damienisback 2009 szept. 10. - 09:42:06
(120/200)
olvasd csak el Fredi 9:11-kor elküldött kommentjének utolsó tagmondatát és meg is kapod a választ, miért kapott csak 1 gólt a magyar válogatott(ha eddig nem lett volna egyértelmû)...
damienisback 2009 szept. 10. - 09:39:09
(119/200)
"3. Egyik vkp helyére miért nem rakta be a Gera-t??"

talán mert annyira nem érdekli a válogatott, hogy a svédek ellen is kapott egy sárgát és így nem játszhatott a portugálok ellen...
xzibit2009 2009 szept. 10. - 09:15:46
(118/200)
Több kérdés is felmerült benne a tegnapi meccsen:

1. Itthon, hazai pályán mi a fenének kell 3 védekezõ középpályás???
2. Koeman végre rájött, hogy Hajnal=0.
3. Egyik vkp helyére miért nem rakta be a Gera-t?? (nem szélre,középre)
4. Végre jó volt a védelem. Miért nem lehet figyelni a meccsek elején??
5. Miért nem teljesítenek úgy sokan a válogatottban, mint a klubjukban?
-----Gondolok itt fõleg Hajnalra.
6. A tegnapi meccsen Rudolf nagyon jól jött volna! csakhát... :(



Én a portugálok ellen valami hasonlót csináltam volna:

------------------Babos----------------------
Bodnár------Gyepes--------Juhász------Halmosi
-------------------Vadócz K.-----------------
---Huszti----------Gera----------Dzsudzsák---
---------Torghelle-------Priskin-------------

Itthon, hazai pályán, amikor már TÁMADNI kellene, miért kell még mindig 2-3 vkp a pályára?? Nem túl vagány a Qman!
offtopic
damienisback 2009 szept. 10. - 09:14:13
(117/200)
na jó, akkor csak annyit fûzök még hozzá, hogy nekem sem tetszik ez a "majdnem gólt rúgtunk, majdnem egyenlítettünk, majdnem megvolt az egy pont a svédek ellen és majdnem megvolt a második hely a csoportban". de nem ez zavar a legjobban, hanem az, hogy kimegy ~40000 ember(a magyar bajnokikra aligha kíváncsi ennyi ember) szurkolni nekik és õk meg ezt a beszari focit játsszák, mintha a jelenlegi helyzetben az 1-0-ás vereség többet érne mondjuk egy 4-2-nél...
fredi60 2009 szept. 10. - 09:11:39
(116/200)
Carlos Queiroz, a portugál labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya: "Noha sikerült már a találkozó elején gólt szerezni, a magyarok rendkívül zártan futballoztak, és ez a vezetésünk után sem változott..... Úgy tûnt, mintha a magyarok beletörõdtek volna az egygólos vereségbe, márpedig ha õk nem erõlködtek, akkor mi miért tettük volna?"
bayswater 2009 szept. 10. - 08:44:57
(115/200)
Ott a pont! Minden szavaddal egyetértek.
fredi60 2009 szept. 10. - 08:32:53
(114/200)
fredi60 2009 szept. 10. - 08:31:41
(113/200)
Legközelebbi ellenfélnek ajánlom Kovácsnét. :D
http://www.youtube.com/watch?v=A8EcHwy
akos19930306 2009 szept. 10. - 07:36:50
(112/200)
Torgelével van a baj meg az hogy 1 csatárral játszunk 4 fõs védelem ellen és szinte a leggyengébb játékos vna elõl.... igy hogy akarunk gólt rugni????torghellének mivolt a foglalkozása árufeltöltõ?:|
norton15 2009 szept. 10. - 07:29:16
(111/200)
Öröm volt nézni, ahogy a naaaagy Ronaldót kikapcsolták.:D Úgy általában egész jók voltunk tényleg, egyedül a fejesekre nem figyelnek még mindig. Bodnár nagyon jól jött, Huszti elképesztõen sokat hibázott. Ha Koemant nem küldik el valamilyen mondvacsinált ürüggyel, lehet még ebbõl jó válogatott.
norton15 2009 szept. 10. - 07:27:40
(110/200)
Na, megint itt az agy, aki szerint csúfos vereség lesz mindig. Ennyit a szívrõl...
offtopic
Zajac 2009 szept. 10. - 07:18:54
(109/200)
Jó mecs volt nem unatkoztam :) Hát még van 2 mecs a tisztes helytállást ott is elvárom,és a 90perces hajtást. Aztán 1-2 év és ha nem esik szét a csapat és bõvül legalább 1 jó csatárral és 1 védõvel akkor már közelebb lehetünk.
A szurkoló jók voltak ,kalap.
1/10
toshiba321 2009 szept. 10. - 05:40:13 1/10
(108/200)
ahogy olvasom tehát kikaptunk -mert igazából nem érdekel a foci igaz nem is sokat vesztettem vele- de nem a gyõzelem hanem a részvétel a fontos :)))))))))
Bigpapa 2009 szept. 09. - 23:59:42
(107/200)
Ott a pont! :)))

Ezt írtam jó pár hozzászólással ez elõtt, hogy a magyarok (nem csak a fociban) mindig mást hibáztatnak.Külsõ tényezõk, a bíró, az esõ, a szárazság, a szél, a szélcsend...stb.

Kispesti vagyok, így a pálya mellett nõttem fel. Illene szeretnem a focit.De bevallom, életemben nem néztem végig még 90 perc focit egyben.Külföldi nem érdekel, a magyart meg minek nézzem? Ez olyan,mint ha nem nézném meg meztelenül a Jennifer Anistont,de kíváncsi lennék Rostás Rozira a 4-es útról...meztelenül :)))Kb. ekkora a különbség a magyar foci és a külföldi között. Egy svéd játékos tudja, hogy eltesz havonta X ezer koronát, eurót,dollárt..és ezért az ország, a csapata, az edzõje és a saját anyja is azt várja el, hogy dögöljön meg a pályán 90 percen keresztül! A magyarok mindenhol 30% erõbedobással dolgoznak.A mekiben, a bankban, a rendõrségen és a fociban is. Megkapom a pénzem így is úgy is...,akkor mi a picsának erõltessem magam?
Ezért mondom évek óta, hogy minden állami támogatást meg kéne vonni a focitól és az egyháztól. Az egyház az én hülyeségem,mert utálom..semmirekellõk :))))
De ha a focista csak akkor kapna pénzt,ha valóban focizna, akkor ma a Portugálok siránkoznának a kinti fórumokon, hogy bassza meg, azért a magyarokat nem tudtuk leverni.
50 éve miért tudott focizni a magyar? Puskás, Hidegkúti..,stb. Mert beleadtak mindent. 25 éve Nyilasi, Détári? Mert õk is beleadtak mindent. Ezek a mai szarok tinglitangliznak a pályán, havi 2-3 millió Ft-ért. Minek törje magát?Bezzeg, amikor kinti csapatnál kell focizni! Ott szalad,esik, gólt lõ...mert ha szarul játszik, meg sétálgat a pályán,mint egy úr, nem kap pénzt és hazaküldik anyucihoz.

Valaki írta, hogy milyen magyar az, aki nem a hazájának drukkol? Hát kurvára reális!Ilyeneknek nem drukkolok. Majd ,ha igazi játékosok játszanak igazi élvezhetõ játékot...,én leszek az elsõ aki leül a tv elé szurkolni!Addig tényleg gyõzzön a jobb!Mert az megérdemelten nyer.
damienisback 2009 szept. 09. - 23:31:44
(106/200)
az a "biztos második hely" úgy jött össze, hogy az elsõ hat fordulóban a portugálokkal egyáltalán nem, a dánokkal és a svédekkel csak egyszer, míg albániával és máltával kétszer játszott a válogatott...
CsengoZoli 2009 szept. 09. - 23:22:50
(105/200)
Kedves Lev!
Én koromnál fogva még csak a szar magyar válogatottat láttam.
Még Détáriék ideje volt picit jobb idõszak.
A magamfajta (30 körüli,mint te) és az idõsebb korosztály azért pesszimista mert kb 30 éve van egy olyan válogatottunk amelyik MAJDNEM kijut mindenhová...
Mindig csak a balszerencse, meg a pech, meg az az utolsó perc, meg az a sirály, amelyik tarkóján az utolsó utáni másodpercben még megpattant a labda...
Ez a korosztály már azért pesszimista,mert roh.dtul unja már a magyar foci bénáskodását.
Minden évben elkezdünk izgulni,hogy hû megvertük Máltát!
Aztamindenit... Tényleg? Megvertünk egy amatõrökbõl álló csapatot, amelynek a fele szobafestõ meg pék!
Ilyenkor fellelkesülünk, még egy közepes csapat ellen is összehozunk egy döntetlent és a naívabbakkal már el tudja hitetni az RTL, hogy na jönnek a Svédek a magyar katlanba... :P
Mi már ezen jót röhögünk és tudjuk nagyon jól,hogy amíg nem tanulunk meg focizni,amíg nem lesz némi állóképességünk addig ez nem katlan,de még kandallócska se...
Ugyanis nem a balszerencse okozza,hogy az utolsó percben kapunk ki, hanem elõtte óriási mázlik sorozata miatt állunk még döntetlenre :)és ha tudnánk focizni és gólt lõni,akkor nem kéne lerágnunk a körmünket az utolsó pillanatokban.
Ennyi, ezért nem hiszünk már bennük.
De persze a te lelkesedésed dícséretre méltó...
Lev07 2009 szept. 09. - 23:03:10
(104/200)
Szerintem átok van rajtunk! Ilyen nincs, hogy a biztos második helyrõl lecsúszunk lassan a negyedik helyre. Az a baj, hogy sok a negatív energia a magyaroktól. Én a napokban sok embert kérdeztem arról, hogy nézik-e a meccset, de szinte mindenki azt mondta, hogy úgyis kikapunk. Ez csak pár ember volt, de szerintem nagyon sok ilyen van még. Az a 40 000 szurkoló a helyszinen túl kevés ahoz, hogy az akár több százezer vagy akár millió pesszimista embert felülmúlja.
damienisback 2009 szept. 09. - 23:01:27
(103/200)
véletlenül sem fordulhat ám az elõ, hogy a gyors gólnak köszönhetõen nem erõlködtek a portugálok, ááá, dehogy...
TristanHun 2009 szept. 09. - 22:43:48
(102/200)
Hát a rohadt életbe, hogy nekünk semmi nem jön össze. De semmi... Mi a francért nem tudtuk ezt megnyerni?! Mindig pontosan egyel vagyunk lejebb (nem a gólra értem), mert ha rohadt szarok lennénk és semmi esélyünk nem lenne. De ilyen ötlettelünl és szarul játszó portugália ellen, ahol egy rakat hisztis játékos van... Megyek és leharapom a kisújam.
8/10
idõjós1010 2009 szept. 09. - 22:43:33 8/10
(101/200)
Ez van :-(