adamnagysweetmovie 2011 okt. 08. - 23:39:45
(49/529)
Magyarország, szerettelek!
offtopic
aggodalmas 2011 okt. 04. - 22:55:21 Előzmény far vik
(48/529)
Ott a pont, inkább olvassunk!

Ha már a színvonalas szórakoztatást, de mégcsak az objektív tájékoztatást sem várhatjuk el a "köz"médiától – többek közt egy ilyen rendkívül rátermett ex-zenetévés intendáns vezényletével. (Akinek a rejtett tehetsége a tömegszám saccolásban rejlik, ugyebár... ;-)
far vik 2011 okt. 03. - 21:41:05
(47/529)
A lyukbaejtõs vetélkedõ egy paraszthajszállal jobb, de csak annyival. Olcsó szenzációhajhászás ez a süllyesztõs megoldás, gyerekeknek és buta proliknak való húzás. Persze abból van a legtöbb. Mindent összevéve eddig az M1 inkbb gagyisodik, Philiptõl nem is vártam mást. Örültem amikor az adó elkezdett javulni, ennek most úgy nézem, vége. Film a Dunán, hírek - talán az ATV-n? Nem tudom fogni. Menjünk olvasni...
1/10
msz303 2011 okt. 03. - 17:47:59 1/10
(46/529)
Azt észrevettétek, hogy az egyik megfejtés a mûsor színvonalát fejezte ki? Csak idõközben a fostalicskát kijavították füstifecskére. :)
ilonajakus 2011 okt. 03. - 12:30:06
(45/529)
Nem elég, hogy csapnivaló a mûsor, még a játék sem mûködik, ugyanis a megadott E-mail címrõl visszajött a válaszom!!!! Borzalmas!
offtopic
robicsek2 2011 okt. 03. - 11:24:19
(44/529)
Hát remélem hogy azért valaki az MTV töl olvasgatja a komenteket , és még idõben változtatnak.
bestboy 2011 okt. 03. - 10:54:42
(43/529)
Hát ez elképesztõ!!Ilyen gagyit!
A kereskedelmi adókon levitézlett " sztárocskák " itt próbálják meg elsütni maradék ötleteiket.
Alulmúlhatatlan!
1/10
offtopic
Gabriella54 2011 okt. 03. - 10:14:18 1/10
(42/529)
Ez az "új" szerkezet egyszerûen megõrjít! A Duna tv-rõl elvették Derrick-et, átrakták viszont a Kisvárost - ugye nem mindenki tudja nézni a Duna mûsorát, hiszen a 3 szabadon fogható földi adóban nincs benne! Tehát ha eddig nézted Kozák Andrást (akit mindig nagy öröm látni), az fájó szívvel inthet búcsút a sorozatnak. Ez mire is kellett???
2/10
stampo 2011 okt. 03. - 09:55:18 2/10
(41/529)
Emberfeletti erõfeszítéssel kábé 20 percig bírtam nézni. Katasztrófa!
feeco 2011 okt. 02. - 23:14:08 Előzmény adamnagysweetmovie
(40/529)
igazad van.. ;)
offtopic
aggodalmas 2011 okt. 02. - 22:39:01
(39/529)
Naja, szezon és fazon, esetünkben ügyességi szórakozató show, és mûveltségi vetélkedõ. Hát közelsem mindegy.

De ahelyett, hogy "értéket közvetítene" ahogy a KÖZmédiumokhoz illik, inkább egy olcsó kertévé imitációnak kezd látszani.

(A híreket meg hagyjuk, a kiegyensúlyozott tájékoztatást már egy ideje nem várhatjuk el.)

Holnap ilyenkorra már tudni fogjuk, legalább Gundel-Takács megérte-e a várakozást...
offtopic
robicsek2 2011 okt. 02. - 22:30:13
(38/529)
Ja a Foci engem is hidegen hagy. Az a Hacktion hát még mindig nem jöttek rá hogy mi nem tudunk jó akció sorozatot csinálni és fõleg nem most, A régi kaland sorozatok PL Tenkes kapitánya Rózsa Sándor STB ezek jók voltak. Ma már mindig a külföldi sorozatokhoz hasonlóakat próbálnak kopintani, de nem jönnek rá hogy ez nem megy. És ráadásul azért sem mert valahányszor meglátom ezeket az agyon ajnározott színészeket ilyen kemény szerepben nevetõ görcsöt kapok fõleg ezt a Hujber Ferit. A Valami Amerika 1,2 ben jók voltak de az komédia és nem akció.
offtopic
robicsek2 2011 okt. 02. - 22:23:15
(37/529)
"Minden reményünk Gundel-takácsban van holnap – de pestiesen szólva lássuk be, Õ a Vágóhoz képest még csak a kanyarban sincs..." Ö a Játék határok nélkül komentálásában volt nagyon jó. Amúgy minek ez a fránya megújulás? Rengeteg olyan új mûsort is beiktattak aminek semmi értelme, csak a többi adóhoz lenének hasonlók. Aki az MTV re kapcsol azok éppen azért teszik mert ezektõl akarnak menekülni, és nem azért hogy itt is ugyanazt láthassák.
Ismételjék meg a Játék határok nélkül-t, hozzák vissza a régi jó filmeket olyanokat is amiket nagyon rég adtak, közben jöhet pár új is. Ezek a kabarék is jók. A Linda is. A most újra kezdõdõ Észak és Dél is jó lesz.

Vissza hozhatnák a gyerekeknek a régi jó meséket. PL a Hol van Walli(Vili)? és még ilyen régiségeket.
Meg ha esetleg van rá keret vissza vehetnék az RTL töl a Disney filmek és mesék sugárzásának jogát és beindulhatna újra a Disney délelõtt vagy mi is volt.
A most adott mesék közül hát egyik se jó még az MTV1 en se.
offtopic
aggodalmas 2011 okt. 02. - 22:18:40
(36/529)
Az élõ fociközvetítések kivételével osztom a véleményed.
Már amennyiben a Csányi MLSZ-hobbista ótépéligájára gondolsz... ;-)

Ps. De lesz ez még sokkal lejjebb is, várd ki a sikersorozatot!

http://port.hu/pls/fi/films.film_page?i_film_id=121253
offtopic
robicsek2 2011 okt. 02. - 22:12:34
(35/529)
Teljesen egyet értek, és én is valami hasonlót akartam írni elõbb de aztán gondoltam inkább mégse.
Egyedül csak szegény Reviczky Gábor-t sajnáltam. ÉS nagyon látszott a fején hogy neki valahogy nincs kedve produkálnia magát mint a többinek. Meg is értem.
offtopic
aggodalmas 2011 okt. 02. - 22:10:36
(34/529)
Meg kell, hogy cáfoljalak, de népbutító – csak a dózisa kisebb, mint a kertévéknek. Ebbõl eredõen, ha már egy mód van rá gyermekeink inkább tv nélkül szocializálódjanak, mert ezen a mûsoron legfeljebb a reklámszünet segített volna, persze az se sokat...

A ripacs biztos (?) többet ér mint sok más mûsorvezetõnek látszó tárgy, DE sírva könyörgöm, maradjon a kaptafánál (esetében a színpadon ;-) mert ott legalább a szerencsésebbek megúszhatják a vele való virtuális találkozást.
Ha jól tudom a SPAMalotban is elõfordul, remélem amikorra a jegyem szól épp' a váltótársa lesz szolgálatban, mert ezek után félõ, hogy ingerenciám támadna tettleg bántalmazni az elhallgattatását elõsegítendõ. ;-)))

Valahol persze irigylem a (hurrá)optimizmusodat, de attól tartok, hogy annyi siker a földön nincs, ami elég lenne egy értékelhetõ megújuláshoz. Minden reményünk Gundel-takácsban van holnap – de pestiesen szólva lássuk be, Õ a Vágóhoz képest még csak a kanyarban sincs...
2/10
greghouse 2011 okt. 02. - 22:05:13 2/10
(33/529)
Már ne haragudj, de elég szomorú, ha csak annyi az érved, hogy jobb, mint a VV. Mintha a nyuszika büszke lenne arra, hogy gyorsabban fut, mint amekkora füle a csigának van. Nem ugyanaz. Én sem nézem a VVt, és utálom, ezért nem nézem, de amiket felsoroltam fenn is tartom. Pedig ha valaki, én drukkolok a m1 megújulásának, örülök a régi tévéjátékoknak, filmeknek, a foci élõ közvetítésének, a mai két jó filmnek, de ez a vetélkedõ akkor is szemét volt, szégyen arra a csatornára, amelyik nemzetinek vallja magát. Tudod mi volt ez a vetélkedõ? Egy olcsón összedobott, elszúrt, ripacs utánzata egy kereskedelminek. Még azt sem tudták eldönteni, Vágó-féle tudás alapú legyen (kérdések a Farkas berci ûrrepülésének idejével), tippelõs (gyerek súlya), vagy szerencsekerék (hordó) vagy mi. Ott volt Reviczky Gábor, nagyon jó szinész, jó humorral, nem hagyták szóhoz jutni, inkább Soltész Rezsó nótájára ugrabugrált nyilvánvaló mesterséges "vidámsággal" mindenki. Jakupcsek meg már mindenhová eladja magát, úgy látszik, olyan olcsó, hogy már a Story 4 nek sem kell, pedig az sem mérce. Csiszárt még a heti hetesbõl is kirúgták, és nem azért mert olyan nagyon nemzeti érzelmû lenne, sõt. Mert tehetségtelen ripacs. Jó, felismerte a Rock zenéket, mert ilyen rádiónál él. Reviczky szegény szenvedett, megesküdnék, soha többé nem látjuk itt viszont. Ordított a mesterkéltség. Annyira volt ez természetes vidámság, mint a Lagzi Lajcsi kézlengetõ plébekk mulatós mûsorai. A szintje is az.
Én sajnálom legjobban.
offtopic
robicsek2 2011 okt. 02. - 21:53:18
(32/529)
"Az megint más dolog, hogy "a hangja
kifejezetten erotikus – b@ssza a fülünket..." ;-D"

Ez nagyon találó :)
10/10
winike 2011 okt. 02. - 21:44:00 10/10
(31/529)
szerintem legalább nem népbutító mint a kereskedelmi csatornákon futó mûsorok legtöbbje. Gyermekeink inkább ezt lássák mint a VV-t.Az sem elhanyagolandó, hogy itt legalább nincsenek 20 perces reklám megszakítások. A ripacs megjegyzésre csak annyit, hogy többet ér mint sok mûsorvezetõ a kereskedelmi csatornákon. Bár látom nagyon magamra maradtam a véleményemmel, azért én sok sikert kívánok nekik. Meg az egész megújulásukhoz.
aggodalmas 2011 okt. 02. - 21:42:48
(30/529)
De remélem a KÖZmédium jó sok KÖZpénzt ölt bele a KÖZönséges KÖZönségbutító KÖZhelysóba... ;-)