10/10
buenas noches 2010 okt. 01. - 11:11:34 10/10
(5/25)
A nagyobbik lányról csak annyit, hogy zeneileg a testvérét egy különálló személynek kellene tekintenie, nem a klónja, természetes, hogy valamiben õ jobb lehet, de lehet, hogy másban a nagyobbik testvér a kimagaslóbb. Mindketten külön egyéniségek, akiknek a saját útjukat kell megtalálniuk, még ha olykor egymás mellett is játszanak.

Az én nõvérem kiválóan érti az ábrázoló geometriát, én csak bukdácsoltam az egyetemen, mégis én elvégeztem, mert szorgalmas voltam, õ pedig egy fél év után otthagyta az isoklát, mert nem bírta az elvárásokat és a sorozatos számonkéréseket teljesíteni.

Szorgalommal sokmindent lehet pótolni egyrészrõl, másrészrõl, akik már így meg tudják szólaltatni a hegedût, azok legyenek hálásak, hogy a legnagyobbaktól tanulhattak, hogy a zene átszõheti az életüket, hogy másként láthatják a világot. Nem szabad azon õrlõdni, mennyire vagyok jó. Mindíg lesz valaki, aki jobb. Úgy láttam, mintha úgy érezné, a tesvére árnyékában kell játszania. Pedig... önálló csillag, bárcsak megértené...
Cordelia 2010 szept. 30. - 13:44:43
(4/25)
Mindkét lány nagyon szép és megható ez a ritka testvéri kapcsolat.
LajtaJ 2010 szept. 30. - 12:19:29
(3/25)
És milyen szépek a lányok...
galokata 2010 szept. 27. - 13:05:14 Előzmény Cordelia
(2/25)
Nagyon tetszett a dok.film, bár a végét én is furcsának találtam. Hátha láthatunk még folytatást...!
Cordelia 2010 szept. 26. - 22:57:10
(1/25)
Csodálatos volt. (Várjuk a folytatást, olyan, mintha kétfelé vágták volna a történetet.)