Gerik 2007 jan. 03. - 13:32:08 Előzmény anime
(299/4639)
szerintem a 3 évad eléggé üt. minden rész a helyén van.
anime 2006 dec. 31. - 11:05:36 Előzmény adribaby7
(298/4639)
Szerintem nem sokára vége. Vagyis most már egyre több olyan híreket kapok, hogy a Lost népszerüsége csökken és már Amerikában is kezdik unni. Szerintem még befejezik a 3. évadot aztán ki tudja, vagy nem lesz 4. évad vagy az lesz az utolsó.
10/10
adribaby7 2006 dec. 28. - 20:53:04 10/10
(297/4639)
Lehet, hogy azok Dharma emberek. Engem az érdekelne, hogy miért kellenek nekik a gyerekek?Szerintetek?Be akarják tanítani õket valamire?
ákoska200 2006 dec. 28. - 18:43:35 Előzmény Marvin02
(296/4639)
ja
Marvin02 2006 dec. 28. - 13:18:47 Előzmény adribaby7
(295/4639)
Egyetértek. Sikerült elrontaniuk. 1 évadon keresztül egy gombot nyomkodtak, és szinte semmi nem történt. Uncsi.
10/10
adribaby7 2006 dec. 21. - 22:17:23 10/10
(294/4639)
Sajnálom én is, hogy már nem olyan érdekesek a 2. évad részei, mint az elsõé voltak. Komolyan,akkor egyet sem hagytam volna ki, fotelhez szögezve, tágra nyitott szemekkel, majdnem tátott szájjal néztem a részeket.Azok olyan jók voltak. Szeretem amúgyis az elgondolkodtató, jó filmeket. De sajnos már ez a 2. évad nem olyan jó. És van egy olyan érzésem, hogy úgy, mint az összes többi sorozatnál, itt sem lesz befejezés. Csak mikor már megunják a nézõk, és elfogy a pénze a készítõknek, hirtelen abbahagyják. Ez már millió sorozatnál megtörtént pl.:Sliders, Tru Calling-Õrangyal... Sajnálnám, ha ez is így érne véget.Így semmi értelme sincs nézni...
Kulaj 2006 dec. 21. - 17:54:35 Előzmény balazsele
(293/4639)
Üdv néz körül a következö oldalon: <a target="_blank" href="http://www.lost.hu" title="www.lost.hu">www.lost.hu</a>

Itt biztos találsz megoldást a problémádra!!!

Üdv Kulaj
kati1024 2006 dec. 08. - 10:49:47
(292/4639)
Sziasztok!

Le tudná nekem valaki írni, hogy mi volt az elõzõ részben?
Valamilyen izgalmas dolog történt?

Köszönöm! Kati
balazsele 2006 dec. 05. - 21:23:19
(291/4639)
Sziasztok! Szeretném megszerezni a sorozat 1.-2. évadját. Aki tud kérem segítsen. Köszönöm.
SGA 2006 dec. 05. - 21:14:06
(290/4639)
Effektíve én is erre akartam kilyukadni csak siettem és elfelejtettem leírni=)))
hunor 2006 dec. 05. - 19:14:45
(289/4639)
hali má nem azért de szentem azé huzzák me kapnak jo sok pézt.Deszentem inkább jo sorozatnak mint egészben egy film.
SGA 2006 dec. 03. - 19:28:25
(288/4639)
Állítólag már a készítõk is unják a sorozatot és már be akarják fejezni csak hát.... nem is tom miért nem hagyják abba tulajdonképpen.....végül is jó az ötlet meg minden de szerintem úgy nem lehet igazándiból sorozatot csinálni hogy nincs valami elképzelés, nagyjából, körvonalakban hogy mirõl szólhatna....gondolom inkább a rajongók miatt húzzák ennyire de ha lankad a történet szinvonala lankad az érdeklõdés is....bár azért kiváncsi vagyok mit fognak kihozni a sztoriból a végén=))
anime 2006 dec. 02. - 09:46:17
(287/4639)
Szerintem nem olyan jó a 2. évad vége, és a 3. évadnak sem olyan jók a részei. Bár ízlés dolga. Csak egyett tudok, hogy még egy csomó dologra nem kaptunk választ! Vannak olyan dolgok amik még mindig nem világosak, vagy egyáltalán nincs értelmük. Egyébként én is hallottam egy csomó dolgot, hogy egy másik dimenzióban vannak, vagy kisérlet áldozatai, vagy hogy egyikük halucinál, vagy hogy már mind meghalltak csak a lelkük a purgatóriumban van ahol végig kell gondolniuk az egész életüket és ki kell javítaniuk a hibáikat amiket sokszor a jelenben is elkövetnek. Egyébként szerintem ez egy jó befelyezés lenne, mert akkor mondhatnánk hogy akkor halnak meg ha tisztázzák az életüket. Bár nem tudom.
karynn 2006 dec. 01. - 18:18:01
(286/4639)
Azért ennyira vontatott az egész, mert még a készítõk se tudják mi lesz végülis a befejezés..hallottam pár érdekes ötletet..például egy kísérlet részei a szereplõk, stb...
Gabor84 2006 dec. 01. - 17:53:18
(285/4639)
Hát nem tudom, én már láttam azt a pár 3. évados részt (6) és nagyon nem tetszett a folytatás. :(
Egyébként Hannibálnak igaza van szerintem még maguk a készítõk sem tud(t)ják, hogy mit akarnak kihozni a sorozatból. Példa okáért ott van Shannon esete akinek össz-vissz 2 fashbackje volt. Az elsõbenl egy önzõ, beképzelt, hisztis p****ként mutatták be a másodikban meg már egy áldozat volt aki hiába tanult jól, apja halála után a mostohaanyja kiforgatta az örökségébõl, a féltestvére (?!) is cserbenhagyta, nem számíthatott senkire, mindenki haszontalannak tartotta. Ezzel ellentétben a szigeten töltött napok alatt csak a testvére halála után "tér meg". Márpedig szerintem akiben senki nem bízik, inkább lesz önbizalomhiányos és visszahúzódó mintsem beképzelt, parancsolgatós, önimádó p****.
SGA 2006 dec. 01. - 15:22:34
(284/4639)
Azért hívják az "others"-k vezetõjét Õ-nek mível nem tudnak róla semmit (még), az évad végére ki fog derülni hogy van nevük is :) legalábbis a legttöbbnek:)
Ami meg Jacket, Sawyer-t és Locke-ot illeti nem mondanám hogy "nyugodt szívvel sétáltak el" különben nem találta volna ki Jack ezt a kiképzõsdit, és még a Bibliában levõ felvételnek is lesz szerepe a késöbbiekben (de ezt most nem mondom el mert a többieknek úgy nem lesz érdekes;).
Van még pár jó ötlet a sorozatban csak hát a részekben nem mindig egységes a történés és a visszaémlékezés, néha jó helyre, néha pedig rossz helyre vágják be õket és így tényleg szétszabdalják a történetet.
Viszont a 2.évad vége szerintem elég ütös volt 1,5 óra tömény izgalom:))) sajnos a 3. évadból még egy részt sem láttam de már nagyon várom a folytatást:)))
anime 2006 dec. 01. - 14:39:11
(283/4639)
Igen, valóban kevesebben nézik a sorozatot mint az elején. Egyre több oldalon olvasom azt hogy milyen unalmas és vontatott. Arra én is gondoltam hogy a rendezõk nem is tudták hogy mi lesz a végén, csak jött egy ötlet ami érdekesnek bizonyult és elindult a sorozat. Csak remélni tudom hogy nem lesz 6 évados mint a Smallville, mert akkorra már tényleg nem marad nézõje,.
10/10
Hannibal Lecter 2006 dec. 01. - 11:59:45 10/10
(282/4639)
Egy oka lehet a népszerûség csökkenésnek, hogy nagyon húzzák, ahogy írtad vontatottá teszik a sorozatot. Nem a visszaemlékezésekkel van a baj, de túl ketté szakítják a történetet. Lássuk be, mióta nézzük a Lost-ot, és még mindig semmi sem derült ki, és biztos vagyok benne, hogy ugyanennyi idõ után sem fog semmi sem kiderülni. Nem tudod még csak összerakni sem, hogy mi lehet. Teljesen feleslegesen adta Mr.Ekko a bibliában örzött filmrészletet, teljesen felesleges volt a bunker téma hosszú kifejtése, mert bent semmire sem kaptak választ, a filmen semmi sem volt, egyszerûen már lassan nem értem miért nézem a szülésutáni elmebajban szenvedõ Claire, a drogos Charlie és a fia után elborult agyú Michael gyötrelmeit. A Lost egyik rajongói oldalán beleolvastam a következõ részek történéseibe, és a falat betudnám törni, amiért még csak száz rész után is a többiek vezérét Õ-nek hívják. Mit szórakoznak velünk? Ez a sorozat jól indult, csak szerintem a készítõi azt mondták: Kitaláljuk menet közben mi legyen a vége, a dolgok jelentése. Halvány fogalmuk lehetett valami elektromágneses pszichikai tudatmódosító kisérletrõl, vagy földönkívüliekrõl vagy hajótöröttekrõl, de szerintem ezeket maguk sem tudák kifejteni. Elindult a sorozat és felkeltette több százezer, vagy millió ember érdeklõdését. Ha nem kapnak választ, vagy egy olyan választ legalább, hogy nincs válasz, akkor lankad az érdeklõdésük. Nem tudják már fejben tartani, a sorozatosan feltett kérdéseket, egyszerûen eltünt a semmibe a francia nõ, Hurley számai, a fekete füst, és még sok más, a sorozat elején feltett kérdés, és persze a jegesmedve. Állandóan ismétlõ, összefoglaló részeket nyomnak be, és idegesítõen mû, hogy amikor az útobbi részben is találkoznak a többiekkel, nem kérdeznek tõllük semmi értelmeset, hanem kiakadnak Michaelen és a fián, most komolyan, kit érdekel mi lett velük, Lockot, Sawyert és Jacket nem érdekli ennél jobban, kik ezek, mi ez az egész, és annyi kérdésre nem kapva választ, elsétálnak nyugodt szívvel és egy örült rendõr csajra bízzák a kiképzést? Nekem valahogy ebben áll a Lost lecsengése, bár még mindig szeretem és még mindig érdekel mi lesz, most már inkább dühít a dohos, egyhelyben álló, kiüresedett élettörténet lánc.
Banán 2006 dec. 01. - 08:18:07
(281/4639)
Szerintetek miért csökkent le a Lost népszerûsége? A közvéleménykutatások azt mutatják, hogy sokkal keveseben nézik, mint kezdetben. Talán azért, mert vontatott?
Mindenesetre a legutóbbi rész nekem eléggé figyelemreméltó volt.
Noncsa 2006 nov. 30. - 12:49:23 Előzmény anime
(280/4639)
Nah az jó lesz, úgy is inkább sawyer mint jack!