csaysee 2007 júl. 29. - 18:03:36
(500/4640)
sztm mar a masodik evad sem volt oan jo az elso volt a legjobb a harmadikra mar nem is voltam kivancsi
9/10
gerdave 2007 júl. 26. - 10:32:31 9/10
(499/4640)
Hello

Kövezzetek meg, én is szerintem egész nagy rajongónak mondhatom magam, de azt hiszem a sorozatot itt, most kéne abbahagyni. Ez a vissza kell mennünk a szigetre nekem 1 kicsit erõltetettnek tûnik, tudom hogy az egész világban hatalmas az érdeklõdés a részek iránt, és tuti kisebb háború törne ki ha abbahagynák :), de ha a köv 3 évad arról fog szólni hogy vissza akarnak menni a szigetre, aligha fogom nézni. Egy sorozat, film ha több részes mindig addig jó, amég kötõdik az alap sztorihoz. És ok, persze eleve a túlélõkrõl - vagy kikrõl a helikopteres csaj állítása óta már franc tudja kik õk - szól, de mégiscsak 1 szigetre érkeztek, ahonan menekülni akarnak. Namost ha pár önkéntes kitalálja hogy neki mégis jobb volt ott, és a társadalomból visszamennek, az már Lost - Eltûnteknek aligha nevezhetõ szerintem. Ettõl csinálhatnak jó részeket, de saját véleményem, hogy meg sem fogja tudni közelíteni azt a szintet, amit eddig elértek. Nem kérném, hogy húzzák még picit, röpke 3 évadig, mert az marha nagy túlzás lenne, néha már ígyis erõltettetnek éreztem a magában beszélõ Ben, Locke látomása vagy minek nevezzem, hogy 1 elhagyatott szigeten minden megtalálható, vízalatti állomástól adótoronyig, jegesmedvétõl védelmirendszerig. De amikor néztem tetszett ahogy beleszõtték a részekbe, legalábbis általában, legdurvább talán tényleg a Jackob volt. De ha kijelentenék, hogy kész, ennyi nem lesz több lost rész, tuti nem omlanék össze, hisz végülis szerintem ez is tekinthetõ befejezésnek. Szerintem.

Üdv
Dius 2007 júl. 23. - 13:33:22
(498/4640)
Köszi a választ.
Tehát örülök is, meg nem is. Még tegnap este is ezen zakatolt az agyam, hogyha vége, akkor hogy lehet, hogy a legpozitívabb szereplõ ilyen életet éljen a hazaérkezésük után...
Most viszont megnyugodtam, mert hát nincs még teljesen vége. :) Bár, mire Mo-on levetítik, elfelejtem az egész sorozatot...

dr66 2007 júl. 23. - 00:25:25
(497/4640)
hát dius,a rossz hir az,hogy tényleg vége.a köv.részeket még el sem kezdték forgatni,aug.16.án kezdik,aztán ugy néz ki,februárban kezdik vetiteni.amerikában.a jó hir az,hogy mivel 6 évadra tervezik,Jack is rendbejön szerintem.Én is ezt szeretném,mert ez az utolsó rész nagyon odab.sz. üdv 66
Dius 2007 júl. 22. - 23:06:51
(496/4640)
Sziasztok,

aki látta a ma esti két részt, kérem tegye meg, hogy válaszol!
Ezek voltak az utolsó részek???????
Mert nagyon ki lennék akadva, ha pont a fõszereplõ Jack - aki természetesen a kedvencem - ilyen jövõt éljen meg...meg egyáltalán, elég furi lenne egy ilyen vég, nem?

Kérlek, nyugtassatok meg, hogy nem azért nem lesz jövõ héten az AXN-en, mert vége, csak....

Köszi elõre a válaszokat!!
Szép estét! Dius
leahla 2007 júl. 22. - 20:48:40
(495/4640)
Én sem látok ugyan minden részt, de állítólag az RTL-en is le fogják adni, talán õsztõl. Viszont valószínû, ha elkezdik akkor nem egybõl az új részektõl.
encsimencsi 2007 júl. 22. - 14:56:27
(494/4640)
Sajnos én nem tudom nézni a Lost-ot , mert csak 6 csatornánk van (Ebbe nem tartozik bele az AXN) . Ezért érdekelne, h az RTL Klub mikor folytatja a sorit? Ha vki tudja lécci írja meg! Elõre is köszi!
gegee 2007 júl. 18. - 00:10:32
(493/4640)
Én mondjuk eddig (az aktív fórumozásomig) a spoiler szót csak mint autó-légterelõt hallottam... :-D
Amúgy arra lennék marhára kíváncsi, hogy ki az a jótét(?) lélek, aki_elõször_mexerzi az epizód videóját (általánosságban mondom) és netre kiteszi, megosztja. Felveszi a tv-bõl, bedigizi, és terjeszti semmi ellenszolgáltatásért? Miért csinálják? Félreértés ne essék, én csak örülök, és hálás vagyok érte...csak nem értem, hogy ebben a pénzéhes világban vannak még ilyenek...
kymara 2007 júl. 16. - 08:01:31 Előzmény Sorenson
(492/4640)
sorozatok.co.nr. itt az összes rész le tudod szedni ingyen, csak egy kicsit komplikált,mivel egy rész kb. hat kis részre van vágva és egyenként kell lementeni az összeset egy külön mappába, majd az egészet egyszerre kell kicsomagolni, és már nézheted is. Egy rész letöltése kb. 20 perc.
tread 2007 júl. 14. - 18:24:25 Előzmény Sorenson
(491/4640)
Nekem egy ismerõsöm szokta letölteni hasonló esetben a bitbarat.org-ról, de ott meghívott tagnak kell lenni a letöltéshez...
Sorenson 2007 júl. 11. - 15:31:19
(490/4640)
Segítség!!! Elõször hagytam ki 1 epizódot, mióta fut a sorozat ( magyarázat: 1 hónapos a kicsi fiam). Se vasárnap sem tegnap nem tudtam megnézni, felvenni pedig a kicsimet vettem fel a film helyett. Szóval honnan tudnám megszerezni? Valami nagyon- nagyon egyszerû módon, mert nem sok idõm van letöltögetni, na meg nem is igen szoktam ilyet csinálni. Köszi a segítséget!
Egy újdonsült anyuka aki Lost rajongó maradt. (Mindenrõl nem lehet lemondani, mert meghülyül az ember.)
little_girl 2007 jún. 16. - 18:30:00 Előzmény gabor004
(489/4640)
azért akadnak sorozatok.... csak csak... keresni kell, vagy addig felfrissíteni a mit miérteket. de vannak sorozatok...
gabor004 2007 jún. 13. - 13:49:56
(488/4640)
Nos üdv mindenkinek, megnéztem a befejezõ részünket és hát...hát,....vegyes érzelmeket váltott ki belõlem. Ez tény. És persze nagyon sok kérdést. pl.: Kinek volt a temetése amire Jack ment csak el egyedül???
Nekem végülis felkeltette az érdeklõdésemet a következõ évad felé...érdekes most ez a "hajós" story. Na de ezt ki kell várnom szeptemberig...Se Lost, se Heroes...unalmas napok lesznek ezek...
little_girl 2007 jún. 09. - 22:14:49
(487/4640)
Who is Jacob? mondjuk nem annyira fontos
az viszont jobban érdekelne, hogy Ben miért kötött anno alkut Richardékkal (ill kik õk). Desmond és a látomásai.. hát nem is tudom... Na meg Naominál miért vlt egy fénykép, az a bizonyos fénykép.
Az viszont tény, hogy a befejezõ rész nem teccett, mármint ami a "sziget" után volt.
Lasagne 2007 jún. 09. - 16:04:17 Előzmény Marcsi13
(486/4640)
jaja mondassz valamit:) tényleg néha elszáltl velük a ló
Marcsi13 2007 jún. 09. - 12:49:55
(485/4640)
Szerinte csak az 1. évad volt a jó! a többit eltúlozták, meg nyújtották és hülyeségeket szõttek bele!!
gabor004 2007 jún. 09. - 09:30:15
(484/4640)
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>Spoiler....
Charlie meghalt? Vagy mi az a dolog, amit nem kellett volna megtennie? :-)
Még 1 kérdés: Sun meghal a sorozatban vagy nem jutnak el az 5.hónapig a terhességben?
Lasagne 2007 jún. 09. - 08:53:10
(483/4640)
na a charlies dolog is gáz....simán nem kellett volna megtennie

SPOILER
-
-
nem kellett volna mártirkodnia. Ez nem tetszett..sztem hülyeség volt. Ez esetben Desmond menjen a p*csába a látomásaival:D
little_girl 2007 jún. 08. - 20:41:35
(482/4640)
hehe, látom nagyban mennek a találgatások :) a szigetrõl való "kijutás" nem teccett, de azon már mosolyognom kellett ami Lock-kal történt, Charliet sajnálom, de már abban is kételkedem. De amíg nincs Lost, addig lesz helyette Szökés... csak hogy ne unatkozzon az ember...
Egy elõttem szóló mondta az egy éves késést ugye... nos, szinte minden részt bebuktak a csatik (jó persze vki ragaszkodik a szinkronhoz), de vmi már befejezõdött, vmelyik már 1-2 évvel elõrébb jár... hogy minek a csúsztatás jó kérdés, mert hogy sorozat van dögivel az fix, hiányba nem szenvednénk.
Lasagne 2007 jún. 08. - 14:41:35
(481/4640)
SPOILER gabor004nek
-
-
-
szóval ha nagyon akarod tudni:) a terhes nõk miatt. Sunt majd elviszi magáva(nem erõszakkal) és megvizsgálja....aztán ott kiderül kitõl is van a gyerek!.....stb
-
-
-
Spoiler vége

remélem segítettem valamit ;-)