2/10
Roland Katarn 2010 szept. 12. - 20:08:35 2/10 Előzmény twillight
(39/59)
Hát nem tudom, azért meglehetett volna oldani normálisabban is. Például a markolatba belerakni egy új lenyomat azonosítót. És akkor ugyanúgy minden passzol, de még sem kell a pisztollyal beszélgetni. XD
5/10
polarka 2010 szept. 12. - 19:02:20 5/10
(38/59)
Hang azonosítós a fegyó, de np.

1ébként kár, h elrontották a filmet. Néhány helyen máshogy oldották volna meg a dolgokat és máris elérné a jó film kategóriáját.
twillight 2010 szept. 12. - 18:35:34
(37/59)
Az egyértelmûség miatt kellett úgy kibiztosítani. Hogy értsed: Mr. Fõgonosze neeeem tudja szanálni a stukiiiit! Nagyon fifikásnak kell leeeenieee hogy megszerezhesseeee. Bebebebeee, nincs neki stukkijaaa!

Fimes eszköztár, ez van.
2/10
Roland Katarn 2010 szept. 12. - 15:44:10 2/10
(36/59)
Jaj és még valami. Most gyorsan odakapcsoltam ami megy tv-ben és láttam egy jelenetet amit a DVD nézés óta el is felejtettem. (Vajon miért? XD)
Szóval a lényeg, hogy a professzor vagy doktor vagy ki a fene, szóval az apa elõveszi a fegyverét, de ugye elõbb ki kell biztosítania, hogy lõhessen vele. Ez a következõ képen zajlik.
Felemeli a pisztolyt a szájához, és azt mondja neki, hogy "- kibiztosít" -,-"
Ááá biztos igaza van a készítõnek, miért használjuk a régen bevált "primitív" csupán egy mozdulatot igénylõ újjal való kibiztosítást, amikor megmondhatjuk a fegyvernek, hogy biztosítsa ki magát vazze. (értelem a köbön)
Hát ez az egyik legnagyobb (de nem az egyetlen) logikátlanság amit valaha láttam egy filmben. Értem én, hogy ez egy Sci-fi, meg hú de nagyon a jövõben játszódik és gondolták a készítõk legyen minden csúcsszuper, de ha egyszer valami egyetlen mozdulattal megoldható (mert tudomásom szerint nem tart tovább kibiztosítani egy fegyvert) akkor minek cserélnénk le egy sokkal logikátlanabb balf*ságra.
2/10
Roland Katarn 2010 szept. 12. - 15:13:18 2/10
(35/59)
A történettel nincs különösebb bajom. Csak mivel egy régebbi sorozat történetét próbálták egy filmbe belesûríteni így kicsit összecsapottnak és néhol túl gyorsnak tûnik. Ráadásul mivel egybõl egy második részt is akartak eleinte a készítõk (csak hát mivel a siker elmaradt ezért a folytatás is) ezért elég befejezetlennek tûnik a film. ÉS az is! Nincs befejezve ami azért elég nagy hátrány egy filmnél! XD
A pókok és az ûrhajó is gagyin néznek ki. Errõl nem is érdemes többet beszélni.
Végezetül a karakterekrõl és színészekrõl annyit, hogy Matt Le Blanc jó volt a jóbarátokban, és nem is kellett volna ezt elvállalnia. A karaktere pedig sablon a köbön. Egy katona aki adja a kemény legényt, kezdetben nem akarja elvállalni a küldetést de aztán késõbb egyre közelebb kerül a többi szereplõhöz. Gary Oldman ismét fõ gonosz, hozta a szokásosat. A többi szereplõrõl inkább ne is beszéljünk. Egyszer nézhetõ film. De az elején nagyon kellett koncentrálnom, hogy ne aludjak el, mert lassan indul be az egész. Aztán valahogy végig lehet rajta "döcögni". A vége pedig ahogy mondtam befejezetlen. A készítõk azt mondták késõbb, hogy ha lesz is folytatás akkor csak DVD-n jelenik meg. Hát hogy, azóta elkészítették-e nem tudom, de nem is érdekel.

Egyébként pont most megy a Viasat3-on, de én inkább DVD-n ajánlom, én is ott néztem meg, és legalább ott egy fokkal jobb.
10/10
Singaporeflash 2010 júl. 09. - 21:13:43 10/10
(34/59)
Brutal jo film, nem a szokvanyos kis sci-fi. Semmihez sem hasonlit, kisse kulonc a mufajaban, egyedi hangulata van. Az egyik legutosebb, legtartalmasabb sci-fi, amit valaha lattam, es csak mellekesen emlitem meg a brill szineszeket. Nemsoka megint megnezem... Gyonyoru, gyonyoru...
AvatáR Gil Maerth 2010 febr. 16. - 16:56:53
(33/59)
A Film. az egyik kedvencem. technikák, jelmezek - ûrhajó -100% - nagyon hagulatos

még a szereplõk is jól játszanak.
a legjobb tán oldman, a szõke dokinõ meg a pilóta hiteles alakitása

a történet
Óriási lélegzetû.
de amikor lezuhannak a póktanya után a bolygóra, egy kicist eleresztik a fantasy gyeplõjét.
Például a gömb rendeltetésére is fénysebeséggel rájönnek.
Ez olyan mintha 1 õsember azt mondaná: - És most beszélgessük az Einstein-Rosen elméletrõl

és a végén kissé nagystílûen elfelejtkeznek a "egyazon test nem lehet egyazon térben" elvrõl. Szinte 1 mondat alatt kimagyarázzák :(

A legvégén meg azt felejtiok el , hogy ott a pókcsípés a gonosz dokin....

10/7,5
már-már klasszikus!
7/10
Semprini 2010 febr. 15. - 13:23:10 7/10
(32/59)
"Azt hittem, hogy amelyik filmben Gary Oldman játszik,az csak jó lehet"
Hát akkor tudd meg a nagy alapigazságot: egyetlen film SEM lehet jó egy színésztõl, bárki legyen is az! :-) Ha a forgatókönyv nem jó, a film sem lesz jó, akárhány nagy sztárt szuszakoljanak is bele.
egyébként a Lost in Space nem annyira rossz mint amennyire itt szidják, de nem egy korszakalkotó mozi az is biztos. egy közepesnél talán kicsit jobb sci-fi, egyszeri nézésre elmegy, de készültek jobbak is már.
2/10
Atiz 2010 febr. 15. - 12:18:25 2/10
(31/59)
Hát én sokkal jobbra számítottam...Azt hittem,hogy amelyik filmben Gary Oldman játszik,az csak jó lehet...tévedtem.Én se értem,hogy vállalhatott el szerepet,pláne Az ötödik elem után.Az egész zavaros,a színészek se nyújtanak maradandót,és az érzelgõs jeleneteknek eléggé szappanopera-hangulata van.:(
Millagro 2010 febr. 15. - 11:57:46 Előzmény feherj4
(30/59)
Eredetileg sorozat volt, aminek ez a film a remake-je.
5/10
toshiba321 2010 febr. 15. - 03:24:36 5/10
(29/59)
valamikor néhány évvel ezelõtt adták és így láttam párszor. Egyszer meg lehet nézni de annyira nem nagy durranás ez a film legalábbis szerintem. Nem tudom más hogy van ezzel. Az eleje egész jó de a vége eléggé zavaros a számomra. Túlságosan megbonyolítják és megkavarják a dolgokat. Vannak persze benne izgalmas részek amiket érdemes megnézni de az csak pár perc vagy inkább másodperc ebbõl a filmbõl.
chelseafan 2010 febr. 14. - 19:39:22
(28/59)
Hát... Gary miatt megnéztem, de soha SOHA többet...inkább fejestugrok egy 10emeletes tetejérõl... Nem értem Gary hogy vállalhatott szerepet egy ilyen filmben:S
feherj4 2010 febr. 14. - 19:09:39
(27/59)
Szerintem sorozatot akartak csinálni, csak nem jött össze, mert eléggé gyenge....
2008 2010 febr. 14. - 18:51:51 Előzmény BLM
(26/59)
Én nem ismerem a borg technológiát, de a replikátorokat igen! Mi az, hogy? Nagyon is! Ennek ellenére ez egy bélsár film.
3/10
AvatarAtt 2010 febr. 14. - 18:35:29 3/10
(25/59)
Nekem nem tetszett a film 10/3, pedig pár színészt szeretek a gárdából. Az elsõ 5 perc még jó történetnek indulhatna, közepe nagyjából 1-es. Az ucsó 5 percben van valami aktivitás. Az effektek a film készítésének idõpontjához képest is gyengék.
Gonzo 2010 febr. 14. - 18:04:32
(24/59)
12-es karika? ezért tuti bünti lesz...:)
Bigpapa 2010 febr. 14. - 11:12:36
(23/59)
Moziban láttam anno,akkor azt hittem,felvágom az ereimet,olyan csalódás volt a film. Azóta láttam még egyszer,amikor tavaly adta a tv,akkor sem tetszett,de mondjuk egy 5/10-et jóindulattal megér.
Sok a baromság benne, a hiba és ezért se füle se farka a filmnek.
Petya_80 2010 febr. 14. - 11:08:36
(22/59)
a zenéje - by apollo 440 - eléggé el lett találva. de én is úgy emlékszem, hogy annak idején eléggé untam az egészet...
1/10
- VO - 2010 febr. 14. - 04:15:47 1/10
(21/59)
Elképesztõen rossz film.
5/10
tuvics13 2010 febr. 01. - 19:37:16 5/10
(20/59)
Tudom, hogy bennem a hiba... De mi értelme volt a filmnek?
Elnézést, nem gyerekes kötözködés, de meglepõdtem a port.hu-s értékelésén, mert az IMBD-set még megértettem. Látványos az biztos, de szabotált expedíciós, se eleje se vége... unalmas.
Azért egy ilyen szereplõgárdától sokkal, de sokkal többet vártam.
Joey miatt egy jóindulatú 5 alá...