*sugi* 2011 júl. 18. - 22:02:54
(31/111)
Én is csak azért regeltem itt, mert egyszerûen úgy éreztem, egyszerûen muszáj megosztanom ezt az élményt. Már rég nem tudnak normális romantikus vígjátékokat gyártani, vagy csak nagyon ritkán, nem is számítottam semmi eget rengetõre,amúgysem olvastam egyetlen jó kritikát errõl a filmrõl, de úgy gondoltam egyszer elmegy szódával... Nos, amit láttam, az KRITIKÁN ALULI!!! És felmerül a kérdés: ki látta meg ebben a filmben a lehetõséget? hogyan adhattak erre pénzt??? sok jó film kiszorul a mozikból, az ilyen szarokban meg dúskálunk, láttam már rossz filmeket, de becsületbõl általában mindent végignézek, ezt nem sokkal azután kapcsoltam ki, hogy a leendõ menyasszony összeszarta magát az út közepén. Néhányan azt mondják, hogy "pasis" poénok vannak benne, én a barátommal néztem a filmet, aki szintén rosszul volt. Könyörgöm, mikor jönnek már rá ezek az idióta hálivúdi barmok, hogy attól, hogy valami primitív, visszataszító és közönséges, NEM VICCES!!! Arról már nem is szólok, hogy tele van undorító klisékkel, primitív dialógokkal,és by the way: ki látott már ily' ocsmány menyasszonyt egy filmben??? Nos, azt hiszem lehetne még ragozni, de nem érdemes, summa summarum: nézhetetlen, gagyi szar... Nem érdemes rá idõt pazarolni...
Trololo 2011 júl. 18. - 18:27:13 Előzmény egorta
(30/111)
Csak azért regeltem ide, hogy elcsodálkozzak a rossz ízlésû embereken :P Én rosszat sejtve ültem be a filmre, de jól szórakoztam. A közönségesség megítélése eléggé relatív. Én derültem, hogy ilyen közönséges jeleneteket beraktak egy un. "csajos" moziba. Egy napon láttam a Másnaposokkal - tehát friss volt az élmény - és azt mondhatom, azon kívül, hogy vígjáték mind a kettõ, nem sok közös van a filmekben. Nekem személy szerint jobban is tetszett, mint az elõbb említett mû.
2/10
tyrichie 2011 júl. 18. - 01:28:35 2/10
(29/111)
Jókat olvastam róla, nagyot csalódtam. Már csak azért is mert a Másnaposokkal említik egy lapon, a nyomába se ér a Másnaposoknak.
7/10
barackszirom 2011 júl. 17. - 20:21:12 7/10
(28/111)
Nekem tetszett, egyszer megnézhetõ... 10/7
1/10
-Helia- 2011 júl. 16. - 21:27:11 1/10
(27/111)
Rettenetes!!! :(((
3/10
egorta 2011 júl. 15. - 01:26:51 3/10
(26/111)
közönséges, uncsi, és gyakorlatilag semmirõl nem szól
offtopic
Charles Foster Kane 2011 júl. 04. - 02:37:15 Előzmény Garfimacs
(25/111)
Hogy mennyire ment felre a reklamozas otthon, azt nem tudom, de a UK-ben nagyon megy. Nalunk, meg a kozeli moziban is minden egyes eloadas telthazas, miota kijott (ket hete). Itt mondjuk a kritika is megsegitette. De mondom, megy a catfight a jegyekert.
Charles Foster Kane 2011 júl. 04. - 02:33:40
(24/111)
Kibaszott film, ennyi. Menjetek nezni. Egyebkent a ferfiak rohogtek a leghangosabban, komolyan.
pillangókisasszony 2011 júl. 03. - 05:32:21
(23/111)
online vhol nem lehet megnézni ? nem szívesen adnék ki érte pénz,de azért érdekelne.
1/10
AniMcFly 2011 jún. 27. - 21:27:26 1/10
(22/111)
Nincsenek valami nagy igényeim,sõt kimondottan nincsenek nagy igényeim, de ez volt a legrosszabb film, amit valaha moziban láttam életem 24 éve alatt(talán a G.I.Joe volt még hasonlóan rossz kb. két évvel ezelõtt.)A pénztáros lány azt mondta, a Másnaposok nõi verziója a film- hát nagyon nem az. Semmi poén, minden erõltetett, ízléstelen, bekakilós "viccek"...No neee...Az édes kiskutyák tették csak elviselhetõbbé a két órát, életemben nem sajnáltam még ennyira a mozijegyre kiadott pénzt. Ízlések és pofonok, látom, hogy sokaknak tetszett, én viszont máig nem értem, hogy kerülhetett be egy ilyen film a mozikba...
kuktatimi 2011 jún. 27. - 11:25:55
(21/111)
Nagyon jó kis film!Jó történet,sok nevetés,mindenkinek ajánlom,pasiknak is!
10/10
betty0325 2011 jún. 20. - 21:26:24 10/10
(20/111)
nem tudom miért pontozzátok így le, pedig nagyon jó film,jó poénokkal.
Muya 2011 jún. 20. - 11:28:30
(19/111)
Sziasztok!

szerintem nagyon jó film:)))) egyáltalán nem "amerikais"
A szereplõk sem azok a csinibabák..:))))
és szerintem a poénok jók...

SPOILER

mikor szegény csaj a menyasszonyi ruhában az út közepén....:))))


Szerintem érdemes megnézni:) nekem biztos hogy meg lesz DVD-én
Sook 2011 jún. 19. - 15:20:10
(18/111)
Direkt azért regisztráltam itt hogy elmondhassam errõl a filmrõl a véleményemet. Én mozifanatikusok éjszakáján néztem meg és tetszett! Sõt...látom ezeket az elrettentõ kommentátorokat és...majdnem nem néztem meg de végül beültem hisz volt 2 órám a következõ filmig és gondoltam megér 1 próbát.
Megérte.
Igaz nem volt tele a terem(mindenki nézte a Halálos irambant...)de végig röhögtük azzal a 30-40 emberrel. Nem egy nagy alkotás de ha nevetni akarsz nézd meg. Rég nem nevettem ennyit egy film alatt. Bár talán ha külön erre a filmre kellett volna pénzt ki adnom lehet nem teszem meg de így tökéletes volt. Egyszer nézhetõ, röhögõgörcsös film.
10/10
Garfimacs 2011 jún. 16. - 20:35:22 10/10
(17/111)
Látva a sok negatív hozzászólást szerintem a forgalmazó baltázta el ennek a filmnek a propagandáját... Aki csajszi filmet, nyári habkönnyû vígjátékot, lányos másnaposokat, hollywoodi klisékbõl összerakott filmre ül be, az nagyot fog csalódni. Szerintem ez egy zseniális... dráma. Egy nagyon szomorú film az életrõl, a lúzerságról, a kihagyott lehetõségekrõl... remek, életteli figurákkal, nem a sablonos hollywoodi papírfigurákkal.. ( ami sokakat zavarhat, akik álmodni mennek a moziba és kínos a tükörbe nézni ) Az elsõ perctõl az utolsóig nagyon élveztem... és nagyon meg voltam lepve, mert csak idõtöltésként mentem be a moziba elõre unva az elvárt csajos mozit....
3/10
era8 2011 jún. 15. - 22:09:20 3/10 Előzmény buci001
(16/111)
Ja bocs, és teljesen egyetértek a véleményeddel, buci001!
3/10
era8 2011 jún. 15. - 22:08:01 3/10 Előzmény buci001
(15/111)
Nem értem, kinek mi volt ebben annyira humoros. A tipikus amerikai "altesti" poénok? Nem sok filmrõl jöttem még ki, de itt a ruhaszalonos résznél elszakadt a cérna. Primitív, gusztustalan, még odáig is elmennék, hogy a nõkre nézve megalázó ez a szánalmas gusztustalankodás. Egyébként is lapos a sztori, egyszerûen nem érdekelt, mi történik a fõszereplõvel (nem is történt vele semmi). Az az igazság, hogy 16-áig fel kellett használni a mozikuponomat, és a Corvin moziban futó sok rossz közül még ennek a filmnek adtam esélyt. Hiba volt.
1/10
Frunkaaa 2011 jún. 15. - 09:08:21 1/10 Előzmény buci001
(14/111)
A lehetõ legteljesebb mértékben osztom a véleményed!!!!!! Nem értem, hogy ebbe hogy lehetett egyáltalán pénzt fektetni... Az egy dolog, hogy a poénok vagy erõltetettek, vagy visszataszítóak, de legalább a sztorinak lenne valami íve, és semmi. Az egész kiforratlan, és félkész. Mondhatni élvezhetetlen. Én is azért ültem be az egyik barátnõmmel, hogy végig nevessünk másfél órát, ehelyett kaptam utána egy egész estés letargiát. Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de szerintem katasztrófa... (És bocs, nem akartam senki ízlésvilágába taposni.)
eszterbaby 2011 jún. 14. - 13:33:52
(13/111)
Tegnap néztem meg ezt a "filmet",de nagyon megbántam.kár rá pénzt költeni,még letöltve sem néztem volna végig nagyon tré lett.Szól a nagy semmirõl,egy nõ szerencsétlenkedését kellett 1,5 óráig nézni.Válasszatok inkább mást.
10/10
Wiky 2011 jún. 13. - 03:25:00 10/10
(12/111)
Én is most néztem meg a moziba,de én már az elsõ perctõl kezdve szétröhögtem magam!A könnyem folyt már a végén.Szerintem nagyon jó lett.Akit meg egyáltalán nem érdekel,ne nézze meg.Ennyire egyszerû.A ruhapróbás rész meg kimondottan vicces volt.:D