sorozatkedvelõ 2014 okt. 12. - 11:47:47
(33/4273)
OFF Nem nézem,mert nem tudok törökül,pedig biztosan jó,már belenéztem.Off.Off.Lenne egy kérdésem,a múltkor egy késõ este elkaptam egy török sorozatot a supert2-ön,vagy a tv2-ön nem tudom,Arról szólt,hogy egy pasinak 2 családja van,keresik mert a repülõ amivel utazott volna lezuhant,ekkor derül ki,hogy nem is volt a gépen a reptéri kamerák felvették amint egy másik nõvel és gyerekkel távozott a reptérrõl,ha jól értettem,de azóta se láttam a sorozatot nem tudod véletlenül mi a címe,az a férfi fõszereplõ aki az Ezelben Ömer barátja,majd a volt szerelmének a férje lett,Cengiz/talán/.Off.
malvinkicska 2014 okt. 12. - 08:13:38
(32/4273)
Lehet nézni a sorozatot fen van online is elég idõben fel rakták, nézik ezt többen csak sajnos vannak olyanok akiknek nincs számítógép és nem tudnak véleményezni, az ismerõseim körében beszélgettünk róla, sokan mondják nekem van lehetõségem és írjak õk majd a késõbbiekben elmondják mit, mint másik sorozatnál, én örömmel teszem. Jobban utána nézve az Ezelbõl is játszanak benne színészek a barát a szõke csaj.
8/10
Érsekvári 2014 okt. 11. - 22:17:30 8/10 Előzmény reay
(31/4273)
Kezd a fórum élénkülni , gondolom a hétvégén valamilyen formában próbálja megnézni a sorozatot aki lemaradt róla .
A pénteki 5 részt most sikerült megnéznem , facebookon fent van az elsõ 5 rész , ha valaki nem vette volna észre .
Remélem sokaknak jó hír. Kár lenne lemaradni , mert nagyon nézhetõ és Kivanchoz nagyon passzol ez a szerep .
offtopic
ildimix 2014 okt. 11. - 21:09:24
(30/4273)
Utolértem magam a sorozatban mivel az idõpont korai ezért a neten nézem. Szerintem a fiú aki a börtönbe volt összejön a lánnyal és a lány barátja pedig a gazdag lánnyal fog összejönni. Még a neveket nem jegyeztem meg de bondolom értitek kirõl beszéltem.

Remélem nem verik meg nagyon boxmeccs közben a fiút. Az apa nem szinpi az anya igen.

Szerintem a lány megkapja a válogatásra a szerepet.

Kíváncsian várom a folytatást.

Csodálkozom, hogy napraforgó nincs itt õ szereti a török sorozatokat.
sorozatkedvelõ 2014 okt. 11. - 09:28:01
(29/4273)
Nézem és tetszik.Igazi felüdülés a sok szerelmes szálra építõ,sokszor "nyálas" sorozat után.Anno szerettem az EZEL-t is ,abban azért volt sok brutalitás,de lehet,hogy ebben is lesz.
reay 2014 okt. 10. - 22:46:54
(28/4273)
Üdv! "Sokan szerelmes szerepre számítottak" Én a kisebbséghez tartozom, mert reménykedtem benne, hogy valami dráma sorozat lesz némi lélektannal, ami nem kifejezetten a szerelmes szálra fókuszál, hanem másféle vonalra. Az Igazgyöngy nem tetszett. Mondjuk nem baj az, ha romantika is van egy sorozatban, csak nekem nem a kedvenc mûfajom. Ennek ellentmond, hogy a TSz-t viszont kedvelem, de az is azért fogott meg, mert pszichológiai tanulmánynak is felérne. :) Írtad, hogy nincs vélemény a sorozatról. Nos ez szerintem inkább a vetítési idõpont miatt lehet, az ismerõseim közül többen azért nem nézik, mert - habár kíváncsiak lettek volna rá -, de az idõpont nem megfelelõ, ahogy az ismétlés sem. A sorozatról: nem akarok elhamarkodottan ítélni, de elég jól megírt karakterek vannak benne eddig, és kifejezetten örülök, hogy az egyik testvér átment "darkba". Mivel én semmit nem tudtam errõl a sorozatról, így már annak is örültem, hogy ismerõs színészeket láttam benne más török sorozatokból, és az is jó ötlet volt, hogy meghagyták a fõszereplõ srác TSz-es szinkronhangját, ahogy a Madmazel hangja is maradt Götz Anna. Amire még felfigyeltem, hogy mennyi jó szinkronszínésszel dolgoztak, például Csuja Imrével.
malvinkicska 2014 okt. 10. - 09:35:54
(27/4273)
Nekem is tetszik az nem baj, hogy nem mindig ügyeletes szép fiú szerepet kap, sõt biztos számára is kihívás, de õ ezt könnyedséggel meg oldja.
8/10
Érsekvári 2014 okt. 09. - 23:05:28 8/10
(26/4273)
Bizony eléggé nem szimpatikus ebben a szerepben , nincs is vélemény a sorozatról .
Sokan szerelmes szerepre számítottak , mint az eddigiekben volt , pl a Igazgyöngybe túl sok is volt .
Ilyet is elkell játszani a színészeknek , szerintem ezt az arcát is megkell ismerni. Az igaz török nézõknek készült és nyilvánvaló az õ kultúrájuknak szokásaiknak más a mércéje , értékrendje .
Már nekem is teljesen újak a részek , mert kb másfél éve láttam és nem szinkronnal , úgyhogy érdeklõdve várom milyen fordulatok jönnek , mi fog történni vele .
A Makranci hangjával kibékültem vagy kezdem megszokni .
Viszont akár a szupertv2-ön meg a fem3-on nem valami jó az idõpont választásuk , ki ér rá akkor , kevesen . Legalább szombat vagy vasárnap délután ismételné meg , de nem . Egyik csatorna sem nézõközpontu . Sajnos .
malvinkicska 2014 okt. 09. - 19:49:38
(25/4273)
Bocsássatok meg az elõbbi válaszomnál nem írtam ki, hogy OFF. A sorozatról elég rossz sorsa van most a mi Kivancunknak, nagyon érdekes kemény fejû apja van, szinte õ a család fekete báránya, remélem idõvel fordul a kocka.
malvinkicska 2014 okt. 09. - 18:06:40
(24/4273)
A bosszú álarca eddig 15ó- kor kezdõdött, most elõbb van én a tv2 szinte félórán belül felrakja ott nézem, mivel a karibi szerelmet is nézem azt meg hetente egyszer teszik az 5 részt fel Az adók amit követnek a nézõkkel azt már egyszer jó lenne megtorolni valamilyen módon, akár mit írhatunk, vagy mondunk, süket fülekre talál, az RTL mit csinált 6 hétig szennyet sugároz, de biztosan van rá kereslet, mert akkor nem hiszem, hogy csinálná, biztosan jól jön ki belõle, mindig sírnak és ilyenekre van pénz valahogy ezt nem értem.
sorozatkedvelõ 2014 okt. 09. - 16:24:37
(23/4273)
OFF: Azt nem gondoltam,hogy a Super tv2 és a Tv2 nincsenek jóban mûsor szerkesztésileg/D/.Ez az epizód még be sem fejezõdik,de már kezdõdik a másikon A bosszú álarca.Így aztán vagy ennek nem látom a végét,vagy a másiknak az elejét.Egy kis odafigyeléssel /kb.10-15/meg lehetne oldani,hogy mindegyik sorozat epizódja élvezhetõ legyen.Off.
malvinkicska 2014 okt. 09. - 11:12:34
(22/4273)
Jó hír aki valamilyen okból nem tudja nézni online mind a 3 rész fent van.
8/10
Érsekvári 2014 okt. 08. - 16:32:24 8/10
(21/4273)
Utolértem a sorozatot , eddig hol a szuper tv2 hol a fem3 néztem ,attól függ mikor érek rá .
A mai rész már sokkal jobban megvilágosította az elmúlt idõszak történéseit . Érdekes az anya mennyire külömbséget tesz a két fia között . Az egyik egyetemista diplomás lesz a másik szerinte és az apa szerint semmirekellö naplopó . Sajnos nekik is és a bátynak is szerepe van , hogy idejutott . Amellett hogy elég nehéz a természete és egyik csapás éri a másik után , semmi nem jön össze neki .
Valóban dráma . A Gümüs óta eltelt 6 év nem látszik meg rajta nem sokat változott.
A szerep miatt sovány ,de izmos nagyon ( bokszolt a sorozat miatt ).
A zene nagyon jó mint mindig , ha Toygar szerzi .
Amikor nem vették fel a katonasághoz és maga alatt volt ,látta Güzeyt Cemrével csókolozni , azt mondta Küzey mindent elvettél tõlem , most én veszek el mindent tõled .
A lány anyja is meg a barátja is régi- új szereplõk , más sorozatokból ismerjük õket.
Itt is a társadalmi külömbségek nagy szerepet kapnak .
offtopic
ildimix 2014 okt. 07. - 20:25:43
(20/4273)
Sziasztok!

Kár, hogy nem tették a sorozatot az esti idõpontra. Így csak a neten fogom tudni nézni. Remélem minden részt hamar felfognak tenni. A supertv2-nek nincs visszanézõs oldala úgy, mint a tv2 vagy az rtlmost?

Hány török részbõl áll a sorozat?

Üdv: Ildimix
malvinkicska 2014 okt. 07. - 17:37:04
(19/4273)
Igen most teljesen más oldalát mutatja , majd nekünk Kivanc, innen, is látszik jó színész a karakterek megformálása nem okoz nála gondot. A szinkron hangok meg nehéz találni olyat, mint õk és gondolom, az is határozza, mit játszik a színész. A történet biztosan jó lesz, csak ott egy Bölüm van amelyik 108-p-es, gondolom lesz amelyik nálunk 2 részben sem fog bele férni.
8/10
Érsekvári 2014 okt. 07. - 17:03:47 8/10
(18/4273)
Valószínû nem sokan tudták még megnézni a sorozatot , vagy óvatosak ez elsõ részeknél , hogy véleményt alkossanak .
Mivel újranézõ vagyok ( most szinkronnal ) , nekem bejön nagyon a sorozat .
Ez kicsit más mint a megszokott Kivanc alakítások , mert drámai oldalát nem sokat láttuk eddig .
Felnött a szerephez és a többi színész is nagyon jól játszik .
A szinkron némelyik találó , de Makranci - Szinetár szerintem nem túl jó választás.
A karakter is elég nyers , de Makranci hangja ezt még fokozza is elég flegma , de lehet ez a cél .
Szinetár hangja elég kifejezéstelen a fiatal lányhoz . Ez van a rendezõ biztos jobban ért hozzá meg mindenkinek úgysem fog tetszeni.
Lesz még itt sok bonyodalom váratlan fordulat , nem unalmas az tuti .
valamilyenveda 2014 okt. 06. - 21:39:16
(17/4273)
Komolyan azt gondolja bármilyen képzettségû mûsorszerkesztõ, hogy pl. a Hal a tortán 100. ismétlése növeli a nézettséget egy új sorozat helyett?
malvinkicska 2014 okt. 06. - 18:09:31
(16/4273)
A rabok és szeretõk is ezen a csatornán megy ismétlik a FEM3-an mégis fent van a neten, nagyon reméljük ez is úgy lesz.
offtopic
Noémi 202 2014 okt. 06. - 15:22:11
(15/4273)
Sziasztok!Tudja valaki hogy mikor lesz fent online ha egyáltlalán felrakják? Mert nekem egyik idõpont se jó.
malvinkicska 2014 okt. 04. - 09:43:20
(14/4273)
Két nap és elkezdõdik nagyon várom, ebben, hogy fog alakítani Kivanc.