8/10
nikato 2013 szept. 02. - 17:00:25 8/10
(14/74)
SPOILER: Fura volt, hogy nem találták meg és, hogy szerzett ruhát, meg minden kelléket, feltûnés nélkül a városban, meg, hogy erõs pasikat elcipelt. De hát az ideg ezt hozta ki belõle. SPOILER VÉGE A film nekem tetszett. :)
9/10
ssppaann 2013 szept. 02. - 00:52:57 9/10
(13/74)
Nekem kifejezetten tetszett, végig lekötött. Tényleg vannak benne eléggé morbid részek, de a kellõ izgalom is meg van benne, jó szórakozás volt. SPOILER--------A csaj elég durván törleszt, mikor az elején minden rosszat mûvelnek vele, akkor is azzal nyugtattam magamat hogy nembaj, úgyis kinyírja az összes köcsögöt:D
10/8
Medvepofa 2013 szept. 01. - 21:22:11
(12/74)
Ez az eredeti:

Day of the Woman (1978)
9/10
filmbuzi89 2013 szept. 01. - 21:17:58 9/10
(11/74)
az elején kicsit nehezen indul, de aztán beindul a film, és elég durva dolgok történek benne.
Spoiler.
a csajnak a tette nagyon is érthetõ, hiszen mi se cselekednék máshogy, megalázták, megtiporták. nagyon jól csinálta. bár kicsit drasztikus módszerekhez folyamodott. könyörtelenül gyilkolt, csonkitott elég durván. ennek a filmnek vagy egy régebbi változatta. nem is tudom asszem 1960-70 film az is láttam, nyilván az nem volt ennyire könyörtelen. meg számomra az olyan laposkás volt-ehhez képest.
9/10
sanada 2013 szept. 01. - 17:45:24 9/10 Előzmény Meklód fia
(10/74)
Nekem tetszett a film, igaz az eleje kicsit beteg, de ez egy ilyen kategória. Azt kérded, hogy, hogyan lett ilyen morbid a csaj? Azt hiszem a film elején történtek megadják a választ. 10/9
8/10
jonny0762 2013 aug. 31. - 00:47:16 8/10 Előzmény BBB5991
(9/74)
nem rossz film ,kicsit utolsó ház balra fílingje van,-SPOILER- mutathatták volna hogy mászik ki és éli túl a csaj,meg elék könnyen kapja el öket,vannak benne durva jelenetek,10/8,
BBB5991 2013 aug. 27. - 20:25:53
(8/74)
***spoiler***

Tegnap láttam a Pro4-en ezt a fínomságot... Egyszer talán nézhetõ ... Egy részt nem értettem benne, mikor a fõhõsnõ teste a megerõszakolás, megalázás, verés és kínzás után a folyóban landol hogyan képes felszívódni majd késõbb visszatérni bosszútállni a támadóin, egyáltalán hogyan élí túl a vízalatt???? Jó lett volna ha látunk jeleneteket arról, hogy miként kászálódik ki a folyóból majd készül fel a revansra a tag, mert ez így elég bugyuta...
10/10
tazmanch 2013 aug. 27. - 10:52:56 10/10
(7/74)
Kemény film.

***SPOILER On***
Nekem átjött, hogy miért áll ilyen kegyetlen bosszút a csaj, annak ellenére, hogy nem értek egyet az önbíráskodással. Totál besokkolt az õt ért erõszaktól és csak a brutális revans vezérelte, hiszen tudta, hatóságtól nem fog támogatást, igazságszolgáltatást kapni.
***SPOILER Off***

Azon mondjuk csodálkoztam, hogy a Pro4 leadta vágatlanul, karika nélkül, mert elég vadorzó a képi megjelenítés.

Offtopic: a Por4 mûsorsávjánál miért nem lehet a film címébe belekattintani és infot szerezni?
1/10
Meklód fia 2013 márc. 09. - 11:23:19 1/10
(6/74)
a csaj hogyan lett swarcineggeréket megszégyenítõ akcióhõs hirtelen, és morbidabb mint a fûrész gyilkos?
nem kell válasz, értelmetlen lenne magyarázni a magyarázhatatlant. Kár volt rá idõt pazarolnom
10/10
Filmx 2013 márc. 04. - 18:36:19 10/10
(5/74)
Ugyan már emberek! A Köpök a sírodra cím kicsit árulkodik a film mûfajáról, aki nem bírja az ilyen finomságokat, az nézze a kölyök klubot.. Aki pedig szereti a horror filmeket annak tetszeni fog ez a film is, a Mártírok is egy nagyon jó francia film, akad még sok ilyen gyöngyszem. 10/10.
Wrapkid 2013 febr. 24. - 13:18:50 Előzmény SandroVM
(4/74)
Teljesen megértelek, hogy kiakadtál. Én nálam a Mártírok c. fantasztikus francia fos szar verte ki a biztosítékot.
Ebben legalább volt "értelme" a szadizmusnak mert valahogy én is hasonlóképpen tettem volna. Itt megérdemelték, és még nem is sajnáltam õket. Abban a francia szemétben meg......elõször éreztem a film után, hogy nagyon szívesen megkeresném a készítõket, továbbá azokat akik erre pénzt áldoztak és mindegyiket kivétel nélkül......
Egyszer nézhetõ ez a film, akkor is csak oda tekerni, ahol történik valami.
SandroVM 2013 febr. 21. - 05:02:40
(3/74)
Köszönjük a spoilerekkel teli elsõ hozzászólást. A második hozzászóló pedig nem tudom, mire gondol, mert ez pontosan egy rágásban lévõ csont, hiszen ezek a beteges „játszadozások” filmre vitele… ezekbe most már úton, út félen belebotlik az ember.
A mû két részre bontható. Az elsõ részben szuper primitív képsorok, jelentéktelen apró jelenetek, de legalább már az elején kiderülhet így, hogy a legfontosabb színészek borzalmasan tehetségtelenek, élen a fõszereplõnõvel. Végig azon járt az agyam, hogy miért kell nekem ilyen pocsék filmeket is beleválogatnom a mûsorba? Soha nem fordul meg a fejemben – mivel a filmezés mûvészet – de most komolyan elgondolkoztam, hogy az alkotók beteges gondolataikat kiélhetik most egy filmben. Aztán rá kellett döbbennem a második részben, hogy ez az egyik legbetegebb film, amit valaha láttam, olykor nézni se nagyon mertem, annyira brutális. Tulajdonképpen a képi világot az elsõ felében nem akartam elismerni, de a második felében rájöttem, hogy az operatõr valószínûleg az egyetlen tehetséges ember lehetett a stáblistán. És akkor a közhelyekrõl meg ne is beszéljünk. Még horrornak is hiteltelen volt – mivel ez nagyon durván horror, nem pedig thriller – akár a színészeket, akár a történetet veszem alapul. Összességében a filmen nem is tudom, mit kellene dicsérnem, hiszen hatással volt rám, csak nem tudom, hogy milyen ügy érdekében. Ha például megnézetnek velem egy filmet, amiben végig sz.rt esznek a színészek, az ugye undorító és semmi értelme sincs. Na körülbelül ehhez tudnám hasonlítani az élményem: láttam valamit, brutális volt, de miért jó ez nekem, hogy láthattam filmen? A film mondanivalója – legalábbis ha akarná használnia a mondanivalóját – impotens volt, ha valamit mondani akarunk, azt biztosan nem így kell a nézõvel közölni. Valószínûleg csak követni akarták a divatot és beállni a sorba. Most már tényleg egy rakat hasonló filmet tudok mondani, ami ugyanezt az utat követi, de minek? Sajnos utólag derült ki számomra, hogy ez egy remake, ami alaposan elszomorított, mert elég gyanús nekem, hogy az eredeti – amit kultuszfilmnek hívnak – ennél sokkal mûvészibb, noha azt betiltották 78-ban, annyira durva volt már az is. Már egy napja azon gondolkozok, hogy hova tegyem ezt a filmet, de A Borzongás – Hajsza a metróban film után – aminek semmi köze ehhez a témához – ez a második film, amire azt mondom, hogy értékelhetetlen. Ennek alapján 10/1, egyébként meg nem tudok neki jegyet adni, mert osztályozhatatlan…
10/10
Filmx 2013 febr. 04. - 17:03:50 10/10
(2/74)
Szokatlanul jó film az amcsiktól, nem a szokásos lerágott csont, mindenképpen kötelezõ a mûfaj kedvelõinek!
7/10
stomachh 2012 dec. 23. - 23:16:58 7/10
(1/74)
***SPOILER PÓTOLVA***

Magyar cím: Köpök a sírodra
Egy fiatal írócsaj kivesz egy hétvégi házat egy tó mellett, az erdõ közepén, hogy megírja regényét. A 4 helyi tahónak megtetszik a benzinkútnál, s egyik este meglátogatják. Erõszak és alázás. A csaj kemény bosszút forral.

Nekem tetszett, jó kis véres bosszúállós mozi. 7/10.