3/10
napraforgó 2018 márc. 16. - 17:48:31 3/10 Előzmény malvinkicska
(361/601)
A mai részt nem láttam, mert nem tudtam, hogy ma is lesz. Na mindegy, talán majd megnézem, utólag.
Ne problémázz a nekem írott válasszal, majd megszokjuk ezt az új rendszert is. Ha itt jobbra alul a válasz gombra kattintasz, akkor tudsz nekem írni, de ha nem sikerülne, hát az sem baj.
Nem túl jó ez a sorozat, a témához képest túl hosszú.
Most elkezdtem nézni a Kiralik ask --- Kiadó szerelem c. török sorozatot feliratosan a neten, végre egy olyan kedves, bájos történet, amit szeretek. Nem ölnek meg senkit, sőt bosszút sem kell állni senkiért, semmiért. 69 bölüm, átlagban 2 órásak, most már a 2í.-nál tartok.

Egy aranyos "hamupipőke" történet, sok vidám perccel, vicces szereplőkkel - ami nem jellemző rám, falom a neten, nap 3-4 részt megnézek, csak sajnos a lábam ezt nem nagyon szereti... Nem lenne szabad ennyit ülni egyhelyben, de ez a sorozat beszippantott...
Most már végigszenvedem ezt a sorozatot, meg a végtelen szerelmet is, de már únom mindkettőt....
5/10
Luna34 2018 márc. 16. - 16:16:01 5/10
(360/601)
a mai reszben sem sok minden volt, de legalabb david es luciana vegre szakitottak ez is haladas, most majd mar haladnak a dolgok elore vegre es fernanda is megnyugodhat.
malvinkicska 2018 márc. 16. - 15:08:34
(359/601)
Annyira logikátlan ez z egész sorozat, csak veszekednek és sehova nem érnek meddő vita az egész, ami egyben sok butaság, is mikor ki készül költözni mindenki marad, a maga felhozott érvei alapján az az elmebeteg David mindent enged. Szakított Lucianával de miért ennek sincs értelme, a sorozat száz sebből vérzik. Aztán ott a pszichiáter olyan blődségeket mond, az alázat a szakma irányába, az okot olyat mond hogy az ember esze meg áll, ez nem orvos csak csúfolják annak.Egyszerűen továbbra ia az a véleményem aki írta annak is kellet volna előtte egy kezelés az biztos. OFF kedves napraforgó még nem tudom jól kezelni ezt az új portot ezért nem tudom neked írni a véleményem, amit nagyon sajnálok.
5/10
Luna34 2018 márc. 15. - 18:20:53 5/10
(358/601)
david amugy nagyon rosszul all hozza a dolgokhoz. fernandaval is nagyon szigoru, nem ugy all hozza ahogyan kellene, martha kapcsan is hogy raformedt! oke persze hogy fernek nem kene foglalkoznia azzal hogy mi tortent a multban de logikus hogy most a nagyanyja melle all es nem fogadta orommel hogy a hon szeretett dadaja a nagyapja szeretoje volt es tanotol sem kellett volna eltiltani, es persze hogy graciela mellett is kiall mivel kizarolag o volt mellette mindig (az mas dolog hogy erdekbol) de ettol meg o tamogatta, ezt nem neki hanem davidnak kellett volna megtennie es akkor nem jutottak volna idaig.
5/10
Luna34 2018 márc. 15. - 11:37:56 5/10 Előzmény napraforgó
(357/601)
mondjuk sok a pontatlansag a hianyossag a tortenetben… sok mindent csak kikovetkeztetni lehet.
5/10
Luna34 2018 márc. 15. - 11:29:12 5/10 Előzmény napraforgó
(356/601)
kozbe ment igen de nem elt veluk, aztan david elzavarta es akkor ment vissza amikor mar fer nagy volt es megvolt bobby is es eppen bobby szuletesnapjat unnepeltek es fer meghivta, akkor mar spanyolorszagban volt sikeres festokent de ferre mindig kapcsolatban allt, mindenkit meglepett hogy a szulinaora beallitott, ugye utana volt lisaval az incidens mikor megolte, es igen utana ravetette magat davidra aki utana ujra elkuldte. amikor kezdodott marcos es martha mar ujra joban voltak, ez az egesz mikor nem voltak joban meg elotte lehetett mikor fernando meg elt.
3/10
napraforgó 2018 márc. 15. - 11:13:22 3/10 Előzmény Luna34
(355/601)
De Grace mégiscsak ott volt a birtokon, legalábbis abban az időben, amikor fejbecsapta Lisát. Aztán szinte azonnal David nyakába akarta varrni magát, de akkor a férfi elküldte.
Úgy látszik, hogy a gyilkos hajlamot Graciela az anyjától örökölte, ő is kinyírta Fernandót, amikor rájött, hogy megcsalja. Volt egy megjegyzése Guttierezzel kapcsolatban is, hogy ha ő is megcsalja, akkor legfeljebb úgy végzi, mint a volt férje... Elég nyilvánvaló, hogy Fernando nem lett öngyilkos.
Abban igazad van, minden igazi anya a gyereke után ment volna, mégha a férjével esetleg nem is annyira jó a kapcsolata. Bár ezt nem értem, hisz a sorozat elején volt egy olyan jelenet, amikor Márta fut a szőlősorok közt és boldogan a férje karjaiba veti magát. Nekem nem úgy nézett ki, mint egy rossz házasság... Épp ezért fura, hogy nem ment utánuk a kisfiával.
5/10
Luna34 2018 márc. 15. - 10:11:42 5/10 Előzmény napraforgó
(354/601)
grace akkoriban nem lakott veluk mivel o es lisa nem voltak joban lisa nem turte meg mivel tudta hogy davidra hajt, viszont ott volt meg ugye tenyleg mindenki a gyerekek marcos stb es megis eszrevetlenul volt viszonya marthanak es fernandonak… kisse furcsa ez nekem is… arrol meg csupan egyszer esik szo hogy lilian olte meg fernandot (nyilvan a marthaval valo viszonya miatt, de az okrol nem esik szo) es nem ongyilkos lett ahogyan ezt mindenki tudja, ezt meg gracielanak sem mondta el, azt nem tudom hogy kesobb ki fog ez derulni, de nem hiszem. sok olyasmi van a sorozatban ami nagyon hihetetlen.
5/10
Luna34 2018 márc. 15. - 09:59:28 5/10 Előzmény napraforgó
(353/601)
igen ugy van ahogy mondod, a sorozat elejen szo esik rola hogy martha marcos es meg akkor a kicsi luciana es leon ugy mentek at mexikobol amerikaba illegalisan szerencset probalni, david munkat ad marcosnak a szoloben majd felveszi dadanak es hazvezetononek marthat is, itt is az a gond hogy ez elejen meg illegalisan dolgoznak davidnak es emiatt tudja kihasznalni az alkalmat lilian bosszubol hogy mikor luciana es az apja bemennek a varosba akkor brian segitsevel kitoloncoltatja oket,arra szamit hogyha luciana es az apja visszamennek mexikoba akkor martha es utanuk megy majd es igy megszabadul tole, am ez nem tortenik meg mert marad. ezt amiatt nem ertem mivel ha a ferjemet es a lanyomat kitoloncoljak akkor szerintem annak alapnak kene lennie hogy o is visszamegy, arra hivatkozik hogy legalabb megmarada az allasa es lucianank is kuldott penzt hogy el tudja vegezni az egyetemet, viszont ez nekem akkor is santit… oke hogy imadja fernandat de ez akkor is durva… marcossal biztos hogy komoly gondjai lehettek ha felre tudott lepni, fernando szerintem biztos hogy egy semmirekello alak lehetett aki mint liliant mint pedig marthat atverte. szal nagyon sok itt a hianyossag. ma amugy nem lesz a sorozat az unnep miatt.
3/10
napraforgó 2018 márc. 15. - 02:27:30 3/10 Előzmény Luna34
(352/601)
Én nem nagyon tudom megérteni Mártát. Bár nem sokat beszéltek róla, de nekem úgy tűnt, hogy ők a férjével és nyilván a kéét gyerekkel vándoroltak be Mexikóba, vagyis a gyerekek sem az USÁ-an születtek. Az el tudom képzelni, hogy Márta férje, amikor munkát kapott a Los Angeles birtokon, sokst kellett dolgozzon, nyilván bizonyítani is akart, hogy megbecsüljék. Márta is valamiféle házvezetőnő lett a családnál és az akkor még egyke Fernanda dadája.Fernandoról, Lilián férjéről semmit sem tudunk, azt sem, hogy ő a feleségével meg a kisebbik lányával a birtokon élt volna a férjezett lánya jóvoltából, vagy ki tudja.
Mindenesetre elég furcsa, hogy Fernando és Márta viszonyt tudott úgy kezdeni, hogy ott volt Lilián és Graciela, David és Lisa is, nem beszélve Marcosról, Márta férjéről és az ő két kisgyerekükről. Valahogy nem értem, hogy Mártának a saját családja, gyerekei mellett és David családjának ellátása mellett hogy volt még ideje a félrelépegetésre is?
Amúgy meg az, hogy a férj sokat dolgozik, emiatt kevés ideje van a feleségére még nem ok a hűtlenségre.Nyilván, ha egy asszony elhanyagolva érzi magát, egyedül van és valaki ezt kihasználja és szép szavakkal, jó dumával behízelgi magát a kegyeibe, megeshet ez, az, ami egyébként nem történne meg.
5/10
Luna34 2018 márc. 14. - 23:23:20 5/10 Előzmény napraforgó
(351/601)
na igen david elegge gaz, grace csak az utolso reszben hal meg tehat olyan mintha meg sem tortenne. na igen az engedelyt meg kellene kerni akkor is ha surgos a viz. sajnos david mindent hibarol hibara halmoz, aminek meg is lesz az eredmenye. marthat sajnalom egy reszbol, igaz hogy felrelepett de megvolt ra az oka, igazsagtalannak erzem hogy mindenki igy banik vele.
malvinkicska 2018 márc. 14. - 16:00:11
(350/601)
A mai részben kavartak egy kis kakit, a két lópofa, meg a halálnak sminkelt Grész ez egyébről sem szól, csak ki kivel mikor hol, egy erkölcsi fertő már az egész. Az Fer elég lenne ezzel a szöveggel ha már túl lenne az életében sok mindenen, nagyon hiteltelen, az egész.A megcsalás benne van a pakliba, ezt mindenki tudja, de ennyi év után rágódni rajta nem érdemes, mikor már a férfiak halottak.A csúzli szájú Juan sem bukik le soha ez sem hihető, mert egyszer mindenre fény derül de itt nem.
3/10
napraforgó 2018 márc. 14. - 13:47:57 3/10 Előzmény Luna34
(349/601)
Davidot nem nagyon sajnálom, túl hülye.
Az a csoda, hogy amíg annyira gyászolta saját magát a felesége halála után, hogy akkor nem ment egészen tönkre. Bár Juan és Lilián erősen dolgozott rajta, de úgy tűnik, hogy a hűséges emberei csak elvezetgették a birtokot.
Adolfóéktól meg rendes, ha engedik az új öntözőrendszer kiépítését. És ha David nem kért létesítési engedélyt, a munkák megkezdésekor, de legalább menet közben, akkor meg is érdemli, hogy vegzálják.
Bár az érthető, hogy a vízhiány súlyos kárrokat okozhat és ezért sürgős arendszer kiépítése, de azért a hatósági engedély megkérése sem hanyagolható. Azért mert az ügyvédjét elzavarta, még kellene ezekkel is foglalkozni. Meg van más ügyvéd is, ha már ő

Ettől függetlenül én utálom Gracielát, ő egy szemét, manipulatív személyiség, Lisa meggyilkolásán kívül rengeteg kárt okoz, úgyhogy őérte nem fog fájni a szívem.
Fernanda a zűrös most, valahogy nagyon el van túlozva a problémája, ez annyira nem életszerű az ő korában. (Jajj, apuka hazudott, nem vallotta be a kedvesét - na ettől valóban gyászba kell borulni...)
5/10
Luna34 2018 márc. 13. - 17:29:31 5/10 Előzmény napraforgó
(348/601)
davidot sok rossz fogja erni (en mondjuk nem sajnalom) igen az ontozorendszert tonkreteszi juan mert arra szamit hogy igy majd az ove lehet david birtoka, de ericaek megengedik davideknak hogy az o birtokukon epitsek ki az ontozorendszert, viszont kesobb juan feljelenti oket illegalis epitkezesert, lesz ebbol gubanc es a borverseny sem ugy fog sikerulni ahogyan david elkepzelte.
5/10
Luna34 2018 márc. 13. - 16:23:54 5/10 Előzmény napraforgó
(347/601)
aha ericat is nagyon kedvelem, a pozitiv szereplok kozul erica miguel leon es sonia a kedvenceim, de tanot es marthat is birom meg, ugy alapjaraton mindenkit davidon es lucianan kivul. ja martha igen furcsa arcot vagott, nem lattam meg ilyennek. grace es lilian maradni fognak az tuti. most lilian lesz az aldozat a megcsalt feleseg :)
3/10
napraforgó 2018 márc. 13. - 16:05:17 3/10 Előzmény malvinkicska
(346/601)
Ja, és Márta is milyen ronda volt a végén, amikor veszekedtek Liliánnal! Neki még csúnyább lófeje van, mint Liliánnak.
3/10
napraforgó 2018 márc. 13. - 16:03:50 3/10 Előzmény malvinkicska
(345/601)
Az biztos, hogy az orvos a működési engedélyével játszik, ha félrekezeli a kislányt. Még a lófejű banya is tiltakozik Grace szemét ötlete ellen. Akármilyen szívtelen, azért az unokáját csak szereti és sajnálja.
Grace viszont abszolút gátlástalan, csak szólam részéről a szeretet, ő csak Davidot akarja mindenáron, de tuti, hogy az sem igazi szerelem, csak valami mánia.
3/10
napraforgó 2018 márc. 13. - 16:00:03 3/10 Előzmény Luna34
(344/601)
Erika okos nő és van szíve is. Nekem ő a legszimpatikusabb a történetben.
Alfredo úr is egyre szimpatikusabb, nem kedveli Juant, nem is akarja elfogadni a "segítségét". Remélem Juan és Mark hamar lebukik és börtönbe kerülnek.
Bár azt olvasom, hogy Juan majd szemétkedni kezd az öntözőrendszerrel, nyilván megtagadja a víz átvezetését a birtokán, 0gy víz nélkül maradnak a szomszédei.
malvinkicska 2018 márc. 13. - 15:57:08
(343/601)
Erica nagyon jó fej nem dől be a pletykáknak és jól kiosztotta Lucit is az is megérdemelte nagyon szemét , miért nem hagyja már békén Miguelt, neki ott van David. az a Furia Grész, most az orvost is rávette a sok hülyeségre, de ez annyira gagyi, mert a gyógyszerek amiket alkalmaznak ilyenkor az nem játék, még bele is halhat a beteg, az ellen kezeléstől. A sorozat annyira semmi hiteltelen nyálas kitaláció az valami borzalom.
5/10
Luna34 2018 márc. 13. - 15:44:32 5/10
(342/601)
na alakulnak az esemenyek, erica belevalo csaj nagyon szimpi, tetszett ahogy elkuldte lucianat, teljesen igaza volt, semmi keresnivaloja nincs miguel kozeleben es akar mennyire is tagadja de akkor is vegig davidba volt szerelmes mikor miguellel volt egyutt,tobbszor is rakerdezett miguel mialatt egyutt voltak hogy erez e valamit david irant de sosem vallotta be.