Emmajuly 2007 júl. 01. - 20:47:58
(28/388)
Szerintem borzalom.. unalmas, tele van fárasztó poénokkal, képtelenség végignézni. Elképzelni sem tudom , mért kell ilyen filmeket gyártani aztán meg a k*kit sztárolni.. az igazán jó filmekrõl meg hallgat a média mint a sír. Ez a film egyszerûen a legrosszabb gagyi..
kevinspéci 2007 júl. 01. - 14:13:44
(27/388)
Ez nem feltétlenül azt jelenti, hogy ez a "legjobb film" volt, hanem hogy a "legkevésbé rossz"...

Története semmi, jobb-rosszabb gageket hánytak a történetírók egymásra, melyeket zeneklipek választanak el. A Valami Amerika ennél némileg színvonalasabb volt szerintem.

Mondjuk, az jó volt, mikor Lotár bekattant a piacon. :)
mameha 2007 júl. 01. - 12:21:38
(26/388)
jah, és azt azért érdemes megnézni, hogy miért kapott a 36. magyar filmszemlén díjat... ez pedig nem hiszem h csak véletlen:)
mameha 2007 júl. 01. - 12:20:31
(25/388)
már vagy 4x láttam és nekem nagyon tetszett ez a film. a vége pedig lehet h 1 kicsit talán csöpögõs, de nekem az is nagyon bejött :)
Csilla100 2007 júl. 01. - 09:47:19
(24/388)
én már láttam és nagyon tetszett.(én sokat nevettem rajta):-):D
de csak egyszer érdemes megnézni......
El Fary 2007 jún. 28. - 00:44:23
(23/388)
Jujjujj, ezt a förtelmet nem bírtam végignézni, pedig ha valamit elkezdek, azt be is fejezem. Nos, ez a film a kivételt erõsítõ szabály. Iszonyatosan unalmas, silány vacak. Csak az idejét vesztegeti, aki ezt választja.
zszoltan 2007 jún. 21. - 13:38:24
(22/388)
:) :)
A veletek egyetértés gyanúja még csak árnyékomra sem vetõdhet. :)

De komolyabbra fordítva a szót, én ritkán szoktam a véleményemet feketébõl fehérbe fordítani. És most is csak annyi különbséget óhajtok tenni a hsz-aitok között, hogy ha majd én is elmondhatom, hogy "Többször is megnéztem, és mindig jókat nevettem rajta.", akkor feltehetõen az egyik legjobb magyar vígjátéknak fogom értékelni.
zszoltan 2007 jún. 20. - 20:13:15
(21/388)
Már megint veled kell egyetértenem?! :) De ha mégegyszer megnézem, már lehet, hogy inkább Zolkóval fogok egyetérteni.

Elsõre nekem ez a film - talán mert magyar vígjátékoktól nem várok sokat - nagyon tetszett. Fõleg a zenés paródiák. Néhány pontján kissé kusza és gyenge humorú volt, de összhatásban mindenképpen pozitív.
Zolkó 2007 jún. 18. - 16:08:06
(20/388)
:) Fõleg itt. Nagyon magasan röpködnek, alacsony szintrõl el se lehet érni:)
FEB1 2007 jún. 18. - 12:16:19
(19/388)
1-2 eve lattam nyaron a Kossuth teren. Valszeg moziban sosem neztem volna meg, viszont igy pozitiv csalodast volt.
Az atlag bunko stilusan kivul van benne par kifinomultabb poen benne, ami kifejezetten tetszett.
Ezzel szemben az a nehany klippszeru jelenet borzalmas volt
Zolkó 2007 jún. 18. - 11:09:38
(18/388)
Szerintem pedig jó film. Többször is megnéztem, és mindig jókat nevettem rajta. Sok jó ötlet van benne, és sok sunyi poén, ami miatt többszöri megnézésre is alkalmas.
Alternat 2007 jún. 18. - 09:07:37 Előzmény ReBii
(17/388)
Hát jah. Elég gyenge film, gyenge poénokkal. Bár nekem a film ötlete se tetszett.
ReBii 2007 febr. 18. - 00:45:09
(16/388)
phü, néhány elcsépelt poénon kívül nem nyújtott sokat. Igazán rossz érzés volt, nagyot csalódtam, sokkal jobbra számítottam, mint amiket meséltek róla..
2/10
Zotyipotyi 2007 febr. 08. - 08:53:46 2/10
(15/388)
Ez az a film, ami abszolút nulla! A moziban feszengtem, hogy mikor lesz már vége ennek a sz*rnak. Annyira erõltetettek a poénok, hogy már fáj! És amit a 6:3nál szenvedtek! Pocsék film!
balley 2007 febr. 07. - 20:10:33
(14/388)
Hát érdekes, hogy megoszlik a véleményetek.
Nekem nagyon tetszik ez a film is, a Valami Amerika és a Csak szex és más semmi is. Viszont az Üvegtigrist valahogy nem tudom megérteni, és amellett hogy baromságnak tartom, a szinészi játékal sem vagyok nagyon megelégedve.
Ebben a filmben én azt szeretem, hogy ahhoz, hogy megértsük kell egy bizonyos háttérinfó, azaz történelmi és alapvetõ ismeretek.
Már láttam egy párszor ezt a filmet, de még mindig tudok nevetni a poénokon. Leszólhattok, de még meg fogom nézni néhányszor, az tuti :) Biztos van hibája még a filmnek, de szerintem max csekély hibák. És szerintem jobb, hogy ilyen filmet gyártanak, mint unalmas amerikai sablon filmeket.
Abból van elég.
Wega 2006 júl. 07. - 18:59:01
(13/388)
Mert ez a film, a tipikus kedves, aranyos kategoriába sorolhato aminek a megnézéséhez, irto nagy tolerancia szükséges mint magyar termék. "Kicsit sárga, kicsit savanyú, de a mienk"
Az Oscarnál ezt a hajunkra kenhetjük.
8/10
Wicky 2006 júl. 06. - 11:56:52 8/10
(12/388)
Szerintem elég jó lett,meg lehet nézni és nevetni is lehet rajta!
szisz 2006 jún. 16. - 09:00:31
(11/388)
A Csak szex és más semmi-vel egyetértek! Az összes közelmúltbeli magyar film közül az sikerült a legjobban!
Wega 2006 jún. 15. - 12:02:11
(10/388)
Üdv!
A bibi a magyar szöveg hanglejtésben van. Nem az adott helyzetnek megfelelö a hangulat. Ezért ugy tünik mintha kezdö szinészek játszanának benne. Szal abszolut nem élethü alakitás.

Meglátásom, hogy a magyarok MOSTANÁBAN CSAK filmvigjátékot képesek késziteni. Merthát ebben a müfajban nem kell semmit komolyan venni, nem kell semmit "rendesen" megcsinálni egyszóval lazábban lehet rendezni meg nézni. Gondoljunk csak pl. a Sorstalanságra. Komoly film, és nézhetetlen. Szerintem olyan ez mint a régi csapat focia és a mostanié. A régi történelmi magyar filmek még most is megálják a hejüket. A régi Kabos filmek utolérhetetlenek. És semmi "Easy Reader öcsém" jólhangzó idegen szöveg nincs bennük.
Az Ez Amerika cim helyett miért nem pl. Ez Szovákia cimet találtak ki? :)
Filmnézõ 2006 jún. 15. - 09:48:26
(9/388)
Én nem azt mondtam, hogy a Magyar Vándor valamelyik amerikai film majmolása, hanem ellenkezõleg. Majmolni kellene az amerikai filmeket, hogy nézhetõek legyenek. És elsõsorban szerintem ész kell hozzá nem csak pénz. Láttam már 4 szereplõs amerikai szórakoztató filmet is, meg 1 helyszíenest is és pont az volt benne a jó, hogy minimális látványvilággal érdekeset tudtak mutatni. Nem milliós nagyságrendû színészgázsikban kell gondolkodni, mint hollywoodban és akkor viszonylag olcsón ki lehetne hozni nézhetõ filmeket. Hangsúlyozom ismét, hogy nem a monumentális és drága látványvilágtól jó egy film.
Az Üvegtigris is hasonló kaliberû, mint ez a Magyar Vándor, semmi történet, csak független jelenetek egymásutánja. Fõleg a 2. rész.
De hogy dícsérjem is az új magyar filmet, szerintem egész jól sikerült pl. a Csak szex és más semmi. Ez már elért egy német vígjáték színvonalat.
Vagy ott van a Le a fejjel, ami amúgy elég gyenge, de legalább egyszer nézhetõ. Abból viszont könnyen lehetett volna egy francia vígjáték stílusú filmet csinálni.
Szóval vannak törekvések, de errõl a filmrõl sajnos semmi jót nem tudok mondani.