10/10
madartoll 2023 máj. 10. - 19:17:25 10/10
(7/47)
Nálam igazán 10/10! Végig nevettem/röhögtem az egészet. A vége nagyon üt! Nem erre gondoltam, de pont ez lett a legjobb!!
10/10
Kiss_Barbi 2023 máj. 09. - 11:11:33 10/10
(6/47)
Nagyon szuper film, végig jó poénokkal, ütős mondanivalóval!
Ajánlom mindenkinek, mert garantált szórakozást nyújt a film! :)
7/10
Mónika Bartal 2023 máj. 08. - 23:13:18 7/10
(5/47)
Nagyrészt hangosan kacagva könnyesre röhögtem a szemem, volt, hogy megbotránkoztam, máskor meghatódtam. Egy tipikus vígjátéktól nem vártam el, hogy a székből felkelve elgondolkodtasson, önreflexióra késztessen, mégis így történt. A Mentés másképp közelebb áll hozzám, de végképp nem bántam meg, hogy megnéztem Rózsa Gábor új filmjét.
Juh 2023 máj. 07. - 12:06:09
(4/47)
Eredetileg azért néztem meg a filmet,mert a nagyrésze a vàrosomban jàtszódik,és Rózsa Gábor a film rendezője is ide valósi ,és mert szerepeltem benne statisztaként,de azt kell mondanom ezek nélkül is egy nagyon jó filmként tartanám számon,tele van nagyon jó poénokkal ,szerethető karakterekkel,és egy jó alapsztorival,szívesen újra nézném bármikor,imádtam,ajánlom mindenkinek!
yetiforrest@gmail.com 2023 máj. 06. - 23:07:52
(3/47)
Szeretném megköszönni mindenkinek, aki részt vett ennek a filmnek a megalkotásában. Hiszen most látható igazán, hogy nem az a legfontosabb egy filmben, hogy mennyit sikerült rá elkölteni, hanem hogy vannak olyan fiatalok, akik olyan tartalmat képesek gyártani az átlagos filmgyártás költségének töredékével, ami nem csak 1-5 percig képesek lekötni a néző figyelmét. Bár mindenkinek felvetődhet a kérdés, hogy valóban szeretnék megtartani ezt az értéket és nem fogják-e elfelejteni azt, ami most éppen a legnagyobb erényük, még is azt gondolom – mi után ma láthattam a filmet és beszélgethettünk az alkotó csapat egy részével – egyenlőre úgy gondolom, hogy maximális bizalmamat élvezik. Abban bízok, hogy azt a nagyszerű lehetőséget amit kaptak, abból csak előnyt kovácsolnak és bebizonyítják, hogy okosan és költséghatékonyan is lehet értékes és szórakoztató tartalmat gyártani. Sikerült elérni az alkotóknak és a stábnak, hogy nem sok-sok száz millió forint elköltése után – amikor beülök megnézni a filmet – az órámra pillantva figyelem, hogy mennyi idő van még a vetítésből. A film szerintem mindenkit megszólít…azt is aki már át élte ezt az élményt és azt is aki még csak előtte áll. Sok sikert kívánok az alkotóknak és bízom benne, hogy hasonlóan remek szórakoztatást nyújt minden nézőnek, aki ezt a filmet válassza, akár egy CGI filmmel szemben is (természetesen a párjával együtt)….
Köszönöm….
Bogesz22 2023 máj. 06. - 22:40:06
(2/47)
Végig nevettem hangosan az egészet!
Nagyon jó sztori, hihetetlen vicces poénokkal és szuper színészi munkával.
Csak gratulálni tudok!
Ami nekem külön tetszett a zenei aláfestéseket külön megdicsérném.
Powerzsoooti 2023 máj. 06. - 07:56:20
(1/47)
Premier előtti vetítésen volt szerencsém részt venni a debreceni Apolló moziban. Elég régi szokásom, hogy nem nézem meg a trailert a film vetítése előtt, hogy ne legyenek elvárásaim vele szemben. Így nem mondhatom azt, hogy elvárásokon felül/alatt teljesített a film. 😃

Na de a hosszas felvezetés után, csak annyit mondhatok, hogy nagyon tetszett a film a következők miatt:
- Ütősek voltak a poénok, amelyekből olyan sok volt, hogy más vígjátékokhoz képest 2 filmre is elég lett volna.
- Nagyon jó volt a történetvezetés, végig lekötött a sztori, hirtelen azt vettem észre, hogy véget ért a film.
- Szerethetők a karakterek, nagyon jó az egyedfejlődésük és persze kiválóak a színészek!
- Profi a rendezés, nagyon tetszett vágás, senki sem mondaná meg róla, hogy ez egy független film (egy fillért sem kapott az állami zsíros kondérból). Ilyen az, amikor a tehetség pótolja a hiányzó 100 millió forint(oka)t!
- Összegezve a filmet a fentiek alapján, én 10/10-et adok rá. 🙂