malvinkicska 2018 márc. 23. - 17:37:15 Előzmény napraforgó
(401/601)
Valóban a Grész hangja is zavaró nagyon de nekem az mikor fal fehérre van sminkelve, és az az érdekes piros rúzs a száján, olyan, mint a halál, egyszerűen ebben a sorozatban, negatívum nem sok van sajnos, nem is lenne baj , csak egy kis okosság is járulna hozzá, mert valakinek jó az ész járása az rendben van úgy tud kitolni a másikkal de ez a nő csak egy vipera. Lilian azzal a lópofával, amilyen grimaszokat vág csak arra képes ehhez nem kell színészi véna sem.
5/10
Luna34 2018 márc. 23. - 17:08:47 5/10
(400/601)
aha az vicces volt ahogy david mondta luciananak hogy idovel fer majd elfogadja a kapcsolatukat. nem is tudom ezt honnan hitte.meg azok a hasonlo mozdulatai lucinana fele, pl hogy mindig ugyanugy fogja meg a kezet stb. meg mikor meg egyutt voltak akkor meg a "mondtam mar hogy imadom a szemed"meg az ezzel a mondtam mar kezdetu mondokatol mar falra masztam… nagyon nem tetszenek nekem ok ketten.
3/10
napraforgó 2018 márc. 23. - 16:44:17 3/10 Előzmény malvinkicska
(399/601)
Én azon röhögtem, hogy David reménykedve mondja Lucinak, hogy Hátha nemsokáFer és megenyhül és áldását adja rájuk. Vagy valami hasonlót. A gyerek megengedi a szülőnek, hogy szerelmes legyen. Vicces.
Gracenek olyan jó szinkront találtak, nekem már a kényeskedő, affektáló hangjától is feláll a szőr a hátamon. Tényleg, ahogy kijelenti a vacsoraasztalnál, hogy milyen jó így együtt - már vagy századszor., mintha az ő érdeme lenne. Mire Liliána negédeskedő hangján kontrázik neki.... Brrrrr.
malvinkicska 2018 márc. 23. - 16:19:44
(398/601)
Az már jó lenne ha valami értelmeset is írtak volna bele, mert ettől a Grész manipulálásától, már kezd nagyon elegem lenni nagyon ostoba, mert ha ész érvel lenének akkor még igen de így eza sok hülyeség valóban nagyon sok, egyszerűen rengeteg, annyira nincs már semmi vonala az egésznek, Fer körül forog az egész ,mert a dilis apja is támogatja, mint hogy egy kicsit erősebb lenne, mint egy apa.
Miguel és Erica aranyosak, maradjon így.
5/10
Luna34 2018 márc. 23. - 15:39:07 5/10 Előzmény kriptonyt
(397/601)
na azert majd talan lassan elkezdenek haladni az esemenyek… ja ez az allando csalad mizeria mar tenyleg unalmas. vegre erica es miguel viszonya rendezodott. en magyon szeretnem ha ok nyernek a borversenyt.
kriptonyt 2018 márc. 23. - 14:34:11
(396/601)
Én nagyon szeretem ezt a sorit, de nekem is van, hogy néhány mozzanat kiveri a biztosítékot. Például, ez a család mizéria már az agyamra megy. Nincs rész, hogy legalább egyszer el ne hangozzon, hogy a család mindenek felett. Meg amikor Grace azt mondja sokadszor, hogy - Ugye gyerekek milyen nagyszerű így együtt ebédelni apukátokkal- Nem biztos, hogy mindent csak a család tud megoldani. Na, meg attól mentem falnak, amikor David azt mondta Gracenek, hogy - kérlek vigyázz a gyerekekre. Könyörgöm. Mit kell vigyázni egy 18 évesre, meg egy kb 12 évesre? Na nekem ez már sok. Attól még végig nézem, de dühöngök.
5/10
Luna34 2018 márc. 23. - 08:35:12 5/10 Előzmény napraforgó
(395/601)
aha az nekem is furcsa volt hogy davidnak eszebe sem jutott az otlet csak luciananak. erica feltekenyseget reszben megertem, hiszen miguel odavolt lucianaert, nem csupan baratsag volt kozottuk. ez nem konnyu dolog.
3/10
napraforgó 2018 márc. 23. - 04:21:24 3/10
(394/601)
Ahhoz képest, hogy David és Luciana szakítottak, elég sokat harapdálják egymást a szőlőben....

Kicsit furcsának találom, hogy a víz átvezetését, mármint a kérés előterjesztését nem David beszélte meg Adolfoval, mint a két birtok tulajdonosa, hanem két munkás, Miguel és Luciana - még akkor is, ha vezető beosztásban vannak. Adolfo meg sokszor úgy viselkedik, mintha a birtok a lányáé lenne, nem az övé. Az szép és jó, hogy együtt dolgoznak, hogy sok döntést átenged a lányának, de azért ő nem egy rozoga vénember, aki mindent átengedett a gyerekének, a végső szó biztos az övé.

Úgy látszik, hogy egy sorozat sem lehet meg féltékenységi jelenetek nélkül, előbb David balhézik Lucival Miguel miatt, aztán meg Erica Miguellel Luciana miatt.
Erica hisztije nevetséges, Miguellel cirkuszol, hogy Luciana öntözőrendszere miatt a saját munkáját elhanyagolja. Először is, az a (tervezett) öntözőrendszer nem Lucianáé, hanem Davidé, pontosabban a Los Angeles birtoké lesz, másrészt az a probléma, amivel Eica odarobbant Miguel elé pont akkor keletkezett, a fiú akkor se tudhatott volna róla, ha épp nem az öntözőrendszer kiépítésének tervével foglalkozik.
Graciela ötlete a filmnézéssel röhejes, amikor minden a feje tetején áll, Davidnak 100 helyen kéne lennie, akkor majd leülnek a kanapéra mozizni.

Perla berezel, fél, hogy ha a rendőrség elkapja Markot, az majd magával rántja őket is. Juan elég hülye, Torres nyomozót ekézi, mószerolja a főnöke előtt, de szerintem ezzel csak gyanússá teszi magát. Mert ha zavarja Torres szívós kérdezősködése, akkor ott nyilván van valami a háttérben.
5/10
Luna34 2018 márc. 22. - 15:38:55 5/10 Előzmény malvinkicska
(393/601)
grace a manipulaciohoz ert es ebben a sztoriban az elegnek bizonyul.az az eltokelt celja hogy megszerezze davidot es ehhez minden eszkozt bevet, ez egyfaajta bosszu is a szamara lisa, david es luciana fele. juan es o a tortenet osszetartoi… eleg gyer lenne nelkuluk.
malvinkicska 2018 márc. 22. - 15:26:37 Előzmény Luna34
(392/601)
Ahogy írod Juan nem semmi, aljas nagyon az ilyen embereket a minden napi életben is nagyon utálom, mert ő csak ügyvédnek van titulálva, de nincs felkészülve rre a szerepre rendesen, csak szemétkedik, Grész mozgatja a szálakat de egy idő után már nagyon unalmas, amit csinál legalább is nekem, mert egy nőnek azért legyen méltósága és egy kis büszkesége, de ez tőle távol áll, mert csak hazudozik mindenütt és semmihez nem ért azért Luci olyan a milyen de azért annak olyan van írva elrendez dolgokat, mint a víz meg egyebek.
5/10
Luna34 2018 márc. 22. - 15:09:58 5/10
(391/601)
grace remek, nagyon jol forgatja a szalakat a vak david mogott… es persze hogy eleri hogy osszejojjenek majd.azt sajnalom hogy most miguel es erica veszekedtek,miguelt is megertem hogy mivel lucianaval sokaig voltak baratok probal neki segiteni. ez nem is lenne gond ha nem lett volna szerelmes bele, emiatt ertem meg ericat is. eleg bonyolult ez. david egyre jobban bolondul meg egyebkent. nem tudom hogy lehet ennyire vak es hulye. barmennyire is probalja elutasitani gracielat az regebben is latszott hogy fizikailag bejon neki. juan nem semmi ahogy most mindent markra probal kenni.
malvinkicska 2018 márc. 22. - 15:04:14 Előzmény napraforgó
(390/601)
Elemezték a két nő L és M a nagy semmit továbbra is, Grész ragad, mint a nadály, már az orvos is unja a sok hülyeségét, mert egy ép mondata nincs Ferrel kapcsolatban. azt sajnálom most erica úgy beszélt M-el mivel féltékeny. annyira semmi david, mindent ráhagy Grészre ez valahogy nem normális, egyszerűen nem tudja észre téríteni, és nagyon buta így az egész sztori.
5/10
Luna34 2018 márc. 22. - 10:12:06 5/10
(389/601)
vagy tenyleg egy vigjatek szeruseg kisse szarkasztikus humorral megaldva mint peldaul a mi marrido tiene familia, ami akkora sikert aratott mexikoban hogy iden mar a masodik evadot veszik majd fel, holott a televisanal nem divat evadot csinalni egy sorozatbol de most megteszik… szal tenyleg sok a jo, olvastam a telenovella magazinban hogy amiatt nem kerulnek megvetelre ehhez hasonlo humorosabb sztorik merthogy allitolag mi ezeket a fajta sorozatokat es a latin humort nem kedveljuk… hmm megis honnan tudjak ha meg sem probalnak ilyesmiket megvenni? szerintuk mi kizarolag a romantikus sablonos tortenetekert rajongunk…
5/10
Luna34 2018 márc. 22. - 10:01:18 5/10 Előzmény napraforgó
(388/601)
jaja mondjuk a szakall kerdesben igazad van, de ettol fuggetlenul jol nez ki nagyon. aham ez a bajom nekem is hogy amilyen jol indult elegge erdektelenne valt, mondjuk en gracet birom szerintem o dobja fel a sztorit juannal egyutt. ha ok nem szerepelnenek a sorozatban szerintem nagyon unalmas lenne… fer sima fiatal lenne szerintem csak a nevelese lett elrontva. en is hianyolom azt hogy masfajta sorozatokat nem vesznek meg, tenyleg telemundost peldaul… igaz hogy abban vannak durvabbak is de nem volna rossz egy kis verfrissites mar. a televisanal is nyomnak jokat ilyen peldaul a la candidata ami szinten kisse durvabb es a politikarol szol silvia navarro foszereplesevel,2016 os szori volt. csak az a baj hogy ami tenyleg jo azok nalunk nem kerulnek vetitesre.
3/10
napraforgó 2018 márc. 22. - 09:16:32 3/10 Előzmény malvinkicska
(387/601)
á, én már nem bízom abban, hogy melyikről mit írnak, már annyi szépet, jót írtak, aztán a sokadik rész után azok is elvesztették a varázsukat...
3/10
napraforgó 2018 márc. 22. - 09:14:01 3/10 Előzmény Luna34
(386/601)
A mámoros szerelem ismertetője alapján engem is érdekelt a sorozat és valóban jól is indult. De mostanra már érdektelenné vált a Graciela fene nagy acsarkodása, hogy megszerezze Davidot - normális ember tudja, látja, hogy fölösleges veszkődnie.
A sok hülyeség, amit a gyerekek körül kitaláltak - főleg Fernanda körül, megint csak dögunalmas, sírnék, ha ilyen hülye gyerekem lenne.
A migránsok, meg a szőlő adnak némi témát, de a 142 rész ezekhez is sok.
amúgy Gabriel Soto és irina között én nagyon is látom azt a több, mint 15 éves korkülönbséget, sőt én ha nem tudnám a korukat, inkább 20 évre tippelnék. Soton iszonyúan öregít a szakáll-bajusz kombó, ha hősszerelmest akar játszani, attól meg kéne válnia. Ez a külső egy magányos remetéhez illene, egy hétköznapi férfihoz nem.
NA mindegy, most már jóval kevesebb van hátra, mint amin túl vagyunk, valahogy majd elviselem, de televisás megnt nem jöhet pár évig....
malvinkicska 2018 márc. 22. - 09:01:41 Előzmény napraforgó
(385/601)
A Telemundós sorozatok is jók azokból sem vesznek mostanában aztán a Velvet oldalon olvastam milyen szép sorozatok vannak de csak álom, mert amikor ezek ráállnak valamire akkor csak azokat veszik meg. Az igaz a Törökök ráálltak a sorozat gyártásra és ha megy a szekér akkor rengeteg rész van ami persze nem jó, mert elveszti a varázsát, azokban a forgatási helyeket jól választják,, és azért a rendező figyel dolgokra, de ha bele gondolunk, nem könnyű a ma emberének már olyan sorozatot írni, hogy megfeleljen.
5/10
Luna34 2018 márc. 22. - 08:53:29 5/10
(384/601)
igen abban en is egyetertek hisz lejebb is irtam hogy sok jo sorozat lenne amit nem vesznek meg, nehany kivetellel hozzank olyanok kerulnek amik megbuktak mexikoban. ilyen peldaul a szeretned kell es az ana harom arca is… ezeket en nem nezem mert nem erdekelnek, a mamoros szerelem szerintem jol szerepelhetett mert viszonylag sok epizod keszult belole,ugye ez izles kerdese megint. en tartom az allaspontomat hogy jol indult ugyan de most egyre rosszabb mar. gabriel szerintem nagyon jol nez ki es siman elmegy meg szerelmes szerepekben,abszolut nem latszik hogy kozte es irina kozott akkora a korkulonbseg.
3/10
napraforgó 2018 márc. 22. - 08:18:07 3/10 Előzmény malvinkicska
(383/601)
Gabriel Soto is abban a korban van már, amikor szerepkört kell váltania. Hősszerelmesből át kell mennie apukába, nagybácsiba, esetleg gonosz ellenlábasba, de azért már nem ő lesz a húszéve lányok álma. Ez a sorozat valamiféle átmenet, mert itt ugyan egynála jóval fiatalabb, kb. 25 éves lány veszkődik érte, de már egy érett felnőtt férfit játszik, két gyerekkel, akik közül az egyik már igencsak nagykorú.
Sajnos valóban az lehet, hogy nem is nézik meg a megvett sorozatokat (de mégcsak bele sem néznek), talán csak az ár számít. És ha a vacakokat olcsóbban adják, akkor nnyilván mi azt fogjuk kapni.
Nagyon kár, hogy más latin nemzetektől alig-alig veszünk sorozatokat, mindig csak a mexikói, meg abból is a Televisa legócskább darabjai kerülnek ide. Pedig szívesn néznék brazil, argentin, chilei, vagy venezuelai történetet is.

A törököknél is egyre inkább látható, hogy ők is a mennyiségre mennek, amelyiket szereti a közönség, annak továbbszövik a történetét.
Nézd meg a Végtelen szerelmet, dögunalmassá vált és még mindig van vagy 30 rész a végéig.
A sok megbosszulós sorozatukba bele sem kezdtem, engem nem érdekelnek a bosszút állok anyámért, apámért, nagyapáméert, meg akár a szomszéd néniért témájú hülyeségek. Öldössék egymást halomra nélkülem.
Már a Ferihát is unom, baromira nem érdekel, hogy mit hazudozik össze a kiscsaj az életéről.

Nincs egy normális sorozat, a régieket állandóan ismételgetik. Na jó, mindig vannak új nézők és néha a régiek is szívesen újrranézik a kedvesebb történeteket, csak valahogy nem hiszem, hogy azóta nem készültek újabb sorozatok sem a németeknél, sem az olaszoknál. Franciát ezer éve nem láttunk, angolt mégannyira sem. Spanyol, portugál sehol és kelet-európaiból is alig-alig, néha egy mutatóba.
Tudom, sokan kutakodnak a neten, na de miért fizetek én a TV-műsorokért, ha igazából ott nem nagyon találok semmi érdekeset?
5/10
Luna34 2018 márc. 21. - 18:08:37 5/10 Előzmény malvinkicska
(382/601)
na en a torokoket nem szeretem de persze ez egyeni izles kerdese. visszaterve a sztorira sajna david szerepe tenyleg nagyon gaz… es foleg az hogy gabriel ezt vegiv bevallalta, azt furcsallom csak hogy az eleje nagyon jol indult es igen el lett cseszve… en egy ismetlest neztem meg az esmeraldat, azt mindig szerettem. a marimart nem nezem, tiz eve meg neztem de ma mar nem hoz lazba… sok jo sorozat van egyebkent mexikoban es argentinaban is csak az a baj hogy nalunk nem veszik meg.