10
Adry87 2011 máj. 26. - 19:32:16 10/10
(1991/2797)
Bruno tényleg nagyon félelmetes volt, az embert kirázta a hideg.Megint volt egy kis bunyó, de MJ most Alex-szel ment el, azt hittem Bruno dührohamot kap.Ma Raquelnek is normális megnyilvánulásai voltak, úgy látszik csak Victoria nem akarja beismerni, hogy Bruno volt a tettes.Katia koppanása volt a legjobb, azon akkorát nevettem.Pedro meg Mj nagyon aranyosak voltak, ahogy beszélgettek, és MJ is érezte hogy õ szereti.
10/10
suxel 2011 máj. 26. - 19:27:32 10/10
(1990/2797)
Na végre Katia lerendezve: koppant a drága.
Nagyon illik a címe a sorinak, hogy Kettõs játszma: amit Jorge meg Elena is folytat most Ulisessel meg Brunoval. Nem semmi, de legalább Ulisest sem kell már sokáig látni. Amúgy ezzel a rövis hajjal meg szakállal valami rémronda. Tiszta bûnözõ feje van.
Brunonak megint volt egy olyan nézése a végén, hogy a hidegrázás kerülgetett.
10/10
Adry87 2011 máj. 26. - 18:14:56 10/10
(1989/2797)
Én is így járnék, csak õt bámulnám, nem dolgoznék, aztán röpülnék.De az is biztos hogy ha õ megkérné az embereket szívesen mutogatnák neki a táskájukat, persze a nõkre gondolok elsõsorban.
10/10
mary0114 2011 máj. 26. - 18:06:47 10/10
(1988/2797)
Az isten jelzõt nekem anyum mondta. Hm. én is el tudnám "viselni" ha nálunk õ lenne a biztonsági õr. :D na de viccet félretéve, inkább nem. Tuti kirúgnának, hogy nem dolgozom.
10/10
Adry87 2011 máj. 26. - 18:00:32 10/10
(1987/2797)
Az én barátnõm mikor meglátta, azt mondta hogy egy isten, és hogy ilyen munkatárs kéne nekünk biztonsági õrnek, mert mi is azok vagyunk.Csak akkor biztos nem a munkára koncentrálnánk.
10/10
mary0114 2011 máj. 26. - 18:00:03 10/10
(1986/2797)
Teljesen jogos a felvetés. K.ra nem érdekel, hogy ki kivel mit csinál. Nekem meg általában azoknak a színészi játéka tetszik igazán, akiknek nem patyolat a magánéletük. Ez a munkájuk, de hús vér emberek normális érzésekkel. A médiáról meg inkább semmit sem: "személyes" tapasztalatom volt velük az elmúlt héten és hát mit ne mondjak. Nem lettek a kedvenceim.
10/10
mary0114 2011 máj. 26. - 17:54:55 10/10
(1985/2797)
Jesszus, akkor a barátnõd szerintem ebben a témában a nõi nem kisebbik részéhez tartozik. :) Elizabeth: nem irigylem szegényt, de igazán nem tudhatjuk mi történt kettejük között. Biztos azt tette, amit jónak gondolt. Viszont az feltûnt, hogy az utóbbi idõben, ha nyilatkoztak, akkor csak a gyerekekrõl beszéltek. Egymásról nem igazán.
10/10
Adry87 2011 máj. 26. - 17:37:27 10/10
(1984/2797)
Szerintem is nagyon furcsa lesz, hogy fél 7-kor nem lesz, nagyon hiányozni fog.Az egész szereplõgárda fantasztikus, a múltkori videókból is kiderült menyire megkedvelték egymást, és szerették õk is ezt a sorozatot.
Suxel nagyon jól összefoglaltad te is a véleményed, nagyon jókat írtál.Én nem írom le, mert szinte ugyanaz a véleményem.Nálam is 1. helyen van ez a sorozat, örülök hogy elkezdtem nézni az Árva angyal után, abból nagyon elegem lett a végén, de gondoltam Will miatt kíváncsi vagyok erre is, és hát kellemesen csalódtam. nem hagytam ki 1 részt se, mert ha dolgozom, akkor másnap egybõl pótolom is.Olyan lett, mint egy drog, nem lehet leszokni róla, és mindennap kell az újabb adag.
10/10
clody90 2011 máj. 26. - 17:29:27 10/10
(1983/2797)
Hello hello,mi jó történt erre felé mialatt nem voltam? :))
Mindjárt vége a sorozatnak... :( meg fogok õrülni. :(
10/10
SJQ 2011 máj. 26. - 17:22:16 10/10
(1982/2797)
igen, határozottan 10 pont!
Félek is ezek után bele nézni más sorozatba! Annyira jó lett!
És annyira megszokotam ezt a színészi gárdát így együtt,h furcsa lesz õket más színészekkel látni :S, de reméljük tudják majd überelni :) bár kicsit kétlem!
10/10
suxel 2011 máj. 26. - 17:21:45 10/10
(1981/2797)
Hát igen. Én sem a magánéletére vagyok kiváncsi az embereknek, nem az alapján osztályozok/értékelek, hanem az alapján, amit nyújtanak. Mindenki azt csinál, amit akar, ami jólesik neki Nem tartom nagyon fontosnak, hogy mit pletykálnak Willrõl vagy Davidról vagy akárki másról mostanság, mert általában van mögötte egy nagy adag bulvár is, aminek a fele se igaz. De ha róluk röppen fel valami hír, nagy valószínûséggel eladhatóbb lesz a példány, és lesz min csámcsogni egy darabig. A legkisebb félreérthetõ helyzet is olyan lavinát tud elindítani, hogy csak na.
Errõl a Mariana Seoane-s dologról meg annyi a véleményem, ha szereti, akkor szereti. Ne más válassza már ki neki, hadd döntse el maga. Személyes véleményem annyi, hogy szerintem az a nõ egy csöppet mû, de lehet, hogy ezt csak a kiló sminkes képek teszik, de ha õ tetszik neki, akkor õ tetszik. Nem lehet azért Maite Perronival együtt, mert 100 és 100 rajongó õket látná szívesen együtt az életben.
10/10
SJQ 2011 máj. 26. - 17:16:14 10/10
(1980/2797)
Képzeld el egyik barátnõmnek nem tetszik:D :D hihetetlen de van ilyen :)
szerintem õ életben nagy kóópé (lehet) :) csoda,h Elizabeth ennyit kibírt, és mellette maradt! Szegény biztos nagyon szerette! (amik fent vannak neten közös képek, ott azt látom,h õ oda volt Williamért meg vissza)
10/10
suxel 2011 máj. 26. - 17:13:54 10/10
(1979/2797)
Na, most az én értékelésem jön itt a vége felé:
Érdekes a kapcsolatom ezzel a sorozattal. Anno, mikor eredetiben futott, és beharangozóban volt nagyon vártam. De akkoriban még nem volt lehetõségem, hogy eredetileg nézzem a mexikóival párhuzamosan. Na így vártam vártam hónapokig, de aztán nálam feledésbe is merült. Megérkezett januárban most ide is. Coolon az ENDA óta nézek sorikat, de az ördögi körbe én belefáradtam, s így azt már csak hol követtem, hol nem. Aztán jött ez, még az idõpontja se volt a legjobb, mert sok órám az este folyamán volt. Viszont ismertem a történetet, s mondom belenézek. Az elsõ rész nem tetszett, nekem összecsapott volt az elõzmény, aztán nem láttam vagy 4 részt, aztán megint láttam a következõt, de akkoriban sokat néztem. Azt mondtam nem fér bele a keretembe. Fel is hagytam vele. Aztán valamikor a 26. rész környéke tájékán, mozgolódott bennem a kisördög, meg akkor többet láttam normális idõpontban a héten. Mondom ezt annyira vártam, meg a szereplõgárda is tetszik. Levytõl egy kicsit féltem a CCEA után, aztán tartottam Brackytõl is. Romo és Chantal viszont nagy kedvenceim voltak mindig elõzõ szerepköreik alapján. Zepedat meg akkoriban szerettem meg nagyon a STD-ben a vége fele (én már neki szurkoltam és nem Colunganak: egyrészt, mert õt annyira nem csípem, másrészt pedig gyakran szurkolok a másodhegedûsöknek, meg nagyon megkedveltem benne - ez meg olyan, mint, hogy kedvelem a negatív karaktereket). Na mondom ha a fõszereplõk rosszak is, én miattuk megnézem. És erre nagyon megtetszettek a karaktereik - elsõ sori, amiben szeretem a fõhõsöket. Megnéztem még 2 részt még és onnan gyors visszanézésbe kezdtem az elejétõl. Nagyon hamar beértem az eredeti részeket a tvben, s innentõl egy részt sem hagytam ki. Sorozatok terén nálam az elsõ helyen áll eddig. Továbbra is tartom, hogy az 1. rész gyenge lett, de a többi tökéletesre sikeredett. Mondjuk Carla Estrada munkássága úgyhogy nem csodálokozom. Will: teljesen más véglet Juan Miguel után, szerethetõ fõhõs elõször életemben, és nem bénázták el. Nagyon okos és nem dõl be minden ármánynak. Bracky: az elején aggódtam, de a fejlõdés nagyon tetszett, amin végbement. Most a vége felé meg nekem az igazi, és nagyon szép benne. Igaz a "vicsora" még szokott zavarni, meg a hülye magyar nevetése, de ettõl eltekintek, mivel minden más nekem pozitív, s ez nekem nem vesz le belõle. Zepeda: már az STD-ben is bírtam, de itt igazán megmutatta, milyen jó színész is. Ördögi karakterek közül nekem 1. helyre véste be magát. Romo: tökéletes, mint mindig. Chantal: az, amit vártam, sõt nekem már néha nevetnem kell milyen jól hozza a szánalmas alkoholistát, máskor meg a félõrültet. Tökéletesen ráillik a szerepkör, amit kapott, mondjuk eddig mindenhol csíptem. Soto: nagyon szeretem, mint színészt, viszont a karakterei általában irritálnak, amiket kap. Itt az elején volt ilyen bajom vele, de most már elég normális lett a végére. Mellékszereplõk közül kiemelném Felipát, Robertot, és Paulát. Nagyon megszerettem õket. Olyanok is voltak, akiket nem szerettem, de nem a színészi teljesítményük miatt, hanem mert undorítónak találtam a karaktereiket: gondolok itt Ulisesre és Maurára. A szinkron mindig is kiváló volt a COOL-on, és most sem csalódtam. Tehát nekem az összecsapott 1. részt leszámítva semmi problémám: kiérdemelte a 10 pontomat.
10/10
Adry87 2011 máj. 26. - 16:10:48 10/10
(1978/2797)
Szerintem biztos nem sok, és teljesen igazad van, nagy a kísértés számára és nagyon fiatalon lett apa, és Elizabeth-tel is fiatalon jött össze.Én színészként imádom Will-t, eddig a Sortilegio-ban tetszett a legjobban, amit a magánéletérõl írnak, az annyira nem szokott érdekelni, én elsõsorban színészként kedvelem.Amit a sorozatról írtál mindenben egyetértek, nekem is itt elõször tetszett a negatív karakter, David nagyon megadta azt amit a karakter megkívánt tõle.Néha volt hogy én is félni kezdtem tõle, olyan gonoszan tud nézni, csak úgy árad belõle a gyûlölet.Én semmilyen negatívumot nem tudnék mondani, és nálam is nagyon magasra tette a mércét ez a sorozat.Már az elsõ rész után elvarázsolt, és azóta is tart a varázs.Olyan jó, hogy végre láthatunk egy ilyen telenovellát, nagyon élethû volt az egész, meg azok amiket te már leírtál.