3/10
sexykex 2020 aug. 22. - 15:04:24 3/10
(4/4)
Véletlenül ide keveredtem és nem látom a hozzászólásomat. Létezne, hogy kitörölték, vagy megírtam és elfelejtettem beküldeni? Ez utóbbi a valószínűbb, mivel az a kis szösszenet, amit lefirkantottam valójában nem sérthet senkit. Attól, hogy a film eseményeit meséli el, még tökéletesen érthetetlen. Csak az fogja megérteni, aki már megnézte a filmet. Ennek ellenére most bebugyolálom, hogy az a tíz ember, aki az idő folyamán idetéved, nehogy félre értsen valamit.

Minden kornak megvannak a maga kedvenc témái. Most egy ilyet láthatunk: Csokilány elindul Csokifalváról, ahol elolvadna a melegtől. Csakhogy Bűdiboszika a fizetésképtelen varázslótanonc Közveszélyes Migránst farag belőle, amiért előléptetik. Amikor azonban a hideg, esős, szeles és kietlen pusztaságban Bűdiboszika a kis Tündikével kalandozni kezd, nagyot fordul a kocka. Kacorkirálynak lába kél, de Közveszélyes Mingráns hol megmenti, hol meg nem. A Fekete Álom Hotelben ér véget a nagy kaland, ahol – a fene nagy melegben – kiderül, Pénzmintapelyva Migránska nem közveszélyes. Viszont fél a színes bugyogóktól, ami érthető, hiszen látott már olyat Csokifalván. Ekkor, Hálistennek Bűdiboszi akkorát varázsol, hogy csak na! Családegyesítésből kifolyólag rosszul ül a magas lóra, de mi mind a tíz ujjunkat megnyalhatjuk.

Súlyos vétek lenne kárt tenni valakinek az érzékeny lelkivilágában.
7/10
itsme1 2020 júl. 15. - 14:46:01 7/10
(3/4)
Féltem, hogy ez is olyan film, aminek nincs vége csak egy nyissz. De nem. :)
1/10
tapir761 2019 nov. 18. - 12:05:06 1/10
(2/4)
5/10
warynski 2019 júl. 06. - 19:40:38 5/10
(1/4)