Barbie 2007 jan. 30. - 21:21:20
(6/26)
"nem áll másból, mint a megszokott üldözésbõl, sikítozásokból és szerencsétlenkedésekbõl"
Ez vicces! Mégis milyen legyen egy Horror? Virágos réten szedjenek virágot a gyikossal és közben nevessenek? Meg nézném ki az aki nem sikít ha meg akarják ölni brutális módon. Vagy ha a barátod vérében csúsznál el te biztosan higgadtan reagálnál igaz? (Ezt te sem gondolhatod komolyan!!)

Sz*r izlésem van?? Hát lehet hogy jobb mint neked! Sõtt biztosan! Egyébként tök jó, hogy ismersz (csak én nem tudok róla)

Egyébként meg mindenkinek más az izlése! Ezért még nem kell fikázni a másikat!
Pl: A Sin City c. filmért sokan odáig vannak meg vissza. Szerintem meg egy csapnivaló, értelmetlen dögunalom vacak. De ezért nem mondom a másikra, hogy "szar az izlése" csak mert eltér az enyémtõl pláne hogy nem is ismerjük egymást!

Az pedig hogy semminek nem tudtok örüli az tény mert sokak csak leszólnak minden és semmi se jó de akinek nem inge ugyebár nem veszi magára..

Szerintem el lehet intézni sokkal emberibben is. Nem beírkálni hogy a másiknak ilyen izlése van meg olyan. Hanem leírni hogy miért nem tetszett neked vagy valami de nem olyan kifogásokkal, hogy sikítozós, üldözõs. Horrornál erre kell számítani kedveseim, ha pedig nem szeretitek a Sikítozós üldözéses filmeket akkor ne ezt a mûfalyt válasszátok! Remélem nem sértek meg ezzel senkit de azért ha belegondoltok fura lenne ha nevetne miközben megölik. Ezt nem gondolhatod komolyan!
Indigo 2007 jan. 26. - 15:27:50
(5/26)
Ilyet azért nem mondanék, hogy sz*r ízlése van. Nem vagyunk egyformák, neki tetszett, nekünk nem, de ez nem azt jelenti hogy semminek nem tudunk örülni...

Egyébként igazad van, elég "bamba" az egész film, nem áll másból, mint a megszokott üldözésbõl, sikítozásokból és szerencsétlenkedésekbõl. A készítõk a megszokott formulákat használják, "ami másnak bejön az nekünk is be fog" alapon, de sajnos ezek a klisék is elég gyéren vannak megvalósítva. Mondom, egyszer megnézhetõ, de semmi olyan nincs benne, ami miatt másnak ajánlanám a filmet.
Chii 2007 jan. 25. - 22:38:01
(4/26)
Barbie, szerintem meg egyszerûen neked van sz*r ízlésed:D

Ez a film elég gyenge. legfeljebb a látvány volt elég ütõs, meg a hirtelen mozdulatok, amivel továbbugrott egy-egy pillanat. Bár amikor kijöttek a kígyók a manuszból az már nagyon nyomi volt:D

Amúgy meg a hajam téptem, rángattam a székem karfáját az idegtõl... Hogy tudnak ilyen idegesítõ horrorfilmeket csinálni???? Melyik az a baromállat, de most komolyan, aki megáll cseverészni a csajával az út közepén, mikor egy olyan gusztustalan zombiizé kergeti õket??? Meg állnak, sikítoznak, szerencsétlenkednek... Valami elképesztõ a bambaságuk!!!!!!
Barbie 2007 jan. 24. - 22:01:53
(3/26)
Szerintem meg tök jó film!

Érdemes megnézni mindenképpen.

Az a baj veletek, hogy semminek nem tudtok örülni és semmivel nem vagytok megelégedve!
anonymus001 2007 jan. 23. - 20:08:53
(2/26)
háát...nem1 nagy cucc.eddig az a film amin paráltam a 13 kísértet.ez detto ugyanaz amit má nemtom úgy 25×láttam.wááá tök cink má ez a filmesipar is
Indigo 2007 jan. 18. - 11:37:50
(1/26)
Megnéztem. Újabb tucathorror. Ezt a filmet is már vagy ezerszer láttam... Az amerikai okádós-fingós tinivígjátékokra szokták mondani, hogy "ha már láttál egyet, akkor az összeset láttad"... Úgy látszik ezt lassan el lehet mondani a horrorfilmekre is. Bár ezt a filmet is meg lehet nézni egyszer, ha valaki nagyon nem tud mit kezdeni magával, de hemzsegett az unalmas kliséktõl. Végülis volt egy-két jó jelenet a filmben, de nem túl sok, és nem annyira egyediek, hogy megmentsék a filmet a felejtéstõl...
4/10