adamnagysweetmovie 2011 okt. 16. - 14:14:30
(69/529)
És mától mindenki hordjon a választásokig kokárdát is!
adamnagysweetmovie 2011 okt. 16. - 14:10:28
(68/529)
Ritka egy ingerlõ címû mûsor.
Kb azok tudják ma ezt így kijelenteni, pátosztól ragyogó arccal, akiknek a mûsor szól, a yuppik és akiknek tisztánlátását elhomályosítják a nemzeti lózungok, az országépítõ fantáziák. Ja és a politikusaink.
2/10
greghouse 2011 okt. 14. - 11:20:47 2/10
(67/529)
PORT: miért nem engeditek, hogy legalább a sorozatoknál meg lehessen változtatni a csillag szavazást? Egy sorozat évekig mehet, miért ne változna a véleményem?

Konkrétan. Nagyon lesújtó véleménnyel voltam a show elsõ mûsora után. Most változtatnám, de a Port nem engedi, õ az atyaúristen. Közben utána olvastam, a mûsor célja NEM vetélkedõ, hanem show. Annak jó, és most jobb a véleményem, DE FENNTARTVA három kifogást.
1. Szente Vajk egy ripacs, lehet, hogy jó színész, de itt ripacs és nevetséges, le kell cserélni.
2. Nevetséges, hogy vagy illatszercsomagot, vagy csokit kapnak a gyõztesek. Nem lenne nemcsak sokkal elegánsabb, de a mûsor (mostmár tudom, show) céljaihoz is alkalmasabb, ha olyan pénzt kaphatnak, amit a nevükben egy általuk választott közalapítvány céljára adományozhatnak?
3. Ceterum censeo: a hordópörgetés alatt ne osztrák sramli szóljon, ha már magyar a mûsor.

Ezek fenntartása mellett, a show kategóriában jó.
Zsuzsi88888 2011 okt. 12. - 15:30:51 Előzmény pillangókisasszony
(66/529)
Végre van valaki aki tudja, hogy mindig ilyen és nem csak színészkedik. Én is miatta kezdtem el nézni. :)
aggodalmas: Nem kell megismerni. Csak az a baj hogy próbán mondták neki hogy pörögjön ilyeneket írtok közbe meg õ mindig ilyen. Láttátok 2x nem kell elítélni. Az oké, hogy van véleményed, de azért ez szerintem már sok.
pillangókisasszony 2011 okt. 12. - 00:29:00
(65/529)
Kapcsolgattam,és megakadt a szemem Vajkon,úgyhogy maradtam az M1-en.A díszlet,illetve Jakupcsek és Csiszár láttán azthittem valami tök retro mûsorra akadtam.Meg is lepõdtem azon hogy nem tudtam Vajk mûsort vezetett.(Régen Õ vezette a Képben vagyunk-ot).Aztán csekkoltam le itt,hogy ez valami tök új mûsor.Rettentõen bugyuta,gagyi!Amikor kiálltak énekelni az volt a legalja.
Vajk tényleg nagyon jó színész,anno Debrecenben õ volt a színház sztárja,a legtöbb fõszerepet megkapta.A Peter Pan máig a legkedvesebb darab amit valaha láttam.De tetszett a Senki sem tökéletesben is nagyon pl.,illetve kislányként,kórustagként szerepelhettem egy darabban a Csokonai színházban,amiben õ volt a fõszereplõ,és elmondhatom õ tényleg ilyen,mint amilyennek itt látjuk,nagyon aranyos,legalább nem játssza meg magát.És a beszédhangja is mindig ilyen,nem direkt csinálja.

Szerintem itt alapvetõen a mûsorral van baj és nem Vajkkal.

Engem személy szerint jobban idegesít Gundel a Maradj Talpon-ban. Azt hiszi jópofa,inkább jól pofán kéne vágni.
offtopic
aggodalmas 2011 okt. 11. - 19:07:00 Előzmény Zsuzsi88888
(64/529)
Attól tartok, végletesen ki kell, hogy ábrándítsalak (vagy ábrándítsunk, ha többek nevében is nyilatkozhatok ;-) eddigi teljesítménye alapján nem is akarjuk megismerni, mert a vásári ripacskodás egy olyan mélypontját érintette (és még fogja is egy darabon, attól tartok ;-), hogy arra igen nehéz empatikusan reagálni... Sajnos, teszem hozzá, mert amíg a nála "szerencsésebb" színészek (mert a színmûvész kategória sajnos már erõsen kiveszõben van!) inkább szappanoperákban járatják le magukat, és nem a mi közös adóforintjainkért borzolják az idegeinket a "köz"tévé mûsorán.

Csak ismételni tudom magam: fent nevezett maradjon a színpadon, mi pedig távol a tévétõl, és tõle.
Meggyõzõdésem, hogy mindenki így jár a legjobban. Aki pedig mindezek ellenére mégis õrá vágyik, nos annak sajnos nem tudok semmi biztatót írni... ;-)

Részemrõl távol tartom magam a "show-tól" és mindinkább ettõl a "köz"tévétõl, és olvasgatok tovább.
Ez utóbbi tevékenységet például határozottan tudom ajánlani mindenkinek – fõleg ehelyett a mûsornak látszó idõpazarlás helyett.
Talavera 2011 okt. 11. - 10:16:41 Előzmény Zsuzsi88888
(63/529)
Nem hiszem, hogy az itt produkált teljesítménye minõsítéséhez ismernünk kellene, hogy a magánéletben vagy más produkcióban mit tud nyújtani. Ennek a mûsornak az alapötlete jó, akár szórakoztató is lehetne, ha feltételeznék, hogy felnõttek vagyunk nem kiscserkészek/úttörõk a tábortûz mellett. (Bár az a fíling õszintébb volt mert nem rendezték). Szente Vajk biztos egy aranyos fiú és ha egy magánszínházban a közönség bemegy, megnézi és vevõ erre a stílusra, rendben van, annak örül a pénzén amit megérdemel. A közszolgálati televízióban elvileg kicsit a nézõ is részvényes, ezért bármilyen mûsorról lehet jogos véleménye, nem lehet azzal elintézni, hogy akkor kapcsolja ki, ha nem tetszik.
Zsuzsi88888 2011 okt. 10. - 15:34:24
(62/529)
Látszik, hogy nem ismeritek. Õ mindig ilyen...nem azért mert elpróbálta 6x és azt mondták neki hogy ugráljon. Õ így Vajk. És ha valakinek nem tetszik vagy ripacsnak tartja akkor tényleg nem kell nézni és ennyi. Megértem hogy valaki nem bírja nem szeretheti mindenki azt amit csinál, de az hogy valakinek azért nem tetszik mert hogy milyen hangja van na az már tényleg nevetséges mert arról fõleg nem tehet.
1/10
offtopic
Gabriella54 2011 okt. 10. - 11:27:25 1/10 Előzmény Zsuzsi88888
(61/529)
Ne haragudj, de hatalmas különbség van a "jókedvû" és a "ripacs" között! Természetesen nem vitatom színészi képességeit, hiszen színpadon már bizonyított, de mindenáron elvállalni egy mûsorvezetést, amikor az alapvetõen más feltételeket követel, mint a színjátszás, bizony szerintem hiba volt. Ahogy egy jó mûsorvezetõ sem automatikusan jó színész, ez fordítva is igaz!
2/10
greghouse 2011 okt. 10. - 09:06:04 2/10 Előzmény Zsuzsi88888
(60/529)
Szerintem te tényleg nem tudod, mi a különbség az õszinte jókedv, na jó, legalább, minimum az õszintének LÁTSZÓ jókedv, és a vezényelt, mesterséges, ezerszer lepróbált bohóckodás közt. Hogy is van az, hogy a sok statiszta (kinek is a szerepét még mindig nem értem) a két oldalon egyszerre földöntúli mosollyal az arcukon boldogan éneklik a huszadrangú "slágerek", a mûsorvezetõ úgy táncol és olyan túlvezérelten gesztikulál, hogy gondolom a némafilmek hõskorát próbálja idézni, hogy néha olyan ostoba kérdések vannak, hogy egy ovodás is tudja a választ, hogy egyenetlen vacak az egész?
..És kérlek, ne gyere megint a távkapcsolóval, mert ez a fórum arra van, hogy véleményt mondjunk. Az egész elve, hogy ismertessük Magyarország szépségeit nagyon jó, de iskolapélda arra, hogy a cél még köszönõviszonyban sincs az eszközökkel, a módszerekkel, és a részt vevõk kiválasztásával.
...És igen. Mûködik a távkapcsoló. Csak olvasd majd el a nézettségét pár hónap múlva. Márpedig, ha ez közszolgálati, és nemes célúan a haza értékeit akarja könnyed stílusban ismertetni (ami jó dolog mint cél), akkor talán megérne egy kis fáradtságot jobban kidolgozni, megfontolni, megírni, megrendezni.
Zsuzsi88888 2011 okt. 10. - 00:12:23
(59/529)
Ha ennyire borzolja az idegeiteket nem kell nézni. Nem kötelezõ vállalnia, de miért ne. Legalább dolgozik és nem azzal köti le magát hogy kritizálja a másikat. Szerintem nagyon jó benne és inkább ugráljon mint hogy majdhogy nem bealudjon mert már annyira unja az egészet.
offtopic
aggodalmas 2011 okt. 09. - 23:31:03
(58/529)
Kedves Zsuzsi, a vidámság és a jókedv nagyon messze van attól amit ez a figura mûvel.
Ezt hívják huszadrangú ripacskodásnak, ami még a csajágaröcsögei vagy Balaton-mackóalsói falunapokon is egy kiadós verést vonna maga után.
A legtalálóbb minõsítés a "paprikajancsi" volt a kommentek közt.
Ha minden igaz, a "mûvészúr" keze benne volt a mûsorkészítésben több vonatkozásban is, emellett írt is egy elõadást (Csoportterápia) amiben játszik is, így szívbõl javasolnám, hogy, mint a jó cipész maradjon a kaptafánál, esetünkben a színpad vonzáskörzetében, és ne borzolja a tévénézõk idegeit.
Nem kötelezõ ennyi elfoglaltság közepette mûsorvezetõ-imitátorként és/vagy interaktív biodíszletként pörögnije, inkább menjel el egy Wellness-hétvégére, mindenki jobban jár... XD
offtopic
aggodalmas 2011 okt. 09. - 23:23:23
(57/529)
Most õszintén, mihez képest? A "valóság"sókhoz, parlamenti közvetítésekhez, vagy a kertévékbõl ömlõ reklámokhoz ill. jósokhoz? XD
Zsuzsi88888 2011 okt. 09. - 23:03:53 Előzmény aggodalmas
(56/529)
Nem értem minek kell beszólni valakire csak azért mert vidám, jókedvû ember. És mi az hogy a szerencsésebbek megúszhatják? Aki picit is tudja hogy mi a jó és szokott színházba is járni nem csak a Tv-t bámulja otthon aztán meg fikázza az embereket az pont hogy az ilyen emberek miatt megy el. És képzeld nem csak a Spamalotban fordul elõ hanem még legalább 10 elõadásban. Nagyon okos ember és nem kéne beszólni azért mert ennyi munka után is így tud pörögni. Kíváncsi lennék hogy hányan pörögnek ennyire amikor egész héten forgat, próbál és még elõadása is van. Szerintem sokkal jobb egy ilyen mûsorvezetõ mint egy szerencsétlen ember aki csak egy helyben áll.
atirylosrat 2011 okt. 09. - 22:16:41
(55/529)
Emlékszik valaki a mûsorban elhangzó játék beküldésének e mail címére?
eli7 2011 okt. 09. - 21:39:27
(54/529)
most megnéztem ezt a mûsort annyira azért nem volt rossz
1/10
Ritmia 2011 okt. 09. - 21:32:44 1/10
(53/529)
...de nem, mert ez a Szomorú Vasárnap.
Talavera 2011 okt. 09. - 20:40:25
(52/529)
Azt hittem rossz adóra kapcsoltam és ez a Vidám Vasárnap:D
2/10
greghouse 2011 okt. 09. - 18:02:02 2/10
(51/529)
Szente Vajk egy ordítozó viháncoló ripacs, Csiszár egy bukott rádiós mûsorvezetõ, Jakupcsek egy mindegy-miben-csak-szerepelni bohóc, a kérdések nevetségesek, a sramlizene megy a "spontán" dalrafakadások Soltész Rezsõ és egyéb "halhatatlan" magyarok nótáira már hányingert kelt. Én szeretlek Magyarország, de már ezt a mondatot is lejáratták. Már csak abban bízom a megújult mûsor struktúrában, hogy a színvonalas, jó esti filmek bemutatása folytatódik, és talán majd a DTK is kinövi magát. A Hacktiont nem láttam, de félek tõle, ebben azért nagyon kemény a verseny, és vannak nagyon profik.
Mindenesetre ezt most nem. Csak akkor nézném, ha pisztolyt nyomnának a homlokomhoz, hogy vagy ez, vagy a Való Világ, vagy a golyó. Utóbbi kettõ szóba sem jöhet.
drProktor 2011 okt. 09. - 10:18:50
(50/529)
A hozzáállásod túl értelmes és túl benevolens(jóindulatú).
Sztem ne is reménykedj.