8/10
támadómókus máj. 08. 14:18:41 8/10
(8/8)
Szerintem az eddigi értékelők nagyon lehúzták a filmet. Nekem tetszett a film, és az is, hogy nem volt sablonos a vége. Engem végig lekötött és elgondolkodtatott a történet.
1/10
Mark OH máj. 07. 21:19:34 1/10
(7/8)
2óra áz életemből. Kevés ilyen xar filmet néztem végig.
2/10
szbobcsi máj. 06. 20:13:23 2/10
(6/8)
Ne pazarold az idődet....
6/10
kettyo máj. 03. 21:11:21 6/10
(5/8)
Egyik hozzászólónak sem ragadt meg, hogy ez egy regényadaptáció és ezért más a szerkezete, történetvezetése mint egy tévé, vagy mozifilmnek, aminek képernyőre, vagy vászonra készült eleve a forgatókönyve.

Nem ismerem a regényt, de mivel a feleség szemén keresztül látjuk a történteket, én azt gondolom hogy

miután a férje meggyilkolta, mi azt látjuk, amit ő a túlvilágról érzékel, mármint, hogy a férje úton van a pokolba, a csónakos jelenet ugye a végén. A valóságban gondolom az történt ami a film elején látható, hogy a férj a kislányt felkapva menekül otthonról, de nem juthat túl messze, hisz Justine ellene tanúskodott, talán a rendőrök le is lövik, azért megy a pokolba, azt meg Emmától tudjuk, hogy a kislánynak nem esik baja.

Feltételezem, hogy a regényben Catherine túlvilági élményei és ott Emmával való kapcsolata is jobban ki van bontva, de itt a filmben erre nem volt lehetőség.

Összességében szerintem nem volt rossz, igaz nem is egy korszakalkotó film, mindenképpen jobb, mint amit a jelenlegi 3,5 pontos értékelése sugall :)
1/10
Sharxxx máj. 02. 19:46:21 1/10
(4/8)
Olyan jó volt az első másfél óra... hogy az istenbe sikerült úgy elbaszni az egészet, hogy már az 1 pont is majdnem dícséret??? Annyi érdekes mellékszál volt... egyikkel se kezd semmit ez a hulladék. Olyan ordenáré ökörség a vége, hogy csak néztem magam elé...
4/10
dani0073 máj. 02. 16:19:43 4/10
(3/8)
Valahogy ezek a netflixes filmek folyton elfogynak a film végére, vagy valami bödületes hülyeség lesz és szét esik.
Ugyan ez történt ezzel is. Egész jól indult aztán tök jó dologba kezdet átfejlödni és hirtelen nagy faszság lett.
5/10
Hokunda máj. 01. 22:01:46 5/10
(2/8)
Bizonyos életkor alatt kifejezetten ijesztő a film. Kis gyerekeknek nem ajánlott. Sokáig nem lehetett tudni, hogy ki kivel van, de a végére összeállt a kép. Ahogy közeledtünk a film végéhez úgy lett egyre értelmetlenebb az egész. Előny, hogy szép volt, jó színészekkel. Hátrány, hogy a forgatókönyv nem volt eléggé kidolgozva. Az utolsó hajós jelenetet pedig nem sikerült értelmezni egyáltalán. Mintha valaki rájuk szólt volna, hogy lejárt a munkaidő, mindenki menjen szépen haza. Kár érte. Emiatt nem vagyok rá még egyszer kíváncsi. Unaloműzőnek elmegy.
6/10
Antal Kellner ápr. 30. 03:24:56 6/10
(1/8)
Egész jól indult,építkezett a film. Jók a karakterek, érdekes a sztori. De a film vége....
baromira el lett cseszve. Nem is igazán értettem.
Sokkal egyszerűbben le lehetett volna zárni a sztorit, és akkor egy egész jó misztikus thrillert kaptunk volna. Kár érte...