Mage 2008 jan. 14. - 21:35:52
(198/858)
A legenda vagyok 2008 legrosszabb filmje.
10/10
Peetya911 2008 jan. 14. - 21:24:17 10/10 Előzmény Bigpapa
(197/858)
Ford volt a Jeep is a vegen. Amugy, ha autoval megy akkor megismeri az ember altalaban a tipust. Nem olyan nagy reklam, hogy zavaro lenne. Sok a szabadideje, barmikor lemoshatja a kocsijat, kell egy hobbi neki is. Pl autok :D
10/10
Peetya911 2008 jan. 14. - 21:17:59 10/10 Előzmény val17
(196/858)
ha ennyire lehordassz egy filmet, akkor azt szoktak ra mondani, csinalj jobbat! Hajra! Varom!
10/10
Peetya911 2008 jan. 14. - 21:03:58 10/10
(195/858)
Amugy annak a Bob Marley albumnak, amin a Redemption Song is van, es amirol a zenek mennek a filmben, a cime, "Legend" :)csak erdekesseg. "...the best album ever made."

A film nagyon tetszett, nincs mit ragozni rajta. /Erdekes volt latni a kihalt New York City-t/
10/10
Jilly 2008 jan. 14. - 21:01:05 10/10
(194/858)
A jumanji mese. De nagyon jó :)
7/10
robinh 2008 jan. 14. - 03:57:43 7/10
(193/858)
ha már a gumioroszlánoknál tartunk: nem annyira a kinézetük (textúra, szín, stb) volt a gagyi, hanem a mozgásuk. azt egyébként sokkal nehezebben lehet modellezni egy élõlénynél, mint a kinézetét. a jumanjival is az volt bajom, hogy úgy mozogtak az állatok benne, mintha higanyból lennének.
7/10
robinh 2008 jan. 14. - 03:42:27 7/10 Előzmény XBox
(192/858)
köszi:)
7/10
robinh 2008 jan. 14. - 03:38:40 7/10
(191/858)
osszad osszad :)
7/10
Mákostonhal 2008 jan. 13. - 23:13:04 7/10
(190/858)
Te fújod fel az egészet. Ha elolvastad volna a korábbi kritikáimat, nem kérdõjeleznéd meg a véleményemet. Egyébként meg a kirohanásodban nincs semmi logika, éppen olyan vagy, mint a pixelnek eszetlenül rohanó zombiféleség. 3-szor megsértettél csak mert nem olvasol figyelmesen. Nem veszem fel. Az egész félre van értve. Nem tárgyalom a film mûfaját, az valóban sci-fi, és nem is tartom hülyeségnek. Olvass visszább, és meglátod mire gondolok. Ugyanolyan vélemény mint a tiéd, csak más a mondanivalója. Az általad tárgyalt mondatom alatt azt értettem, hogy szoktam álmodozni, de attól még látom a realitást, és nem hiszek abban, ami felé a film mondanivalója elirányult az utolsó kb. fél órában. Apropó beskatulyázás... Te most ezt csínálod velem. Csak mert 19 évvel idõsebb vagy, még nem biztos, hogy okosabb is. Sõt, lássuk be, épp az ellenkezõjét bizonyítottad. Szabad véleménnyilvánítás van. Te is tudod, és én is. Mindketten ezt tettük. Se többet, se kevesebbet. A különbség csak az, hogy én kultúráltan, te pedig nem. Legközelebb olvass figyelmesebben.
sd54321 2008 jan. 13. - 21:04:20
(189/858)
Amugy,a CGI helyenként elég karcsú lett, olyannyira, hogy már szemet szúrt... Emlékezzetek csak az oroszlánokra. Mintha Disney Simbája tántorogna be jobbról a képbe egy szintén nevetséges arányokat felvonultató hímmel. A többi helyen nem volt ennyire zavaró, de a zombikat se sikerült mindig hihetõvé tenni, valahogy animáció-ízük maradt. Sztem itt a kevesebb több lett volna. Jó példa erre a "28 nappal késõbb" c. film. Szinte semmi CGI és a hatás döbbenetes, igaz az egy picit más mûfaj, de az alapsztori szinte ua.
sd54321 2008 jan. 13. - 20:50:20 Előzmény Mákostonhal
(188/858)
"Az álmodozás és a realitás meglátása közötti párhuzamban vagyok megtalálható."
Orvos látott már? :)

Basszsu, mit kell úgy felfújni a scifi-t??? Ez egy mese. Aki realitást meg más hasonló tudományos sz*rt keres benne az rossz csatornára kapcsolt. Tetszett vagy nem tetszett. Ennyi. De *moderálva*.
Nézd inkább a Minimaxot, akkor talán hazatalálsz.... depressziós.

W.S-ben nagyon sok van, de beskatulyázzák holmi action-hero szerepekbe. Nézzétek csak meg a Boldogság nyomában c. filmet. kemény, embert própáló szerep, és sztem gyönyörûen helyt állt benne.
poison 2008 jan. 13. - 20:46:49
(187/858)
én nagy várakozásal ültem neki, kicsit magasra rakva a lécet, de megütötte!
Nem szeretem az ostobán megírt se eleje se vége forgatókönyvû filmeket...zombifilmeket!
A kedvenc és etalon a 28 nappal késõbb, de a "legenda" mégis más szemszögbõl világította meg eme jövõképet!
A rendezõ már a Constantinnal is jót alkotott és ez a munkája is elnyerte a tetszésem!
Nem tudom lehet-e, szabad-e ilyet írni,de a kihalt "nagy alma" gyönyörûen és valósághûen van ábrázolva! Van még most is hogy szívesen pörgetem le a fejemben(najó ez hülyén hangzik, megvan a film...és megnézem újból)a képeket. Kiráz a hiedeg és nagyon ellett találva. A Smith se játsza túl magát, pont annyira melankólikus, magányos amennyire kell! Jó forgatókönnyvbõl miket ki lehet hozni!

***SPOILER***

Még a bábúkkal és a kutyákkal folytatott eszmecseréje is jó! Persze a végén kellett hõsi halál, nem lehetett kihagyni!
Összegezve, nem szájbarágós, nem nagy amrikai zászlókat mutogatós(persze lehet van az is csak nem láttam)kis dráma, kis akció,kis tombi...minden ami kell!
10/10
Jilly 2008 jan. 13. - 19:54:56 10/10
(186/858)
Nekem nagyon tetszett a film. És le a kalappal Will Smith elõtt -bár már megmutatta mit tud:MIB,Függetlenség napja...- , aki egyedül eljátszott egy izgalmas, de egyben vicces és szomorú filmet.

***SPOILER***

Izgi volt, amikor síri csendben ment a sötétben és egyszer csak megjelent egy zombiszerû izé feje és felüvöltött, és bár mindenki számított rá, mégis majdnem mindenki szívrohamot kapott. Vicces volt, ez talán Will Smith szövegének köszönhetõ és drámai: amikor saját kezével kellett megölnie egyetlen társát -a kutyát- , majd amikor feláldozta az életét... Szerintem nagyon jó -és a zombik ellenére nagyon szép- film, érdemes megnézni. Az oroszlánokat talán tényleg meg lehetett volna jobban csinálni, de nem olyan vészes. Szerintem ha a befejezést tovább nyújtják, akkor a film kicsit uncsi lesz, így pont jó. Akinek a film címével van baja, hát az utolsó mondat mindent rendbe tesz: ez volt Robert Neville legendája, aki fényt... - vagy valami ilyesmi. Egy kicsit leutánozták a Kaptár-t, de mivel a környezet teljesen más, nem lehet õket összehasonlítani. Nekem tetszett, csak ajánlani tudom, moziban a hatás még jobb. Már csak azért is érdemes megnézni, mert mutatják Will-t felsõ nélkül... :)
7/10
Mákostonhal 2008 jan. 13. - 16:33:59 7/10
(185/858)
A demagóg alatt annyit értek, sokszor hallott, sokat ismételt, és nagyon szájbarágós. Bob Marley számaival semmi bajom, jók, nyugisak. Az egész helyzet valahogy túl happy, még annyira sem valóságosak, mint a film korábbi részei, ahol hiteles érzelmeket mutattak be. A filmnek azon szakaszán nagyon nagy kamu volt ilyenekrõl beszélni. Ez az a tipikus van remény, mert...Ez egy hollywood-i f*szság. Különösen Will Smith karakterének akkori helyzetét nézve. Nem vagyok pesszimista. Az álmodozás és a realitás meglátása közötti párhuzamban vagyok megtalálható.
XBox 2008 jan. 13. - 12:38:24 Előzmény robinh
(184/858)
Elolvastam amit írtál, és szerintem igazad van bár én sem értem hogy, most mért pont õ immunis, bár ez a film iróniája.Legalább a film végét tovább húzhatták volna szerintem mert,így túl hamar vége lett, pedig még lehetett volna tovább fûzni a szálakat.
Adrika19 2008 jan. 12. - 21:06:47
(183/858)
én ma láttam a moziban, szerintem nagyon jó film!nekem legalábbis tetszett!jó kitalálták a fõszerepre való egyént na meg magát, a sztorit!

***SPOILER***
én csak azt sajnáltam, hogy meghalt benne a fõszereplõ:( ajánlom mindenkinek.. tényleg jó!
7/10
Maszlag 2008 jan. 12. - 20:48:33 7/10
(182/858)
7/10.
Egy film izgalmas háttértörténettel, amelyben végre nem a ,, Kilövök 3 kiló ólmot, utána pedig véresen, mocskosan a fél város szeme láttára megcsókolom a csajom" hollywoodi klisé dominál.
Azért mégsem minden fenékig tejfel; habár a film Anna és Ethan megérkezéséig remek, s szerintem a vége is el lett találva, a kettõ között olyan, mintha húsbárddal vágtak volna ki egy jó nagy darabot.
Személy szerint engem az sem zavart, hogy a lények olyanok voltak, mintha ,, egy Xboxból léptek volna elõ", a hangulat átadására így is tökéletesen megfeleltek.
Ajánlom mindenkinek, aki szerette a Számkivetettet, s nem zavarja, hogy a film végére nem marad 2375632 holttest a hõs után. Akik erre vágynak azoknak inkább a Golyózápor c. filmet ajánlanám.
1/10
damienisback 2008 jan. 12. - 20:29:42 1/10
(181/858)
arany bogaram, nézd meg, de sok jót ne fûzz hozzá. próbáltam úgy nézni ezt a filmet, hogy a jót és a rosszat is meglássam benn, de valahogy nagyon kevés pozitív dolgot láttam. persze van akinek már will smith miatt is tetszik a film. nem tudok rájönni mi tetszik egyeseknek ebben a filmben, tudnék mondani will smith filmjei közül is jobbat, de nem vagyunk egyformák. szerintem az újabb filmek közül a shoot 'em up(magyar címe: golyózápor) sokkal jobban megosztja a társadalmat, van aki rettenetesen útálja(mert komolyan veszi) és van aki imádja.
pinkforever 2008 jan. 12. - 18:26:29 Előzmény damien
(180/858)
ó kedvesem, és mi van akkor ha a kaptár1,2,3 és a számkivetett is benne van a top ten filmjeim között?
egyébként úgy lehúzták mások meg istenítették ezt a filmet, hogy ülök a kocsiba és irány a mozi-akarok egy személyes véleményt is róla-:)
ui: h a t e_d o g s
grecsi 2008 jan. 12. - 17:50:19
(179/858)
Ez a film szerintem egy kicsit szomorú . Nem olyan "akciófilm,, ami csak a pusztításról szól, s ez benne a szép.
10-bol 12-es minimum :)