baby23 2007 ápr. 07. - 12:26:54
(348/1148)
sziasztok!
vki megtudná mondani h mi Hanna vezetékneve a sorozatban?ja meg persze az igazi nevét is.elõre is köszi:)
csokipuding007 2007 ápr. 07. - 09:44:35
(347/1148)
nem tudjátok mi volt annak a számnak a címe ami az Esküvõ 1/2-ben volt, amikor Lisanak levették a fogszabályzóját?
holly:-) 2007 ápr. 06. - 20:08:27
(346/1148)
én már az egyik oldalon láttam az utlsó részét és dávidhoz megy feleségül:-)))) rockot vissza utasítja
roball 2007 ápr. 06. - 19:24:49
(345/1148)
Ja...és sztem tök jó, h Mariella visszjött...mindig szimpi csaj volt :)
roball 2007 ápr. 06. - 19:13:59
(344/1148)
Elképesztõen fog nekem hiányozni ez az egész... És hát mit mondjak...Látom sok itt a Rokko rajongó, ami nem baj, mert õt nem lehet nem szeretni...de én maradok a jól megszokott David-Lisa párosnál...a sorozatok történetében az egyik legszebb pár...:) És továbbra is kérek mindenkit, h szóljatok, ha van magyar szinkronos LIsa-dvd!!! Nagyon köszönöm!!!
Kiskirálylány 2007 ápr. 06. - 18:42:56
(343/1148)
Ja, csak azt felejtettem el, hogy Dávid a partin énekli el a dalt mindenki füle hallatára (merthogy a parti már javában zajlik). ÁÁÁÁ! És még valamit elfelejtettem: Lisáról lekerül a fogszabályzó. Rokkó rögtön megjegyzi, hogy õ fogszabályzóval is elvette volna, mire Dávid rögtön csatlakozik, hogy õ is.
Kiskirálylány 2007 ápr. 06. - 18:38:47
(342/1148)
Semmirõl nem maradtál le tulajdonképpen, a lényeg csak ezután jön. Röviden annyi, hogy Lisa elutasítja Dávid házassági ajánlatát (a magyar szövegben "esküvõi ajánlat" szerepel, de ilyen magyar kifejezés nem létezik), amit egy fehér lovon érkezve tesz neki (a ló tök cuki, és míg a drámai jelenet zajlik, vígan elkezd legelészni a háttérben). Dávid természetesen összeomlik, és semmit nem reagál Lisa azon vádjára, hogy állandóan szórakozott vele, és ötpercenként meggondolta magát és hogy ez a lánykérés (ami "nem volt egy nagy durranás különben", teszi hozzá) egy újabb hóbort, és õ Rokkót szereti. Dávid be akarja bizonyítani, hogy szereti Lisát, még ha már túl késõ is, ezért rendez neki meg Rokkónak egy esküvõ elõtti partit, amibe végülis beleegyeznek az érintettek. Az epizód nagy része a partira készüléssel telik, ami a Kerima tetején fog zajlani. Közben Richárd visszatér, és követeli anyjától a váltságdíjat. Mikor megtalálja Lisa és Rokkó esküvõi meghívóját, lehet sejteni, hogy felmerült benne egy ötlet... Az epizód végén Dávid megtudja Berndttõl, mi Lisa kedvenc dala és elénekli neki. Nagyon meghatóra sikeredik. Az utolsó jelenetben Richárd ólálkodik a Kerima környékén bosszút forralva és már nem tudom miket mondogatva, de vésztjósló.
Kiskirálylány 2007 ápr. 06. - 18:26:28
(341/1148)
Én meg azt hittem, hogy Rokkó meg majd észreveszi, hogy Lisa még mindig Dávidot szereti, és rájön, hogy õ (Rokkó) sosem tudja boldoggá tenni, így nagylelkûen lemond Lisáról és méltóságát megõrizve távozik. Ehhez képest tök megalázzák!!! Ez botrány!!! Érdekelne, miért döntöttek így, biztos hatásvadászatból, bár ez megszegi a mûfaj szabályait.
Dini 2007 ápr. 06. - 18:13:51
(340/1148)
Sziasztok!
A rokkós verzióban mi történik Dáviddal?:) Vagy hogy van a vége? Ott is fel akarja Richard robbantani a templomot?:)
Cicokamacoka 2007 ápr. 06. - 18:12:46
(339/1148)
És mi történt az Esküvõ 1-es részben? mert sajna nem láttam....mert ugyebár az esküvõ címmel 2 rész van, szal az elsõben mi volt???
L!ttleP!nkie 2007 ápr. 06. - 16:40:05
(338/1148)
Én Davidnak drukkolok de sajnálom Rokkót és bírom õt is! Eléggé furán fogja Davidot választani nem? Úgy értem kicsit olyan najó akkor mégis Te legyél, egye kutya... azt hittem Rokkóról kiderül vlmi vagy nemtom. Na mindegy. Szeretünk Lisa :)
gyik 2007 ápr. 06. - 15:10:29
(337/1148)
Jóh, nem tetszik neki a rokkós verzió... Majd megpróbálom elküldeni késõbb.
gyik 2007 ápr. 06. - 15:09:49
(336/1148)
na, nem ment el a kép:
gyik 2007 ápr. 06. - 15:09:03
(335/1148)
DE! Ami jó hír rokkósoknak:

A másik verzió szerint viszont Lisa (nagyon helyesen;-) Rokkót választja. Ezt a verziót DVD-n adták ki, talán itt a kis képeken látszik, hogy az egyik rokkós, a másik dávidos verzió.

A hátrány az, hogy csak ez németül van.. De havki tud esetleges magyar kiadásáról is, szóljon!
gyik 2007 ápr. 06. - 15:03:58
(334/1148)
szia! nagyjából annyi történt, hogy Davidnak poszttraumás sokkja volt, ami abban nyilvánult meg, hogy hulla laza és teljesen szabad akart mindenáron lenni. És úgy ítélte meg, hogy erre még annál is jobban vágyik, mint Lisára. Lisa meg eldöntötte, hogy akkor ennyi. De most már tényleg végleg :) Rokko meg ott volt mellette és végül elérte, hogy beleszeressen.. Ja igen, Lisa meg rájött, hogyvmit azértdob a külsõjén. Elõször Rokkónak szánta meglepinek, Hugó kiöltöztette Hepburn stílusban, akkor mindenkinek leesett az álla, ahogy az várható volt, de aztán visszavedlett és részrõl részre rendezettebb lett. Nekem ez egyébként külön tetszett, sokkal jobb megoldás, mint a tök csúnyából eccere meseszép verzó.. Aztán Hugo öngyilkos akart lenni, ez Davidot valahhogy kigyúgyította a lazaságból és mégiscsak kell neki Lisa. De már foglalt, sõt el is jegyezték egymást Rokkoval és láthatóan omolyabb a dolog, mint valaha... Itt tartunk most. David megküzd érte...... És sajnos a tévés verzióban nyer is, ahogy lentebb írtátok. DE! folyt köv.
csebe 2007 ápr. 06. - 13:30:35
(333/1148)
Sziasztok!
végigolvastam a mostani hozzászólásokat, de amire kíváncsi lettem volna, nincs róla szó. Olyan gondom van, hogy költözködtünk és nem volt egy jó ideig, 2-3hét antennánk, így teljesen kiesett pont onnan, hogy Dávid megmenekült és csak a bosszú élteti. Erre most már a Lisa új szemüveggel, szõkébb hajjal, ápoltabb külsõvel, csinos ruhában van. Pont ami érdekelt volna, lemaradtam. Mi történt a nagy szerelemmel Dáviddal, és mi ez a visszapártolás a Rokkóhoz (ennek én örülök :D). Mi történt vele? Elmondanátok nekem pár mondatban a lényeget? ELõre is köszi!
Evelin... 2007 ápr. 05. - 22:10:26
(332/1148)
Igazad van teljesen.... mondjuk én Rokko párti vagyok nagyon is..:) de ez a lehetõ legrosszabb amit kitalálhattakk. szgeény egézs végig teper érte rendesen és nem babrál ki a Lisával ellenben Daviddal és mégis õ lesz a gyõsztes ez valahogy nem tom... na mind1 :) de azért hajrá Rokko még akkor is ha tudom nem õ lesz a befutó:D
Kiskirálylány 2007 ápr. 05. - 20:59:50
(331/1148)
Szerintem szemét trükk a forg.író részérõl, hogy az oltár elõtt kell Rokkónak hoppon maradnia, bár kétségkívül hatásos. Nem tartozom a Rokkó-pártiak közé, de szerintem az görénység, és Lisától többet vártam volna... Végül is Rokkó mindig szerette, soha nem tartotta bizonytalanságban, satöbbi, satöbbi... Ezzel szerintem elrontották. Nem mintha lenne alternatív javaslatom, a két vetélytárs közül csak az egyik gyõzhet, de sajnálom Rokkót! Tisztességtelen eljárás.
A DVD engem is érdekelne, de szerintetek hány lemezre fér rá?
roball 2007 ápr. 05. - 20:57:22
(330/1148)
Neeeeeee...ne mondjátok el a végét!!! No mind1...igazából vmi ilyesmire gondoltam én is... Szép dolog a szerelem, ha csak eljátsszák a szerepet, akkor is...jó éjszakát mindenkinek!!! (Hajrá David!!!/de Rokkot amúgy nagyon sajnálom...:'( )
tyg 2007 ápr. 05. - 18:59:31
(329/1148)
Tegnap az Egy rém rendes család Budapesten-ben Rokko magyarhangja (Karácsonyi Zoltán) is szerepelt, hát a kinézetükben nem sok párhuzamot találtam:)