Téma: Lee Seo-Jin

76 babika 2012 aug. 30. - 12:31:56
(146/306)
Kedves dalinka, ezt nem értem, én nagyon nem értek a gépekhez. Engem is az egyik barinõm tanított meg hogyan kell sorit leszedni, felíratot rá tenni. Majd megkérdezem tõle, hogy meg van-e még az a link ahonnan leszedtem a sorit.
Meg él e még a link!
De a Damot azt gondolom láttad? És az neked hogy tetszett?:-))
76 babika 2012 aug. 30. - 12:26:56
(145/306)
Ez a kép róla, sem semmi.:-))
76 babika 2012 aug. 30. - 12:21:13 Előzmény Myst-Era
(144/306)
Sziasztok!
Annyira szeretem, hogy történelmi háttere is van egy sorozatnak, és utána lehet olvasni. Köszönöm, kedves vagy.:-))
Jól van, ha elkezdem akkor írok ide, de most már annyira kiváncsi vagyok, hogy szerintem a sok tenni való között ma, egy kis kikapcsolódás gyanánt megnézem az elsõ részt!:-))
Ha megnéztem, utána írok neked egy pü-t, oké?:-))
10/10
Myst-Era 2012 aug. 30. - 00:01:01 10/10
(143/306)
Ma bukkantam erre a képre, és nagyon megragadott... Nem mostanában készülhetett, kicsit olyan "vad" olyan "rock"-os, (persze olyan visszafogott módon) és a rockzenét LSJ nagyon szereti :-)
10/10
Myst-Era 2012 aug. 29. - 23:57:05 10/10 Előzmény Milida
(142/306)
Szia! :)

Örülök, hogy ismét benéztél. Ezt a cikket merre hol lelted meg? Mert a képeket láttam de a cikket nem. Bár lehet, hogy csak nem kerestem elég ügyesen :-/
Köszi, hogy kiemelted ezt a részletet, nekem nagy kérdõjel ugyanis, hogy egy ekkora korkülönbség mellett, hogy tudnak/tudtak valódi barátokká válni. De ha Seung-gi ilyen kedvesen nyilatkozik róla, csak mélyebb a kapcsolatuk, mint szakmai.
Ha minden igaz akkor az októberi InStyle-ban LSJ lesz benne, ugyanezen fotósorozat "folytatásaként".
Remélem majd fellelem a képeket és cikket, vagy hozzájutok a laphoz :-D

PS: ha Seung-gi egy tünemény, miért írnánk róla rosszakat? ;-)

Szép álmokat mindenkinek! :)
Milida 2012 aug. 29. - 21:02:31
(141/306)
Sziasztok!

Úgy örülök, hogy olyan szépeket írtatok Seung Girõl:) Tudjátok, hogy õ az én szívem csücske:) Hoztam nektek egy cikkrészletet. A szeptemberi InStyle magazinba készült egy interjú Seung Gi-vel és természetesen Lee Seo Jint is megemlítette. Próbáltam minél magyarosabban lefordítani, lehet, hogy nem mindenhol sikerült, de azért remélem érthetõ.

"...-Te szeretsz edzeni, gyakorolni?
Igen, elsõsorban szeretek focizni, nézni és játszani azt. Mostanában golfozom. Azért kezdtem el mert Seo Jin hyung ajánlotta nekem, és végül is nagyon szórakoztató. A golfban az a jó, hogy a családoddal együtt tudod csinálni. Ezért már a családomnak is ajánlottam.

-Úgy tûnik jól kijönnek egymással Lee Seo Jinnel, mint a testvérek.
Seo Jin hyung, mint ember és mint színész is olyasvalaki, akitõl sok dolgot megtanulhat az ember. Mindig sok pozitív energiával töltõdöm fel, mikor vele vagyok. Szóval tényleg örömmel hallottam, hogy együtt fogunk ide jönni fotózásra. Múlt éjjel együtt lógtunk, iszogattunk és beszélgettünk errõl-arról. Természetesen videójátékokkal is játszottunk ( megemlíti, hogyLee Seo Jin mindenben nagyon jó, de videójátékban elég gyenge. )

-Holnap Disneylandba fogtok menni.
Szeretem a vidámparkokat, de az a helyzet, hogy Koreában nem igazán tudok elmenni. Ezért is rendeztem úgy, hogy míg itt vagyunk elmenjünk. Holnap, egy napig, tiszta erõbõl játszani fogok. Valójában az az érzésem, hogy Seo Jin hyung nem akar jönni. (nevet) De ez csak egy megérzés. ..."

Megj.: Szegény LSJ szerintem csak Seung Gi kedvéért játszott videójátékokat, kicsit kinõtt már abból a korból:) Mindenesetre nem tudom elképzelni, hogy otthon ül és videójátékozik:))))
10/10
Myst-Era 2012 aug. 29. - 16:53:21 10/10
(140/306)
Jajj nagyon aranyos vagy, de ne aggódj! Igyekszem mindenre keríteni egy kis idõt! :)))
10/10
Myst-Era 2012 aug. 29. - 15:53:28 10/10
(139/306)
Dalinka, szerintem nem lehet..., hanem biztos :-))) De hát evvan. Pedig én nagyon szeretném magamévá tenni a koreai kultúrát és életfelfogást, de nem biztos hogy alkalmas vagyok a befogadására. :-/
Attól még jó õt több oldaláról megismerni...



Este majd küldök neked valamit...Csak most a kert, konyha és gép között ingázok :-D
10/10
Myst-Era 2012 aug. 29. - 14:26:21 10/10
(138/306)
Nem, egyáltalán nem lõttél mellé :-))
Na, látod én ilyet nem olvastam, ha ezzel kapcsolatban visszatévedsz oda ahol olvastad, linkeld már be nekem pls :)) Ez is furcsa kicsit...Olyan nagy a két ember között a korkülönbség és a mûsor alapján a viselkedés és stílusbeli eltérés, hogy meglepõ.
Jó, persze :-D AZ IMIDZSE...de én annál kíváncsibb vagyok, és jó lenne "alá" látni. (sosenem fogok persze :-D)
Azért én érzek valami kettõsséget, ami piszkálja a kíváncsiságomat.

De Seung-gi sem akárki. Õ fiatal kora ellenére is sokat letett már az asztalra. Értem én mire célzol. Csak pont a viszonzást nem látom. A "hyung"-nim megvan...de Seo-jinnél nem érzékeltem, hogy annyira barátságosan viselkedett volna Seung-gival mintha a "dongsaeng"-je lenne ;-)))
10/10
Myst-Era 2012 aug. 29. - 13:18:44 10/10
(137/306)
Az eddig róla olvasottak alapján komoly embernek tartottam/tartom. Ami nem fért bele a képbe nálam az az sms-ben történt szakítása volt még 2008 október végén. Hogy lehet sms-ben szakítani 2 év után? De mindegy, ez magánügy, azóta sok év telt el, biztos volt oka stb. (ha a soompit végig tudnám olvasni biztos kiderülne egy s más)
Általában elmondható, hogy nem vállal el nyakra fõre sorozatokat és filmeket, tehát a színészet, mint mesterség egyfajta hobbi is. (oka lehet az is, hogy nem kap annyi felkérést? nem tudom - errõl nem találtam infót) Ugye részt vállal a családi vállalkozásban is (nem csak a színészet lábán áll), a Gye Baek elõtt egy évvel csak az üzleti ügyeivel foglalkozott.
Amikor nem tudtam, hogy mi ez a 1N2D mûsor még nem...De amikor kiderült, hogy mit is takar, nagyon meglepett, hogy elvállalta. Ahogy a társai is meglepõdtek, hogy részt vesz egy ilyen mûsorban. (szívatják is sokat, ez majd kiderül a részekbõl)
Túl komoly, megfontolt, jól nevelt (mi lenne a helyes szó) ehhez a mûsorhoz. Nem tudja magát úgy elengedni, nem tudom mennyire számít, hogy pl. õ a legidõsebb a csoportban, és a legfiatalabb ember viszi oda mint barátját. Számomra az is kérdõjeles, hogy õk Seung-gival tényleg olyan jó barátok-e vagy csak azért voltak õk egy pár, mert egy ügynökségnél vannak. Azaz ügynökség kérésre vitte õt Seung-gi és vállalta el Sei-jin???
Minden egyes megmérettetésnél szerény, szinte a háttérbe húzódik, nem helyezi magát elõtérbe.
Nem voltak elvárásaim vele kapcsolatban (nincsenek most sem), de nehéz megérteni, hogy ha már elment akkor miért nem tudta levetkõzni kicsit a "távolságtartását". Mindig figyelt arra, hogy mit mondott, hogy nézett, viselkedett, milyen volt a haja, (kivéve reggel mikor kimászott a sátorból LOOOOLLLL hogy nézett ki), mit evett (pl. ódzkodott a burgonyától), sõt igyekezett a többiekre is odafigyelni, pl. betakargatta õket, aggódott, hogy a személyzet evett-e már, rájuk szólt ha valami nem illõt mondtak.
Kíváncsi lettem volna, hogy ha pl. Õk veszítenek a "fürdõs" játékban, belement volna-e a tengerbe?
Néha olyan érzésem volt, a pokolba kívánja ezt a kínt, amit itt átél az õ kényelmes életét akarja vissza :-D (hogy kényes na!)
És igen, mondhatná valaki, hogy ha így élt le 40 évet (komolyan, megfontoltan, jól nevelten) akkor miért kéne 2 napig máshogy viselkednie? Igen, ez is igaz. De ez a mûsor arról szólt, hogy elengedjék magukat, kicsit mások legyenek mint a hétköznapokon és hogy a barátok közelebb kerüljenek egymáshoz.
Seung-gi nagyon édes vele. Tisztelettudó - mintha a mentora lenne, de egyfajta szeretetfélével fordul Seo-jin felé, mint egy baráthoz, akit kicsit fel kell dobni, meg kell nevettetni.

Szóval a kép, összhatásban: maradt ami volt, egy komoly ember arcképe, aki ritkán engedi el magát, de közben ha egy pillanatra elengedi, akkor láthatóvá válik egy laza, vicces pasi, akit mintha szándékosan igyekezne leplezni 8mintha az az énje nem is létezne).
És emiatt van egy olyan érzésem...a felszínen mutatott Lee Seo-jin a MÁZ, ami alatta van meg...K*rva nagy kérdõjel :-D Szóval érdekes, érdekes...De lehet, hogy csak tipikus koreai :-)))

Uff, én beszéltem, én véleményem. Amit ide leírtam, az szubjektív. Nem szentírás. Más máshogy láthatja. :-)
10/10
Myst-Era 2012 aug. 29. - 09:14:50 10/10
(136/306)
Erdekes ember arckepe rajzolodik ki a 1N2D musor alapjan... Szamomra meglepo.
10/10
Myst-Era 2012 aug. 28. - 20:31:08 10/10
(135/306)
Pedig nagyon mókás dolog. Én életemben elõször kínaiban ettem pálcikával. Bár akkor az evést inkább éhezésnek lehetett volna nevezni. Aztán beszereztem itthonra fa evõpálcát "tucatjával olcsóbb" fajtát. De tegnap fent jártam a Kapy utcai "Japán-Koreai élelmiszer boltban" és...hát...vettem ezt az :-/

Javaslom próbáld ki ;-)) Mókának nem rossz, hidd el! :-))
10/10
Myst-Era 2012 aug. 28. - 17:24:12 10/10
(134/306)
OFF

MOSTANÁIG...azt gondoltam magamról, hogy egész jól elboldogulok az evõpálcika használattal. Tegnap megvettem az elsõ fém pálcikámat, amivel most szerettem volna enni. Nem megy :-D Olyan jókat röhögök magamon. Pedig már fáj a kezem, szóval biztos nem tartom jól. Éhen maradok, vagy megeszem a kanállal...

OFF vége
10/10
Myst-Era 2012 aug. 28. - 11:43:39 10/10
(133/306)
Így nézett ki kisgyerekként. Nagyon cukki! :-)
10/10
Myst-Era 2012 aug. 28. - 11:39:45 10/10
(132/306)
Én is;-))
10/10
Myst-Era 2012 aug. 28. - 09:43:06 10/10
(131/306)
:(:(:( pedig sima word dokumentumot kuldtem... remelem sikerul. :)
10/10
Myst-Era 2012 aug. 27. - 23:50:45 10/10
(130/306)
Itt még nem tartok...fõleg, most, hogy felirattal nézhetem ;-))
Elég fanyar arcot vág, hát IJ. :-D


Jó éjt neked, majd gyere még erre, és hozhatsz fotót nyugodtan! :))
Milida 2012 aug. 27. - 23:46:45
(129/306)
Na megyek most már csak beugrottam mizujs erre:) Jó éjt nektek!
Milida 2012 aug. 27. - 23:45:24
(128/306)
Reggel ahogy felkeltek sült édesburgonyát kaptak, és minél gyorsabban meg kellett nekik enni. Nem volt túl lelkes, fõleg miután õk töltötték kint a sátorban az éjszakát.:)
Milida 2012 aug. 27. - 23:43:43
(127/306)
Sziasztok!

Találtam egy képet a Hong-Kong-i kiruccanásról. Azt hiszem talán még nem volt itt. Instyle képeket még nem leltem róla, csak ezt a Disneylandeset.