laknerd 2008 febr. 09. - 19:56:56
(13/73)
nem is inkább az a lényeg hogy megértsd a történetet hanem hogy belemerülj és hagyd magad sodortatni vele, ne csak értetlenkedve nézd hanem próbálj hozzászokni az irreális és abszurd cselekményekhez, legalábbis sztem, de elõször még én sem értettem a Twin Peaks filmnél hogy most akkor mi van:D
k11zoltan 2007 nov. 21. - 17:37:33
(12/73)
Bár most, hogy olvasom, nem én vagyok az egyetlen...
k11zoltan 2007 nov. 21. - 17:34:12
(11/73)
Párszor megfogadtam, hogy megpróbálom kerülni azokat a filmeket, melyeknél fennáll a veszély, hogy nem sikerül megérteni a storyt.

De ebbe sajnos megint belenyúltam ezzel a filmel, úgyhogy valaki összefoglalná nekem a lényeget?
10/10
hópárduc 2007 nov. 08. - 23:45:02 10/10
(10/73)
Mind képileg, mind zeneileg remekül eltalált Film. Talán történetileg is, de most megint letértem az útról... ''Furcsa a titkok útja''. Kedvenc Lynch filmem. Még jó párszor biztosan megnézem.
verdeleth 2007 aug. 11. - 21:07:25 Előzmény csigusz92
(9/73)
megvan a Lost Highway, Mulholland, Twin Peaks (a film) Kék bársony, Elefántember, Radirfej
verdeleth 2007 aug. 11. - 21:06:35 Előzmény Hesztia
(8/73)
nincs linked?
csigusz92 2007 aug. 07. - 16:33:29 Előzmény verdeleth
(6/73)
jaja pl. Rammstein,NIN meg a szokásos még régi jó Manson :))
sztem eléggé illik a film hangulatához, sõt
nagzon jó film, szokatlan,hatásos, igazából sose értettem igazán
david Lynch kitünõ rendezõ
néha elgondolkozom azon vajon õ érti e amit alkot :))))
jut eszembe nincs nektek lynch filmjeitek dvdn??? naagyon kellene
verdeleth 2007 jún. 14. - 23:49:49
(5/73)
ja és külön kiemelném a zenét Fantasztikus számok mennek benne, sok jó rockzene
verdeleth 2007 jún. 14. - 23:24:21 Előzmény Redfield
(4/73)
teljesen egyetértek Bár eddig nekem a Mulholland volt az etalon ez még annál is bonyolultabb Nem idegesitett hogy nem értem szóval fejlõdök Sajnso még csak egyszer néztem meg de nagyon jó volt Képi világa még a kék bársonyhoz kapcsolódik cselekményileg a mh-t késziti elõ elég kemény film és persze fantasztikus
marmyk 2006 máj. 19. - 09:10:30
(3/73)
Talán kb. egy éve megjelent egy könyv. Ami Lynch filmes útjáról beszél. Abban van egy rész ami a Lost Highway –el foglalkozik. Patricia Arquette ott elmond egy, magyarázatott film történetére. Ahogy õ próbálta értelmezni, hogy el tudja játszani a szerepét. Nekem az a kedvencem, bár sokat halottam, és mi is sokat vitáztunk rajta. Bár egy Lynch filmet elsõ sorban érezni kell szerintem, másod sorban értelmezni. A könyvben azt mondja Lynch hogy a Radírfej a legjobban sikerült filmje. Szerintem ez. :-D
Newcastle United 2006 máj. 18. - 15:18:48
(2/73)
Kár hogy kevés David Lynch van. Ez a film a maga nemében remekmû. Ahányszor megnézed, mindig felfedezel benne valami újat. Mint egy Edvard Munch festményben.:)
Redfield 2006 máj. 18. - 15:16:41
(1/73)
David Lynch ha valamit a fejébe vesz, akkor csoda, ha õ megérti. :) Zseniális a fazon, és ez a legparásabb filmje. Ezt akárhányszor megnézheted, sosem fog teljesen összeállni a kép. Tény, hogy az egész film alatt nem beszélnek összesen kb: fél órát, de mégis annyira feszült az egész. Pont a csend miatt. Õ ehhez mesterien ért. Nagyrészt végig figyelhetjük az arcokat, és feszülten érezzük magunkat, mert annyira hátborzongató, és már szinte ki is találtuk, hogy mire gondolnak... :) Ezt a filmet csak az nézze meg, akit nem idegesítenek a rejtélyek, és szereti a különleges világú, elemeiben borzongató filmeket. De az feltétlenül.