10/10
suxel 2013 jún. 16. - 15:42:55 10/10
(2537/2797)
mane de la parra rogton ket foszerepi ajanlatot is kapott, egyet az rti-tol, a masikrol nincs tudomasom mi lenne az, na o a szurke kisegerek kozt a koronas kiraly.

Jose ronra en is azt mondtam, hogy szurke szinten, de nem az, csak ki kell halaszni a megfelelo part neki. Most abban a sorozatban, amiben jatszik az eletbeli parja a fohosno, es izzik a kepernyo a jeleneteknel. Bar ugye a szerelmemmel konnyu, viszont a sori elejen meg ha jol emlekszem nem voltak egy par, de mar akkor is egymasra voltak hangolva. De ugy latom o is a vergodos fohosokat kapja meg, megy neki mindenkinek, ordit eleget, viszont le a kalappal a siros jelenetei elott, ferfiszineszt ilyen jol sirni aligha latok meg egyet.
10/10
Milibindi 2013 jún. 16. - 15:24:41 10/10
(2536/2797)
Értem! Ez mindenhol így megy sajnos , ha nem vagy szimpi akkor meg vagy lõve, a kevésbé intelligensek még keresztbe is tesznek az illetõnek csupán azért ,mert nem szimpi. Zepeda Boyer páros tényleg nem volt jó együtt, nem mûködött a kémia.
10/10
Milibindi 2013 jún. 16. - 15:20:29 10/10
(2535/2797)
Ezzel vitatkoznék nekem is a szõke pasik az esetem a kék szem meg pláne, de G. S. abszolút nem jön be W. L. elmegy kategória, de a magyar Száraz Dénes meg abszolút bejön szakáll nélkül természetesen :D
10/10
Milibindi 2013 jún. 16. - 15:16:20 10/10
(2534/2797)
Nyilván azért nyomatják , mert Maite Perroni pasija volt! Sajnos az ilyenek nyomnak nagyon sokat, hogy ki kinek akije :S Lám mily' érdekes ,ez a Mane gyerek kapott egy komolyabb szerepet a Könnyek királynõjében és utána nem sokkal szakítottak Maitéval. Megmondom az õszintét ez a Jose Ron nálam egy szürke kisegér , max a többi szereplõ miatt vagy a fõhõsnõ miatt érdekelne az a sorozat ahol õ a fõhõs!
10/10
suxel 2013 jún. 16. - 15:13:49 10/10
(2533/2797)
teljesen igazad van, o kimaradt, igaz a teljesseg igeny nelkul irtam azt a par nevet, ok jottek rogton a nyelvemre.

Akit igazan sajnalok, hogy nem jutott neki eddig foszerep es mar lehet nem is fog, pedig igazan sokoldalu az fabian robles, pedig ha marco mendez es julian gil is erdemelt egyet eddig, nala is jart volna.
malvinkicska 2013 jún. 16. - 15:12:54
(2532/2797)
Kedves Milibendi arra gondoltam , hogy a rendezõnek ki a szimpi mert a Bûnös vágyak nem Zepedának íródott csak avval nem játszotta el Boyer ha lehet hinni a netten olvasottaknak ragyogó színészek a felsoroltak kedvenceim fõleg Colunga. Aki nézte az látta, hogy a párosítással voltak gondok nem egyedi véleményem , többen osztották véleményüket ebben az irányban.
10/10
suxel 2013 jún. 16. - 15:06:56 10/10 Előzmény malvinkicska
(2531/2797)
a mostani foszerepe megkerdojelezhetetlen, hiszen a mentir para vivir eseteben a producerno ocampo lejelezte, hogy zepeda volt az elso, akit kivalasztott a sorozathoz, es hozzaigazitotta a stabot. Hasonlo eset lepett fel most cristian de la fuente eseteben is, a sziv parancsa vegeztevel mar carlos moreno producer felkerte kovetkezo sorozata foszerepehez, anelkul hogy meg lett volna konkretan a kovetkezo sorozat. Barmit is valaszt o lesz a ferfifohose a tortenetnek, es igy is lett. Ez van akkor, ha valaki megkedvel valakit. Silvia navarrot az idotlen szerelem soran megkedvelte moreno nagyon is, es mar rogton hivta a sziv parancsaba jatszani. Vagy rosy ocampo mar a 4. Komediajaba negyedjere is jaime camilt akarja szerzodtetni.
Norcy_ 2013 jún. 16. - 15:04:01
(2530/2797)
Jorge Salinas is fel lett kapva a Megkövült szívek sikere óta, kapott is mindjárt egy fõszerepet utána (csak kár, hogy Salvador Mejía produkciója volt). Õ is egy elég jó kiállású színész, remélhetõleg kap még testhezálló szerepeket minõségibb telenovellákban.
10/10
suxel 2013 jún. 16. - 14:56:18 10/10
(2529/2797)
ez a tetszes dolog eleg relativ, mert akinek a szoke haj kek szem az esete, allitom a felsorolt 3 nem fog bejonni neki, viszont gs annal inkabb. :)
10/10
suxel 2013 jún. 16. - 14:52:41 10/10 Előzmény Milibindi
(2528/2797)
vannak olyanok, hogy tarsfoszereplok igaz nem mindenhol. Kb. A fohosok mellett lehet izgulni egy masik parosert is.
Pl kettos jatszma, victoria es fernando
Bunos vagyak paloma es gael
Vagy amores verdaderos sebastian rulli es eiza gonzalez kettose.
Ok az ugynevezett masodrendu fohosok a tortenetben, akik a kozpontiak utan kovetkeznek.
Olyan mint egy masik szerelmi szal a sztorin belul, a nezo kb tudja az elejetol fogva, hogy nekik ossze kell jonni a vegen. S nem ritka, hogy rogton az o nevuk talalhato a fohosoke utan, lasd kettos jatszma vagy amores verdaderos.
De az is lehet, hogy nem parrol van szo, hanem mindossze egy szemelyrol, aki a fohosert, vagy fohosnoert kuzd szinte mindig tisztesseges eszkozokkel. Pl az esmeraldaban alvaro dokit tekinthetjuk co-protagonistanak, vagy a megkovult szivekben is jose ronbol co-protagonista lett. Ha nem konkret parosrol van szo, akkor egybe is eshetnek a beta-lovagokkal.
10/10
Milibindi 2013 jún. 16. - 14:46:11 10/10 Előzmény malvinkicska
(2527/2797)
Miért hogy? :O
Mondjuk Zepeda , vagy Colunga, de akár Yanez is jobban néz ki ,mint pasi! Ezért is lehetnek õk elõnyben, de nem tudom mire gondoltál most!
10/10
suxel 2013 jún. 16. - 14:27:31 10/10 Előzmény napraforgó
(2526/2797)
hat nem elkepzelhetetlen, hogy lesznek tovabbi foszerepek 40-en tul is, ferfi fohosokbol eleg gyer a kinalat a televisanal, igy mar probalnak olyan torteneteket krealni, hogy ne fiatalok kelljenek hozza. 30-on alatt nem is nagyon tudok megnevezni arcokat. Akik fel vannak kapva azok colunga, yanez, rulli, zepeda, soto, levy, ha komedia akkor camil, ujabban de la fuente is. Fiatalabbak kozul max jose ront tudom megnevezni, meg valamiert nyomatjak egyre fentebb maite perroni pasijat mane de la parrat, aki velemenyem szerint a ket labon jaro szerencsetlenseg. colunganak, yaneznek es zepedanak is sikerult olyan sorikat krealni utoljara, amik megfelelnek a valos koruknak. Colunganak ugye a tv2s sorozata, yaneznek az amores verdaderosban felnott lanya volt, nos ferfi, zepedanak meg a mentir para vivirben van egy 18 eves fia. Mondjuk ez mar tetszik, hogyha nincsenek huszoneves lovagjaink, akkor keresunk nekik valo karaktereket, meg lehet igy is oldani, vannak tortenetek nemcsak elso sirig tarto szerelmekrol.
Sotonak most felszallo aga van, a vegzet hatalma utan rogton ket foszerep lelte meg.
malvinkicska 2013 jún. 16. - 13:46:35
(2525/2797)
A véleményedet osztom szerintem Soto egy jó kiállású színész csak az õszekerét nem úgy tolják, mint a Zepedaét olvastam róla hogy hogy mennek a vállogatások, de ez egy másik téma.
3/10
napraforgó 2013 jún. 16. - 10:59:15 3/10
(2524/2797)
No, akkor Sotot nem értem, hogy már többször is hagyta háttérbe szorítani magát. Nem olyan nagy szám azért Zepeda... Csinos fiú, de már majdnem 40 éves. Õ se sokáig fogja a szépfiú szerepeket játszani, Soto meg megmarad az örök mellékszereplõ, a legjobb barát státuszában. Innentõl - néhány év múlva - már csak a karakterszerepek jönnek. Ami adott esetben nagyon jópofa lehet, de egy ügyvéd, bankár, nagybácsi, stb. szerepnél nem számíthat többre.
10/10
Milibindi 2013 jún. 16. - 09:22:44 10/10
(2523/2797)
Persze ,egy fõszerep az mégis csak fõszerep! Igaza volt! Nem igazán értem ezt a táresfõszereplõ dolgot! Az most a legjobb barát vagy ilyesmi szokott lenni? Tudom, hogy van ilyen díjazták is TVyyTelenovelason idénj!!
10/10
suxel 2013 jún. 16. - 08:37:45 10/10
(2522/2797)
tudom, hogy nem o lett volna ott a lfdd-ben, de akkor is a 3. Legfontosabb szerep jutott volna neki. Itt a kettos jatszmaban nem carla estrada cserelt, mindenesetre szerintem bruno fontosabb karakter, mint fernando meg akkor is, ha valami tarsfoszereplo feleség lenne fernando. Talan az jatszhatott itt szerepet benne, hogy soto eddig nem hozott negativ karaktert, viszont zepedanak mar nem ez volt az elso. Sotot azota sem leltek meg a negativ karakterek, vagyis 2012-ben majdnen, de hirtelen kapott egy foszerep ajanlatot, igy nem lett a gonoszkodasbol semmi.
3/10
napraforgó 2013 jún. 16. - 05:54:57 3/10
(2521/2797)
Nehezet kérdezel. A végzet hatalmát kb. ugyanarra a szintre teszem, mint ezt. Ott jobb az alaptörténet, a szegény fiú, meg a könnyelmû gazdag lány sztorija, a harc a gyerekért, meg a szerelem a másik lánnyal, ami akár megnyugvást, boldogságot is hozhatna, ha nem lennének további bonyodalmak.
De ott is az a "bajom", mint ebben: a nõ túl sokat sír, már az agyamra ment annyit. A férfi - Zepeda ott ugyan nem a rosszfiút játszotta - de túl sokat ordibált, túl sokat vádaskodott, túl sokat hitetlenkedett, kételkedett, stb.
Itt meg ráadásul õ a fõgonosz. De nekem ebben is túl, túl túl... Én jobban szeretem a csendes, inteligens gonoszokat, akik a háttérbõl irányítanak láthatatlanul, mint az ilyen nyikhajokat, akik a 45 percbõl 20-at végigordibálnak, verekednek. És mindegy, hogy sárga alsóban, vagy öltönyben teszik. Lehet, hogy az én temperamentumom nem annyira latinos, de valahogy én nem szeretem az érzelmeimet ennyire plénum elé vinni, ennyire hangosan, látványosan mutogatni.
Soto itt is, ott is a jóbarát, a rendíthetetlen kõszikla, a zsinórmérték - na ilyennek kellene nektek is lennetek figura.
William Levy meg ugyanaz szõkében, mint Zepeda feketében. Túl, túl, túl.... Túl hangos, túl sok.

És igen, általában van valami mellékszereplõ, legtöbbször cseléd, dadus, inas, aki józanul látja a dolgokat, okos tanácsokat ad, de a fõhõs/nõ a buta fejével vagy 80 részen keresztül nem fogadja meg, mert nem látja a fától az erdõt. Aztán a végére hirtelen minden megoldódik, és a cseléd meg mondhatja, hogy no lám, hát nem ezt mondtam a kezdetektõl, de nem figyelnek rám....
És ez a nagy erkölcsi mondanivaló, hogy mi, a köznép, az egyszerû emberek jobban tudjuk, mindent megoldottunk volna itt a TV elõtt, de azok a buta szereplõk nem hallgattak ránk, hiába mondtuk itt a fotelban, hogy mit kellene tenniük....
(mint a bábszínházban, ahol a gyerekek elõre ordítanak: Piroska, ne menj az erdõbe, mert ott a farkas! de Persze piroska bemegy az erdõbe, mert így vagyon megírva a mese...)
10/10
Milibindi 2013 jún. 16. - 01:14:18 10/10
(2520/2797)
oFF
Igen, de a Végzet hatalmában nem David Zepeda lett volna a fõhõs, hanem Gabriel SotoCsak , csak David közölte , hogy õ akkor vállalja a szereplés a sorozatban ha övé a fõszerep , ert megcserélték õket! Érdekes továbbá, hogy itt is ez a helyzet eredetileg Gabriel Soto lett volna Bruno és David Zepeda Fernando, de hogy itt miért volt a csere nem tudom! Érdekes még az, hogy itt is meg a Vélgzet hatalmában is Marcelo Cordoba(Roberto/Antolin) kaeaktere olyan, hogy eleinte nem túl szimpatikus, de késõbb szerethetõ lesz
Off vége
10/10
Milibindi 2013 jún. 16. - 01:06:26 10/10
(2519/2797)
Ha részletesen is kíváncsi vagy szólj és írok privit! Itt csak ennyit mondok:
SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER
Paula szerelmes lesz bele, de nem lesznek egy pár. Roberto biszeuxális tehát férfiakhoz és nõkhöz is vonzódi! Nem tudom erre gondoltál-e vagy konkrét személyekre!
SPOILER VÉGE
10/10
suxel 2013 jún. 15. - 20:35:12 10/10
(2518/2797)
bar nem nekem szantad a kerdest, de valaszolok en is. Nekem is jobban tetszett az, mutatja nalam az is, hogy eloszor ennek a sorozatnak 5 resz utan bucsut intettem, s majd csak kesobb szerettem meg. Ez egy gyorsabb, porgosebb, izgalmasabb tortenet, mig a masik nekem egy sokkal szolidabb, kevesbe esemenydus, de melyebbre hato tortenet. Viszont itt is eleg sok karaktert sikerult megkedvelnem, amivel viszont nem mondok ujat, hogy ok a negativ karakterek, vagy a nem feltetlen negativak, de joknak sem mondhatoak. Oszinten szolva a ket pozitiv karakter, akit ebben a tortenetben szerettem az felipa es csucso. Eloszor ugy voltam en is, hogy gazdagek csaladi vitaja nem erdekel, meg a botranyaik, de masodik nezesre, ahogy haladt elore ugy kedveltem meg igazan, a kozepetol meg ugy neztem, hogy az aznapi resz utan megneztem a masnapit spanyol nyelven.

Igaz az ironoknek, nem sok beleszolasa van abba, hogy ki hozza a kulonbozo karaktereket, de szerintem, erdekes veletlen, hogy zarattini kosztumos trilogiajaban mind a haromszor colunga volt a fohos, az utolso harom jelenkori nevezzuk modern novellaiban meg zepedanak jutnak kozponti szerepek, egy fogonosz es ket fohos. Nem ohajtok en osszeeskuves elmeleteket gyartani, csak erdekes az irono muveiben a szereploknek az ismetlodese a ferfiak koreben. Viszont azt tudni lehet rola, hogy makacs termeszet az irono, nem szivesen enged senkinek sem a 21bol.