Téma: Kill Bill

TDani 2006 júl. 20. - 22:19:21
(10/450)
Szerintem minden benne van ami egy ilyen filmhez fontos lehet és maga az ahogy Tarantino úr megoldottam a jeleneteket az hihetetlen. Én csak dicsérni tudom.
csingacsucsu 2006 júl. 16. - 13:40:26 Előzmény Newcastle United
(9/450)
nekem nagyon tetszett.a 2. már nem .az nagyon gyenge
Newcastle United 2006 júl. 10. - 10:52:50
(8/450)
Így van, a sci-fi és a fantasy külön kategória, a Kill Billt ne sorolkuk hozzá. Lehet, hogy profi a vágás, az effektek, a zene stb, de a történet az ultragagyi.
Wega 2006 júl. 08. - 13:55:27
(7/450)
Blade parodia.
Egy nö pisztolyal még csak csak. De egy karddal...?!
A sci-fi filmek külön kategoria. De ez, a jelent akarná tükrözni. Ha esetleg a csaj beinna elötte valami sportszelet eszenciát és ugy kaszablankázna, még hihetö is lenne.
Fj0d0r 2006 júl. 08. - 10:02:52 Előzmény Newcastle United
(6/450)

Nem gondolod, hogy ez a film direkt rugaszkodik el a realitások talajáról? Mert ha nem akkor sajnállak téged, hogy egy csomó fantasztikus filmet nem vagy képes élvezni csak mert amit abban mûvelnek az teljesen képtelenség.

Ez a film egy mesefilm! Egy b kategóriás akciófilm története Tarantino köntösben: remek zene, nagszerû vágás, jó párbeszédek, látványos, ügyes megoldások és a színészi teljesítmény sem utolsó. Tarantino ügyesen ötvözte az ázsiai és az amerikai kultúra jellegzetességeit.

Az meg, hogy nem húzták le hülyeség mert nagyon sok kritikus jól lehúzta, de pesrze sokan voltak azok is akik nem.
Az meg, hogy a kommandóhóz hasonlítod szvsz szánalmas dolog.
mustfaragó 2006 jún. 20. - 12:31:34
(5/450)
azért vicces, hogy Uma Thurman a Ponyvaregényben azt mondta magáról, hogy egy pilotban játszott, amely 5 tagú szuperhõsökbõl állt, és specialitása a kések volt:)
Tarantino...
Newcastle United 2006 jún. 07. - 13:53:49
(4/450)
Láttam a második részt is, az egy fokkal jobb, mert szól is valamirõl.
A bosszú és az akaraterõ nem tesz szuperhõssé. Nem tudom láttad-e a Kommandó címû filmet Schwarzeneggerrel, az is egy nagy vicc volt. De azt a filmet le is húzták, rendesen helyrerakták, hogy ötlettelen, gyilkolós akciómozi. Ez sajnos a Kill Billel nem történt meg. Sõt, szinte mûvészi magasságokba emelték. Lehet hogy csak Tarantino miatt, na de akkor is!
5/10
sonka 2006 jún. 06. - 15:41:37 5/10
(3/450)
Nekem sem az I, sem a II nem jött be. Pedig Tarantinot szeretem. Szerintem ezeket a filmeket elbagatelizálta. De lehet, hogy közben jót röhögött rajtunk, hogy így is megnézzük? :-) Mint Zappa a teljesen üres lemezével, amely már a megjelenés elõtt aranylemez lett?
Newcastle United 2006 jún. 05. - 10:53:44
(2/450)
Mondjuk az, hogy egy ember lekaszabol száz másikat, amikor már régen fejbe kellett volna lõni. Vagy az hogy több éves kómából felkel és egybõl visszatér minden ereje, de sorolhatnám.
Mélyebb mondanivaló? Na ne már!
Newcastle United 2006 jún. 04. - 13:28:46
(1/450)
Csapnivaló, nem értem, hogy lehet ezt kultfilmként kikiáltani. Néhány jelenete rosszabb, mint egyes B kategóriás '80-as évekbeli akciófilmé.