Téma: Lola

10/10
syuzi 2015 jún. 26. - 16:21:02 10/10
(128/168)
Nagyon jó volt a mai rész is végre a Galleano fiúk és Reghina találkoztak Lolával nagyon jó volt így látni õket együtt:) Nikolasa is egyre kedvesebb, és szerethetõbb lett :) Végre Lolával is megbékélt, és barátságos mindenkivel Nikolasa:) Martha is pozitív irányba változott kedvesebb, gondoskodóbb lett és jobban törõdik Lolával már :)

Végre Marcello és Lorenza elhatározták, hogy kidobják Priscilláékat itt volt már az ideje
Ez a Rudy ösze illene Silvanaval. Fabian jól beolvasott Ahapitának végre a sarkára állt
Kezdõdik a visszaszámlálás
Már csak 4 rész......:(

Várom a hétfõi részt:) Jó hétvégét kívánok minden fórum társamnak!!!!:)
8/10
kikelet54 2015 jún. 26. - 07:56:40 8/10
(127/168)
Szerintem egy kicsit hosszúra sikeredett a Memó története, ennek a résznek több mint a fele ezzel ment el.
Éppen ideje volt, hogy Lorenza és Marcelo meghozzák ezt a döntést és kitessékelik a házból ezeket a borzalmas nõszemélyeket.
10/10
syuzi 2015 jún. 25. - 16:16:47 10/10
(126/168)
Már csak 5 rész van a sorozatból.........:( Nekem is nagyon hiányozni fog a sorozat, én is nagyon megszerettem a szereplõket a történetet:)
Egyre izgalmasabb lesz a sorozat:) Jó volt a mai rész is sajnáltam szegény Rennét amikor Memót meglötte Pabló, és tönkre ment Memó
Nikolasa is végre kezd megbarátkozni Lolával még a végén jó barátok lesznek. Én is bírtam a tegnapi részben mikor Martha jól megszívatta a két francia libát:D

Szerintem is jó pasi Segundo Cernandes, (Marcello), de Fabian Ponsela, és a Galleano fiúk fõleg Romano, Ricardo,Renato se csúnyák Renét azért nem írtam mert õ még túl kisfiú

De Nacho is meg ér egy misét:)

Már várom a holnapi részt is:)
8/10
kikelet54 2015 jún. 25. - 14:44:32 8/10
(125/168)
Ismered azt a közmondást, hogy "Lassú víz partot mos!", na figyeld a sorozat többi részét, és lehet, hogy meg fogsz lepõdni.
Marcelo védelmében mondanám el, hogy õ mindig kereste Lolát, és ha véletlenül ráakadt, akkor Lola mindig elküldte valamilyen indokkal. Ahelyett, hogy amikor véletlenül összetalálkoztak élvezték volna egymást. Lásd a temetõbeli jelenetet, elküldte akkor is, pedig ha mindent elmond Marcelónak, biztos titokban tartja a kilétét.

Egyébként nincs harag, ez csak egy film, és csak véleményt cserélünk. Ja, és természetes, hogy ti férfiak Danna García mellett voksoltok. Valóban gyönyörû színésznõ, de Segundo Cernadas is megér egy-két ajtócsapkodást az életben.
lennékmarcelohelyében..)) 2015 jún. 25. - 09:12:16
(124/168)
Szinte minden kívánságod teljesül majd...)))
Egyébként egyetértek Veled, hogy a Nicolasat méltatlanul rosszul maszkírozták a sorozatban, civil önmagához képest. Õ egy igen szemrevaló teremtés egyébként!
Érdemes megnézni pár képét!

https://www.google.hu/search?q=Daniela+Tapia&biw=1280&bih=913&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=8aiLVbvrEov9UPjEtfgB&ved=0CAYQ_AUoAQ
guston 2015 jún. 25. - 07:34:43
(123/168)
tökre érdekes amúgy, hogy ezt a sorozatot még kenyában is megvásárolták.

nem gondoltam volna hogy ott ilyeneket is néznek, de hát ettõl szép a világ.
guston 2015 jún. 25. - 07:32:23
(122/168)
bocsánatot kérek ha valakit megbántottam a múltkori véleményemmel, de én kicsit lazulósabban tévézek, és meglehetõsen rossz tulajdonságom, hogy mindig sima hétköznapi átlagember szemszögébõl nézem a realitását a történéseknek.
természetesen szeretem a sorozatot a magam kritikus módján az alkalmanként idegesitõ dolgai ellenére is, közbejövõ elfoglaltságaim miatt gyakorlatilag minimum harminc korábban rögzitett rész a mai napig tárolva van a merevlemezemen, és nekem is hiányérzetem lesz hétköznap délutánonként, ez boritékolható.

márcsellótól sajna egész sorozat alatt herótom van, a pedánsan félig tátvafelejtett szája azzal az üres nagyvilágbabámuló tekintetével rendszeresen falnak ugraszt, lolakárréró a valóságban a köszönését se fogadná egy ilyen bebanguló alaknak, fõleg miután a fiatalember észrevéve a csajszi sóvárgásait jópárszor sértõdötten és látványosan otthagyta õt a négykerekû járgányával.
nekem az lett volna szimpatikus, ha valamelyik galeánó fiú szépen megcsipte volna magának a sorsotcsapó leányzót és akkor öröm és boldogság, a borostás bámészkodó meg válogathatott volna kedvére az önként jelentkezõkbõl vagy maradt volna magnak, csak hát ezzel igy nem tudtak volna azonosulni a célcsoportnak szánt idõsödõ latinamerikai hölgyek.

bárcsak nikolászá eszét is helyrerántaná végre mondjuk huáná lendülõ tenyere, akkor talán ez az alapvetõen nem rossz külsejû nõ még az újgazdagéknál is dolgozhatna a birtokon.

mindentõl függetlenül azért én mártanagynéninek továbbra is drukkolok, hajráhajrá tessék becserkészni haviért.
lennékmarcelohelyében..)) 2015 jún. 24. - 13:21:43
(121/168)
Akkor derül majd ki, hogy ez nem is volt olyan rossz sorozat, ha vége lesz...
Ugyanis akkor hiányozni fog, nekem biztosan...
Addig is ki nem hagynám egyik részt sem, pedig már láttam végig spanyolul, és még így is nagyon élvezem!
Lola a kedvencem, meg egyszerûen gyönyörû, fõleg ma, amikor majd hallgatózni fog, miközben Márta néni szívatja a két francia idiótát...)))
Hú, de szép lesz akkor a feje Lolának, nem csúnya leányzó... brrrrrrrr...
jó kis epizódok várnak még ránk, sajnos már csak másfél hétig...((
BBali06 2015 jún. 24. - 07:43:12
(120/168)
Már csak 7 rész... :(

Egyedül ezért nem szeretek sorozatot nézni, mert ,,hozzám nõnek" a szereplõk. Hiányozni fog Priscilla és Sylvana mesterkedése, a Galeano fiúk és így tovább.

Ahhoz képest, hogy arra számítottam, a Duna tempójával (emlékeztek volt NBII-es meccs is Lola helyett) nem lesz júliusba sem vége, csak vége lesz.
10/10
syuzi 2015 jún. 23. - 16:16:18 10/10
(119/168)
Szerintem se házasodik össze Marcello és Priscila. Priscila és Silvana szerintem a végén jól pofára fognak esni
Jó volt a mai rész is:) Szerintem is most az utolsó részek a legizgalmasabbak

Bírtam a mai részben mikor a parancsnok nagyokat nézett hogy Lola mit keres a városházán.
Jó volt mikor a két francia nõ nézett nagyokat, hogy Lola ott van a szürke oromnál, és hogy röhögtek mikor azt hitték hogy Lola cseléd, majd akkor hogy fognak nevetni mikor kiderül, hogy Loláé a birtok:)

Nicolasa kirohanását nem értettem így megijedni Lolától......

Kár, hogy most nem volt benne Reghina és a Galleano fiúk is keveset voltak benne.... Lola szerintem is nagyon csinos és szép lett így is szép és csinos volt, de most még szebb így úrinõként. Martha szerintem nem jön össze Javievel szerintem se illenének össze

Már várom a holnapi részt is♥♥
8/10
kikelet54 2015 jún. 23. - 11:29:08 8/10
(118/168)
Látom, hû vagy önmagadhoz /Lolához/, ki állsz mellette, és igazad van, ezek az utolsó részek valóban nagyon érdekesek. Alig várom én is nap mint nap a részeket.
8/10
kikelet54 2015 jún. 23. - 11:23:25 8/10
(117/168)
Elég érdekes véleményt kreáltál a hozzászólásodban, esküszöm nem tudom eldönteni, hogy szereted vagy nem szereted ezt a sorozatot.
Számomra pont az eleje volt vontatott, most sokkal érdekesebb, nyilván több a párbeszéd, mert kezdenek kiderülni a dolgok, és ezeket az eseményeket meg kell magyarázni.

Az, hogy Marcello lassan beszél, hát istenem, õ egy író, egy megfontolt ember, utál veszekedni //hidd el vannak ilyen emberek//, és egyáltalán nem beszél baromságokat. Nézzed tovább a sorozatot, meg fogsz lepõdni.

Amiben maximálisan egyetértek, rokon ide, rokon oda, már rég kidobtam volna azt a két idegesítõ fúriát a birtokról.

Martha néni igaz, hogy sokat változott, és sokat segít Lolának, de Javierrel csak ne jöjjön össze, nem illenek egymáshoz.

Egyébként remélem a kávé jó irányba terelte a hangulatodat!!
lennékmarcelohelyében..)) 2015 jún. 23. - 09:54:47
(116/168)
Na, azért mindenki mindenkivel nem fog....)))
Vontatott? Végül is egy 140(!!) részes szappanoperáról van szó, ettõl függetlenül jónak vélem összességében, de valóban befért volna a történet mondjuk 80 részbe...
Azért Lola igen rendben van, és marha jó párost alkotnak a végére Márta nénivel... Jó poénok lesznek, mint majd ma is....
Ez az utolsó 8-10 rész szerintem nagyon jó, korábban is írtam, és majd meglátjátok, minden és mindenki a helyére kerül...
Jó szórakozást hozzá !
guston 2015 jún. 23. - 08:26:45
(115/168)
ne haragudjatok, de kicsit elragadott a hangulat.

teszek ellene, megyek és kávézom.
guston 2015 jún. 23. - 08:24:29
(114/168)
nekem valami miatt olyan vontatottnak tûnik igy a végéhez közeledve ez a sorozat, amit tök sajnálok, ugyanis harmincéves fickóként napiszintû nézõje lettem, köszönhetõen egy tavaly õszi ártatlan tévékapcsolgatásnak.
még mielõtt lolakárréró újgazdag spinévé avanzsált, voltak legalább történések, most azonban frankón érzõdik például elég sok felesleges párbeszéden, hogy a forgatókönyvirók éjszakákat izzadtak a maradék részek kitöltésével.

tiszta hülye különben ez a nikolászá, neki áll pampogni az amúgy ultralassan baromságokat beszélõ márcsellóval, aztán meg szenyózik egy kiadósat a lorenzával, mentségére legyen mondva hogy a karján az a kislány elképesztõen aranyos.
borzasztó viszont priszcillá hisztérikus visongása, régebben még röhögcséltem rajta de mára már idegesit, való életben az ilyen semmirekellõket rokonságtól függetlenül már rég kicuccolták volna a kapu elé, oszt heló.

mindenesetre remélem, mártanagynéni összejön minimum haviérrel.

bár sanszosabb, hogy a bajszos fiatalhangú gondnokkal fog mûködni a dolog.
8/10
kikelet54 2015 jún. 23. - 08:14:32 8/10
(113/168)
Most néztem meg a tegnapi részt, minden nap lesz valami érdekes, meglepõ dolog, egyre többen ismerik meg a Szürke Orom lakóit, és mindenkinek leesik az álla, mint most a parancsnoknak.

Mivel a két fr. nõ nem dolgozik semmit, ráérnek a tükör elõtt nézegetni magukat, az üres fejükkel úgy gondolják, ettõl nincs is fontosabb az életben.

Lola nagyon jól néz ki, egyre magabiztosabb, határozottabb. Újra látva Lolát szerintem Marcellóban érik a gondolat, hogy nem házasodik meg Priscillával.
10/10
syuzi 2015 jún. 22. - 17:24:48 10/10
(112/168)
Nagyon jó volt a mai rész is:)Fabianból igazi papucs férj lett:D
Nem tudom, hogy Priscilla, és Silvana mit tudót azon a 2 nyakláncon órákig nézegetni a tükörben

Nicolasa kitörése nem volt semmi........
A parancsnok nézett nagyokat mikor meglátta Lolát

Én is elviselem már a két párizsit (Priscillát, Silvanat) már nem sok rész van vissza a sorozatból

Már várom a holnapi részt is♥
8/10
kikelet54 2015 jún. 20. - 17:49:28 8/10
(111/168)
Na végre találkoztak!!!!
Tényleg nagyon szép jelenet volt, igaz, a temetõben, és elég rövid ideig, de akkor is szép volt. De sebaj, lesznek még ettõl is szebb jelenetek.

Igaz, én már végig néztem eredeti nyelven, de most már így a vége fele nagyon sokat számít a szöveg is. Még a két párizsi libát is végig hallgatom, mert már nem minden úgy van, ahogy õk akarják.
10/10
syuzi 2015 jún. 20. - 12:22:11 10/10
(110/168)
Nekem is nagyon tetszett a tegnapi rész már alig várom a hétfõi részt:)
Kíváncsi leszek az utolsó részekre:) Nem gondoltam volna, hogy Fabian Ponsela Ahapitáék lányával jön össze , feleségül is veszi és még egy gyerekük is lesz azt hittem hogy Esperansaval vagy Priscilával jön majd össze.
Virghina is alkoholista lett na erre se számítottam. Lolától rendes volt hogy felvette Pablot

Az egyik legszebb jelenet volt mikor Lola és Marcelo találkoztak a temetõben

Nagyon várom már a következõ részt:) Én is szép hétvégét kívánok mindenkinek:)
lennékmarcelohelyében..)) 2015 jún. 20. - 09:49:38
(109/168)
No, hát túl vagyunk az egyik legjobb, legszebb részen a 131-ik epizódon...))) Garantálom Nektek, hogy az utolsó 9 rész nagyon jó lesz...
Jó szórakozást Mindenkinek !!!