Téma: Létay Dóra

mulao 2009 júl. 27. - 23:19:06
(13/33)
Azt is olvastam, hogy valaki azt nyilatkozta Dórára, hogy "szinkrongép", mert elsõre sikerûl neki.Szerintem jó színésznõ, sajnos az él a közvéleményben, hogy ha szép egy színésznõ, akkor tehetségtelen, ha meg jóképû egy színész, akkor attól tehetségtelen, pedig ez tévedés, sõt az csak jó, ha jól néz ki, mert nem kellmes dolog akár 2 órán át egy filmben egy bûnrondaembert nézni, szerintem.
mulao 2009 júl. 23. - 23:06:37
(12/33)
Szerintem is szép, csak nincs kisugárzása.
Petrapetrus 2009 júl. 23. - 20:37:31
(11/33)
Nagyon szép nõ, nõi szemmel is... :-)))
mulao 2009 júl. 23. - 19:40:37
(10/33)
Kicsit olvastam a neten, és valami olyasit írtak, hogy nem vállal több szinkronszerepet.Kár. Viszont meglepõdtem, hogy milyen sok sorozatban is szinkronizált, én meg azt hittem, hogy keveset foglalkozik ezzel.
Bûvölet, Harmadik mûszak, Vad szenvedélyek, Miért éppen Alaszka?, vagy filmben a Lovagregényben.Ezek csak példák.Mondjuk megértem a sorozatóta illetve színház, filmek mellett nem marad ideje erre is.
mulao 2009 júl. 23. - 19:13:24
(9/33)
Nem tudom tudjátok-e, hogy Dóra sziknronizálni is szokott? Nekem nagyon tetszik a hangja és szeretem is szinkronban.Mondjuk, aki csak a Szex és New York-ból ismeri az nem hinném, hogy szereti, mert ott direkt mindig nyávognia kell, a többi színésznõvel együtt.De egyébként nagyon jó hangja van.Eseteleg ezekbõl lehet ismerõs:
Szerelem a végzeten, Szigorúan csak szex, a Rejtélyek kalandorai mai része, tulajdonképpen most csak ennyi jut eszembe, de majd gondolkozom még.Bár a hangjához képest, nagyon keveset szinkronizál, jó lenne, ha többször csinálná!
mulao 2009 jún. 15. - 15:30:14
(8/33)
Én meg azt sajnálom, hogy a Vízkeresztben nem láttam. Nem is hiszem, hogy lejön újra valamilyen darabbal is.:(
De még ígyis van aláírásom is tõle, meg találkoztam is vele, meg láttam is élõben játszani.:)
10/10
drfaj 2009 jún. 15. - 14:16:25 10/10
(7/33)
Sajnálom, hogy nem láttam a keszthelyi elõadást. Szerintem a bp-iben minden a helyén volt. Emlékezetes elõadásra sikeredett, mint már írtam.
mulao 2009 márc. 23. - 20:52:32
(6/33)
Most akkor, õ is kiszáll,vagy kiírják a sorozatból?Mert,lelõtték,persze nem biztos,hogy meghal.
Nem lenne jó,mert ez hozta az ismertséget és munkát is neki.Szerintem.
mulao 2009 márc. 22. - 13:38:21
(5/33)
Igen arról van szó.Maga az ötlet jó,meg sikerrel játszanak,sõt még a közeli balatoni városokból is jönnek.Én asszem két év volt,vagy 2006-ban,mikor én láttam.Akkor még a Sok hûhó semmiért c. darabot láttam,ami nagyon tetszett.Nem Dóra hibája,kár volt azzal elrontani a Vidám kísértetet,hogy így elkanyarodik a történet.De Dóra azért,mindent megtett,amit tudott.És a többi színész is nagyon jó volt.
mulao 2009 márc. 22. - 13:00:06
(4/33)
Én csak megírtam a saját élményemet.Én bevallom abban a városban lakom,ahol akár te is láthattad a Vízkeresztben.
Sajnos én arról lemeradtam,bár olyan 5 és fél éve talán még Ónodi Eszterrel láttam.De már nics sok benne megmaradva.Nyílván jó fizetés kiegészíttés a sorozat szerencsétlennek.Ennyi.
mulao 2009 márc. 22. - 01:56:18
(3/33)
Én talán 2 éve nyáron,láttam õt Nyári jétékok alkalmával színpadon.Történetesen a Vidám kísértet címû darabban,Elviraként.Szerintem maga a darab közepes volt,de dölni lehetett rajta a nevetéstõl,meg a díszlet is jó volt.Dóra pedig úgyemlékszem, jó volt benne.Jó színésznõ,én azt állíttom,hogy a Jóban Rosszban c. sorozatban is jól játszik.Bár nem hinném,hogy csak szerintem,mert a Cosmopolitam magazin olvasói megválaszották, 2008 legjobb tvszínésznõjének!
És kértem tõle autogrammot.Hideg volt már és sietett is,de adott,de sietett.Szóval nálam jó színésznõ (nem is ronda),és én kedvelem.
10/10
drfaj 2009 márc. 18. - 12:51:30 10/10
(2/33)
Fantasztikus volt a Vízkeresztben. Az egész elõadás sodró lendületû, fergeteges párbeszédekkel. Nagyon szép a díszlet és kifejezõek a jelmezek. A zene jól illeszkedik a prózai részekhez. A Dóra által életre keltett grófnõ márvány szépségû hidegsége és visszafogottsága a darab végére egy érzelemdús, szerelmes asszonnyá alakul át. Ezt az átalakulást egyszerû eszközökkel és nagyon kifejezõen csinálja meg. Jól érvényesül szépsége, amely a férfi szíveket rabul ejti. A kellemesen erotikus rész, amely során látjuk Dóra hátát, emeli az elõadás hõfokát és izzó befejezését segíti elõ az elõadásnak.
Megtekintését mindenkinek ajánlom!
10/10
drfaj 2009 febr. 25. - 16:44:04 10/10
(1/33)
Egy fantasztikus színésznõ! Nagyon emberközpontú és mellõz mindenféle alûrt. Nemcsak színésznek kiváló, hanem írónak is megállja a helyét. Nagyon jó képeket, helyzeteket tud festeni a szavak erejével. A jó "tartalom"-hoz nagyon szép külsõ társul. További sikereket kívánok! Antal