elaci 2008 máj. 19. - 18:06:39
(29/189)
Persze. Ott van pl. KITT
Ani88 2008 máj. 19. - 18:05:30
(28/189)
Ez egy olyan film amit felesleges volt megcsinálni!
6/10
GörögNecsi 2008 máj. 12. - 15:42:07 6/10
(27/189)
Nálam az ilyenek a Fûrész típusú filmek,szánalmasak :D
Csak röhögni tudtam ezen a filmen :D
Egy mészáros filmnek tudom nevezni:P
Ez a csaj annyira skizofrén hogy az már fájdalmas, amikor az elejét néztem, izomból drukkoltam a csajnak hogy ölje már meg azt a majmot :D
Nem érzékeny embereknek való a film...
Vannak benn túlzások, pl. :amikor letolja az ürge fejét egy könyvesszekrénnyel, minthogyha valami lemezvágóollóval vágátk volna le és jön a vér mintha 100 as szennyvízcsövön keresztül jönne :P
A benzines flex halálossan vágohíd élmény volt, szerintem azért volt férfi énje a csajnak mert nem bírta volna el a gépet :D
Damien Dorsett 2008 márc. 31. - 10:36:47
(26/189)
Ez a film nagyon rendben van. Ha valaki szereti a szokásostól eltérõ filmeket, akkor kötelezõ darab.
andypeti 2008 márc. 22. - 11:00:44
(25/189)
Nah tehát:D Szerintem aki ilyen kommenteket ír, hogy rossz volt, az nem nagyon értette a történetet...
Igen, úgy néz ki,h Aja tényleg kicsit kattant,de engem nagyon megfogott a történet (most már csak az a baj, hogy nincs történet :P)
Szerintem ha a valóságban betörne egy ilyen csávó a házba akk is ilyesmi mészárlásra lehetne számítani...nem volt eltúlozva..
Amikor a rendõrök megnézték a biztonsági fevételt akkor esett le...(megjegyzem,hogy így is kilehet szerintem találni a csattanót) ha nem teszik bele a csavart, akkor fantasztikus film lett volna... így mégjobb ;)
tegnap néztem meg, holnap fogom a Sziklák szemét :) Szerintem Aját egy idõre a szívembe fogadtam ;)
2/10
Semprini 2007 aug. 26. - 13:33:58 2/10
(24/189)
Hát ez egy ritka sz@r, komolyanvehetetlen film, akkora logikai bukfenccel, ami miatt teljesen ÉRTELMETLEN és értelmezhetetlen lesz a cselekmény. Nem akarok spoilerkedni, ezért nem írom le a lényeget, de ez így nem jó, nem állja meg a helyét, hülyeség, baromság, nonszensz!
Ha a csavar nem lenne benne, egy átlagos slashernek elmenne, de így rendkívül POCSÉK!!!!!
A rendezõnek egyetlen mentsége, hogy utána tetõ alá hozta a Sziklák szeme-remake-t, ami viszont minden idõk legjobb slasher-horrorja lett, és ezzel kiköszörülte a csorbát!
Ezt viszont felejtsük el nagyon gyorsan...
10%
ciccus92 2007 aug. 26. - 11:45:43 Előzmény msl
(23/189)
Sziasztok!
Én mielõtt megnézek egy filmet,utána szoktam nézni,amugyis jo sokat böngészek filmek után.
Még a nyári szünet elején itt aludt egy barátnõm.Aznap gondolkodtam ,hogy milyen horrort kéne kivenni,ugyanis beterveztünk egy jó kis kánybulit,amibõl a horrorfilm nem is hiányozhat..A Magasfeszültség mellett döntöttem..Kivettük,és éjfél körül le is ültünk megnézni.. Hát én kb a filmnek a 10edét se láttam,végig a párnámat szorongattam,és a takarót a fejemrehúztam..
Ez a film nagyrészt gusztustalan,ami még oké is lenne ,mert persze horror,benne van a pakliban hogy gusztustalan,stb.. nade nem is értetem!!!
Elösször azt hittem én vagyok a hülye,de a barátnõm se értette,és ahogy olvasom közületek se mindenkinek tiszta..
Hát én nem vágom h mi ez az egész a filmben.. de azért már érdekelne,hogy végigszenvedtem..
Valaki fölvilágosíthatna!
msl 2007 júl. 08. - 19:06:57
(22/189)
Már régen láttam, szal nem mennék bele a részletekbe, de az biztos, hogy egészében egy hányadék valami.
AirMan15 2007 júl. 08. - 02:04:39
(21/189)
Bocs én egy kicsit sokat adok a biztonságra!!!!

És a vadálatok ellen hogy védekezel?????

(Án már láttam farkast a kukoricásban !!!!)
Alternat 2007 júl. 07. - 09:46:05
(20/189)
Hát nem biztos, hogy vennék fegyvert, azért mert a semmi közepén lakok, meg azt se mondanám, hogy unalmas volt, de a többivel egyet értek. Rettentõen ábrázolták a dolgot. Az már más kérdés, hogy lehetne fejtegetni tovább, hogy esetleg az egészet csak a kattant liba élte át és nem minden úgy történt a valóságban, ahogy... de ettõl még a film nem lesz egy történelmi mérföldkõ.
AirMan15 2007 júl. 06. - 21:08:36
(19/189)
1 kérdés ha a semmi közepén laksz nem az a minimum hogy veszel egy önvédelmi löfegyvert ????

Unalmas volt !!!
És értelmetlen!!!
Nincs benne logika !!!!!
HA a csaj vezzete a sport kocsit akkor a Citroen-t megszálta az ördög???
Lehet hogy skrizofén a csaj de nagyon roszul valósitották meg !!!!

(Ujjab elpocsékolt este !!!!)
Bov 2007 júl. 02. - 21:15:42
(18/189)
sztem se nagy szám... sokkal jobb horrorfilmeket láttam már. A közepéig jó, a vége már nagyon véres.. szeretem a véres jeleneteket, deh ez már nagyon mû volt.. a zene (Muse - New Born) nagyon tetszett, a bef. se rossz... de nem volt félelmetes, CSAK VÉRES..
verdeleth 2007 jún. 12. - 03:13:02
(17/189)
szeretem a nagyon véres horrorokat és bár nem volt ez annyira durva de egész jót tett a lelki világomnak Amugy szerintem jó film, bár a sztorit már láttuk párszor (Harcosok klubja) Kultfilmnek viszont abszolút nem mondanám csak egy jó véres film Ennyi Nekem tetszett
Redfield 2007 ápr. 03. - 20:57:13 Előzmény jason84
(16/189)
Ez a film rendelkezik egy beleerõltetett skizo-elemmel, meg állati nagy brutalitással és kész. ki is merült. A rendezés jó is lehetne, ha nem lenne annyira muszáj-szagú, és nem lenne benne egy bazinagy logikai hiba, ami miatt úgy elb*szták, mint annak a rendje. Kár összecsapottan megcsinálni, hülyék ezek. A zenéje azért ott volt.
Redfield 2007 ápr. 03. - 20:54:26
(15/189)
ez baromság. miért lennének már szarok, meg bonyolultak? Maximum mûvésziek, amiket eddig láttál, és nem értetted õket, meg nem tudtad értékelni. Ez a film lehetne nagyon jó is, de eltoszták, és így olyan lett amilyennek itt leírtad a francia filmeket. Mert a készítõknek hiányzott egy kereke, aztán összedobtak valam eszméletlen pocsék sztorival egy véres horrort.
szomodi0121 2007 ápr. 03. - 18:40:34 Előzmény Petrus 1
(14/189)
hát igen!én elöszörnem is értettem az egészet!!aztán meg megnéztem megint és megint!!aztán összeraktam a kockákat!!hehe^^...õrült egy horror!!de legalább bõvült a listám is!xD....amúgy a francia filmek szarok és bonyeszek!!MINDIG!!!!
Petrus 1 2007 febr. 01. - 22:34:33
(13/189)
nekem sokszor még most is eszmbe jut ez a film, pedig már vagy 3 éve láttam, és csak az elsõ kb. 20 percet. Az a duvra és az a rémisztõ benne, hogy bárki becsöngethet hozzád, kinyitod az ajtót és kinyírja a családod. ebbe utálok belegondolni...
Drina 2007 jan. 25. - 10:48:39 Előzmény Petrus 1
(12/189)
Én dvd-n láttam ezt a filmet. Nekem sem tetszett, tök mindegy, nappal vagy este nézzük, szerintem undorító. Elég beteg lehet az a rendezõ, aki ilyen filmben éli ki magát...:(
5/10
Newcastle United 2007 jan. 24. - 14:56:20 5/10
(11/189)
Nem vagyok én rendezõ, csak egy szimpla filmõrült, aki leírja a véleményét. Tudod, tõlünk függnek a rendezõk is.:)
Más! Azon lehetne vitázni mi a kult, még a horroron belül is. Én alapból nem szeretem a trasht, az ötlettelensége miatt. Az egész arról szól, hogy ki tud véresebb és sokkolóbb filmet csinálni. Egyébként meg nem ez Aja elsõ rendezése.
jason84 2007 jan. 24. - 14:45:07 Előzmény Newcastle United
(10/189)
arra azért kiváncsi volnék te milyen filmet rendeznél elsõre...? szerintem is kult! az elsõ filmes kategóriában mindenképp!!!