123 2007 ápr. 12. - 18:17:11
(608/1148)
Szia!

Szerintem ezt a fórumot õ nem olvassa (amennyire én tudom), de a másikat igen ( <a target="_blank" href="http://www7.online.rtlklub.hu/?a=hozzaszolas&amp;topicid=43899" title="http://www7.online.rtlklub.hu/?a=hozzaszolas&amp;topicid=43899">www7.online.rtlklub.hu</a> ).
Mondjuk azt sem túl sûrûn... Betticsacskafan néven. Amúgy ez az õ saját oldala: <a target="_blank" href="http://gportal.hu/gindex.php?prt=209913" title="http://gportal.hu/gindex.php?prt=209913">gportal.hu</a>

Remélem, hogy rá gondoltál... Nem tudom, hogy a youtube-on mi van, de õ nagyon sok részt feltett már, és annak idején a német finálét is feltette, szóval szerintem nála érdeklõdj. A saját oldalán csak sikerül megtalálni...:D
roball 2007 ápr. 12. - 17:16:43
(607/1148)
Sziasztok!

Igazából az a helyzet, hogy észrevettem h a youtube-n rajta vannak Lisa legszebb pillanatai + az uccsó rész elsõ fele teljes egészében magyarul! Azt ugye mondanom sem kell, h azokat már kívülrõl fújom... :)
Nem tudom, hogy hol lehet elérni azt a lányt/fiút, aki ezeket felrakta... Elõször is azt akarom neki mondani, hátha olvassa ezt a fórumot, h számomra az életet jelentik most azok a videók...szóval naggggyon köszönöm!!!! :)
A másik pedig, hogy az utolsó rész 2. fele még - ha jól láttam - nincs fenn...nagyon örülnék, hha azokat is felraknád!!!
Nagyon köszönöm!!!
nieves 2007 ápr. 12. - 15:51:08
(606/1148)
Vagy például Janek Rieke...
Kuglofka 2007 ápr. 12. - 15:16:22
(605/1148)
Na én tudok mondani még egy német (legalábbis azt hiszem) színészt aki nagyon jól néz ki! Sebastian Ströbel!
krisztof 2007 ápr. 12. - 14:11:01
(604/1148)
Sziasztok!
Nem tudja véletlenül valaki, hogy lesz-e itt is folytatása a VIB-nek, vagy csak a Sat1-en látható? Ha lesz, akkor mikor? Köszi a választ!
nieves 2007 ápr. 12. - 13:59:22
(603/1148)
Gratula Kiskirálylány! :)
123 2007 ápr. 12. - 00:12:37
(602/1148)
Német filmek letöltésére ugyanaz a válaszom: emule.:D
Kuglofka 2007 ápr. 11. - 23:07:03
(601/1148)
Huhh,na végigolvastam,a tegnap este óta történt termést! Abszolút imádom Rokkot,szerintem nagyon édes,és,hogy alacsony? 155cm vagyok kéremszépen,tehát nekem még ez is ideális lenne.Nekem egyébként nem kéne egy 2m-es pasi,mert jesszusom,hol a feje? Kitekeredik a nyakam mire eljutok odáig...
Valaki írta,hogy Dabid sovány volt meg egyebek,ez tényleg így van,a sorozat végére jobban nézett ki.Az igazság az,hogy Davidnak nagyon szép szemei vannaék,viszont imádom ha egy pasinak szép mosolya van és Rokko mosolya hát nekem az nagyon ott van! Na csak ennyit szerettem volna! Ja és sztem én is benézek arra a másik fórumra! Jóéjt!
123 2007 ápr. 11. - 23:05:26
(600/1148)
Úgy tudom, hogy az átlalad (is) ajánlott oldalon (egyébként egy nagyon kedves Betti nevû lány szerkeszti, akinek rengeteg köszönet jár a munkájáért, és aki szintén elõ szokott fordulni az általam ajánlott RTL-es fórumon) már sok link inaktív... De az örök grammy-rõl nagyon sok mindent le lehet szedni.:D Ha ott sincs meg, akkor (nem én mondtam :D ) ott van pl. az emule, egy letöltõprogram, amire ha rákerestek a neten pillanatok alatt meg lehet találni, és onnan aztán bármit le lehet szedni...
Kiskirálylány 2007 ápr. 11. - 22:00:53
(599/1148)
Még egy dolog eszembe jutott, bocs, hogy egy kicsit késõn reagálok. Sokan írtátok, milyen béna a szinkron, nem adja vissza az érzelmeket. Én egyedül az erkélyen smárolós részt néztem meg a youtube-on németül, hát az tényleg egy napon sem említhetõ a magyar szinkronnal, sajnos ezt kell mondjam. A magyarban nem volt semmi átélés. Viszont nekem a magyar fordítás kezdettõl fogva nagyon tetszett! Nem ismerem az eredeti szöveget, nem tudok németül, de mindig is az volt a benyomásom, hogy halál jó a fordítás. Szerintetek?
123 2007 ápr. 11. - 21:34:08
(598/1148)
A meghosszabítás oka nagyon egyszerû: hatalmas érdeklõdés és nézettség. Mathis és Alex azért nem szerepel a ViB 2-ben, mert nem akartak. És szerintem nem fogják itthon kiadni DVD-n... Röviden ennyi.:) Zenéket nem tudom, hogy honnan lehet letölteni, szerintem onnan, ahonnan bármilyen más mp3-at is... Ki honnan vagy hogy.:D
Bendzso 2007 ápr. 11. - 21:27:39
(597/1148)
Sziasztok!
Elõször is szeretném elmondani mennyire örülök, hogy kicsit késõn ugyan, de rátaláltam erre a fórumra. Amikor elindult a ViB, néztem az elsõ pár részt, aztán nem érdekelt annyira, és csak néha lestem bele. Aztán most az utolsó két hétben megint figyelemmel követtem az eseményeket, és nagyon haragszom magamra, h. miért nem tettem meg ezt már korábban is, nektek nem kell kifejtenem, hogy miért :)))
Szóval lenne pár kérdésem a ViB-nel kapcsolatban, kérlek segítsetek:
Tõletek tudtam meg, h. eredetileg nem ilyen hosszúra tervezték a sorozatot és késõbb "került bele" Rokko, stb. Mi volt az oka, h. mégis folytatták?
A ViB2-ben Alex és Mathis miért nem szerepel? Szerintem õk voltak a sorozat kulcsszereplõi... Legalábbis számomra.
A ViB-ben szereplõ zenéket nem lehet esetleg egyben letölteni valahonnan? És tud valaki valamit ViB DVD-rõl?

Elõre is köszi:
egy "zöldfülû" Lisa rajongó ;)
Dancsi09 2007 ápr. 11. - 19:29:59
(596/1148)
Szia!
Ha ez segítségül szolgál : Írd be a google-be: Lisa csak egy van . És ott ha az elsõ linkre kattintasz akk meg tod nézni az esküvõt,(meg lehetne ott az esküvõn kívül az egész hetit nézni csak nekem vmiért nem indult el csak az esküvõ, de lehet h neked elindul a többi is és akk meg tod az egészet nézni). Ha( google) a második linkre ott meg a vendégkönyvben a film elejeét, csak sajna németül, de sztem ez is jobb mint a semmi...
Remélem tudtam segíteni..
anitana 2007 ápr. 11. - 18:02:55
(595/1148)
áááá!!! ezt nem hiszem el!!! Tegnap egész nap vidámparkba voltam, reggel beállítottam a videót, hogy vegye fel a Lisát, erre kiderül este h rosszul állítottam be!!!! Pont az utolsó rész, áááá nem hiszem el......
roball 2007 ápr. 11. - 17:08:06
(594/1148)
Nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele, de nekem ma eget rengetõ hiányom volt Lisa téren...Hazajöttem a suliból, és leültem a tv elé....és rájöttem, h hoppá! Ennyyi volt... :(
Aztán kimegyek a konyhába, és hallom, h a tv2-n egy német film megy...erre meghallom, azt a hangot, aki Davidot szinkronizálta...esküszöm, végigfutott a hátamon a hideg... Berohantam a szobába...és hát...hogy is mondjam...nem david volt az... :'( :'( :'(

Egy szó mint száz : Nagyon hiányzol Verliebt in Berlin!!!! :(
Kiskirálylány 2007 ápr. 11. - 14:12:40
(593/1148)
Sziasztok!

Egyre jobban tetszik ez a fórum! Élvezet volt olvasni a tegnap éjszakai hsz-kat!

Amikor én annak idején elõször belenéztem ebbe a sorozatba, azt gondoltam, hogy David a szokásos csomagküldõ-katalógus modellbõl színésszé avanzsált szépfiú, akirõl el akarják hitetni, hogy milyen sármõr, nõi szívek tiprója, stb. Ráadásul - nem akarok senkit se megbántani - korábban sztem sovány volt, rossz volt ránézni, lógott rajta a ruha, de fõleg az arcán volt érezhetõ(ha összehasonlítjátok a mostani kinézetét mondjuk egy kétszáz résszel korábbival, nektek is fel fog tûnni). De idõközben megemberesedett, fölszedett pár kilót, ami igencsak a javára vált! Mondjuk én továbbra sem éreztem, hogy "aaaaaaaaaahhhhh!" ha megláttam, nekem az tetszett meg, amilyen egyéniséget kitaláltak neki (én mondjuk nem néztem az elejétõl, és meglepve olvastam /talán paulin írta/, hogy elcsábította a modelleket meg ilyen rémtettei voltak, ez nem vág egybe a róla kialakított képemmel). DE - és most jön a lényeg - egy jó színész szerintem el tudja játszani, hogy õ jó pasi (vagy nõ), és azt is, hogy tök totál béna, ha az kell. És hát én bevettem, de fõleg azért, mert olyan egyértelmû volt, hogy neki a Lisára van szüksége, csak nem veszi észre, amilyen nagy mafla.
glam 2007 ápr. 11. - 08:40:10
(592/1148)
Na de õ sem az az echte német... És nekem nem is jön be, azt hiszem cáfolnom kell önmagam :(
Ez a kép tényleg jó.
roball 2007 ápr. 11. - 08:21:00
(591/1148)
Húúúúú...emberek! mit alkottatok ti itt tegnap este....
kellett vagy egy óra h végigolvassam...:)
Naszóval...sok témát érintettetek, kettõhöz szeretnék hozzászólni:
1. Hatalmas nagy David rajongó vagyok, és igen, a szép nagy barna szemei hatnak meg engem...jesszusom..mingyá elbõgöm magam...:)
2. Gondolkoztatok rajta, h vannak-e jó német csávók:
hát én mondok egyet, bár róla is megoszlanak a vélemények : Michael Ballack :)

Najó asszem ennyit akartam! írjatok még jó sokáig a fórumba!!!
Ja... amúgy jó reggelt mindenkinek!!! :):).)
nieves 2007 ápr. 11. - 01:30:25
(590/1148)
Neked is szép álmokat!
nieves 2007 ápr. 11. - 01:29:37
(589/1148)
Délelõtt próbáltam belépni a TV2-es fórumra, de csak egy ügyességi játék után engedett be. A régi honlapjuk használhatóbb volt.

Na, de nem akarlak feltartani: jó éjszakát, szép álmokat!