Téma: Luz Maria

Csalarozsika 2019 ápr. 05. - 04:38:23
(1474/2794)
Végre megtörtént a "nagy leleplezés", fény derült Sátánka talán legaljasabb hazugságára+
Ideje volt már, hogy megtörténjen!
Sergio szerencsére nem habozott megtenni, amit Alvaro nem mert!
Sátánka elméje teljesen elborult!
Olyan elvakult gyűlöletet érzett Lucecita iránt, hogy észre sem vette a neki állított csapdát!
Sergio alaposan megtervezte az "előadást", maradéktalanul sikerült összetoborozni a "nézőközönséget".
Hihetetlen, hogy Sátánka a megbánás legcsekélyebb jelét sem mutatta!
Tényleg aljas, ördögi teremtés, aki szemernyit sem törődik mások fájdalmával!
A tette még a sokat próbált Gracielát is megdöbbentette!
Dona Maria egyúttal végre megtudta az igazat Sátánka származásáról!
Nem is értem, Miguel miért halogatta eddig a dolgot!
Hagyta, hogy az édesanyja szenvedjen, és sajnálgassa az "unokáját"!

Az viszont nagy hiba volt a "közönség" részéről, hogy nem sikerült megakadályozniuk Sátánka távozását!
Sátánkának a lelepleződése után már tényleg nem maradt semmi veszítenivalója, és bármire képes, mivel teljesen megőrült!
Mirta is alaposan "levizsgázott"!
Ha a becsületnek csak egy szikrája is lenne benne, akkor azonnal figyelmeztette volna Miguelt és Gustavot a Lucecitára leselkedő veszélyre!
Elvégre ők nem tudhatják, hogy Mirta közölte volt Sátánkával Lucecita címét!
Ehelyett hallgatott, de bezzeg az ékszerekről nem felejtkezett el! Kapzsi, haszonleső teremtés!
(Sajnos a jövőben még jobban kimutatja a foga fehérjét!
Az aljassága talán még Sátánkáét is felülmúlja majd!)

Lucecitának most már semmi oka sajnálni Sátánkát!
A saját szemével győződhetett meg róla, hogy ép és egészséges!
Mentségére szóljon, hogy Sátánka mindenki mást is sikeresen megtévesztett, még Graciela sem gyanakodott egy percig sem!
Ép ésszel nem is lehet felfogni, hogy egy szép, fiatal nő bénaságot színlel, s tolószékbe kényszeríti magát!
Talán ez is közrejátszott abban, hogy mostanra teljesen megőrült!
Csalarozsika 2019 ápr. 05. - 04:12:38 Előzmény Iri
(1473/2794)
Sergionak meg sem fordult a fejében a bosszú gondolata!
Elég sok idő kellett hozzá, de végre belátta, hogy Lucecita nem őt, hanem Gustavot szereti.
A kierőszakolt esküvőt illetően pedig beismerte, hogy "segítő szándék" ürügyén jókora adag önzés vezérelte, mindenáron magának akarta Lucecitát.
Őszintén megbánta az önző viselkedését, és Sátánka leleplezésével akarta jóvátenni azt!
Iri 2019 ápr. 04. - 22:29:21 Előzmény Csalarozsika
(1472/2794)
Ha belegondolunk azért Sergio férfiasság a templomban csorbát szenvedett így állhatott volna bosszút is.
Na nem lett szerencsére.


Csalarozsika 2019 ápr. 04. - 21:43:24 Előzmény Iri
(1471/2794)
Szia!
A késsel kapcsolatban tökéletesen egyetértek!
A dolog akár rosszul is végződhetett volna!
Szerencsére nem így történt!
Luna34 2019 ápr. 04. - 21:43:18 Előzmény Csalarozsika
(1470/2794)
szerintem meg jó hogy odamegy. legalább a saját szemével győződik meg róla, meg arról is hogy milyen valójában Angelina. jobb ez így és izgalmasabb is.
Csalarozsika 2019 ápr. 04. - 21:40:56 Előzmény Luna34
(1469/2794)
Az előző hozzászólást természetesen Neked szántam! :-)
Csalarozsika 2019 ápr. 04. - 21:40:27
(1468/2794)
Azért én nem bagatellizálnám el, ami ezután következik!
A "látogatást" el lehetett és szerintem el is kellett volna kerülni!
Egy gyilkossági kísérlet nem tréfadolog, ráadásul utána még ő vádaskodik...
Lucecita enélkül is megtudott volna mindent!
Luna34 2019 ápr. 04. - 15:04:59 Előzmény Csalarozsika
(1467/2794)
ja azt tudom de szerintem nem is baj hogy elmegy hozzá. így legalább Lucecita számára is világos lesz minden és ezután már nem lesz oka megtagadni Gustávót. Valamelyest veszélybe kerül az igaz, de gyorsan tisztázódni fog az is majd.
Csalarozsika 2019 ápr. 04. - 14:46:22 Előzmény napraforgó
(1466/2794)
Azért most kissé felpezsdülnek az események, érdemes megnézni az elkövetkező epizódokat!
Ami a főzést és a varrást illeti: Attól, hogy nem mutatják, hogy Lucecita varr, az még nem azt jelenti, hogy nem csinál semmit!
Csak kellett valamit produkálnia, mivel a varrodában meg voltak elégedve a munkájával.
Ha pedig ez így van, akkor tényleg nem sok ideje lehet a főzésre.
Nem beszélve arról, hogy egy személyre főzni nincs túl sok értelme.
Tudja ezt Caruca is, ezért visz neki egy-egy tál ételt, hogy a lány ne hanyagolja el az evést.
(Sajnos hajlamos rá.)
Szerintem nincs ezzel semmi baj!
Csalarozsika 2019 ápr. 04. - 14:40:27 Előzmény Luna34
(1465/2794)
Szia!

Azt azért nem mondanám, hogy "semmi baj nem lesz"!
Sajnos lesz, mégpedig nem is kicsi, de az is igaz, hogy mindez nem Sergio hibája, hanem azoké, akik nem tudják megakadályozni, hogy a lebukás után Sátánka elrohanjon, akár egy fúria.
Mirtától tudja Lucecita címét, úgyhogy "ha a hegy nem megy Mohamedhez..." módjára ő tesz "látogatást" Lucecitánál.
Miután lebukott, "neki már minden mindegy", úgyhogy Lucecita nagy veszélybe kerül ezáltal!
(Annál is inkább, mivel sejtelme sincs arról, hogy Sátánka tud járni!)
Luna34 2019 ápr. 04. - 14:09:40 Előzmény Iri
(1464/2794)
semmi baj nem lenne eleve, mivel Lucecita ott sem lesz. Sergio nagyon jól csinálja a dolgokat. csakis hálával fognak majd tartozni neki.
napraforgó 2019 ápr. 04. - 12:46:41
(1463/2794)
Pár napja már nem nézem, de akkor majd talán megint. Már untam szegény lány nyervogását a nem, nem nemről.
Iri 2019 ápr. 04. - 12:19:20
(1462/2794)
Sergio mesterkedése ha mélyére nézünk a dolognak elég kétszínű
Kést adni egy idióta betegnek. Tudat alatt saját magáért is bosszút áll.
Ha rosszul végződne sétálhatna a börtönbe.
Igaz én nem nézek más sorozatokat de nem kritizálok
ilyen keményen hiszen csak egy film így írták meg.
Az életben is vannak ilyen dolgok....meg még ...
De hát nem kell nézni
.



Luna34 2019 ápr. 04. - 12:04:02 Előzmény napraforgó
(1461/2794)
a mai részben fog majd lebukni Angelina. végre már történni fog valami.
malvinkicska 2019 ápr. 04. - 11:20:02 Előzmény napraforgó
(1460/2794)
Nagyon sajnálom ilyeneket kell írni róla de sz van , mert minden este hallgatni ugyan azt nagyon unalmas, semmi fordulat nincs benne, mindig csak Sátánka bosszú terve és Gustavoék szánalma nagyon buta dolgok.
napraforgó 2019 ápr. 04. - 10:17:32
(1459/2794)
Jajj, én már meguntam. Lucecita nyavalygása, hülyéskedése, hogy ő nem akar boldog lenni Gustavóval, sem a felesége lenni, blabla.....inkább szenvedni akar, ez nekem már sok.
Meg sohasem főz magának, mindi Caruca hoz neki egy tál ételt. Na és Lucecita soha nem varr 2 percnél tovább. Na, szóval tényleg fárasztó.
Bár normálisan csinálták volna meg a sorozatot!
Luna34 2019 ápr. 04. - 10:04:45 Előzmény malvinkicska
(1458/2794)
igen nagyon. már zavaróan sok.
malvinkicska 2019 ápr. 04. - 10:03:20 Előzmény Luna34
(1457/2794)
Megnéztem azt a részt amit nem láttam az este, nagyon illenek Gustavo és Luci együtt, mivel mind a kettő irgalmas szamaritánus, nevetséges Gustavo is most is nagy összeget ajánlott fel a Sátánnak aki a halálát várja Lucinak elpusztítaná, szóval mese szerű most már nagyon, sok a hiteltelen jelenet.
Luna34 2019 ápr. 04. - 08:32:46 Előzmény Csalarozsika
(1456/2794)
nagy kár. annyira már arra nem emlékeztem hogy az olyan hosszú lesz. 30 vagy 40 rész az Aldama szálból az rengeteg. nem tudom abból is minek kell annyi. ha már bele akarták tenni ezt a szálat, akkor legalább lenne kevesebb. max húsz rész, de ne negyven.
Luna34 2019 ápr. 04. - 08:28:52 Előzmény malvinkicska
(1455/2794)
igen. eléggé fárasztó már ez a hülyeség. mindketten olyanok hogy Teréz anya is megirigyelhetné… kissé hihetetlen. meg már unalmas is ez a sok "jóság"