Téma: Majdnem szûz

soma200 2008 márc. 23. - 19:41:44
(12/92)
adrienn92 2008 márc. 23. - 17:34:59
(11/92)
A címmel kapcsolatban azt gondolom hogy itt a szûz szót nem konrét értelemben kell venni. Csupán hogy"majdnem tiszta" Majdnem<-azért mert ahogy elözökben is elmondtam nagyon naív,tudatlan és akaratlanul "piszkozodik be"....
adrienn92 2008 márc. 23. - 17:32:06
(10/92)
Péntek este néztem meg a moziba ezt a filmet.Szenzációs,nekem nagyon tetszik,nyugodt szívvel ajánlom nektek.Azt is lehetne mondani, hogy tipikus, szinte "mindennapos" dolgot ábrázól. Van egy leányzó, akit elhagyott az anyukája a minimális anyagi szükségletek hiánya miatt.Ez a lány árvaházba került, felnõtt.18 évesen kikerült az árvaházból, kapott egy kis pénzt h elkezdhesse önálló életét, de mindenféle képpen kiszerette volna probálni a milliomos életet, szoval egy hotelben el is herdálta ezt a pénzt. Mindvégig vele volt a csávója.Úgy gondolom köztudott, hogy ezek a lányok nem nagyon bízhatnak senkiben, mivel teljesen egyedül vannak, ezért teljes mértékben a barátjukra annak utalva. Kész, a pénz elfogyott.Ilyenkor a pasi kiküldi a lányt az utcára,ebben a történetben házhoz hozta a kuncsaftokat a pasi a csajnak.A lány meg mi mást tudna csinálni?Teljesíti amit "szerelme" kér, és elkezd kurváskodni.Mindvégig a pasi hitegeti szerencsétlent hogy menniyre szereti, amíg el nem adja egy motorért a szerencsétlen lányt.Leszz egy strici, kiteszik az utcára.....(egy kis ízelító a filmbõl)
A plakátról meg csak anyit hogy "bugyuta"lányt ábrázól azért,mert egy tehetetlen naív lányról van szó.Esernyõ van a kezében azért, mert az adja az utat az új és jobb jövõje felé. lány középen van , egyik oldalán a múlt, másik oldalán meg a jövõ.Szerintem egészen érdeklõdést felkeltõ és izléses plkát nagyon teteszik.Mondom a film egyszerûen csúcs, véleményt meg magatoknak tartsátok meg amíg nem nézitek meg, mert ha mindehez ilyen hozzááálásotok van nem lehet valami szép és jó életetek.Ezzel nem akarok senkit bántani, csak egy vélemény.
juditpanda 2008 márc. 21. - 16:17:24
(9/92)
Én nem értem, mire gondolt az, aki a film plakátját készítette. Az a plakát - túl azon, hogy ronda (bár ez nem meglepõ: szokásos magyar film plakát), bugyuta megjelenésével (lány piros esernyõvel, vidáman, önfeledten mosolyogva) teljes ellentmondásban van a történettel, már amennyiben az tényleg egy prostituáltról szól, aki akaratán kívül lett az. Teljesen rossz az üzenete, a film címével együtt egy buggyant vígjátékra utal. (Majdnem szûz... Ki találta ki ezt a címet? Elsõre "A negyven éves szûz", és a "Szüzet szüntess" c. vígjátékok jutottak eszembe.) Ha valaki megnézi (én biztos csak a tv-ben, ha leadják), az légyszi számoljon be a filmmel kapcsolatos érzéseirõl. Meg arról, hogy ez egy viccesnek szánt dráma, vagy drámainak szánt vígjáték (a mûfaji besorolása mindenesetre: dráma). Elõre is köszi.
diomira 2008 márc. 21. - 15:48:31
(8/92)
Még nem láttam, de a leírása alapján engem egy kicsit emlékeztet a Lilya 4-ever c. filmre, ami megrázó, de nagyon jó. Sõt még a fõszereplõ lányok is hasonlítanak picit, bár ez teljesen lényegtelen :)
Mindenképp megnézem, kíváncsi vagyok milyen lett
nyulu01 2008 márc. 20. - 21:23:06
(7/92)
Én nem szeretek moziba járni, de ezt a filmet nagyon vártam. Bacsó Péter a tanárom volt és csak pozitívan tudok nyilatkozni róla. Nem volt semmi az õ szájából hallani a magyar filmtörténetet. Nem tudom elképzelni, hogy nem készített jó filmet.
Chemical-X 2008 márc. 20. - 15:25:27
(6/92)
A cím, a képek és a sztori alapján botrányosnak tûnik. Mivel a filmet nem láttam, a kritika a tálalásnak szól.. nem kaptam kedvet hozzá.
hozzászóló 2008 márc. 20. - 07:45:09
(5/92)
De nézd meg a szereplõk listáját. Ennyi neves magyar színész egyhelyen...hát...
:)))
blaze86 2008 márc. 20. - 01:06:28 Előzmény hozzászóló
(4/92)
Elolvastam itt a PORT-on a tartalmát :)))) Bocs, de ha nem tudom, hogy ez igaz, akkor azt mondanám, csak vicc. Hogyan lehet ilyen forgatókönyvet írni?! Lehet, hogy nem jó a magyar f.könyvírói képzés??
hozzászóló 2008 márc. 15. - 10:05:39
(3/92)
Én is.
edgar p. 2008 febr. 27. - 14:17:31
(2/92)
Már várom...
manci5 2008 febr. 10. - 10:51:54
(1/92)
Kíáncsi leszek rá!