Téma: Kölyökklub

9/10
Nico71 2013 febr. 16. - 07:44:13 9/10
(354/374)
Hatalmas, hogy még mindig kiírják mûsorvezetõ: Ördög Nóra. :-) Ennyi erõbõl hozzátehetnék Jónás Ritát is :-) Ráadásul akkor volt a csúcson a mûsor, mikor õ vezette. Nagyon jó volt, imádták a gyerekek! Aktív, pörgõs, látványos mûsor volt, mesékkel tarkítva. Ha lenne eszük az RTL Klub vezetõinek, visszahoznák Jónás Ritát és a régi mûsorát!!!
Komoly nézettséget lehetne elérni, ha szándékukban lenne megdolgozni érte! Olyat kell adni, ami érdekli a nézõket, legyen az gyerek vagy felnõtt. Olyan mûsorokat, melyeket más tévék nem tudnak megadni. Ja, hogy ehhez fel kéne állni a bársonyszékbõl, ill. gondolkodni is kéne. Persze egyszerûbb leadni a megvásárolt kész filmeket, rajzfilmeket. Olcsó húsnak híg a leve!
/Tisztelt RTL! Csalják át a köztévébõl Süveges Gergõt! Nagyon kiváló ötletei voltak két éve, mikor kinevezték az m2 Intendánsának. Ifjúsági és gyermekcsatorna ötletei egy egész csatornát eltudnának látni, nem hogy egy délelõtti idõszakot. Arról nem is szólva, kimentenék õt egy pocsék zsarolásoktól egyáltalán nem mentes munkahelyrõl./

Kisfiam nagyon hiányolja a Lego Ninjago sorozatot, kár hogy megszüntették. Adhatnák helyette a legújabb LEGO Legends Of Chima sorozatot! De ennek nagyon kicsi az esélye :-(((
idõjós1010 2013 jan. 19. - 09:56:04
(353/374)
:-O Megszûntek a törpök ? Az egésznek az volt az alapja. A két kõkorszaki szaki jó még nagyon
norvég cica 2012 ápr. 06. - 21:01:41
(352/374)
Rég jártam erre.
Jobb volt a régi Garfield, azóta alig nézem a Kölyökklubbot.
Amikor meg nézem rajta a Garfieldot, akkor is már a századik ismétlés megy.
Andy3 2012 márc. 31. - 00:27:10
(351/374)
Persze, értelek. Azért is mondtam, hogy azokhoz képest istenes... de ha mint anime nézzük, tényleg nem nagy szám :D Mondjuk alapból elfogult vagyok a kedvenceimmel, amik fõleg shounen-fightok xD Egyébként egy-két elcsíptem, szerintem tv2-es szinkron, legalábbis a magyarhangok ugyanazok.
offtopic
robicsek2 2012 márc. 30. - 23:29:42
(350/374)
Mivel ANIME ezért én abban a ketegoriában minõsítem, és ott a kaki kategóriába sorolható, Azért is ezeket a sorozatokat veszik meg és adják mert ezek a legolcsóbbak. szerintem. Azt nem néztem hogy a tv2 es szinkronnal adják, vagy másikkal. Igazából nem is néztem csak pont bekapcsoltam a tv-t.
Andy3 2012 márc. 30. - 16:16:48
(349/374)
Na, azért a Kókuszdió Fred-hez meg a többi agyrohasztó baromsághoz képest ez istenesnek számít :D
5/10
offtopic
_Freddy_ 2012 márc. 30. - 16:05:53 5/10
(348/374)
Régen jó volt, még 9 évesen elnézegettem. Nemsokára 20 éves fejjel már = NAGYON MESE. xD
offtopic
robicsek2 2012 márc. 30. - 10:15:08
(347/374)
De szar a Jó reggelt Skacok-ba bele vették a régen a tv2 futott Bay Blade elsõ sorozatot.
1/10
DarkGirl 2012 márc. 24. - 13:49:06 1/10
(346/374)
A Kaleido Star-t is visszarakhatnék.
3/10
ennyi baromságot... 2012 márc. 24. - 09:31:01 3/10 Előzmény robicsek2
(345/374)
Ezen a Tom és Jerry-n egy dolgot lehet érezni: iszonyat gagyi az eredetihez képest. Nem is tudom, a jogtulajdonos miért engedte...

Azért arra is kíváncsi lennék, hogy a beszélõ tûzoltóautók vajon mely korosztálynak készültek. Ez valami Transformers gyerekeknek? Vagy mi a túró? :)
offtopic
robicsek2 2012 márc. 10. - 08:36:47
(344/374)
Amugy ezen a Tom és Jerry-n már tényleg erõteljesen lehet érezni hogy Hanna Barba keze munkája.

Ha ennek vége adhatnák a többi H and B sorozatot is , amit lehet régi szinkronnal. De mindenek elõtt a Sprirou és Fantázio-t
offtopic
robicsek2 2012 márc. 10. - 08:28:00 Előzmény Alasseo
(343/374)
Re Kokuszdi -s ratyiság.

Nem mulatságos, inkább valahogy annyira lefárasztja az embert amíg leépül arra a szintre hogy már az ilyen baromságokon is nevetni tud, Sajnos ez a mese után jön a Tom és Jerry és így gépezés közben ha fél szemmel is de néznem kell ezt a szutykot, (T szerkesztõség, nem lehetne kora reggelre pakolni az ilyen szutyok meséket ? Hogy csak az nézze akit valóban érdekel? ( Mint pl a Hello skacokat, egyszer keltem fel hogy megnézzem, a TMNT miatt, erre látom hogy ez már valami még újabb új gagyibb rajzú sorozat, tehát felejtõs.) A normális mesék ezután jönnek.

Kis vakond érdekességek :) A mai részben a kis vakond megmentett egy kiscsibét attól hogy babapiskóta készüljön belölle, a dolgok szépségét két dolog is rontja.
1. A tojást õ maga cipelte be a gyárba mert azt hitte onnan tûnt el :)))
2. A végén össze tõr egy babapiskótát és a Tyúk, és a csibe elé szórja azok meg vígan becsipegetik . Kannibálok :)))
(Na meg elég gusztustalan látvány volt ahogy egy vakond úszkál a piskóta alapban :)
Alasseo 2012 márc. 04. - 08:20:42
(342/374)
"Kókuszdió Fred"
Amikor nem rég belefutottam ebben a "remekmûbe", hát... szerintem az ilyenektõl csak csökken a gyerekek IQ-ja. Persze egy idõ után mulatságos, de szerintem nagyobb adagban még felnõttekre is veszélyes. :) Ráadásul a rajzolástól egy 1-2 éves szerintem halálra rémülne.
offtopic
robicsek2 2011 dec. 10. - 10:54:37
(341/374)
Erre simán rácáfolok! :) PL Tintin. Rengeteg ideig írkálták hogy lesz , nem volt. aztán nem írták és volt. Szóval min a kettõ egy kutya. Csak bosszúságot okoznak. Én se nézném de mivel adják ezt a régiséget. és megakarom csinálni az unoka öcsémnek, hogy ne csak az agyatlan meséket nézze.
5/10
_Freddy_ 2011 dec. 10. - 09:38:20 5/10
(340/374)
Jajj régen én is mennyit mérgelõdtem amikor még volt értelme nézni a Kölyökklub-ot, állandóan össze-vissza volt minden, meg volt olyan is párszor, hogy vártam valamit már nem tudom mióta és nem is vetítették le, mást adtak helyette, helyette másnap adták le, meg össze-vissza volt minden,hát igen, ez az RtlKlub, a tv2 matinét szerettem, ott minden úgy ment ahogy mennie kellett.
offtopic
robicsek2 2011 dec. 10. - 09:28:36
(339/374)
Mellesleg a Garfield lehet akármilyen jó. de már kicsit unalmas! Mivel ki tudja Hunyadjára ismétlik.
Remélem legközelebb inkább adnak valami régebben adott mesét. Spirou és Fantázio-t Javasolnám.
offtopic
robicsek2 2011 dec. 10. - 09:23:49
(338/374)
Kedves RTL bekaphatod a ............... Hogy lehet ekkora bunkóságot csinálni ? Szombati mûsorban a szombati mesék vannak írva. a Dini-t vasárnap szokták adni. Akkor most mi a rákért kellet átrakosgatni ??? Ha holnap meg nem lesz akkor nagyon boldog leszek mondhatom. Direkt örültem hogy a jó sokáig alhatom. erre felkelek bekapcsolom és a végét elcsíptem a mai résznek. Köszönöm mondhatom boldog voltam. Nem értem mi a francért kell állandóan cserélgetni?
Inkább a Bagzo világ mûsort kéne lecserélni.
robicsek2 2011 nov. 27. - 11:14:30
(337/374)
Na most viszont elismerésem fejezem ki az RTL felé, nagy dobás volt felvenni a palettára a Dini a kis dinó-t, remélem az összes részt leadják, Utána jöhetne a Denver , abból is leadhatnák azokat a részeket is amiket dvd-n nem adtak ki, Utána meg jöhetne a Spirou és fantázio ,aztán a Maci Laci kincset keres, a sorend nem fontos, Bár a Spirou lehetne a soronkövetkezö :)))) Viszont Üröm az öröm-ben hogy míg más szutyok mûsorokat agyon tudnak ajánlani ezt a mesét nem rakták be egyik ajánlóba se , még a szombati kölyökklub ajánlóba se. :( Így sajnos csak a felénél kapcsolódtam be. De legalább most már lesz miért nézni.
offtopic
robicsek2 2011 nov. 20. - 14:46:46
(336/374)
"Firehouse Tales" az eredeti címe. De szerintem csak angolul fogsz részeket találni. jutyubon is van fent egy kettõ.
janosieva 2011 nov. 20. - 09:06:59
(335/374)
Sziasztok!

A fiam imádja a Tûzoltó meséket, ezért szeretném neki megvenni DVD-n vagy uram bocsá' letölteni valahonnan, de sehol nem találom. Nem tudja valaki véletlenül az eredeti címét vagy hogy hol lenne megszerezhetõ?
Elõre is hálám üldöz a segítségért!