malvinkicska 2018 márc. 21. - 18:00:23 Előzmény Luna34
(381/601)
Azt én is látom, hogy Gabriel Soto csak árnyéka most önmagának, mikor elolvasta a forgató könyvet nem látta ő itt egy balek lesz végig, régen olvastam Fernando Colunga , besleszólt, amikor nem úgy volt ahogy ő szerette volna, ez nem bánta csak szerepet kapjon, vagy mi, mert ez nem bántás de nagyon gyenge kis valami, ez az egész, valahogy ezt már végig szenvedem , de én mostanában sem kezdek ilyen semmibe bele, igaz csak ismétlések vannak mindenütt. Azokból sem láttam sokat de nem is érdekel inkább olvasom a török sorozatokat ott amit én a leggyengébbnek tartok is különb, mint ezek, az is igaz ott sem vagyok vevő mindre.
5/10
Luna34 2018 márc. 21. - 17:27:52 5/10
(380/601)
a szerelmi szalak is nagyon gyérek a tobbi sorozathoz kepest, furcsallom hogy senkinek sincs titkos szeretoje, mindenki csak ugy van. igazabol uj emberek sem lepnek be amit hianyolok.szenvedelymentes es langyos egyenlore. fernanda is csak olyan testver modjara van tanoval peldaul, oke hogy most nem lehetnek rendesen egyutt de akkor is. nagykoru mar es meg szuz… ez is abszurd amugy.
5/10
Luna34 2018 márc. 21. - 17:06:02 5/10
(379/601)
kesobb ugyan lesz meg sok kavaras, hala gracenek es juannak, de jobb is kulonben nagyon unalamas lenne az egesz, ok ketten feldobjak majd. de ezt leszamitva tenyleg nagyon gyenus, annak ellenere hogy jol indult.
5/10
Luna34 2018 márc. 21. - 17:02:11 5/10
(378/601)
viszont azt nem ertem hogy gabriel soto hogy a francba tudta elvallalni ennek a sorozatnak a foszerepet… jatszik o szinvonalas novellakban is, na ez nem az. leszamitva nehany jelenetet es szineszt. meg az eleje jol is indult ott meg tetszett, azt is mondtam magamnak hogy igen ez egy jo szori lesz, de ahogy telik az ido es a reszek egyre gyengebb…
5/10
Luna34 2018 márc. 21. - 16:38:11 5/10
(377/601)
hat david tenyleg egyre hulyebb sajnos, nem is csoda hogy annyit fog meg szivni… lucianat sem kedvelem egyebkent, orulnek ha eltunne vegre de meg is azt mondom hogy jobb ferfit erdemel mint david. vegre kiderult martha es lilian szamara is az igazsag miszerint fernando egy aljas szemet volt… erica nagyon rendes kedves lany, nagy kar hogy kesobb rossz dolog fog vele tortenni. miguellel is nagyon osszeillenek.
3/10
napraforgó 2018 márc. 21. - 15:41:37 3/10 Előzmény malvinkicska
(376/601)
A gyógyszerre én is úgy emlékszem, hogy tán adott, vagy csak javasolta (?) az enyhe nyugtatót, de hogy mi lett belőle?
David tiszta hülye, végül is ő szakított Lucival, még csak azt sem mondta, hogy ideiglenesen, hogy szüneteltessék a kapcsolatukat, amíg Fer rendbejön, vagy amíg netán elmegy az egyetemre, egyszóval még reményt sem hagyott a lánynak. Amúgy meg miért gondolja, hogy Luciána élete végéig a két krapek között, David és Miguel között akarna ingázni? Vannak még facér férfiak, biztos találna megfelelőt.
Fer nagyon labilis, hisztizik, ha a dolgok nem úgy vannak, ahogy ő akarja, ha meg valami jó történik, akkor föl van dobódva. Én a skizofrénia formáit nem ismerem, de szerintem ez a lány csak egy kis
önző hisztérika. Most is mit művelt Tanóval? A birtok bajban van, a fiúnak dolgoznia kell, nyilván túlórában is, talán erőn felül is, erre a hülye kis pixa megsértődik, hogy nem vele foglalkozik.
Gyenguska kis sorozat....
malvinkicska 2018 márc. 21. - 15:24:36 Előzmény napraforgó
(375/601)
A mai részben is elemezte a szerelmi szálat, aminek nincs értelme, de a rendőr jól megmondta nekik, minek nézte Fernandó őket. Fernanda egyből boldogabb lett mikor egy kis törődést kapott, mivel szerelmes Tanoba, ezt a szálat kellene az apjának erősíteni, nem az orvost, mert szeretet hiányos ez a gyerek lány, és ez valóban fiatalkori tudathasadást okoz, SCH szimplesz, de szerintem ő még nincs benne csak Grész a mániája az tömi a fejét azt is ki kellene iktatni, és akkor nem csinálná Fer ezeket a dolgokat, az apjával. Luciana elment a víz miatt és az a barom David féltékenykedik M-re, milyen jogon mikor ő a gyerekeibe szerelmes , neki nem kell magán élet, eza rögeszméje, én azt látom neki kellene egy zárt osztályra befeküdni és kezeltetni magát , mert ő valóban agybajos, mint a Jancsi bohóc úgy bólogat Grésznek, mint hogy elküldte volna őket melegebb éghajlatra attól még menne a sorozat, azt sem értem Juan is miért nem bűnhődik semmiért , azt is végig fogják benn tartani szemétkedni minek.OFF én nem mondtam szedi a gyógyszert a kis csaj de ha még is akkor komoly következménye lenne, mivel félre van vezetve az orvos.
5/10
Luna34 2018 márc. 21. - 14:21:46 5/10 Előzmény malvinkicska
(374/601)
szerintem gyogyszerrel nem kezeli csak szoban, mert a hetfoi reszben lesz hogy a doki azt mondja davidnak ha fernanda nem tolthet minel tobb idot gracielaval, akkor el kell kezdeni a gyogyszeres terapiat.
malvinkicska 2018 márc. 21. - 12:57:53 Előzmény napraforgó
(373/601)
Nagyon igazad van amit az orvos csinál az több mint mese, mert aki egy kicsit is tisztába van az agy működésével az egyet ért, mivel ezek a gyógyszerek , olyan helyen kell hatni, hogy terápiás hatása legyen, és nem mindegy, hogy az átvivő anyaggal van baj, vagy csak egy kis hiszti, mint ennél a kis csajnál van, mert nem volt vele beszélgetve, csak Grész a sok marhasággal tömi a fejét az ő érdekébe, nem ragozom nem ér annyit ez egy gagyi minden szála sajnos, a bevándorlók nincs felépítve a sztori, a szerelmi száll meg egyenesen ökörség, egy meglett embernek a gyerek mondja meg kivel legyen, akár mennyire változott a vílág ilyen nincs csak ezekben a buta semmit mondó nyálas sorozatokban.
5/10
Luna34 2018 márc. 21. - 09:43:24 5/10
(372/601)
egyetértek, fer nevelése nagyon el lett rontva végig. de miutan az anyja meghalt es david bezarkozott csak rosszabb lett. na igen igaz az is hogy juant fel is lehetne jelenteni ha akarnak, bar nem tudom hogy hogy mukodnek ott a dolgok, vegulis az o birtoka, hogy mit tehet meg es mit nem az nem tudni, de ha meg sem probaljak a feljelentest nem derul ki. juan viszont majd fel fogja jelenteni kesobb oket, es sikerrel…szoval sok a pontatlansag…. ez a valosagban biztos nem igy lenne… oke hogy sorozat de akkor is.
3/10
napraforgó 2018 márc. 21. - 08:24:43 3/10 Előzmény Luna34
(371/601)
Fernanda nevelése biztos nem az utolsó 2-3 évben lett elrontva (kb. 3 éve halt meg az anyja). 15 éves koráig ott volt az anyja, az apja, a nagyanyja, a dadája, mégis olyan érzelmileg elhanyagolt az a lány. Ennyi ember nincs egy átlagos gyerek, tini körül, mint ahányan itt és mégis félre lett nevelve. Csak az álszent, hazug nénikéje a tekintély neki, akit valójában kicsit sem érdekel a lány, csak általa akar eljutni a céljához.
Az a pszichiáter meg - azon csodálkozom, hogy Cezar nem tudna valamiféle referenciákat szerezni róla? Mert orvosi titoktartás ide, vagy oda, azért annyit ki lehetne deríteni, hogy jó hírű, szakmailag elismert orvos-e az illető. Mert ghogy valaki ennyire hagyja magát lefizetni, azon az áron is, hogy esetleg tönkreteszi egy fiatal páciense életét, az nekem nonszensz, hihetetlen.
------
Végre rájöttek,hogy Juan tette tönkre a vízvezetéket, kb. 2 perccel azelőtt, hogy Juan besétált és a szemükbe vágta.
Vajon miért nem jelentik föl rongálásért?
Gondolom, hogy a kaliforniai jogrendszer is ismeri a szolgalom intézményét, és ha egy ingatlant vízvezetési szolgalommal terhelten adnak el, akkor azért nincs olyan, hogy azt csinálok a birtokomon, amit akarok, és ha akarom, szétverem a rendszert.
Az lehet, hogy egy per ott is sokáig tartana, de ha meg sem próbálják, akkor tuti nem fogják Juant elmarasztalni. Nem olyan nagy koponya ő, hogy egy másik, egy gyakorló jogász nem tudná fölvenni vele a versenyt, hiába dülleszti ő a mellét, csak ócska kis akatakukac volt David birtokán.
5/10
Luna34 2018 márc. 20. - 18:43:34 5/10
(370/601)
hat alakulnak az esemenyek, juan nem semmi egyre jobb… david sok butasagot csinalt eddig aminek meglesz az eredmenye, ugyanis hiaba fognak ericaek beleegyezni hogy naluk epitsek ki az ontozorendszert, juan fel fogja jelenteni oket illegalis epitkezesert, ebben csak az a baj hogy ericaek is racseszhetnek pedig oket nagyon kedvelem. grace jol forgatja a szalakat a pszichiaterrel is. fernandat viszont nagyon sajnalom, latszik hogy mennyire szeretetehes es nem csak tanoval kapcsolatban. david elrontotta a neveleset… oke hogy nem tamogatta a kapcsolatat lucianaval, de ettol o meg engedelyezhette volna fer kapcsolatat ezzel is peldat mutatva, de nem tette meg. sokat fog meg szivni… de ez van. jol elrontott mindent.
3/10
napraforgó 2018 márc. 20. - 15:41:15 3/10 Előzmény malvinkicska
(369/601)
Grace mániákus, ragad, mint a bogáncs. Fer meg nem tisztességes,ő titokban fenntartja a kapcsolatát, amit az apjának nem tűr el.
Miguel biztos eléri Erikánál és Adolfónál, hogy ők megengedjék a vízvezeték kiépítését a birtokukon keresztül. David mondta, hogy ő lejtőre telepítette a szőlőjét, ez csak akkor szerencsés, ha vízforrás magasabban van. De ha föl kell nyomni az alacsomyabban lévő területről az emelkedőre, akkor sokba kerül.
Ez a Mark lebukhatna már, akár Susan zaklatásáérrt, akár a migránsok miatt.
malvinkicska 2018 márc. 20. - 15:14:26 Előzmény napraforgó
(368/601)
Juan nagyon szemét mindenáron tönkre akarja tenni davidot, egyrészt érdemli,mert sok mindent megengedett neki, eleinte és ez lett a vége.Grész egy szemét nő ragad, mint a járván akárhogy mondja neki David, nem ért csak ragad. Luciana most megkérte Miguelt a víz miatt, biztos megengedi a szomszéd, az nem olyan szemét , mit Juan.Fernanda meg odáig van Tanoért.Annyit azért eza nem normális D is észrevett, az orvos nem az igazi.
malvinkicska 2018 márc. 19. - 15:30:21 Előzmény napraforgó
(367/601)
A mai részben is a víz hiány annyira mesterkélt, azt nem hiszem senki nem tudja miért nincs, csak állnak várnak vajon mire a tapsra. Annyira gyenge az valami borzalom. az a Pszichiáter dolog is mennyit árthat egy embernek, a nem megfelelő terápia igaz ezeknek csak agy helyük van, nincs eszük egy száll se. Az a Lilian úgy epekedik a rendőr után, mint egy tini nevetséges, amit ezek a z idősödő ronda nők követnek, mert Fer odáig van Tanoért azt még értem meg Lucit meg Grészt, de ezek M és L nekem nevetségesek. Miguelt alakító színész elég normálisan alakít, meg az-az Erica is. OFF a török sorozatokkal az a gond amelyiknek nagy a nézettsége azt orba szájba írják és át esnek a ló másik oldalára végül elrontják, lásd a V SZ-t, meg én sokat néztem tudom. Azoknál is az a legjobb ami 38- 40 bölüm, akkor pörögnek az események. Azt tudom neked írni most nézem a Fekete - Fehér szerelmet, ott akkora a színészi alakítás, az igen, egyszerűen nem találom a szót az értékelésnél. Azt is megfigyeltem ott is a régi sorozatok, csak 90-pesek voltak , 50- 60 B és ahogy írod nagyon érdekes szórakoztató, a mostaniak pedig néző függő ez a gond.
3/10
napraforgó 2018 márc. 19. - 15:18:40 3/10 Előzmény malvinkicska
(366/601)
Látom, hogy David ostobább, mint gondoltam, de úgy tűnik, hogy a szőlőmunkásainak sincs sok eszük.
Mivel Kaliforniában szinte sohasem esik az eső, 0gy muszáj öntözni a szőlőt, meg minden ültetvényt. Ha tehetik, nyilván gravitációsan öntöznek, így nincs energiafelhasználás. de ha erre nincs lehetőség, akkor szivattyúzni kell, vízátemelőket használni, és az nem megy áram nélkül.
Nem mindegy az sem, hogy honnan kapják a vizet, természetes víztározóból, felszín alatti vízből, stb. Az öntözőberendezések kiépítése, a víz elosztása, stb. szintén alapvető. Ha nincs víz, nyilván azt kell megnézni legelőbb, hogy onnan, ahol eloszják, jön-e, ott van-e víz. Ha ott van, akkor útközben szakad meg az útja. Akkor szóba jöhet a csőtörés, a dugulás, stb. De ha már ott sincs víz, ahol belépne a birtok területére, akkor máshol van az ok. Külső okokra kell gyanakodni - legelőször is a szomszédosbirtokokra, amelyeken a víz egyébként áthaladna.
De ha az embernek egy olyan szomszédja van, mint Juan, hát seperc alatt meg lehetne állapítani az okot.
Vajon mennyi idő kell nekik, hogy rájöjjenek err?
3/10
napraforgó 2018 márc. 19. - 13:27:40 3/10 Előzmény malvinkicska
(365/601)
Igen, ebben a történetben nincsen 142 rész, amire elhúzzák. A szerelmi bonyodalmak vérszegények, a szőlészkedés csak mint valami homályos, vékonyka keret van köré rittyentve. A nagyon aktuális bevándorló- témát sem fejti ki, pedig az az USA és Mexikó között már jó sok évtizede fennálló probléma.
Az a baj, hogy már a török sorozatokat is úgy elnyújtják, elhúzzák, azok sem olyan izgalmasak, mint kezdetben.
malvinkicska 2018 márc. 19. - 10:27:27 Előzmény napraforgó
(364/601)
Régen is írtam nagyon hiteltelen a szerepe ennek a kis kora vén Fer színésznőnek egy utálatos kis dög, még mereszti a szemeit, amikor beszél, egyszóval ezek túl játsszák magukat az biztos Grész is amit követ az nem normális dolog ilyen nincs az életben, nem szereti D és kész de az meg nem normális, ilyen semmi karakter, mintha nem is ő lenne.
3/10
napraforgó 2018 márc. 19. - 09:59:58 3/10 Előzmény malvinkicska
(363/601)
Szemét kis dög ez a Fernanda, követeli, hogy az apja szakítson Luciánával, csak mert őt (illetve a háttérben Gracielát) zavarja, ugyanakkor semmibe veszi az apja tiltását, miszerint ő meg ne találkozzon Tanoval.
Ez atipikus esete az amit szabad Jupiternek..., csak nem veszi észre, hogy az apja a Jupiter és ő meg a kisökör.

Amúgy meg olyan, de olyan nevetséges ez a mondvacsinált probléma, hogy ki kit szerethet, meg kit nem, meg miért nem. David felnőtt ember, független, özvegy. Luciána is felnőtt, ő sincs elkötelezve semerre.
Fernanda ugyan csak épp most lett nagykorú, és így elvileg ő is azt csinál, amit akar.
Az apja csak annyiban korlátozhatja, hogy legfeljebb nem finanszírozza az életmódját, ha az nem tetszik neki. Fernandácska elmehet melózni, ha annyira ragaszkodik a szerelméhez. Meg lehet tapasztalni az élet nehézségeit neki is, nem muszáj egyetemre járni apuci pénzén.
malvinkicska 2018 márc. 17. - 12:51:29 Előzmény napraforgó
(362/601)
Azt én nem néztem, most a sláger több is van egyik jobb , mint a másik vegyes. Az Asi , Ask Ve Ceza, Gödör, Fekete Fehér szerelem Áradat, én vettem a számítógépemben olyan kártyát amivel a sorozatot rávezérli a tv-re, és így kényelmes, mivel olvasni kell. A műsorok semmik valamivel kel az időt eltölteni