8/10
Érsekvári 2015 aug. 30. - 11:05:01 8/10
(4053/4273)
Még csak annyi , nem tudom Neked mennyire tetszik Gülten karaktere , illetve a színésznõ játéka .
Sokan olyan véleményen vannak túl játsza , sok belõle .
Szerintem elbírja ez a szerep és jól is áll neki .
Inkább ebben , mint a Ask-i Memnu / Tiltott Szerelem / Deniz - Madmemoiselle a nevelõnõ szerepben .
Persze kítünõen alakított ott is , de az a szenvedõ , reménytelenül szerelmes nõ , aki Adnan úrra áhítozik.......
Hát az inkább nem jön be nálam .
A szinkron hangja ott is Götz Anna volt , azzal nincs semmi baj / szerintem / .
8/10
Érsekvári 2015 aug. 30. - 10:43:49 8/10
(4052/4273)
Szép napot Neked és mindenkinek !

Güney egy agya fúrt fickó , minden rá terhelõ bizonyítékot eltüntet , de Barist fennhangon hírdeti mindenhol õ az igazi tettes.
Serefet se ejtették azért a fejére , átlát ezen a mocsok gazemberen . A laptopot kéne lefoglalni , már a hadnagynak is szemet szúrt , hogy ott lehetnek a bizonyítékok .
Vérlázító amit Güney mûvel mindenkit hülyének néz , Kuzey megint belesétál a süket dumájába és a hadnagyot is leordítja a testvére miatt .
Meddig megy ez még ?
A vidámabb pillanatokért Gülten legalább tesz valamit . Teljesen bejön neki Ömer aki régész ráadásul és totál jól néznek ki együtt , akármilyen is a haja . Nagyon jól áll neki , intellektuális mûvész fazon .
Gülten amikor összefut Cemrével Kuzeyt is puszival üdvözli , már vejének tekinti .
Nem kérdez tõlük semmit dõl belõle az áradozás a régész pasiról . Még Kuzey is mosolyog rajta . Teljesen fel van dobva a nõ .
Cemre figyelmezteti megvan az esküvõ idõpontja , akkor zavarba jön . Most nem a lánya volt az elsõ .
Zeynep olyan szigorú mint egy tanárnõ és persze irigy az látszik is , õ is pletykás Güneynek sikerült elmondani az esküvõjük hírét . Kuzey- Cemre jogosan mérges ezért rá .
Güney ennek a "titoknak" tudatában biztos bekever a szeretett tesónak és menyasszonyának nehogy összejöjjön a frigy / gondolom
így lesz / . Most nem is nézem elõre......szeretem a váratlan dolgokat !
Gülten - Ömer szitura nagyon várok mi lesz belõle .
malvinkicska 2015 aug. 30. - 07:58:47 Előzmény Érsekvári
(4051/4273)
Güney nagyon fineszes még a seref eszén is túl akar járni, aztán az ügyésznek is kezdi ki magyarázni magát, de az közli vele bûncselekményt követett el, mert az üzenet nem neki Kuzeynek szólt. Ravasz volt, mert elégette azt amin õ rajta volt, de szerintem úgy is ki fog derülni, nagyon remélem. Kuzey még mindig hisz benne túl naiv, jó lelkû, ez nem testvér egy szemét láda. A Seref elég lassú, de azért képben van, tudja itt valami nem rendes. Zeynep is nagyon utálatos nõ irigy Cemrére, az adandó pillanatban elmondta G-nek mire készülnek K és C az esküvõ idõpontját vannak rendezni, az meg majd megõrül az irigységtõl. Barist minden képen, börtönben szeretné látni azt hibáztatja, a megromlott házasságáért, aztán mindent elveszített, nem gondolkodik, mennyi rosszat tett, a feleségével meg az õt körülvevõkkel. Gülten belehabarodott a régészbe, illegette magát, mint egy tini.
napraforgó 2015 aug. 30. - 07:24:01
(4050/4273)
Már nem elõször állapítom meg, hogy Simay nem egy buta nõ. Nagyon is világosan felismerte elsõ blikkre, hogy Kuzey Cemrét szereti és a lány is viszontszereti õt. Még figyelmezteti Zeynepet is, ne veszkõdjön hiába Kuzeyért. Épp ezért furcsa, hogy mekkorát tévedett ennél a Sünernél.
Süner egy hülye lúzer, õt csak a barátai cukkolták fel Ali ellen is, eredetileg nem is akart tõle semmit. Aztán a második ruha után, szintén a haverok biztatására fekteti meg Simayt, aki akkor még Kuzey felesége. Legalább utólag legyen meg az ok a verésre. Gyáva féreg, Simay rossz lóra tett vele.
Helyes volt a kisgyerekkori visszaemlékezés, de már ott is látszott, hogy Kuzey védte meg Güney érdekeit, épp ezért rossz húzás, hogy Güney meg akar szabadulni tõle. Legalábbis az üzletben.
Amúgy az is röhejes volt, hogy berendelte az irodába Kuzeyt, hogy közölje vele, vége az együttmûkmödésüknek, mivel otthon is leülhettek volna mindezt megbeszélni.
Az, hogy Barissal szemben látszólag kiállt az öccse mellett nekem nem jelent semmit, mindössze azt, hogy utálja Barist és örül, ha ellentmondhat neki.
napraforgó 2015 aug. 30. - 04:38:40 Előzmény syuzi
(4049/4273)
Simay bemegy Güneyhez a céghez és elég feszülten beszélgetnek.----> érdekes az is, hogy mirõl beszélgetnek: Simay közli Güneyjel, hogy nem szabadulnak meg tõle olyan könnyen, mert tud a kis titkukról. Arra céloz, hogy tudja, Güney volt a tényleges gázoló és Kuzey helyette vállalta el a börtönt. vagyis Güneyt még mindig felelõsségre lehetne vonni a balesetért, hiszen õ még nem kapta meg a büntetését! Güney azzal védekezik, hogy: nem tudod bizonyítani. De Simay gonoszul közli: elég a gyanú. Hogy eztán mirõl beszélgetnek, vagy Simay mit követel, nem tudjuk, mert csak távozóban látjuk. Eztán hívja Simayt az anyja, meglátogatnák Istambulban, Simay hárít, ne jöjjenek, mert nem jön ki jól az anyósával, majd akkor, ha új lakásba költöznek.
napraforgó 2015 aug. 30. - 04:20:00
(4048/4273)
Nagyon érdekes volt az a két jelenet.
Az elsõ, amikor Güney minden gond nélkül belemegy az élelmiszerlánc javaslatába, akik azt szerették volna, ha a tekercset eztán csak az üzleteikben lehessen kapni, számolják fel a standokat. Güney meg se próbált ellenkezni. Végül is a Makarát a standok vitték sikerre és a frissen, helyben sütött tekercseknek biztos jobb íze volt, mint az elõre megsütött és becsomagolt árunak.
A másik, amikor kirúgja Kuzeyt. Kifizet neki 50 ezer lírát, ebbõl 42 a Ferhát felé való tartozása, Kuzeynek mindössze 8000 marad a rengeteg belefeccölt munkájáért.
Na ez is érdekes. Kuzey azért tartozik, mert az apja felgyújtotta Ferhát autószerelõ mûhelyeit. Güney ugyanúgy a fia Saminak, de neki eszébe sem jut átvállalni a tartozás egy részét (elvégre valamennyire õ is érintett). Igaz, hogy Sami Kuzey miatt tette, amit tett, mert Ferhát bántotta a fiát, de Kuzey meg Güney miatt vállalta a börtönt!
naya 2015 aug. 29. - 20:42:58 Előzmény BMariska52
(4047/4273)
Köszönöm :) Igen, elég sok török sorozatot, filmek nézek, elsõsorban a nyelv miatt, mert altajisztika a minorom, és a Kuzey Güneybõl/egyéb sorozatokból nagyon sok mindent felszedtem, nagyon hasznos és egyben szórakoztató is :)
9/10
gabus53 2015 aug. 29. - 18:54:48 9/10
(4046/4273)
:-)
10/10
syuzi 2015 aug. 29. - 17:43:56 10/10
(4045/4273)
A parkban Kuzey a gyerekkorára gondol amikor kicsik voltak Güneyel és Güneyt nemengedték a nagyok játszani õ ment oda és játszott Güney nevében.
Alinak a bárban Kuzey elmondja, hogy szerelmet akart vallani Cemrének a baleset elõtt, és hogy látta hogy Cemre és Güney csokoloznak és ez rosszul érintette õt és emiatt volt ideges a balesett elõtt.

Cemre Alival és Kuzeyel vacsorázik és miután Ceme elmegy akkor mondja Alinak. Cemre mondja hogy ha nem így alakul Kuzey élete már rég katona lenne, mert elõtte Kuzey felhozza hogy mi lett volna ha nem történik a baleset nem megy el neki 4 év és még érettségije sincs.

Sami meglátja amit Kuzey és Ali beszélgetnek de nem akar zavarni így haza megy.Husen nõvére és Gülten a piacon vásárolnak és Handan pont akkorlépoda Gülten úgy tesz mintha nem is hallaná hogy szóltak neki de végül Handan felé fordul és Handan kérdi Gültentõl hogy nem-e tudja hogy hol van Simay mert a holmijai még mindig náluk vannak Gülten mondja hogy nemtudja. Husein isoda ér a piacra ésmeghívjaGültent és a lányát vacsorázni Gülten nagy nehezen de belemegy. Gülten egy buta kifogás miatt lekoptatja Huseint és a nõvérét a piacon és egyedül vásárol. A vacsorán Zeynep folyton Simay szavaira gondol elég feszült a vacsorán Cemrével szemben, majd Zeynep a szobájában elmondja hoCemrének, hogy annak idején Antaliaban megcsokolta Kuzeyt. Ez Cemrét rosszul érinti hogy Zeynep és Kuzey közt csók csattant el, így szomorúan hirtelen hazza mennek az anyjával

Süner felhívja Simayt a barátja tanácsára mondván ha már összeverték õket legyen is értelme . Simay boldogan megy Sünerhez. Süner csak szexet akar amir Simay korainak tart de végül belemegy, majd Süner elzavarja a lányt hogy nem töltheti nála az éjszakát,mert a barátaival megy bulizni.Simay a fürdõ szobában sír és szegyelli magát Süner telefonál és Simay szépen csendben akar elmenni a férfi kérdezi hogy nem is köszönsz a lány mondja nem akart zavarni a telefonálás közben.

Banu befekszik a klinikára és felhívja Güneyt Güney észre veszi hogy a lány hangján hogy furcsa de Banu azzal magyarázza hogy elfáradt a vásárlás közben. Venus apjának a volt asszisztense az orvosa Banunak Ebru arra kéri a doktornõt hogy legyen diszkrét a viszgálatok kapcsán és ne tudja senki hogy ott vannak a klinikán.

Güney elmondja a szüleinek hogy kiszállt a tekercses bizniszbõl. és Kuzey sincs már bent. Handan örül, hogy mindkét fia üzletember lesz, majd Sami mikor megmondja Güney hogy felszámolta Kuzey standjait felháborodik és elmondja mindenféle érdekembernek a fiát.Handan is csalódott Güneyben.
Majd Kuzey szobájába bemegy Güney és tisztázni akarják a dolgokat, és Güney mondja hogy mindig is szerette Kuzeyt és nagyon fontos neki Kuzey boldogsága.

Jamég Simayt felhívja az anyja hogy mi van a lányával és felakartak menni Istanbulba de Simay azt mondja hogy új házba akarnak Kuzeyel menni majd ha beköltöztek az új házba akkor jöjennek, és pénzt is kér az anyjától

Röviden ennyi jók voltak a mai részek:) Várom már a jõvõ szombati részeket:) Szép estét és szép hétvégét kívánok mindenkinek:)
10/10
syuzi 2015 aug. 29. - 17:22:15 10/10
(4044/4273)
A mai részekben volt:) Simay bemegy Güneyhez a céghez és elég feszülten beszélgetnek. Banut az anyja Ebru Svájcba akarja küldeni egy szanatoriumba kezelésre. A külvilágnak azt mondják hogy vásárolni mennek majd Venus is velük fog menni. Baris és Güney se tudhat róla. Banu belemegy a dologba. A cégnél örül az egyik titkárnõ hogy Banu nincs bent a cégnél Cemre rá kérdez hogy mi van Banuval a titkárnõ azt mondja hogy lehet hogy beteg.
Ali folyamatosan hívogatja Sünert, hogy megadja neki a kocsi összetörése miatt a pénzt. Süner folyton lekoptatja Alit csak Süner titkárnõje veszi fel mindig. Güney üzleti tárgyalásra megy és a tekercses üzletet eladja egy nagy élelmiszerláncnak. A standokra nincs szükség így Kuzey munkájára sincs többé. A kocsiban Güney végig gondolja hogy mennyit tett bele Kuzey ebbe az üzletbe, fáj Güneynek hogy Kuzey ki lesz az üzletbõl rekesztve , de neki csak az üzlet érdekeit kellett néznie. Süner egy diszkóban van a barátaival és beszélgetnek a Simay ügyrõl. És a barátai azt tanácsolják hogy hívja visza Alit. Alit vissza hívja Süner és a diszkóba hívja találkozóra Kuzey is Alival megy de a kocsiban várja õt. Ali bemegy a diszkóba és Sünernek visszaakarja adni a pénzt de a férfi kötöszködik vele, és a diszkó mosojában csúnyán megverik a barátaival Alit. Kuzey szerencsére pont akkor megy be a diszkóba és Ali után kérdezösködik mert Ali már sokáig bent volt, és meghallja amit Ali kiabál a férfiakkal. Kuzey majdnem megöli Sünert amiért ezt tette Alival,de szerencsére Ali közbenjárásának nem öli meg Sünert. Simay virágot kap egy ismeretlentõl és azt hiszi hogy Sünertõl kapta, és még a diszkóban lévõ Sünert felhívja a verekedés elõtt. Süner lekoptatja Simayt. Simay Zeynephez megy és megmondja neki hogy nem tudja mirre vélni a virágot, és ne játszanak vele, és most hogy már Kuzey szabad ne gondolja hogy az õvé lesz, mert Cemre is szerelmes a férfibaés Kuzey is Cemrebe. Zeynep mondja hogy nem õ küldte a virágot, és Simay provokáciojának kidobassa a divatházból Simayt.

Kuzey ügyvédhez megy és beadja a válókeresetet az ügyvédnek azt mondja közös megegyezéssel válnak.

Güney közli Kuzeyel hogy a standokat felszámolják és nincs szükség már a munkájára ez lesúlytja Kuzeyt csalódott a bátyában. A plázában a standoknál szomorkodnak Alival, és az egyik pultos tekercses srác mondja hogy elfogyott a dió és Kuzey hevesen közli hogy ne neki mondja mondja fönöknek mert õ már nincs bent az üzletben
BMariska52 2015 aug. 29. - 17:09:48
(4043/4273)
Nagyon tetszett a mai részben, hogy Aynur végre egy kicsit finoman célzott Handannak és Saminak, hogy már nem házasok! Mert még mindig úgy tesznek, és a fiatalok közelgõ házassága mögé bújva teszik ezt, most már meggondolhatnák, hogy mit akarnak?!
Igen, kedves Érsekem, én is úgy látom, hogy a mi Serefünk egy kicsit lassú, egyem a szívét, valamivel pattogósabb lehetne már, nem kéne, hogy az agyafúrt Güney mindig beelõzzön! SÁNTÁN!
Nekem nagyon tetszett a végén az a kedves kis évõdés Cemre és Kuzey között, aranyosak voltak, és az is, hogy Kuzeytõl hallottam: beszéljünk egy kicsit az esküvõrõl. Fejlõdik a fiú! Szép Hétvégét kívánok Nektek!
BMariska52 2015 aug. 29. - 17:04:46
(4042/4273)
Köszönöm szépen az élményt, hogy ezeket a részletes jellemzéseket oda-vissza - szereplõkrõl és színészekrõl olvashattam, érdekes volt a Te szemeddel megismerni. Sok dologban egyet is értek Veled, látszik, hogy nagyon tájékozott vagy a török filmek terén is. Amint írod, ez csak egy kis közjáték volt a részedrõl, azért én örülök, hogy itt voltál. Szép Hétvégét Neked!
naya 2015 aug. 29. - 13:23:09
(4041/4273)
SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER
Bocsi hogy ennyit írok, még valamit elfelejtettem megkérdezni.
Azoktól akik már látták a végét:
Szerintetek Burak megölte Barist?
Simay miért kapott pénzt Sinaneréktõl?

SPOILER VÉGE
naya 2015 aug. 29. - 12:47:22
(4040/4273)
Köszönöm, nem annyira elemeztem inkább csak az érzéseimet írtam le. :) Bár nem lett a kedvenc sorozatom, de nagyon sok gondolatot ébresztett bennem, érdemes volt végignézni. Én Kuzeyt nem igazán tudtam megkedvelni, viszont felüdülés volt végre egy másabb fõhõst látni a szokásos nyálas ficsúrok helyett.
naya 2015 aug. 29. - 12:36:33 Előzmény naya
(4039/4273)
Folytatás. Bocsi a múltkor elfelejtettem kiírni hogy SPOILERES

Banu:
Õt az elsõ évadban ki nem állhattam, tipikus elkényeztetett úrilánynak tûnt/az volt. Nekem az is csúnya volt ahogy Barissal beszélt (tudom, õ se maradt adósa :D) látszott hogy többnek érezte magát mert vérszerinti gyerek, (pl. nem akarta, hogy Venus beköltözzön, õ viszont nem kért engedélyt Güney odaköltöztetésére....) és jól ki is használta az apja elfogultságát.
Az egyetlen szimptikus vonása hogy gazdag lány létére egy szegény fiúért harcolt. A második évadra aztán lassan-lassan megváltozott, és számomra egészen szimpatikussá vált. A sok szenvedés miatt érettebb, okosabb, normálisabb lett, kár hogy ezzel egyidejûleg a mentális problémái is növekedtek. Nagyon sajnáltam, amiért Güney így elbánt vele...de jó tanulság, hogy miért ne menjünk olyan férfihoz hozzá, aki mást szeret.
Banu sorsa volt a legszomorúbb számomra, nem érdemelte meg.
Bade Iscil: Nehéz szerepe volt, ahhoz képest jól megoldotta, hogy nincs nagy színészi karrier mögötte. Bár a megõrülõs jelenetei kissé erõltetettek voltak. Jó színésznõ, de sokat köszönhet a szépségének is. Ez a válásos hajcihõt viszont nem szimpatikus ahogy a nyilvánosság elõtt kezeli....

Baris: Nem mondom, hogy oda voltam Barisért), ahhoz túl aljas, viszont õ az a karakter, akinek szinte minden jelenete egy élmény volt. Ez valószínûleg annak is köszönhetõ, hogy a színész valami imádnivalóan játszotta el ezt a karaktert. Baris csupa ambivalencia volt számomra. Egyszerre epés és édes, szép és csúnya, gyûlölködõ egy szeretetreéhes, rafinált és naiv, sikeres és szerencsétlen, papucs és férfias. Az egyik legegyszerûbb karakter õ volt, õ csak két dolgot akart igazán: egy kis (sok) pénzt és Cemrét. Nem rendelkezett olyan nyakatekert gonolkozással, mint pl. Güneyt, csak a kézzel fogható érdek hajtotta. Talán pont ezért volt õ a legemberibb számomra. És ezért illettek volna össze Cemrével, mint a két legszûklátókörûbb ember :D Férjként nagyon sajnáltam, annyira szerette volna, ha szereti Cemre, és nekem megható volt, hogy ennek a gazdag híres embernek nem derogált megalázkodni egy ilyen számára egyszerû lány elõtt. A legjobban a partin szántam meg, amikor azt hitte, hogy Cemre rá féltékeny Zeynepre :D
Kár, hogy olyan mélyre süllyedt a végén.... Amikor Cemrére vallott ott megutáltam, amikor Simayt fogva tartottam akkor pedig igaiz gonosszá nõtt a szememben, de ha visszagondolok rá összességében nem tudtam olyan rossznak látni sosem mint Güneyt, õ többnyire sajnálatot ébresztett bennem. Csak egy kicsit rosszabb mint egy átlag milliárdos üzletember/politikus.
Cagdas Onur Öztürk: A kedvenc színészem volt a sorozatban. Belenéztem pár filmjébe. A Dusler ve Umutlarban (török Twist Olivér) nagyon vicces volt Baris után ebben a verekedõs bunkó szerepben látni. A Dogrulukban lenyûgözõen játsza az idegbeteg környék bunkóját (Kuzey hozzáképest semmi :D), az egész ábrázata olyan õrültes benne, mégis szerethetõ, lelkisérült fiú és persze reménytelenül szerelmes. A Yazin Öyküsüben szintén, abba is hagytam, mert nem akarom látni a szerelmi tortúráját az idióta ellenfelével szemben :D Magánemberként szimpi, olyan embernek tûnik aki a szívére hallgat az esze helyett, emiatt talán sose fog igazán befutni Törökország "kis Hollywood" részén. Színházban viszont komoly darabokban játszott. Férfiként azért tetszik, mert van egyfajta fura erotikus kisugárzása :D és mindig olyan cuki õszinte nemfilmsztár mosolya van. Azt nem mondom hogy sokat köszönhet a gödröcskéinek, de tény hogy legalább annyi megjegyzést kap rájuk mint a tehetségére vonatkozólag. :D

Zeynep: Talán õt utáltam a legjobban még Güneynél is jobban. Az elsõ évadban csak egy kicsit idegesített amúgy normális, aranyos lánynak tûnt, csak nagyon nyomult. Meg úgy tett mintha bármi köze lett volna Kuzeyhez, Simay férjéhez. Viszont amit a második évadban mûvelt arra nincsennek szavak. Nekem Cemre is túlzás, de õ legalább tudta, hogy Kzuey szereti. Viszont ez a gátlástalan Zeynep undorító módon nyomult Kuzeyre, nem hiszem el hogy ennyire nem vette észre magát. Fõleg azzal idegesített amikor azon siránkozott, hogy Kuzey átverte õt, közben meg õ erõltette rá magát. Ott már komoly gondok lehetnek egy nõ önértékelésével, ha nem vette észre, hogy Kuzey nem akar vele lefeüdni. Bár ahogy letámadta Kuzeyt nem úgy tûnt mint egy szûzlány, szóval arról se lehet szó hogy feláldozta a szüzességét. A második évad végére meg már azzal idegesített hogy nem csinált semmit mégis mindenhol ott volt és beszólt valami hülyeséget. A kicsinyes bosszújai szánalmasak voltak. Még Simayt és Barist is jobban megértettem mert nekik legalább volt miért haragudni.
Merve Bologur: Hasonlóan érzek iránta mint akaraktere iránt. Nem sozktam utálkozni színészekre, de számomra az egyik legellenszenvesebb színésznõ, akit valaha áttam. Színésznõnek még elmegy, de ilyen feltûnési viszketegségben szenvedõ nõt még nem láttam. Hetente 100képet csinál magáról mindenféle kifacsart pózzban, csücsörítve, és akkora mûvésznõnek képzeli magát. Most férjhez ment, kétszer egymást után. Nem tudom, Vilmos herceget és Kate Middletont akarja lekörözni? :D De még az esküvõjén sincs egy õszinte képe, csak a pózolás. Egyszóval: idegesítõ!

Simay: Simayt az elsõ évadban nagyon nem bírtam. Hasonló mint Zeynep, nem vette észre, hogy mennyire nem kell Kuzeynek. A terhességes átverés undorító volt, viszont tanulságos Kuzeynek hogy miért ne használjuk ki a nõket. Ezután már nem is tett ilyet. Amikor "megcsalta" Kuzeyt végülis nem tudtam rá haragudni hiszen nem volt igazi a házasságuk ezért eltúlzottnak éreztem Kuzey reakióját. A második évadban viszont nagyon sajnáltam Simayt, mert nem elég hogy nem maradt senkije ráadásul állandóan belekeveredett valamibe. Alapvetõen Simayt nem láttam olyan rossznak, mert olyan sokat szenvedett, önhibájából és azon kívül is, és õt jobban megértettem mint Zeynepet vagy Güneyt. Szerintem ha Kuzeyjel való házasság összejött volna, egész normális lány lehetett volna Simayból, mert ez látszott hogy tényleg szerette Kuzeyt.
Hazar Ergüclü: A fiatal színésznõk között õ volt a kedvencem. Szerintem nagy karrier vár rá. Másban még nem láttam, a Debim Dünyamot viszont muszáj megnéznem, látom ti is arról beszéltek éppen. :) És szerintem nagyon szép is, olyan igazi török lány.

Azt hiszem minden fontosabb szereplõrõl írtam. A mellékszereplõk közül akiket szerettem: Ali, Seref, Demet és még Ebru asszonyt is kedveltem.

Még a befejezésrõl annyit, hogy örülök hogy Kuzey és Cemre végül boldogok lettek, fõleg Kuzey miatt mert õ nagyon sokat szenvedett, de nekem nem ez lett volna az ideális befejezés, hanem valami drámaibb. Így túl mese lett és ahogy már írtam ez így számomra nem illett a film alaphangulatához, nem erre számítottam.

Na azt hiszem, mindent kiírtam magamból, amit ki kellett. Most már befogom :D
10/10
syuzi 2015 aug. 29. - 12:09:59 10/10
(4038/4273)
Szuper ez a kép Kivancrol:) Neked is szép hétvégét kívánok:)
8/10
Érsekvári 2015 aug. 29. - 10:44:09 8/10
(4037/4273)
Miért is nem lepõdök meg , Güney a kamera videóján .
Mindig egy lépéssel Seref elõtt jár , persze így könnyû neki , ha van "laptopos súgó berendezése" , így tud mindent .
Lebukik ezzel is rájönnek vajon , hogy túl egybeesik minden mindennel ami történik . Mindenhová magával cipeli a taxiban is látni.
Seref egy kicsit lehetne rámenõsebb nyomozó , nekem túl "langyoska" , de lehet ez az õ titka , nem egy lerohanós ember .
Gülten körül sok a véletlen egybeesés , éppen a lakókocsis Ömernek nézi az eladó házát .
Jó a megfigyelésed , ha izgatott vagy pasi van a közelében Gülten a haját igazgatja , lehet ez szakmai szokás a fodrászoknál , vagy csak a zavarba jövés elterelése nála . Mindenesetre jól áll neki .
Sami -Handan - Aynur jelent megint kínos jelenet . Amikor az exnek pénzt ad és az asszonyka látja , meg is jegyzi nincs nap , hogy ne találkoznának Handannal .
Sami néha túl sok a hülyeségével , mit akar háremet tartani maga körül... nem hiába török férfi .
Nekem egy kövér kopasz Budha szoborra emlékeztet , ha meglátom , csak lótusz ülésbe lenne igazán pöpec az öreg .
malvinkicska 2015 aug. 29. - 07:54:55
(4036/4273)
Kuzey Cemre sétálgatnak beszélgetnek Cemre elmondja mennyire, féltékeny Zeynep, amiért õt választotta Kuzey. Handan Samival megbeszéli venni kell ajándékot Cemrének, S pénzt ad neki ezt Aynur látja, de úgy tesz, mintha nem tanúsítana neki jelentõséget, de az arcára rá volt írva, nem tetszik neki a dolog, késõbb nem fogadja el a pénzt Samitól mikor, indul a piacra. Gülten nézi a házat és meglepõdik az adja ki akit õ kiszemelt magának, és nem is messze van ettõl ahol, most élnek, aza haj igazítás nála kényszer,vagy pótcselekvés. Güney jelenben elõrébb van mint a hadnagy, de az kitartóan nyomoz , ügyesen lehallgatott mindent, és eddig még nem jöttek rá, jó dörzsölt fickó Güney azon túl, hogy egy hányadék, nagyon unom már szegényt.
9/10
gabus53 2015 aug. 28. - 19:56:02 9/10
(4035/4273)
Nagyon bírom a hozzászólásaid :-))
9/10
gabus53 2015 aug. 28. - 18:08:55 9/10
(4034/4273)
Kellemes hétvégét és jó pihenést kívánok mindenkinek!