Griselda 2016 jan. 08. - 18:23:36
(98/178)
Akármennyire igyekszem, egyszerûen nem tudom megszeretni ezt a sorozatot. Ami idegesít, egyrészt az idõugrások, egyik részrõl a másikra évek telnek el, ezalatt a csecsemõbõl ovis lesz, míg a másik gyerek semmit nem változik. Inge borzasztó, affekta szinkronhangja, az örökösen valamin nyávogó Clara,aki ugráltatja maga körül az egész családot....és azt a lófejû Lisát meg pláne nem bírom, honnan lõttek egy ilyen csúnya lányt erre a szerepre. Vissza nekem Martin Grubert!!!!!! :-)
papzo 2016 jan. 08. - 18:19:23
(97/178)
Azért kíváncsi lennék a nézettségi adatokra!
Vajon a szemetesbõl kotorták elõ ezt a sorozatot és nem kell érte már jogdíjat fizetni?
Vagy kinek, minek erõltetik?
Anyósom végre meggyógyult, hazamegy és hétfõtõl nem fog zengeni a ház ettõl a baromságtól!
Nem kell akarva-akaratlanul ha látni nem is hallani.
MrsMaverick 2016 jan. 08. - 09:38:14
(96/178)
Hát, az még kicsit odébb lesz... Már elõ van irányozva az 5. évad is.
fáncsi28 2016 jan. 08. - 08:40:18 Előzmény ponca
(95/178)
Teljesen igazad van. Én eddig néztem (ne kérdezd, hogy minek), de tegnaptól eldöntöttem, hogy nem fogom. És nem is hiányzott. Már egyébként is az agyamra ment, hogy ezek állandóan vigyorognak, megvihognak, mint a kamaszlányok, még a doktor és az öreg Johannes is. Reménykedem, hogy egyszer csak visszatér a Hegyi doki. :-)
napraforgó 2016 jan. 08. - 06:22:50
(94/178)
Hány éves lehet Sandman doktor? Talán 30? És Lisa ? 22-23. Miért is öreg hozzá a fiatal doki Kleist szerint?
És miért most kezd el féltékenykedni? Amikor a 16 éves lánya lefeküdt a barátjával, tudomásul vette, nem cirkuszolt. Amikor az érettségizett lánya a madridi egyetem helyett Új-Zeelandra utazott a zenész barátjával, azt is tudomásul vette. És most, hogy a csaj talált egy hozzáillõ pasit, aki helyben van és orvos, mit õ, elkezd hülyén féltékenykedni? Valahogy nevetséges.
kornyezet 2016 jan. 07. - 14:11:16
(93/178)
A fiatal doktor nem Lisa apjának a vendége volt? Akkor miért Lisa kísérte ki? Ezek a mai fiatalok...
syuzi 2016 jan. 06. - 13:10:33
(92/178)
Clara és Paul milyen nagy már:) Piwirõl és Júliáról tényleg kevés szó esik

A ház már megint más amiben eddig laktak

De aranyos kis sorozat várom már a mai részt:)
kornyezet 2016 jan. 06. - 12:57:51
(91/178)
Igaz, hogy különbözõ dolgok változnak a filmben, de szerintem jó családi hangulat van és orvosi dolgok is vannak benne.
1/10
ponca 2016 jan. 06. - 09:23:32 1/10
(90/178)
Mi már régóta nem nézzük, mert egynéhány rész után megállapítottuk, hogy gagyi sorozat, ellenszenves szereplõkkel, lüke sztorival, hihetetlen dolgokkal. Ezek szerint semmi nem változott.
Csak azt nem értem miért pazaroltok rá idõt és miért kínozzátok vele magatokat, hogy ott ültök és nézitek.
Van annyi más csatorna, van ennél élvezhetõbb mûsor is (talán).
napraforgó 2016 jan. 06. - 04:07:43
(89/178)
Ezeken én is eltûnõdtem Clara óvodás volt, talán 4-5 éves, amikor hozzájuk került. (Már ez is jó két évvel aztán azután volt, hogy az elsõ feleség meghalt) hirtelen meg már már iskolába járt... Most meg már 10 évesnek mondja magát a fiatal doktornak.
A kis Paul most született, de szemre már kb 4 éves....
Az rendben van, hogy az évek múlnak, de kicsit fura, hogy Marlene nagyfia soha nem kerül elõ, de még szóba sem jön soha, mint ahogy Piwi sem.... Júlia, Johannes unokája is nyom nélkül tûnt el.
Ahogy Christian és Marléne nyalja-falja egymást meg olyan geil és olyan hihetetlen.

No igen, a ház meg alakváltó, sõt helyváltó is, mindig máshol tartózkodik. És igény szerint növekszik...
fáncsi28 2016 jan. 05. - 18:34:58
(88/178)
Ahogy régebben már írtam, tiszta idõutazás ez a sorozat. De a tegnapi mindent vitt hülyeség terén. Az elõzõ évad végén az asszisztensnõ készült a szülésre. A tegnapi részben pedig, amiben szemmel láthatóan eltelt legalább két év, a doki megkérdezte tõle a szabiról visszatérve, hogy van a szülés után, és hogy kisfiú vagy kislány lett-e a gyerek. Mintha csak a 4 hetes szabadságuk alatt szült volna, és mintha manapság már nem lehetne elõre megnézni, hogy milyen nemû lesz a baba. Arról már nem is beszélek, hogy minden évadban új házban laknak. Ritka hülye sorozat, fontolgatom, hogy leszokom róla.
napraforgó 2016 jan. 04. - 19:17:26
(87/178)
Megint ugrottunk jó pár évet, az a kislány, Clara egész nagy már.
Johannes meg hirtelen szívbeteg lett. És a hülye elment egyedül barlangászni. De Kleist doktor hirtelen ott termett és megmentette.
fáncsi28 2016 jan. 03. - 17:49:02 Előzmény papzo
(86/178)
Sajnos úgy tûnik, nem tévhit a folytatás. Pedig bizony isten nem hiányzott egy percre sem, amíg nem volt. Alig várom, hogy egyszer csak tényleg vége legyen, és visszajöjjön A hegyi doktor!
syuzi 2015 dec. 24. - 16:48:08
(85/178)
Várom már a folytatást:)
napraforgó 2015 dec. 22. - 05:05:21 Előzmény papzo
(84/178)
A dokinak biztos tellett volna saját házra, de a nagybátyja megözvegyülvén egyedül maradt a nagy házában, õ ajánlotta fel neki. A saját fia, Klaus nem akart az apjával lakni, a válása után sem, sõt ksõbb elment Dél-Amerikába. Helyette felbukkant a lánya, Júlia, aki bébiszitterként tevékenykedik a doktor családjánál.
napraforgó 2015 dec. 22. - 04:56:55
(83/178)
Meglepõdtem, amikor tegnap a szokott idõben nem a sorozat jött... De látom, januárban folytatódik.....
syuzi 2015 dec. 21. - 15:20:02
(82/178)
Piwit és Clarat is ugyanazok a színészek játsszák csak egy -egy évad közben eltelik úgy kb 2 év és megnõttek a gyerekek
a szinkronhangok azok tényleg változtak

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánok minden fórum tagnak:)
papzo 2015 dec. 20. - 16:38:13 Előzmény napraforgó
(81/178)
A ház és az autók is változtak, a Pivit és a kislányt is más színész alakítja, a fiúnak a hangja is más.
Anyósom tudja, elhiheted neki. Az ismétléseket sem hagyná ki!

Csak azt nem értem, hogy egy jól menõ nagy vagy fõvárosi dokinak hogy nem tellett egy saját lakásra vagy házra, miért a nagybácsira telepedtek anno rá és miért nem léptek eddig tovább. A fiatalasszonynak is jó kis háza volt.... mégis egymás nyakán vergõdnek, semmi magánélet.....
Na de ez egy film, ott a bivaly is repül idõnként.
Végre vége és remélem, hogy csak tévhit a folytatás.
napraforgó 2015 dec. 19. - 07:13:49
(80/178)
Néztem a házat, tényleg más. a sorozat elején a város szélén volt, egy húsüzem akarta megszerezni telephelynek, most meg a város közepén van. És érdekes módon a ház úgy bõvül, ahogy a család.... Mindenkinek van saját szobája.

Kicsit geil ez a sorozat...
Cristian és Marléne állandóan nyalja-falja egymást. Inge és Johannes is, a gyerekek meg bûbájosak, gond egy szál se, vagy nem igazán fontos, 5 perc alatt megoldják.