doramonika87 2007 jan. 02. - 23:24:42
(11/131)
Utolsó mondat: Azok között is van tanult ember
doramonika87 2007 jan. 02. - 23:23:29 Előzmény peti637
(10/131)
Nagyon szeretem a telenovellákat. A Betty, a csúnya lány is tetszett nekem. Most Lety, a csúnya lány is a kedvencem. Ha egy mûsort feldolgoznak, akkor nem ugyanazt nézi meg valaki többször, hanem a feldolgozást. Dél-Amerikában is vannak tanult emberek, ahogy mindenhol a világon. Nem attól függ, hogy kinek melyik mûsor a kedvence, hogy milyen végzettsége van. A munka és a hobby két külön dolog. A telenovellákat azok kedvelik, akik romantikus alkatok. Romantikus regényt is bárki olvashat. A telenovelláknak mindenhol kedvelik nemcsak Latin-Amerikában. Magyarországon is sokan nézik a magyar sorozatokat is és gondolom, hogy azok között is tanult ember.
Fauna09 2006 dec. 30. - 11:20:03 Előzmény Marvin02
(9/131)
Szerintem a Liza eddig a legjobb. Közelebb áll a magyar mentalitáshoz (hiszen európai), mint a Betty, vagy az a rémes Lety. (Szegény csaj, hihetetlen ronda lett, pedig a Sonadorasban helyes, jópofa lány volt.) És a Lizának kicsit más a története is, mert Liza igazából sosem szépül meg, ha jól láttam a német honlapon (még az esküvõn is elég csúnyácska volt). Na igen, nagyon hosszú a Liza, de szerintem a nagy finálé utáni részeket (amikben Liza és David már nem is szerepelnek) a magyar tévé már nem fogja megvenni. A Bettynél is befürödtek vele.
Norikhha 2006 dec. 29. - 19:15:42
(8/131)
Ez azért dúrva...
A Betty-t nagyon szerettem, mert tök eredeti volt.
aztán jött a Dundi Valentina vagy mi, amiben szintén fel lehetett fedezni egy apra hasonlatot, miszerint a fõhõsnõ teljesen átalakul.
Utána a Lisa, ami eléggé hasonlít, viszont sok eltérés is észrevehetõ.
Most meg ez a nevetséges Letty...:s Egyátalán mi a külömbség a kettõ köözött a szereplõkön kívül??:S:S
Kiváncsi vagyok, Magyarország mikor csinál egy ilyen "jó" sorozatot...:S
Marvin02 2006 dec. 13. - 00:45:08
(7/131)
Igen van USA változat is, Ungle Betty, és nagyon népszerû, szerintem hozzánk is el fog érni. A Lisát nem tudom miért vették meg, ha jól rémlik, mentek már nálunk végeláthatatlan szappanoperák, és azokat se fejezték be.
peti637 2006 dec. 13. - 00:03:58
(6/131)
Nem szeretem a szappanoperákat, de az elõzetesekbõ feltûnt hogy ez már a harmadik film ami ugyan arról szól! Nem baj ha más országok megveszik a sztorit, és megcsinálják a saját szájuk íze szerint, de nekünk miért kell az összes klón? Miért nézi meg valaki ugyanazt a történetet háromszor? Rosszabb a magyar közönség mint az eredeti célközönség, a délamerikai analfabéta szegényember!
Panca 2006 dec. 11. - 21:15:18
(5/131)
Tényleg Betty volt az eredeti, de Lety sokkal ütõsebb... annyira elrondították szegény nõt, sokkal rémísztõbb lett mint az említett másik kettõ... nem is bírtam nézni belõle csak 5percet :)
Fauna09 2006 dec. 11. - 20:48:34
(4/131)
Akkor tényleg ez is egy Betty-klón? A mexikóiak is megvették a licenszet? Mintha azt hallottam volna, hogy az USÁ-ban is készítettek egy változatot.
10/10
rozsa38 2006 dec. 11. - 18:04:54 10/10
(3/131)
Szia!A Kolumbiai volt az eredeti "Betti a csunya lány"cimmel kb 1,5-2éve vetitette a TV2.A Lisa csak eegy van ,és a Lety a csunya lány csak átdolgozott változat.A Lisa Német,még a Lety Mexicoi változat.
Kilroy 2006 dec. 11. - 17:58:49
(2/131)
Nem néze sorozatokat, de mégis, nekem is feltûnt, hogy klón. Anélkül, hogy belenéznék, gyérnek tartom a dolgot...
Eni85 2006 dec. 11. - 17:16:07
(1/131)
Miért van az, hogy ez már csak leírás alapján is tökéletes Lisa csak egy van másolatnak tûnik?