Téma: Lip Service

tizenkettõ 2011 máj. 18. - 12:13:13
(249/429)
na pont ezért nem szabad a környezetre hallgatni:) mindenki a saját életének a "kovácsa" nem lehet mindig másokat okolni...
tizenkettõ 2011 máj. 18. - 12:10:11
(248/429)
nem vagyok egoista de az biztos, hogy szeretem magam:-D és valahol azt hallottam, hogy amig magadat nem szereted mást sem tudsz szeretni:):P na egész szépen alakulsz már:) szinte rád sem ismerek:) még egy pár "kezelés" és a környezeted rád sem fog ismerni:) egy buli kell de az már nagyon:-D táncolhatnékom van:P ma annyira felvagyok dobva teli vagyok energiával:)imádom az ilyen napokat...
9/10
tzatza 2011 máj. 18. - 07:04:32 9/10
(247/429)
"sajnos az akiben bízol néha jobban hallgat a környezetére, mint rád"
Ez fordítva is ugyanugy igaz,mert ha akkor a felhökben jársz és a körülötted lévök nem egyszer figyelmeztetnek nem halgatsz rájuk mert annyira boldognak érzed magad hogy észre sem veszed ami körülötted zajlik,és nem akarod elfogadni azt ami
Mert csak egy számít akkor az hogy minél jobban boldoggá tedd a számodra oly kedves lényt
sunike 2011 máj. 17. - 21:21:30
(246/429)
Kis egoista :-D nem is vártam más választ és ígérem megteszek mindent azért, hogy pozitívan szemléljem az életet, a világot és az embereket. Csak kell egy pár jó barát aki türelmes és néha segberug, hogy: lépj tovább te lökött ember van még a világban más és jobb ember aki megérdemli azt, hogy odáig légy érte...... KÖSZÖNÖM tényleg jóóóóóó Barát vagy!!!!!
tizenkettõ 2011 máj. 17. - 21:13:01
(245/429)
az öszinteség sosem lehet negativ dolog, érted soha sem...ha öszinte vagy és magadat adod és nem veszi észre az illetõ hogy a bizalmadba fogadtad akkor hülye:) erre nincs jobb szó bocsánat:) de elkell fogadnod ha valakinek ez a bizalom "sok" vagy nem tud mitkezdeni vele akkor egyszerüen tovább kell, lépni muszály mert felemészted magad... és rajtam kivül ennyit senki sem ér:P na jó csak vicceltem...mosolyogj inkább mint bánkodj!
sunike 2011 máj. 17. - 20:59:38
(244/429)
na neee mááááár:) ezt nem mondod komolyan:) elöször is szerintem a bizalomnak alapból müködnie kell az emberek között...másodszor meg ha valaki olyan hülye hogy hagyja hogy kihasználják az megérdemli...szerintem az öszinteség a fontos és az hogy merjük megmondani ha bánt valami, ha erõs az érzés ami két embert összeköt akkor mindenrõl lehet beszélni...szerintem ami elrontja a kapcsolatokat az az hogy leragadunk érzéseknél, vágyaknál amik már elmúltak és igy egyszerüen lehetetlenség tovább lépni...

Igen a bizalomnak alapból kéne mûködni, és tényleg hülye aki hagyja, hogy kihasználjál :-))))))) csak nehéz észrevenni, ha ott a rózsaszín köd :-D õszintének fontos lenni, de sajnos nem mindig veszi észre az ember kiben bízhat, és sok esetben sajnos az akiben bízol néha jobban hallgat a környezetére, mint rád.
sunike 2011 máj. 17. - 20:51:34
(243/429)
:-)))))) csak néha ki is üt! De én is imádom érezni jó és szép a rózsaszín köd!
tizenkettõ 2011 máj. 17. - 20:44:20
(242/429)
hát én remélem hogy nem az:) én ebbe tuti nem nyugszom bele:) jó dolog az a rózsaszin fátyol és én akarom újra érezni:) persze a barátság örök de azért jöjjön az az édes érzés ami felkavar, elvarázsol és boldoggá tesz:)
tizenkettõ 2011 máj. 17. - 20:37:49
(241/429)
na neee mááááár:) ezt nem mondod komolyan:) elöször is szerintem a bizalomnak alapból müködnie kell az emberek között...másodszor meg ha valaki olyan hülye hogy hagyja hogy kihasználják az megérdemli...szerintem az öszinteség a fontos és az hogy merjük megmondani ha bánt valami, ha erõs az érzés ami két embert összeköt akkor mindenrõl lehet beszélni...szerintem ami elrontja a kapcsolatokat az az hogy leragadunk érzéseknél, vágyaknál amik már elmúltak és igy egyszerüen lehetetlenség tovább lépni...
sunike 2011 máj. 17. - 19:54:05 Előzmény happytime
(240/429)
Nagyon igazat szóltál és maximálisan egyet kell értsek veled :-)))) Nem csak azért, mert egyesek szerint nagyon lelkis vagyok. De annál nincs rosszabb, mint mikor valakit csak "használati tárgyként" kezelnek. Lehet, hogy kedveled, jó vele és néha netán össze is bújtok, de nem élsz vissza vele! Ha kihasználsz valakit na az már nem szép és jó dolog. A bizalmat pedig ki kell érdemelni és a legnagyobb tett az, ha meg is tudod tartani! :-)))
happytime 2011 máj. 17. - 16:38:49
(239/429)
"mindenki önzõvé vált, és a saját érdekét nézi."
Szerintem vannak azért még normális kapcsolatra vágyó emberek
Viszont aki normális kapcsolatra vágyik az ilyen emberek miatt lesznek bizalmatlanok
Félnek kitárulkozni nehogy olyan vkivel kerüljön össze aki csak az önös érdekei miatt foglalkozik vele
Ez az egész elég gusztustalan
sunike 2011 máj. 17. - 13:00:31
(238/429)
Igen láttam azt a filmet, még az elsõk között :-))))))) és nekem is nagy kedvencem sok másikkal együtt :-))) Érdekes egy film és tanulságos is! Köszönöm a kedves választ a kérdésemre, talán lehet benne valami, de kérdések akkor is maradnak, maradtak bennem. Csak már kevésbé érintenek meg. De a válasz hiányzik...............
tizenkettõ 2011 máj. 16. - 23:50:45
(237/429)
persze hogy tudom:) mikor szerelmes vagy nem veszed észre a szerelmed hibáit, mert a szerelem vakká tesz, aztán szép lassan ahogy múlik a "rózsaszin köd" egyre tisztábban kezded látni a számodra nem is olyan hibátlan társad, mert ekkor már nem a szerelmed csak a társad, aztán mikor már csak úgy elvagytok egymás mellett akkor jösz rá hogy elmúlt az érzés és itt lesz vége a kapcsolatnak. Szerintem legalábbis:) Láttad a GIA Kifutó a semmibe cimû filmet? Na az egy nagyon jó kis film:) nekem az egyik kedvencem:)
sunike 2011 máj. 16. - 21:54:33 Előzmény tizenkettõ
(236/429)
És erre is tudod a választ??? :-)))))))))))
"Ha szeretsz valakit, majd szakítotok, hová tûnik a szerelem!?"
happytime 2011 máj. 16. - 18:25:06
(235/429)
Igen ez igaz valóban van ilyen és sajnos egyre többel találkozni akik csak sex-et akarnak
De abban mi a pláne?
Azért hogy a szükségleteidet kielégítse
Ez nekem non durva
sunike 2011 máj. 15. - 14:02:10
(234/429)
Rendben, majd keresgélek kutatgatok :-) és publikálok :-D
sunike 2011 máj. 15. - 14:00:29
(233/429)
Nem ezt szeretted volna??????? Csak õszinte voltam és szerintem igazam is van :-)
tizenkettõ 2011 máj. 15. - 13:35:31
(232/429)
hát érzéseim voltak a film közben... Amúgy te és Hell is irhatnátok film cimeket amit érdemes megnézni:)
tizenkettõ 2011 máj. 15. - 13:30:38
(231/429)
én ezt tudom:) de azért köszi hogy leirtad amit gondolsz:)
tizenkettõ 2011 máj. 15. - 13:26:36
(230/429)
ezt én is megkaptam már, de nem tettem publikussá mert nem értek vele egyet:) nekem ez olyan mintha azt akarnád hogy a múltban ragadj, én is voltam már igy:) mindig csak a múltban ábrándoztam, hogy milyen jó volt ez milyen jó volt az...aztán szépen lassan telt az idõ és én ott ragadtam...szerencsére jött egy jóbarátom aki kinyitotta a szemem:) azóta nem ragadok a múltban, élem az életem és inkább a jövöt várom:) ott vannak az igazán érdekes és fantasztikus dolgok! Ott még ábrándozni is jobb:-D