Keana 2007 aug. 25. - 11:16:25
(520/4640)
Sziasztok!

Meg tudná nekem valaki mondani, hogy Jack és Kate már régebben is ismerték egymást? ÉN azt hittem, hogy a szigeten találkoztak elõször, de a 3. évadban van egy jelenet, amikor valami kihalt helyen találkoznak. Kate egy kicsit másképp néz ki, talán a szemöldöke más vagy mit tudom én, de õ az, Jack pedig szakállas és ki van bukva, és Kate valami olyasmit mond, hogy nem kellett volna idejönnie. Most akkor már régebbrõl ismerik egymást?
Meg néha Kate-en se lehet kiigazodni, most akkor Jack vagy Sawyer jön be neki? VAgy mindkettõ, esetleg nem tud dönteni? Ez utóbbit nem csodálnám... :-))
De az elsõ kérdés izgat igazán!
Dius 2007 aug. 25. - 09:38:38 Előzmény penguin008
(519/4640)
Ez nem John-John?
tudod, a tolószékesbõl átváltozott vadász-életmûvész, aki a végén le akarja lõni Jack-et?
Mert elment a temetésére, és még sírt is miatta, tehát valaki a csapatból lehetett.
D.
victoriagirl 2007 aug. 24. - 16:09:59
(518/4640)
Valaki megtudná mondani, hogy az elsõ évad részeit honnan tudom letölteni magyar szinkronnal.
Eõra is kössz
jucus1990 2007 aug. 20. - 17:49:54
(517/4640)
Megvan mind 3 évad DVD -n.
10/10
penguin008 2007 aug. 18. - 19:40:47 10/10
(516/4640)
Sziasztok! Megtaláltam a cikkek amit Jack olvasott de nekem elég semmitmondó... Azt írja hogy valami John Lantham öngyilkos lett. Elég nagy Lost fan vagyok de nekem ez a név nem nagyon rémlik sehonnan sem szóval szentem vagy valaki állnevet kapott miután kijutott a szigetrõl vagy valami jövõbeli szereplõ halt meg...
DeeYaa 2007 aug. 18. - 18:06:11
(515/4640)
Helló!
én csak annyit fûznék hozzá, hogy elõször mikor tv-ben ment, útáltam, mindig elkapcsoltam, aztán egyszer véletlenül megnéztem,és azóta teljesen rá vagyok kattanva. :)
Skyline 2007 aug. 16. - 22:47:32
(514/4640)
csao! én is nagyon szeretem ezt a sorozatot.
Az biztos, hogy az 1.-tõl a 3. évadig nagyon sokat változott a jelleg, de én nem tudom eldönteni hogy melyik volt jobb, engem mindig érdekelt. Azt el kell ismerni, hogy a 2.-3. évad kicsit el lett nyújtva, de szerintem korántsem lapos, inkább épp az hogy túl sok volt az action és ezért elnyújtódott.
Más. Ugyebár lesz még 3 évad, de ezek rövidebbek, egyenként 16 részesek lesznek, vagyis 16x3=24x2 hosszúság tekintetében annyi lesz mintha már csak 2 eredeti méretû évad lenne hátra (remélem követhetõ vagyok:-))) Kíváncsi leszek, miket és hogyan oldanak majd meg(azt nem is remélem hogy az idáig felmerült rejtélyek mindegyikére a racionálist vmennyire megközelítõ magyarázatot fognak adni). Akinek meg nem tetszik, annak nem kötelezõ nézni, el lehet olvasni a neten a szinopszist, az még idõmegtakarítással is jár :-))
10/10
adribaby7 2007 aug. 13. - 18:21:09 10/10
(513/4640)
Most megy a tvben az egyik 2.évados rész.Fúj 2.évad!Nagyon lapos!!!De a harmadik szezont már láttam,az nagyon tetszett,újból rágtam a körmömet.De csak annyit róla,h én (tanítónak készülvén), ezt az évadot csak este 10óra után adnám le,mert kicsit elfajulnak benne a dolgok...
Bov 2007 aug. 08. - 14:16:52 Előzmény vuvuvu
(512/4640)
huh, királyság, köszi :)
Dius 2007 aug. 07. - 21:31:55
(511/4640)
Abban teljesen egyetértek, hogy azért alakították meg az egyik legjelentõségteljesebb szereplõ jellemét, hogy tûkön ülve szurkolhassunk neki a jövõben - ergo a tv elõtt csücsüljünk.
Nekem annyira azonban nem tetszik, hogy így változott meg Jack. Miért nem egy másik szereplõt választottak vagy valami elvarratlan szálat, vagy mit tudom én. Igaz, akkor nem bosszantana így az egész, és nem várnám a folytatást.
Ezek a sorozatírok tudnak valamit. :) Habár jól elhúzzák, azért biztos vagyok benne, hogy majd minden Lost-os napon ott ülünk 9-tõl a nappaliban. :)
Személy szerint szívesen gyönyörködnék már újra Jack mellizmaiban (bocsánat-de kissé elfogult vagyok! :) )
9/10
gerdave 2007 aug. 07. - 11:55:27 9/10 Előzmény Dius
(510/4640)
Hát nem tudom. Tetszett a befejezõ epizódokban, utolsó 2ben, az a teljes ellentét a sziget, és a visszatérés utáni események közt, ha Jack jellemét figyelte az ember. A szigeten 1 magabiztos "vezetõt" láthattunk, még a másik idõsíkban 1 megtört embert, akinek mintha célja sem lenne. Biztos vagyok benne, hogy ezt azért intézték így, hogy legyen miért nézni a következõ évadot (évadokat). Erre valószínûleg akkor fogunk választ kapni, erre is. Csak az még elég soká lesz mire szinkronnal elér ide hozzánk, de türelem Lostot terem.

Üdv
dr66 2007 aug. 06. - 03:25:48
(509/4640)
LOST...hát ez az a film amit nem tudok megunni,minden másodpercét élvezem.Tul vagyunk a 3.szezonon és én nagyon is vitatkoznék azokkal akik szerint csak gyengül a sorozat.éppen az ellenkezõje,egyre jobb.De most egy nagyon hosszu lost nélküli idõ köv.Számomra legalábbis hosszu.A karakterek annyira a szivemhez nõttek...,tudni akarok róluk,tovább nézném a storyjukat,kis túlzással mondhatnám,hogy úgy köztük lennék.Számomra a LOST a sorozatok vitathatatlan királya,pedig nem vaok már kezdõ tv-nézö.Hajrá Jack,Kate,Sayid,Sawyer,Hurley,Desmond,Lock,Juliet...Ben.Gyertek vissza,nagyon kelletek! kösz:66
vuvuvu 2007 aug. 02. - 17:36:38
(508/4640)
pontosítsunk: juliet csókolta meg jack-et, akin azért nem látszott annyira lelkesedés, de a visszautasítás sem. ugyanakkor volt egy csókjelenete korábban kate-tel, ahol azért motiváltabb volt a pasi miközben kate-et falta. (a 2.évadban valamikor.)
vuvuvu 2007 aug. 02. - 17:32:38
(507/4640)
az axn-en lost marathon lesz augusztusban: 18-19-én leadják a 2.évadot, 1 hétre ré, 25-26-án a 3.évadot.
Dius 2007 aug. 02. - 12:21:26
(506/4640)
Annyira jó, hogy felhoztad ezeket a kis részleteket.
"menjen fel, és ha piásabb vagyok mint az apám, nyugodtan kirúghat".
Ez még a baleset elõtti idõszakra utalt. Nem érthetõ igazán.
Azt gondoltam, hogy a nõ, aki jack miatt balesetet szenvedte, az lesz a késõbbiekben a felesége, akit ugye meggyógyított, és aztán késõbb elvett (majd elváltak).

Az szintén elég fura, hogy mikor mentek fel a dombra, a szõke dokicsajt (Julie, talán a neve) szájon csókolt Jack, majd 1 perc múlva közli Kate-el, hogy szereti... ezeket biztosan "talány"-ként illesztették be, de inkább csak bosszantó részletek.
A szigeten egyszer csókolták meg egymást Jack és Kate, de a befejezében már nem tud nélküle élni, szüksége van rá, bla, bla. Egy olyan erõs jellem, mint Jack, nem hiszem, hogy megroppanna ennyire, bár talán céltvesztett lett a hazaérkezésük után.

Sajnos nekem a fõszereplõben (Jack) összpontosult szinte minden férfi ideálom, - úgyhogy talán ezért vagyok ennyire csalódott az évad befejezése után - neki jobb sorsot szánnék. Velem...??? :) :) :)
Jojcsi 2007 aug. 01. - 19:34:51
(505/4640)
Hello!
Mikortól fogják leadni a III.évadot?Mert már nagyon kíváncsi vagyok rá:)Most láttam hogy 8.ától adják a II.at.Akkor ha annak vége lesz jön a III.as?
Elõre is köszi:)
9/10
gerdave 2007 aug. 01. - 17:28:44 9/10
(504/4640)
Hello

Na még annyit, mégegyszer végiggondoltam a dolgot, hogy vajon kinek a temetésére mehetett Jack. Ha belegondoltok, ugye nagyon azon volt, hogy vissza kell mennie a szigetre, és mint tudjuk volt 1 ember, aki minden erejével meg akarta akadályozni, hogy elmenjenek a szigetrõl, aki elvileg a történet szerint, legalábbis szerintem elment velük onnan, igaz Jack azt mondta hogy megöli, de azt hiszem már semmiben nem lehetünk biztosak. Mi van, ha Ben temetésére akart elmenni Jack? Nem volt ott senki. Stimmelne, hisz Ben egész életét a szigeten töltötte, nem is volt senkije akihez vissza mehetett volna. Persze nem lehetünk teljesen biztosak benne, hogy õ is elment a szigetrõl, talán kérdezhetjük miért tette volna.
Másik: 23. részben 1ik jelenetnél Jack beszélgetett azzal a sebész fõorvossal, aki mondta neki hogy mennyit ivott vajon, mire Jack azt mondta, "menjen fel, és ha piásabb vagyok mint az apám, nyugodtan kirúghat". Ok, de még az elsõ évad visszatekintéseiben volt arról is szó, hogy az apja meghalt, nem?

Üdv
Dius 2007 júl. 31. - 21:07:51 Előzmény csaysee
(503/4640)
Ja-ja!
Az utolsó részben egyébként kinek a halálhíre miatt sírt Jack? Késõbb a ravatalozóba is elment, szerintem csak én nem figyeltem rendesen...
csaysee 2007 júl. 30. - 13:59:57
(502/4640)
mar ez a harom evad is tulzas volt hova akarnak 6 evadot hat azt tenyleg mar nehez lesz megerteni
Dius 2007 júl. 30. - 12:19:37
(501/4640)
Ezzel a véleménnyel teljesen egyetértek. Engem sem érdekel a folytatás már, csak sajnálom, hogy a 3. évad ilyen sz*rul ért véget.
Annyira elhúzzák és elbonyolítják a történet fonalát, hogy fanatikus legyen a talpán, aki pár év múlva a folytatást majd érteni fogja....