malvinkicska 2018 ápr. 06. - 15:18:25 Előzmény napraforgó
(441/601)
Semmitől nem maradtál le, én is nagyon unom már David bárgyú buta képét, nem tudom mi lett vele , de ez egy nulla játék tőle, én is nagyon bánom belekezdtem de amit elkezdtek Álmodj Velem , meg Betolakodó egyiket még csak bele sem nézek, annyira sok ellent mondás van ebben is. a mai részben azért megsajnáltam Lucianat mennyit tesz a bor érdekében, és ez a halál madár mindenütt ott van, a véleményem nem változik sőt egyre jobban gyűlölöm, mivel ez a szerelmi háromszög úgy jött volna létre, hogy nem ő öli meg a saját tesóját, akkor talán még eltudtam volna fogadni de így nem, a tesója gyilkosa és a helyébe akar lépni, nem beszélve az az álnok kígyóssága fűt fát igér a gyerekeknek és szemen szedett hazugság minden, ez annyira aljas dolog , nekem gyomor forgató már az egész. Az a szarvas marha David egyetlen egyszer sem osztja ki Isten igazából. A család témát mikor felhozza hánynom kell. amilyen anyjuk lesz ő D gyerekeinek akkor azok is álnok kígyók lesznek. Miguel és Erica aranyosak jól is játszanak, nekem az bejön. Juant sem téríti már észre valaki, azt is jól bele kellene döngölni a földbe szemetes láda.
3/10
napraforgó 2018 ápr. 06. - 14:37:42 3/10
(440/601)
Most vagy egy hétig nem tudtam nézni a sorozatot, de látom, hogy sehová sem haladtak. Már én is únom ezt a gyerek- témát, na meg most már a bort is, a világon sehová sem jutnak.
És akkor még ott van az Erica-téma is, az a szegény nő is betegeskedik.

David pofája meg olyan jellegtelen, mindig olyan kifejezéstelenül bámul a semmibe, nálam egyáltalán nem jön be.

Már bánom, hogy belekezdtem ebbe a sorozatba, de most már lassn vége lesz...
malvinkicska 2018 ápr. 06. - 13:54:13 Előzmény Luna34
(439/601)
Az előzetest olvasva most mát tuti elmebeteg az is aki ezt így írta meg.
5/10
Luna34 2018 ápr. 06. - 08:07:48 5/10 Előzmény malvinkicska
(438/601)
fer 21 mikor a sorozat keszult 19 volt.
malvinkicska 2018 ápr. 05. - 19:12:03 Előzmény Luna34
(437/601)
Grész karakterének a nem jól választott szinkron hang is árt szerintem, különben 25 évesek Luci is annyi, a Fer nem tudom de annak az arca kis kora vén, és a szerep sem jó neki szerintem. Akár milyen egyszer vége lesz mostanában sem fogok ilyenbe bele az biztos.
5/10
Luna34 2018 ápr. 05. - 18:22:25 5/10 Előzmény malvinkicska
(436/601)
na igen, miguel jol tette hogy beolvasott davidnak. mar rafert hogy valaki megmondja a velemenyet. grace sminkje amiatt ilyen szerintem hogy idosebbnek tunjon, mivel o az eletben meg nagyon fiatal itt kb egy daviddal egykoru not (nagynenit) kell alakitania. egyre jobb ez a grace, ezzel az alszeretettel mindenkit meggyoz. hajra neki. fer jol lany csak meg tul fiatal, bizonytalan es konnyen befolyasolhato.
malvinkicska 2018 ápr. 05. - 15:05:29 Előzmény Luna34
(435/601)
Miguel jól beolvasott Lucival kapcsolatban annak a szarvas marha Davidnak, annak annyi esze nincs , mint egy zsák szárított lepkének az már biztos, neki a gyereke szeret, az a kis hisztis pletyka fészek akit Grész formál ahogy kell. David olyan , mint a mesében a bólogató kutya, önálló gondolata nincs amit mondanak neki csak bólogat rá, mindent jóvá hagy. aztán Tano apja is jól gondolkodik, ami a fia sorsát illeti, egy ilyen elkényeztetett kis mocsok nő nem a fiához való. Aztán Luci sem hagyta magát Davidnak, mert az szégyenli, milyen zavaros elméjű a gyereke ő nevelte. Régen több sorozatot néztem, de a Liliant alakító mindenütt ilyen mocsok, és a Grész sminkje ami nagyon zavar, ő még fiatal tőle azt hiszem egy sorozatot láttam de felejtős, mert nem is emlékszem már rá.
5/10
Luna34 2018 ápr. 04. - 18:15:58 5/10 Előzmény malvinkicska
(434/601)
amugy abszolut igazad van abban hogy rengeteg a semmitmondo felesleges beszed, jelenet… egyaltalan nem izgalmas egy sorozat. mindig hasonlo parbeszedek zajlanak. vagy a sirankozas vagy a csalad, gyerek tema megy. ezen kivul nem sok minden tortenik. nyujtjak mint a retest csak nem tudom minek. nem tudnak ujat belevinni,meg csak egy egy uj szereplo sem lep a kepbe, aki felverne az allovizet.
5/10
Luna34 2018 ápr. 04. - 18:12:26 5/10 Előzmény malvinkicska
(433/601)
en szemely szerint kedvelem gracielat, szerintem nagyon jol jatsza a szerepet, david pedig megerdemli a kihasznalast, ugy ugral ahogy masok futyulnek… ez az allando csalad mania mar nagyon irrital. ezzel sakkban lehet tartani… gracielaval majd a gyerekei erdekeben fog osszejonni. ekkora egy barmot! akit igy lova lhet tenni az megerdemli a sorsat. lucianat is csak hitegette.
malvinkicska 2018 ápr. 04. - 15:25:38 Előzmény Luna34
(432/601)
A mai részben is olyan sok semmit mondó beszélgetések voltak, az orvos az csak csúfolva van így egy igazi pszichiáter, nem csinál ekkora baromságot, igaz ez sorozat azt mondani amire felkérik az egy kicsit sok, mert a lány egy kényes nehezen kezelhető rögeszmés csitri, aki belehülyült Grészbe, most szegény Tanot is kitámadta, egyszerűen viselkedés zavaros is nem tudja mikor mit lehet. Szerintem az apja a leghibásabb ha eltakarította volna Liliant és Grészt akkor ez nem következik be és lehet a sorozat is élvezhetőbb lett volna. A másik verzió, ha nem akarta elzavarni őket akkor meg nem kellet volna biztatni Luciat, aki annyi mindent tesz a borértis, és az nem színeskedik, valóban magát adja de eza halálnak sminkelt G egy mocsok csúszó mászó féreg, az anyjával együtt, én az ilyen rámenős mocskokat utálom, nagyon aki szemben így hátunk mögött úgy beszél. ez a téma jó ha 80 részt elbír, nem ennyi sok sajtalanságot van annyi ellent mondás benne rengeteg, nagyon gyenge 2-es alá kis sztori, valahogy ki kínlódom de bosszant ennyire butának tartják a nézőt ha sorozat még akkor is, aki írta lehetett volna egy kis igénye mit ad ki a kezéből.
5/10
Luna34 2018 ápr. 03. - 18:30:14 5/10 Előzmény malvinkicska
(431/601)
igen, ez mar minden tulment… david annyira nem szereti lucianat ahogy mondja, kulonben valamilyen formaban tenne a kapcsolatukert... de ot mindenki droton rangatja. ugy ugral ahogy a csalad futyul neki.meg is erdemli az atverest gracetol. abszolut. luciananak pedig keresni kene valaki mast maganak.
malvinkicska 2018 ápr. 03. - 18:23:02 Előzmény Luna34
(430/601)
Ez a se veled se nélküled nagyon zavaró, valóban bomlott az elméje nem tudja eldönteni kell e neki valaki társnak, vagy a gyerekeivel él és kész, túl van ragozva az egész és nagyon unalmas már, David amit követ.
5/10
Luna34 2018 ápr. 03. - 17:35:12 5/10 Előzmény malvinkicska
(429/601)
ja egyre kevesebb dolog tortenik egy egy reszben… david mar nagyon unalmas az allando gyerek temajaval, olyan mintha egy oteves gyerekrol lenne szo. oke hogy fer nincsen jol de azert ez az allando tema mar nagyon unalmas. ja fer fura fejet vagott, mikor grace bevalotta hogy szereti davidot de csak meglepodott, mert minden tamogatni fogja ezzel kapcsolatban gracielat. luciana kifakadasa meg ez a szakitas mizeria is mar egyre gazabb.
malvinkicska 2018 ápr. 03. - 15:14:12
(428/601)
Itt vagyok azt látom nem sok mindentől maradtam le, mert olvastalak titeket, sok minden nem történt,hála az égnek Ericaek nyerték a bor versenyt. David egyszerűen nagyon dilis, már teljesen az agyára ment ez a gyerek téma, a játéka is olyan semmis, mintha drogozna, olyan bárgyú képeket vág, semmi szín nincs a játékába.A Miguelt alakító színész egy nagyon jó fej, jól alakít. Luciana is sírdogál csak, neki lennék nem engedném magam, de akkor nem lenne mit nyújtani, mint a rétest. Grész bevallotta szereti Davidot, de nem nagy örömmel fogadta Fer.
5/10
Luna34 2018 ápr. 01. - 13:43:02 5/10 Előzmény malvinkicska
(427/601)
neked is kellemes husvetot kivanok.
malvinkicska 2018 ápr. 01. - 09:59:30
(426/601)
Eljött a szép húsvét reggele, Feltámadásunk édes ünnepe. Ünneplő ruhába öltöztek a fák, Pattognak rügyek, s virít a virág. A harang zúgása hirdet ünnepet, Egy kismadár dalol a zöld rétek felett. KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET.
5/10
Luna34 2018 márc. 31. - 19:27:50 5/10 Előzmény napraforgó
(425/601)
ja tenyleg korrupt szaga van de lehetseges… kulonben szerintem nem tudta volna ilyen gyorsan elintezni nem?
3/10
napraforgó 2018 márc. 31. - 10:32:15 3/10 Előzmény Luna34
(424/601)
Nem hiszem, hogy rendőrségi feladat lenne. Minden országban van valamilyen építési hatóság. Sokkal több építési ügy van annál, hogy a rendőrség elbirna vele. Akkor nem maradna idejük a bűnüldözésre.
David sokat fizetett, a bírságot, gondolom az Adolfóékra kivetettet is, hisz ők csak miattuk mentek bele az egész építkezésbe. De hogy még azért is fizessen, hogy előre vegyék az ő ügyét? Annak eléggé korrupció szaga van.
5/10
Luna34 2018 márc. 31. - 08:38:55 5/10 Előzmény napraforgó
(423/601)
lehet hogy naluk ez rendorsegi feladat. de azt en is furcsaltam hogy david egybol engedelyt is kapott. lehet hogy sokat fizetett hogy megkapja egybol vagy nem tudom.
3/10
napraforgó 2018 márc. 31. - 03:48:48 3/10
(422/601)
Két furcsaság is van a legutóbbi epizódban.

1./ A rendőrség állíttatta le a vízvezeték építését, és tőlük is kellett engedélyt kérni rá. Soha, sehol nem hallottam, hogy ez rendőrségi feledat lenne.
2./ David bement a rendőrségre (aminek építési osztálya is van) és rögvest meg is kapta az engedélyt.Hát ilyen csoda se fordult még elő. Nem is kellett építési terveket átböngészni, műszaki paramétereket kiszámolni, helyszíni szemlét végezni, semmi. Csak azt ígérték meg, hogy majd a végén kijönnek megnézni a kiépített brendszert.

Lilian milyen pofátlan, egy csomó kaját készíttet Soniával, aztán meg azt állítja, hogy ő csinált mindent.