nieves 2007 ápr. 16. - 20:14:09
(648/1148)
Félig sikerült megnéznem, a másik fele még nincsen feltöltve a youtube-ra. Már alig vááárom...

Jól beetettek bennünket a hétfõi visszatéréssel. Lisa épp csak feltûnt az utolsó jelenetben. (Mondjuk a poént is lelõtték a Blitz-ben, szóval ha valaki még izgult volna a cselekmény miatt, az is megnyugodhat: az álompárnak tényleg gyereke lesz.)
Kiskirálylány 2007 ápr. 16. - 15:28:40
(647/1148)
Na, Paulin, láttad a Rokkós verziót?

Én sajnos egy kukkot sem tudok németül, és azt szeretném kérdezni, hogy van-e olyan nagyon kedves ember, aki le tudná írni, mirõl beszélget Lisa és Rokkó a végén a tábortûznél Kanadában a sátor elõtt?

Vagy ha azt nem is, akkor van-e tippje?
glam 2007 ápr. 15. - 23:36:23
(646/1148)
Nekem a videóm már be is van állítva, hogy amíg nem vagyok itthon, addig is vegye a Lisás VIB2 részeket. És mint már ígértem a hétvégére meg is próbálom feltenni õket a youtube-ra, amint hazértm kezdek is hozzá.
Kiskirálylány 2007 ápr. 15. - 21:23:46
(645/1148)
Nekem is nagyon tetszett, ahogy Glam tömörítette a lényeget. Örülök, hogy ilyen mély egyetértés van a fórum tagjai között! (És nagyon meghatódtam kedves szavaitoktól...)

Viszont ti tudtátok, hogy Manuel Cortez a sminkes szakmát is kitanulta? Kicsit furi, de ezen a képen, ha jól látom, éppen ezt a szakmát ûzi. Az imdb-n meg láttam, hogy van olyan film, aminek õ volt a sminkese.

Nekem asszem nincs sat1-em, de szívesen venném az élménybeszámolókat Lisa visszatérésérõl! Addig is jó éjt mindenkinek!
nieves 2007 ápr. 15. - 21:06:16
(644/1148)
Glam, nagyszerûen összefoglaltad a dolgot.

Minden Manuel Cortez-rajongónak: kedden 20.15-kor a Sat1-en - nem sokkal a VIB után - az õ filmje lesz! (Szerelem hitelre)
nieves 2007 ápr. 15. - 20:55:03
(643/1148)
Köszi, köszi, kösziiií...! Pussz érte...!
roball 2007 ápr. 15. - 17:48:35
(642/1148)
Na Kiskirálylány...ezekbõl a gondolatokból kéne merítenie annak az újságírónak, aki a te hozzászólásodat használta fel a cikkjéhez...Minden egyes szóval egyet értek!!!
Nagyon jó, hogy vagy te nekünk!!! :)
Ne menj el innen soha!!! :)
glam 2007 ápr. 15. - 12:42:50
(641/1148)
Abszolút egyettértek. Nekem is ez volta a bajom a történettel (és Daviddal), hogy nem õ fedezte fel és hozta ki Lisából a szép nõt. Sõt, David, amíg Rokko el nem csábította Lisát még csak a nõt sem látta benne, nem hogy a szépet. És ez az ami miatt én nagyon Rokko párti lettem, nem a kinézete, mert az nem jön annyira be. Erre mondtam, régebben, hogy rossz, hogy ennyire megszerettték velünk Rokkot és fõleg, hogy szegény pályafutása ilyen szánalmas véget ért, ami Lisát is rossz fényben tünteti fel. Szóval ez kicsit fura lett, mert ha õ kapta, a szívével látó szeretõ pasi szerepét, akkor neki is kellett volna révbeérnie, vagy ha David a szerencsés választott, akkor neki kellett volna többet tenni a boldugságukért.
Legalább is szerintem.
Nagyon tetszik, ahogy megfogalmazod a gondolataid.
Kiskirálylány 2007 ápr. 15. - 12:13:59
(640/1148)
Hoppá, a vége lemaradt. Túl hosszú volt?

Szóval a végére a célfiú sem megváltozik, hanem csak az lesz, amilyennek mindig is szánva volt, egy normális ember, amilyennek a lány látta (aki mellesleg bizalmat szavazott neki addig is, amíg valódi lénye mindenki számára nyilvánvalóvá nem lesz).

És ezt rontották el a Rokkó szerepeltetésével, mert õ egyszeriben felismerte Lisában azt, amit csak Davidnak lett volna szabad, és tulajdonképpen elbitorolta a célfiú szerepét, vagy hogy mondjam. Ezt mondom én, aki pedig nagyon bírtam ezt a Rokkót - úgyhogy láthatjátok, milyen elfogulatlan vagyok! A történet szempontjából volt szerencsétlen húzás, noha volt bizonyos dramaturgiai indoklása, de nem ennyire direkt módon kellett volna! Nem lett volna szabad ennyire célfiúsítani!!! Éreznünk kellett volna, hogy Rokkó nem lehet az igazi, és én személy szerint nem vagy alig éreztem ezt!!!

Na, most kielemeztem.
Kiskirálylány 2007 ápr. 15. - 12:07:00
(639/1148)
Köszönöm!!! Mi lenne velem nélkületek?

Én is megnéztem a másik fórumot, lehet, hogy feliratkozom, de nem szeretnék túl sok fórumra bejelentkezni (annyit úgysem tudok úgy figyelemmel kísérni, ahogy szeretném!). Nekem is tetszik ez a fórum, és a dizájnja is szerintem az egyik legjobb, áttekinthetõ, egyszerû, pont jó. Bár gondolom, ide nem lehetne akkora képeket feltenni...

Közben gondolkodtam a cikken, bocsánat, hogy ilyen lassan forognak a fogaskerekek nálam :) Én is felszínesnek találtam, mert errõl a "csúnya lány"-dologól pl. egy pszichológus, akit meg is kérdezett a cikkíró, biztos sokkal többet és tartalmasabbat tudott volna mondani. A történet szerintem nem annyira irreális, mint aminek be akarják állítani a cikkben. Én személy szerint ismertem régen egy lányt, aki hasonló átalakuláson ment keresztül. Sosem törõdött a külsejével, és pont mint a Lisa, a matek érdekelte, borzasztó okos volt stb. Elég jól elvolt magában, nem tûnt úgy, hogy zavarná a megjelenése, és hát általában elég "meredek" göncöket hordott, amit reggel talált, fölvette, nem csinált belõle nagy ügyet. Aztán teltek-múltak az évek, és nagysokára (de tényleg elég sokára, szerintem már eléggé túl volt a harmincon) megismerkedett egy fickóval, aki valahogy meglátta benne, amit senki, és kidobatta vele az összes ruháját! Ez nem vicc, egyik du. ott álltak ketten a szekrény elõtt, és egyik ruha a másik után került sorra, és a pasi csak annyit mondott: "kukába", és kész. És aztán összeházasodtak. Boldogan éltek, amíg meg nem haltak. Jó, lehet, hogy ez nem jellemzõ, de olyan emberrel történt, akit ismertem.

Ennyit a praktikus oldaláról, hogy mennyire valószerûek az ilyen sztorik a való életben. A másik a lelki oldala. Ezt már pedzegettem korábban, de akkor lehurrogtátok, némileg jogosan, most megpróbálom a 2.0-s verziót, kicsit feljavított változat, hátha ez meggyõzõbb. A csúnya lány csúnyaságát szimbolikusan is fel lehet fogni, csakúgy mint a célfiú kicsapongó életvitelét. Mind a ketten megváltoznak a végére, de nem úgy, ahogy korábban írtam (azt felülvizsgálom), nem megváltoztatják egymást, hanem mindig arról van szó, hogy a végére lesznek olyanok, amilyenek igazából, csak ami eddig rejtve volt, mert ezt csak az igaz szerelem képes felszabadítani valamiféle átok alól (lásd népmesék, békakirályfi, stb.). Tehát a lány azért ronda, mert "átok ül rajta", mert senki sem látja õt igazából - olyannak, amilyen valójában, és akkor törik meg a varázs, amikor valaki még "béka" formájában felismeri, akkor fellebben a fátyol, ami eddig takarta, stb. Vagyis a válasz az, hogy a lány mindig is szép volt, csak ez nem lett nyilvánvalóvá, mert nem volt senki, aki észrevegye ezt. A célfiúval tulajdonképpen ugyanez a helyzet, de neki nem a külseje a probléma, hanem lelkileg (hogy ne mondjam: agyilag) vannak gondok. Õ se tudja, mi az igaz szerelem, õt se szereti senki úgy, tehát tulajdonképpen õt sem látja senki igazából. Szóval a végére õ sem &qu
123 2007 ápr. 15. - 11:04:17
(638/1148)
Mi a bajod a másik fórummal??? Innen már többen oda is írnak. Aminek mi ott nagyon örülünk.:D

Na jó, ha te nem is, remélem, hogy minél többen át fogtok jönni oda is!
gyik 2007 ápr. 15. - 03:08:45
(637/1148)
Már ki is grebbeltem, a fele már megy felfelé a youtube-ra a ViB Rokkós vége :)
(bocs, hogy így bekapcsolódtam, de mint "Rokkoette", biztos örülni fogsz neki).

Ez persze minden Rokkósnak szól! ;-)
Jelentkezem majd linkkel, ha fennvan az egész és el is érhetõ már.

üdv,
gyik

ui: még nem volt idõm végigolvasni az utóbbi pár nap valahányszáz termését, de igyekszem..
gyik 2007 ápr. 15. - 03:04:02
(636/1148)
okés!
Igen, van Rokkós verzió is.. az ínyenceknek ;)
De sajna csak németül :(
glam 2007 ápr. 15. - 00:15:03
(635/1148)
roball 2007 ápr. 14. - 22:28:03
(634/1148)
Igyekezni fogok...:)
Kiskirálylány 2007 ápr. 14. - 21:53:41
(633/1148)
Kedves roball!

De átjött a link, ne izgulj! Tök jók a képek! Köszönöm! Nem tudsz ilyesmiket Rokkóról?
roball 2007 ápr. 14. - 21:01:21
(632/1148)
Nem ment át a teljes link...
de ha erre az oldalra feljössz, menj arra, h "Televíziózás és tvmûsorok"...ott pedig keresd meg a Verliebt in Berlin-t!
:)
roball 2007 ápr. 14. - 20:58:38
(631/1148)
BandikaBBB!!!
Remélem jársz még erre...:)
Te vagy a Nagy Alexandra-kép szolgáltató...nos egy másik oldalon felraktam egy csomó képet, amin Alex elképesztõen gyönyörû...ott ugyanez a nevem...gyere fel!!!
a cím:<a target="_blank" href="http://www7.online.rtlklub.hu/?a=hozzaszolas&amp;topicid=43899" title="http://www7.online.rtlklub.hu/?a=hozzaszolas&amp;topicid=43899">www7.online.rtlklub.hu</a>
Várunk!!!:)
nieves 2007 ápr. 14. - 16:43:13
(630/1148)
A hangsúly a "pontosan" -on van. Végignéztem már egy csomó részletet kettejük kapcsolatáról, de én az alternatív befejezésre lennék kíváncsi. Szóval mégegyszer: pontosan milyen címen keressem?

(Más: a legjobb finálé az, ahol végül David és Rokko jön össze ... ;))) )
Kiskirálylány 2007 ápr. 14. - 15:45:52
(629/1148)
Sziasztok!

Megnézegettem néhány videót a gportal-on, kicsit el is szomorodtam, hogy mennyi jó részt elmulasztottam a Lisából :( Pl. amikor elmennek kuglizni vagy hogy hívják, meg amikor leáll miattuk a forgalom az úton és õk nem veszik észre.

De megint fel is húztam magam, hogy mennyire elszúrták az utolsó 40-50 részt, különösen onnan, hogy Lisa bevallja Davidnak, mit érez iránta. Sztem David ott kezdte megutáltatni magát, ahogy erre nem reagált semmit, illetve amilyen félvállról vette az egészet, és még el is kezdte Lisára tukmálni Rokkót, akinek ugye nem kellett sok biztatás...

Na jó, azért a korábbi epizódok összevágott kis részeit nézegetni nagyon jó volt! Csak a lényeg, az uncsi részek kihagyásával!!!

Ja igen, és mielõtt Rokkót megfosztották az egyéniségétõl, a régi részekben olyan édi volt!!! (Minigolf...)